PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رد شدن روح از ديوار

elestor_potter
27-01-2008, 21:52
چطور ميتونم روح رو از ديوار رد كنم مثلا من روح هستم و مي خوام از برم تو ديوار-ياديوار هست و من يه هو از توش بيام بيرون وسايل زير رو هم دارم

پرده كروماكي-يوليد ويدئو استوديو-يوليد مديا استوديو-پريمر-موي ميكر

لطفا راهنمايي كامل بكنيد از خجالت در ميام

Hossein_nasa62
28-01-2008, 00:19
سلام
يا پرده رو سوراخ كن ورد شو
ويا 2 تا پرده كنار هم بزار البته يكي عقب تر و دوربين هم بايد از يك طرف فيلم بگيره يعني مشخص نشه كه بين دو پرده فاصله است

Javad_Ed
28-01-2008, 13:37
چطور ميتونم روح رو از ديوار رد كنم مثلا من روح هستم و مي خوام از برم تو ديوار-ياديوار هست و من يه هو از توش بيام بيرون وسايل زير رو هم دارم

پرده كروماكي-يوليد ويدئو استوديو-يوليد مديا استوديو-پريمر-موي ميكر

لطفا راهنمايي كامل بكنيد از خجالت در ميام

به این تاپیک برو
پسته 32:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
سو تفاهم نشه منظورم این نیست که با ادیوس کار کنی فقط شیوه کار رو میگم
منم مختصر میگم:
یه کپی از لایه دیوارت بگیر و یکی رو در لایه ی زیرین ویکی در 2 لایه بالا تر قرار بده
لایه ی بالا یی رو کروپ کن ولی طوری که مشخص نشه 2 لایه روی هم هست(مثله آموزش)
مثلا تانصف ببر
فیلمه خودت رو که قابلیت کروماکی داره در لایه ی وسط قرار بده
میزان ترنسپرت رو زیاد کن تا تار بشه و position اون رو طوری قرار بده که پشت لایه بالایی باشه که معلوم نشه
بعد با گذر زمان پوزیشن رو طوری عوض کن که بیاد از زیره لایه ی بالایی بیاد بیرون
اگه مشکلی بود
بگو
تا بعد...

arash_irani
28-01-2008, 20:41
سلام دوست عزیز
ببینید با افتر افکت یا برنامه های مشابه مثل کامبوسشن و یا ... میتونید به راحتی از این کارها بکنید
ولی اگر بخوام الان یه توضیح بهتون بدم به مراحل ذیل دقت کن اگر با افتر کار کرده باشی که میتونی راحت درستش کنی ولی اگر نه که بحثش یکمی سنگینه و توضیح دادنش نیاز به نوشتن آموزشش داره

1- از فرد مورد نظر با هماهنگی کلیپ دیوار فیلم برداری در مقابل پرده کروماکی
2- بعد از ایپورت کردن در برنامه افتر و با استفاده از پلاگین keylight (به دلیل کیفیت بالاتر و طبیعی تر شدن ) صفحه کروماکی رو حذف میکنید
3- قرار دادن لایه فرد مورد نظر(روح) در بالا و لایه دیوار در پایین
4- اینجا دیگه مهمترین قسمت کار هست شما به روش های مختلفی میتونید فرد رو به ورت روح در بیارید من جمله از طریق همون پلاگین keylight و اضافه کردن چند ----- از جمله Level همینطور بعضی از افکت های بخش Color coraction
5- حالا شما باید با استفاده از در جه Opacity و همینطور ماسکهایی که بر روی لایه فرد مورد نظر قرار میدین رفتن روح در دیوار رو کاملا طبیعی جلوه بدین ::
به طور مثال شما هنگام ورود فرد مورد نظر(روح) در دیوار قسمت ورودی رو با ماسکی که در قسمت ورود قرار میدین میتونید هم شفافیت روح و هم قسمتی از بدن اون روح رو محو کنید و به همین ترتیب تا انتهای کار باید برین پیش
6- این کار مستلزم کار زیاد و توانایی و آشنایی با بعضی از قسمتهای مورد نیاز در برنامه افتر افکت رو داره که اگر با این برنامه تا حدودی آشنا باشی میتونی براحتی این کار رو انجام بدین

امیدوارم که منظور بنده رو گرفته باشین
ممنون و موفق باشید
یا حق

elestor_potter
31-01-2008, 21:03
سلام دوستان من اين نرم افزارها كه شما گفتين رو ندارم و راهي نيست كه بشه با مديا استوديو يا ويدئو استوديو يا پريمر اينكار رو كرد؟اگه ميشه مفصل بگين چون به جز ويدئو استوديو تو هيچ كدوم وارد نيستم

Javad_Ed
01-02-2008, 00:47
سلام دوستان من اين نرم افزارها كه شما گفتين رو ندارم و راهي نيست كه بشه با مديا استوديو يا ويدئو استوديو يا پريمر اينكار رو كرد؟اگه ميشه مفصل بگين چون به جز ويدئو استوديو تو هيچ كدوم وارد نيستم
دوست عزیز اون روشی که من گفتم با UVS هم قابل اجراست