PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت کامپیوتر روی موبایل

$*BEHNAM*$
30-01-2008, 19:53
سلام
من می خواستم بپرسم که میشه با کامپیوتر به اینترنت وصل شد و از اون توی موبایل استفاده کنیم،مثلا برنامه های گوشی رو آپدیت کرد ؟

newton11
30-01-2008, 23:26
یعنی میشه.....

golmohammadi
31-01-2008, 00:29
البته كه ميشه ولي نه با همه گوشيها
و در ضمن تنظيماتش در گوشيهاي مختلف ، متفاوت هست

Acro-Crown
31-01-2008, 13:41
البته كه ميشه ولي نه با همه گوشيها
و در ضمن تنظيماتش در گوشيهاي مختلف ، متفاوت هست
خوب دوست عزیز می گفتی چگونه میشه این کارو کرد........

choory
31-01-2008, 14:08
تا اونجا كه من خبر دارم فقط رو گوشي هاي سيمبين با رابط كاربري uiq3 اين كار عملي هست.
البته با بولوتوث كه بايد از نوع ورژن 2 باشه تا بشه اين كارا انجام داد.

rezanew
31-01-2008, 15:05
فکر کنم بشه ولی من خودم امتحان نکردم! یه برنامه ای هست که رو موبایل نصب می شه به نام Gnubox و رو کامپیوتر هم برنامه دیگه ای نصب می شه به نام m-Router و بعد از تنظیمات خاصی که انجام میدی می تونی اینکارو انجام بدی (از طریق Bluetooth ) البته منم دنبالشم اگه راه دقیقشو پیدا کردم می گم!

برای اطلاعات بیشتر به اینجا برید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اگه دوستان اطلاعات دقیقتری دارید ممنون می شیم بگین

rezanew
01-02-2008, 08:35
بالاخره یه روش پیدا کردم ( با تشکر از سایت موبایلستان)

البته قبلا هم درباره این روش تو P30world بحث شده بود ولی راهنمایی کلی وجود نداشت.
این برنامه Gnubox رو از اینجا داونلود کنید(برای گوشیهای S60 v3) البته ساین نشده است باشد ساینش کنید:

وبرای ادامه کار هم این راهنما رو که واقعا عالی توضیح داده رو داونلود کنین (واقعا دست نویسندش درد نکه):

نیاز به هیچ برنامه اضافی هم ندارید! برلی Router از مال خود ویندوز استفاده می کنه!

من رو N73 آزمایش کردم خیلی عالی کار میکنه! الانم دارم P30world رو، رو گوشی می بینم!

newton11
01-02-2008, 10:06
پس جاوا ها چی.......

$*BEHNAM*$
01-02-2008, 14:13
بالاخره یه روش پیدا کردم ( با تشکر از سایت موبایلستان)

البته قبلا هم درباره این روش تو P30world بحث شده بود ولی راهنمایی کلی وجود نداشت.
این برنامه Gnubox رو از اینجا داونلود کنید(برای گوشیهای S60 v3) البته ساین نشده است باشد ساینش کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدوبرای ادامه کار هم این راهنما رو که واقعا عالی توضیح داده رو داونلود کنین (واقعا دست نویسندش درد نکه):

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنیاز به هیچ برنامه اضافی هم ندارید! برلی Router از مال خود ویندوز استفاده می کنه!

من رو N73 آزمایش کردم خیلی عالی کار میکنه! الانم دارم P30world رو، رو گوشی می بینم!

خیلی ممنون.
ولی برنامه نیست که بشه با کابل ubs بشه کار کرد ؟(برای n95)

golmohammadi
01-02-2008, 21:17
براي گوشيهاي سوني اريكسون : به اين صفحه مراجعه كنيد :

$*BEHNAM*$
02-02-2008, 20:48
براي گوشيهاي سوني اريكسون : به اين صفحه مراجعه كنيد :

همچین برای کابل usb نیست