PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : u3 رو فلش مموری و بوتیبل کردن فلش

h_radnoosh
30-01-2008, 15:59
سلام خسته نباشید.
سوالات من و درخواستهام
1- این نرم افزار u3 رو فلش مموری توشیبا چیه ؟ اگر فلش فرمت شه میره یا تو یه چیزی مثل ROM است؟ اگه میره یه فایل setup ‌ازش میخام که اگه فرمت کردم بریزم روش دوباره.
2- یه سیدی دارم بوت شدنی است قبلا یه نرم افزار داشتم که فلش را به صورت بوت می کرد میخام این سی دی بوت را به صورت فلش مموری بوت در بیارم چی کار کنم؟
3- آیا به جز برنامه u3 میشه با برنامه دیگه ای رو فلش مموری پسورد گذاشت اگه بله 1 یا 2 تا نرو افزارشو بذارید.

amirara
30-01-2008, 22:47
دوست عزیز u3 روی فلش مموری توشیبا نرم افزاری است که میتونی با کمک ان بعضی از نرم افزارهارا روی فلش ریخته و بصورت بوتیبل روی سیستم های مختلف اجرا کنی مثل انتی ویروس بازی و.... در ضمن با فرمت کردن هم پاک نمیشوند و بهترین برنامه پسورد که میشه پسورد گذاشت همین u3 است البته نرم افزارهای دیگری هم هستند ولی نه به این قدرت مندی مثل carry it easy

Mohsen6558
31-01-2008, 15:54
شما نمی تونی فلش رو بوت کنی چون Bios بوت از USB رو ساپورت نمی کنه
در ضمن شما ننویشتی بوت رو درست کردی!

usfelme
31-01-2008, 17:33
شما نمی تونی فلش رو بوت کنی چون Bios بوت از USB رو ساپورت نمی کنه
در ضمن شما ننویشتی بوت رو درست کردی!

الان خیلی از مادربورد ها از usb میتونند بوت بشند

- یه سیدی دارم بوت شدنی است قبلا یه نرم افزار داشتم که فلش را به صورت بوت می کرد میخام این سی دی بوت را به صورت فلش مموری بوت در بیارم چی کار کنم؟

به این راحتیا نیست در کل برنامه هایی که از flash بوت میشن نوع خاص خودشون رو دارند

h_radnoosh
01-02-2008, 12:56
سلام اسم نرم افزاری که بوت را درست می کنه اینه: flash boot
اینم لینکشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اینم پس ورد:
mechodownload
حالا میخام بدونم اون سی دی رو چه جوری به صورت بوت رو فلش کنم فایل iso بوت شدنی آن را دارم.
ضمنا میشه rescue disk کسپراسکای را روی فلش ریخت؟
و درخواست آخر اینکه نرم افزار u3 نصبی نیست که من رو مموری های دیگه ام نصبش کنم؟

usfelme
01-02-2008, 23:42
سلام اسم نرم افزاری که بوت را درست می کنه اینه: flash boot
اینم لینکشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اینم پس ورد:
mechodownload
حالا میخام بدونم اون سی دی رو چه جوری به صورت بوت رو فلش کنم فایل iso بوت شدنی آن را دارم.
ضمنا میشه rescue disk کسپراسکای را روی فلش ریخت؟
و درخواست آخر اینکه نرم افزار u3 نصبی نیست که من رو مموری های دیگه ام نصبش کنم؟

فکر کنم با این مشکلت حل شه این نرم افزار میتونه cd bootable رو به boote فلش تبدیل کنی

Portable FlashBoot 1.4.0.157
FlashBoot is a tool that makes USB disks bootable. It was specially designed to work with USB Flash devices. It is used to reformat flash disk (that's optional) and transfer system files to it.

You have many options for your choice:

- convert BartPE bootable CD-ROM to bootable USB disk.
- transfer DOS kernel only (you may get the files from installed Windows 9x, from Windows 9x setup folder, or use built-in FreeDOS).
- convert floppy disk to USB Flash disk (a diskette or an image file may be used).
- convert a bootable CD-ROM to USB Flash disk (again images are supported). There are some technical difficulties with supporting any type of CD-ROM here, see details below. But there should be no troubles with the most real cases. You may convert Knoppix and EBCD, for instance.
- create Windows NT/2000/XP password recovery disk.
- create disk with NT/2000/XP bootloader. It would be useful when you have mistakenly configured it, and boot.ini file was left on unreachable disk (NTFS).
- duplicate USB flash disk. Just creates a copy of existing disk USB flash disk, different sizes of source and destination medias are OK.

Types of convertible CD-ROM's include so-called 1.44-floppy emulation bootable CD-ROM's and no-emulation CD-ROM's based on ISOLinux.
FlashBoot is designed to be compatible with most of the BIOSes. Some of them require USB disk to be partitioned (USB-HDD mode), some of them require superfloppy format (USB-ZIP mode). You may choose disk format type between partitioned disk and superfloppy, when formatting your USB Flash disk with FlashBoot (if you choose to reformat). You may write the output to image file, transfer it to another PC and write it to physical device there (either with FlashBoot or with any other suitable tool, for example, with Linux dd command).

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

usfelme
01-02-2008, 23:45
در ضمن u3 برنامش تو بایوسشه نمیشه مثل اون نصب کنی ولی شاید مشابهش باشه