PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بابا هيچ كدوم از اين كركاي ياهوي مسنجر فارسي كار نمي كنه

ommyd
24-10-2005, 08:59
بابا هيچ كدوم از اين كركاي ياهوي مسنجر فارسي كار نمي كنه من چند بار گشتم يه سري از آدرسها اصلا صفحش باز نمي شه هر كي كركو داره به ما هم بده ديگه باور كنيد خسته وكوفته شدم نذاريد اميد از يه دست آوردن كرك ياهو مسنجر فارسي نا اميد بشه منتظر ياري سبزتان هستم

Mehdi_Best
24-10-2005, 11:01
اميد جان سلام
قبلا تاپيكهايي در اين مورد بوده. شما بايد دقيقا از همان لينكها دانلود كني تا كرك كار كنه. چون سايت سازنده اين برنامه، براي اينكه كركهاي قبلي كار نكنند، ورژن هاي جديد رو با تغييرات خيلي جزيي در فايل اجرايي برنامه مي گذاره كه باعث مي شه كركهاي قبلي كار نكنند. پس شما بايد دقيقا ورژن مورد نظر را از لينكهايي كه داده شده دانلود كني. من خودم قبلا براي اينكه مطمئن بشم كه كار مي كنه تست كردم و كاملا كار مي كرد.

ommyd
24-10-2005, 14:50
مهدي جون من كه خسته شدم انقدر تست كردم لطفا با عرض شرمندگي هموني كه خودت تست كرديو لينكشو بزار اينجا وبگو با كدوم ورژن كار مي كنه كه من برم اون ورژني كه كرك با هاش كار ميكنه رو دانلود كنم دست پنجت درد نكنه آقا مهدي

Mehdi_Best
24-10-2005, 15:33
اميد جان سلام
من فايل اصلي برنامه به همراه كركش رو برات آپلود كردم. 2 جا آپلود كردم كه مشكلي نداشته باشي:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ommyd
24-10-2005, 20:33
آقا مهدي تو آدرس اولي بعد از اينكه صفحه آدرس اومد بايد چيكار كنم استاد با عرض شرمندگي كه مصدع ميشم

Mehdi_Best
24-10-2005, 21:32
اميد جان سلام
در سمت راست صفحه و روي download this file كليك كن. اگه نتونستي مي توني از لينك دومي كه داده ام دانلود كني.

ommyd
06-12-2005, 03:56
متاسفانه اين دو تا آدرسم جواب نداد فكر كنم بايد از خيرش بگذرم
مهدي جونم ببخشيد كه سرتو درد آوردم
ممنون از زحماتت عزيزم