PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک سوال در مورد ویستا

dubairan
27-01-2008, 10:28
سلام
ویندوز ویستا روی سیستمم نصبه، کار گرافیکی سنگین بویژه با فتوشاپ انجام میدم. بدلیل کندشدن سرعت سیستم پس از یکی دوماه، مجبورم مرتب هارد را فرمت وویندوز را از اول نصب کنم(بک آپ، نصب مجدد نرم افزارها و... بسیار وقتگیر واعصاب خردکنه) خیلی برام سرعت سیستم مهمه چی پیشنهاد میکنید؟ همیشه نرم افزاری مثل UniBlue Power Suite را کنار ویندوز داشتم وبا هربار بوت شدن سیستم یک مرتبه کامل سیستم اسکن وپاکسازی میشده ولی بمرور سرعت سیستم میفته.:41:
آیا نیازه از نرم افزارهای جانبی دیگری بهینه سازی مثل TuneUp Utilities 2008 استفاده کرد؟ یا خود ویستا با هربار بوت شدن اینکار را انجام میده؟
ممنون میشم راهنمایی کنید:20:

sinasignal
27-01-2008, 17:05
سلام
ویندوز ویستا روی سیستمم نصبه، کار گرافیکی سنگین بویژه با فتوشاپ انجام میدم. بدلیل کندشدن سرعت سیستم پس از یکی دوماه، مجبورم مرتب هارد را فرمت وویندوز را از اول نصب کنم(بک آپ، نصب مجدد نرم افزارها و... بسیار وقتگیر واعصاب خردکنه) خیلی برام سرعت سیستم مهمه چی پیشنهاد میکنید؟ همیشه نرم افزاری مثل UniBlue Power Suite را کنار ویندوز داشتم وبا هربار بوت شدن سیستم یک مرتبه کامل سیستم اسکن وپاکسازی میشده ولی بمرور سرعت سیستم میفته.:41:
آیا نیازه از نرم افزارهای جانبی دیگری بهینه سازی مثل TuneUp Utilities 2008 استفاده کرد؟ یا خود ویستا با هربار بوت شدن اینکار را انجام میده؟

اگه سرعت خیلی برات مهمه چرا گیر دادی به ویستا ، برو همون xp رو نصب کن.
من با وجود اینکه سیستمم نسبتا قویه ولی اگه مجبور نبودم از همون win 98 استفاده می کردم (بخاطر اینکه اکثر نرم افزار هارو win98 دیگه نمی تونه ساپورت کنه)
نظرت در مورد MS DOS چیه؟:38:

golmohammadi
30-01-2008, 00:27
اگه سرعت خیلی برات مهمه چرا گیر دادی به ویستا ، برو همون xp رو نصب کن.
من با وجود اینکه سیستمم نسبتا قویه ولی اگه مجبور نبودم از همون win 98 استفاده می کردم (بخاطر اینکه اکثر نرم افزار هارو win98 دیگه نمی تونه ساپورت کنه)
نظرت در مورد MS DOS چیه؟:38:

بابا 98 چرا ؟ تو يگه كي هستي من گردنم بره الان 98 نصب نميكنم
xp الان بهترينه و با رم 512 كامل همه چي را اجرا ميكنه
خوب حالا در مورد ويستا فقط رم .ويستا رم خيلي ميخواد حداقل 1 گيگ حال اگه ميخواهين سرعت بيشتري داشته باشين رمو 2 گيگ كنين در حالي كه در xp 512 كافيه و بين 1 گيگ و 2 گيگ تفاوتي در سرعت ويندوز دديه نميشود ...
راستي اين سوالو چرا در اينجا مطرح كردي؟ كمي بالاتر تو تاپيك خود ويستا مطرح ميكردي ...

shahramcat
31-01-2008, 23:13
سلام

اول 2 تا آپدیت یا همون patch هست که مربوط به performance & Reliability میشه حتما دانلود کن از لینک پایین :

Performance Update

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

10 مگابایت

Reliability Update

2 مگابایت

این آپدیت هم برای گرافیک هست بگیر اما فقط حجمش بالای 500 مگابایت

در مورد برنامه Tuneup هم من خودم 2 سال ازش استفاده میکنم بسیار توصیه میشه نسخه جدیدشم که 2008 هست اومده تونستی تهیه کن حتما .

dubairan
01-02-2008, 08:51
اول 2 تا آپدیت یا همون patch هست که مربوط به performance & Reliability میشه حتما دانلود کن از لینک پایین :

Performance Update

10 مگابایت

Reliability Update

2 مگابایت

این آپدیت هم برای گرافیک هست بگیر اما فقط حجمش بالای 500 مگابایت

در مورد برنامه Tuneup هم من خودم 2 سال ازش استفاده میکنم بسیار توصیه میشه نسخه جدیدشم که 2008 هست اومده تونستی تهیه کن حتما .

ممنونم از پاسخ شما
ولی من نمیتونم از سایت مایکروسافت دانلود کنم گیر سر Enter your validation code. است :41:

shahramcat
01-02-2008, 20:50
یه سر به اینجا بزن :

dubairan
02-02-2008, 13:31
یه سر به اینجا بزن :

سلام
من ویندوز را بعد از نصب کرک کردم ومرتب آپدیت میشه. مشکل نمیدونم چیه