PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیغام Secondary IDE Channel no 80 Conductor Cable installed

saeid333
28-01-2008, 07:38
سلام
من از وقتی که دی وی دی رایتر پلکستور مدل PX-800A را با سی دی رام کمبو قبلی خود بصورت

اسلو مستر وصل کرده ام در شروع روشن کردن کامپیوتر در بوت مادر برد این پیغام هم اضافه شده است

البته هر دو دی وی دی و کمبو درست درست کار می کنند

پیغام اینه

Secondary IDE Channel no 80 Conductor Cable installed

میشه بگین چی شده :41:

rasool1
28-01-2008, 16:18
سلام دوست عزیز چند روز پیش یک تایپیک با همین مشخصات بود اما پیداش نکردم اونجا هم گفتم دونوع کابل ide برای اتصال سی دی رام هاو هاردها وجود داره که یک نوع 80 پین (که سرعت بالا هم میگن ) یک نوع هم 40 پین (سرعت پایین هم میگن) این پیغام مال اینه که شما از کابل 80 پین برای اتصال سی دی رامها یا رایتر ها استفاده نکردی البته مشکلی هم نیست و کامل کار می کنن یاعلی

amin123
28-01-2008, 16:55
سلام دوست عزیز چند روز پیش یک تایپیک با همین مشخصات بود اما پیداش نکردم اونجا هم گفتم دونوع کابل ide برای اتصال سی دی رام هاو هاردها وجود داره که یک نوع 80 پین (که سرعت بالا هم میگن ) یک نوع هم 40 پین (سرعت پایین هم میگن) این پیغام مال اینه که شما از کابل 80 پین برای اتصال سی دی رامها یا رایتر ها استفاده نکردی البته مشکلی هم نیست و کامل کار می کنن یاعلی

ايول رسول جان...........

كامل گفتي........

كابل هاي 80 ريزتر از كابل هاي 40 هستند و همونطور كه رسول جان گفت سرعت بيشتري هم دارند...اين پيغام هم چيز خاصي نيست و فقط حالت خبري دارد

saeid333
29-01-2008, 07:45
رسول جان سلام و خیلی ممنون