PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار فشرده سازی

Farzad_p30
28-01-2008, 07:05
اگر ممکنه چند تا نرم افزار فشرده سازی که مخصوصا بتونه حجم فایلهای دایویکس رو کم کنه معرفی کنید
همونطور که میدونید Winrar برای این نوع فایلها کار زیادی نمیتونه انجام بده و عملا حجم فایل rar بدست آمده با فایل اصلی تفاوت زیادی نمی کنه

usfelme
28-01-2008, 20:17
عزیز اصولا فایلهای مالتی مدیا بیشتر از این فشرده نمیشند

hadi_balaa
29-01-2008, 10:53
عزیز اصولا فایلهای مالتی مدیا بیشتر از این فشرده نمیشند

همونطور که usfelme جان گفتن این فایلها بیشتر ازین فشرده نمی شن و divx تقریبا فشرده ترین فرمت
تصویری(با حفظ کیفیت نسبتا خوب ) هست که فعلا رایجه و بیشتر ازین فعلا ناشدنیه .

Mohsen6558
29-01-2008, 12:55
دوست عزیز DivX خودش انواع فشرده سازی داره اگه از خود DivX Convertor استفاده می کنین زیرش یه نوار متغییر هست که به High Difineition - Home - Portable و اینا تغییر می کنه که هر کدوم ویژگی خودش رو داره مثلا Portable حجمش خیلی پایین می شه اما واسه دیدن تو موبایل و PC Paket اینا خوبه چون اندازش رو کوچیک تر می کنه
شما بسته به نیازت یکی از اینا رو انتخاب کن
تو بحث نرم افزاری ادامه داده بشه بهتره

usfelme
29-01-2008, 16:08
همونطور که usfelme جان گفتن این فایلها بیشتر ازین فشرده نمی شن و divx تقریبا فشرده ترین فرمت

نه دوست عزیز من منظورم از لحاظ زیپ شدن بود وگرنه که تصویر هر چقدر بخوایی میشه فشرده کرد که بهاش کاهش کیفیت هست

b3dnet
29-01-2008, 16:51
با سلام
شما با این برنامه می توانید تمامی فایل های فشرده شده را باز نمایید. شما با این برنامه تمامی انواع فایل های زیپ را می توانید باز کنید.

این برنامه به صورت خیلی حرفه ای کار کرده و به شما اجازه میده که بتونید هر فایل zip را باز کنید.
از مزایای این برنامه محیط کار بسیار آسان آن می باشد. این برنامه به شما این امکان را نیز می دهد که برای فایل های خود رمز بگزارید.
شما برای دانلود این برنامه می تونید به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hadi_balaa
30-01-2008, 11:56

نه دوست عزیز من منظورم از لحاظ زیپ شدن بود وگرنه که تصویر هر چقدر بخوایی میشه فشرده کرد که بهاش کاهش کیفیت هست

خوب عزیز من که گفتم با حفظ کیفیت نسبتا خوب . وگرنه هر کسی میدونه که هر چی کیفیت پایین بیاد حجم هم کم میشه !!