PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اشنايان يولد كمك كنند

sobhandara
28-01-2008, 13:43
با سلام
من مي خواهم يك فيلم از نوار ويدئو به سي دي كانورت كنم .از كارت تي وي استفاده كردم وريختمش روي هارد كامپيوترم حالا براي تهيه سي دي چه كار بايد انجام بدهم.
لطفا راهنمائيم كنيد.

sobhandara
28-01-2008, 13:56
راستي يادم رفت بگم يك فيلم رامي خواهم به چند قسمت تقسيم كنم .چون ضبط خونگي و تيكه تيكه با يد فيلم را جدا كنم .ممنون

Javad_Ed
28-01-2008, 13:59
با سلام
من مي خواهم يك فيلم از نوار ويدئو به سي دي كانورت كنم .از كارت تي وي استفاده كردم وريختمش روي هارد كامپيوترم حالا براي تهيه سي دي چه كار بايد انجام بدهم.
لطفا راهنمائيم كنيد.
سلام
با نرو هم میتونی
create video cd
2:add
3:burn
همون طوری که یک cd عادی رو رایت میکنی
مگه فرمتت mpeg نیست؟
موفق باشید
Javad_Ed
خوب برای تکه تکه کردن ببر توی یولید و add کن توی تایم لاین ودر هر جا که میخوای ببری
فکر کنم علامت قیچی رو بزن cut
و هر قسمتی که میخوای حذف کن
.و بعد از تب های بالا share رو انتخاب کن
create vcd dik تموم
یا اول به فایل روی هارد ذخیره و بعد رایت کن
موفق باشید

sobhandara
30-01-2008, 08:38
ممنونم . وقتي كه تكه هاي اضافه را حذف ميكنم حجمش از يك سي دي بيشتر است .براي اينكه خود برنامه تبديل به دوتا سي د ي بكنه چكار كنم؟
اگه بخواهم وقتي يك فيلم را سه تكه ميكنم تكه اول وسوم را باهم روي سي دي رايت كنم چكاركنم ؟
بازم ممنوم

Javad_Ed
30-01-2008, 13:08
خوب شما با چه فرمتی اکسپورت کردی؟
باید با فرمت mpeg اکسپپورت کنی
در هر صورت فایل رو بیار توی تایم لاین وچند تکه کن و جدا جدا اکسپورت کن تا جا بشن
سوال دوم خوب فیلمی که سه تکه کردی رو اکسپورت کن و تکه اول و سوم رو add کن توی نرم افزار رایتت
مشکلی بود درخدمتیم

sobhandara
31-01-2008, 09:03
از پاسختون ممنونم. خوب ببخشيد من تازه كارم .فايلم mpeg است. خوب منظورتون از اكسپورت چيه ؟ لطفا بگين در ورژن 11 د ر كدوم منو ؟

Javad_Ed
31-01-2008, 13:38
از پاسختون ممنونم. خوب ببخشيد من تازه كارم .فايلم mpeg است. خوب منظورتون از اكسپورت چيه ؟ لطفا بگين در ورژن 11 د ر كدوم منو ؟
اکسپورت یعنی خروجی گرفتن اون بالا share رو بزن و بعد create video file

samadi_ir
02-02-2008, 21:42
با سلام
لطفا راهنمائيم كنيد.

سلام دوست من
شما با برنامه vcdcuter می تونی فیلمت رو به دو قسمت گلچین کنی و در دو سی دی بریزی با نرو.
موفق باشی

sanatoramir
03-02-2008, 01:05
با vcd centerباید فیلم رو لود کنی و بعد از اون دقیقه که می خوای قطع کنی ثانیه و دقیقه وبعد استارت رو بزن تا فیلم رو دو قسمت کنه؟؟؟؟ با فرمت ئحلmpg تا نرو او رو بشناسه

sanatoramir
03-02-2008, 01:07
با یولید هم می شه با کیفیت در می یاد؟؟؟؟؟

Javad_Ed
03-02-2008, 13:19
با یولید هم می شه با کیفیت در می یاد؟؟؟؟؟
بله
حتی اگه dvd های blueray هم داشته باشیب میتونی رایت کنی:31:البته اگه داشته باشی
ولی خوب کیفیت ها یکی هست

sobhandara
04-02-2008, 10:18
از پاسختون ممنون ولي وقتي با يولد تقسيم مي كنم و از share قسمت create video file وبعد قسمت
same az project setting را انتخاب مي كنم حجم فايل را فوق العاده افزايش ميدهد .از vcd cuter هم فيلم را به دوقسمت تقسيم كردم از منوي tools- divide mpeg to multi part بعد موقع را يت كردن با نرو make video cd پيغام
The video file 'E:\VCD Cutter\DIV00002.MPG' is not Video CD compliant.
The video will be re-encoded to Video CD format before burning. مي دهد.

لطفا راهنمايي كنيد.ممنون

Javad_Ed
04-02-2008, 13:08
دوست عزیز
اول جواب دومی رو میدم:
نرو میگه فایلتون vcd نیست پس من(نرو)قبل از رایت اونو تبدیل میکنم شما ok بده به بدبخت(نرو)
در مورد اول هم باید مشخص کنید با چه تنضیماتی رایت کردین ممکنه شما روی hd گذاشته باشین
در هر صورت با مورد اول مشکلتون حل میشه اگه سوالی بود بپرسین
موفق باشید

sobhandara
05-02-2008, 13:42
از راهنماييتون ممنون
يك سوال ديگه اگه cd را با يولد رايت كرده باشيم امكان اضافه كردن مجدد يك فايل ديگه با create cd در ادامه ان هست؟

sobhandara
05-02-2008, 13:50
از راهنماييتون ممنون
يك سوال ديگه اگه cd را با يولد رايت كرده باشيم امكان اضافه كردن مجدد يك فايل ديگه با create cd در ادامه ان هست؟

Javad_Ed
05-02-2008, 19:46
از راهنماييتون ممنون
اگه cd رو نبسته باشی
آره ولی نه کاملا چون فایل های قبلی ناپدید میشه البته حجم رو میگیره
مثلا اگه 200 مگ رایت کرده باشی دفعه ی دوم فقط 500 تا جا داری و فایل های قبلی هم از بین میرند

hamed-pc
03-03-2008, 23:35
با سلام
من هنگامی که میخام در برنامه یولد ویدئو 10 روی عکسی نوشته بندازم . وقتی که در تایم لاین اد میکنم و میخام پلی کنم نوشته ها از کیفیت میوفتن و در تا زمانی که پلی کردیم این موضوع ادامه داره و وقتی که استپ میکنیم شفافیت عکس بر میگرده . در کل وقتی که عکس رو با فرمت jpg وارد برنامه یولد میکنم افت پیدا میکنه
این مساله رو چطوری باید حل کنم؟
ممنونم

Javad_Ed
04-03-2008, 00:54
با سلام
من هنگامی که میخام در برنامه یولد ویدئو 10 روی عکسی نوشته بندازم . وقتی که در تایم لاین اد میکنم و میخام پلی کنم نوشته ها از کیفیت میوفتن و در تا زمانی که پلی کردیم این موضوع ادامه داره و وقتی که استپ میکنیم شفافیت عکس بر میگرده . در کل وقتی که عکس رو با فرمت jpg وارد برنامه یولد میکنم افت پیدا میکنه
این مساله رو چطوری باید حل کنم؟
ممنونم
سلام
عکس یا تایتل در درون vs کم کیفیت میشه ؟
یا بعد از خروجی گرفتن ؟
اگه اولیه ،اون چیزی نیست ،بخاطر preview qality هست که توی تنظیمات میتونی زیاد کنی
اگه بعد از خروجی بود بگو تا بگم
برای این کیفیت کم میشه برای پخش که سریع تر بتونه پردازش کنه

hamed-pc
04-03-2008, 01:51
سلام
عکس یا تایتل در درون vs کم کیفیت میشه ؟
یا بعد از خروجی گرفتن ؟
اگه اولیه ،اون چیزی نیست ،بخاطر preview qality هست که توی تنظیمات میتونی زیاد کنی
اگه بعد از خروجی بود بگو تا بگم
برای این کیفیت کم میشه برای پخش که سریع تر بتونه پردازش کنه

بله در کل عکس و تایتل در همون vs کیفیتش افت میکنه و همچنین در هنگام استخراج و فقط تو ادیت عکس این مشگل به وجود میاد. در واقع عکس رو که وارد برنامه میکنم و همون عکس رو پلی میکنم افت میکنه و به محض اینکه پلی تموم میشه و استپ میکنه دوباره عکس برمیگرده به همون کیفیت

Javad_Ed
04-03-2008, 02:10
بله در کل عکس و تایتل در همون vs کیفیتش افت میکنه و همچنین در هنگام استخراج و فقط تو ادیت عکس این مشگل به وجود میاد. در واقع عکس رو که وارد برنامه میکنم و همون عکس رو پلی میکنم افت میکنه و به محض اینکه پلی تموم میشه و استپ میکنه دوباره عکس برمیگرده به همون کیفیت
گفتم که این مشکلی بوجود نمیاره چون وقتی اکسپورت میکنی کیفیت داره
حالا اگه میخوای کیفیت اینم بالا بره باید به قسمت perfermence(غلط املایی؟!)بری و توی برگه های مختلف
دنبال preview qoality بگردی
چون خودم نصب ندارم اینطوری گفتم اگه پیدا نکردی بگو
تا بعد...

hamed-pc
05-03-2008, 05:21
گفتم که این مشکلی بوجود نمیاره چون وقتی اکسپورت میکنی کیفیت داره
حالا اگه میخوای کیفیت اینم بالا بره باید به قسمت perfermence(غلط املایی؟!)بری و توی برگه های مختلف
دنبال preview qoality بگردی
چون خودم نصب ندارم اینطوری گفتم اگه پیدا نکردی بگو
تا بعد...

من تنظیمات رو هم ست کردم و تمامی آنهارو روی بهترین گذاشتم . اما حتی تو استخراجش هم کیفیت افت میکنه مخصوصا که در تکست بیشتر مشخص میکنه.

Maysam-BFU
05-03-2008, 07:06
Wmv هم کیفیت خیلی خوبی داره .

امتحانش ضرر نداره.

Javad_Ed
05-03-2008, 19:58
من تنظیمات رو هم ست کردم و تمامی آنهارو روی بهترین گذاشتم . اما حتی تو استخراجش هم کیفیت افت میکنه مخصوصا که در تکست بیشتر مشخص میکنه.
شما با چه فرمتی و چه تنظیماتی خروجی میگیری؟
با mpeg 2 خروجی بگیر روی 4:3 بزاری تصویر تمام صفخه میده و روی 16:9 نیم صفحه
داری کلیپ عکس درست میکنی؟یا یه فیلم رو ادیت میکنی؟
اگه اولی که کیفیتت باید خوب در بیاد ولی دومی باشه بستگی به فایل منبع داره
توی ستینگ این فرمت هم بزار روی های
ببین چطور میشه
با یک فایل کوچک تست کن که زیاد وقتت رو نگیری
تا بعد
راستی

Wmv هم کیفیت خیلی خوبی داره .

امتحانش ضرر نداره.
بر منکرش لعنت ولی فکر کنم ایشون میخواد روی vcd اجرا کنه

hamed-pc
06-03-2008, 01:01
سلام
بله بنده روی vcd میخوام بیارم . البته روی فرمت mpeg2 تست کردم قابل قبول بود . یعنی بهتر شد . اما روی وی سی دی کیفیت افت میکرد . به هر حال متشکرم. البته سعی کردم به صورت mpeg2 استخراج کنم و با برنامه ی دیگه ای به وی سی دی تبدیل کنم که یه مقدار بهتر جواب داد ولی در کل کیفیت خوبی ندا د . ( نه اینکه من همش در حال دیدن تصاویر hd هستم . دیگه این فرمتهای dvd , vcd اصلا بهم خوش نمیاد)

Javad_Ed
06-03-2008, 01:11
سلام
بله بنده روی vcd میخوام بیارم . البته روی فرمت mpeg2 تست کردم قابل قبول بود . یعنی بهتر شد . اما روی وی سی دی کیفیت افت میکرد . به هر حال متشکرم. البته سعی کردم به صورت mpeg2 استخراج کنم و با برنامه ی دیگه ای به وی سی دی تبدیل کنم که یه مقدار بهتر جواب داد ولی در کل کیفیت خوبی ندا د . ( نه اینکه من همش در حال دیدن تصاویر hd هستم . دیگه این فرمتهای dvd , vcd اصلا بهم خوش نمیاد)
چقدر فروتن؟!؟!؟!من که اصلا dvd نمی گیرم ،فقط فیلما رو روی HDDVD میبینم
شما دیگه نمیخواد اونو تبدیل به vcd کنید
با نرو روی vcd بزنید خودش اینکد میکنه
افت کیفیت روی vcd اجتناب ناپذیره
موفق باشید

hamed-pc
06-03-2008, 14:12
ممنونم. البته اینکه تو وی سی دی افت کیفیت اجتناب ناپذیره شکی نیست اما برنامه هایی هستند که نسبتا در هنگام تبدیل افت کمتری نسبت به برنامه های مشابه دارند . مثل TMPGEnc
در هر صورت از راهنمایی شما سپاسگذارم.