PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دیوونه شدم !!! (skin )

the_god_of_3dsmax
26-01-2008, 19:12
سلام
آقا من یه سری با ین مودیفایر skin ور رفتم حالا نمی دونم چش شده به نظرم مشکل اساسیه باید دوباره ویندوز بریزم
اینو نگاه کنین :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قدیما یه سری نقاط که دور تر از bone بودن زرد یا آبی می شدن الان نه تنها نمی شن هر چی تو ردیفش باشه همه رو قرمز می کنه وقتی هم که bone رو خم کنی اصلا سگمنت ها می شکنن skin جواب نمی ده ........... هر کاری کردم درست نشد
حتی دوباره مکس رو رختم بازم جواب نداد ................ کسی راهی به ذهنش می رسه ؟؟؟

SomeThink
27-01-2008, 00:38
من یه اموزش کوچیک ردباره Skin دارم و مشکل شما رو هم توش حل کرده بود ... انشاالله تایپ میکنم ....

ولی امتحانام تازه شروع شدن .... شاید کمی دیر بشه!

the_god_of_3dsmax
27-01-2008, 14:31
ای ول ............. اگه زودتر بگی خیلی ممنونت می شم ....... کارم خیلی گیره

the_god_of_3dsmax
29-01-2008, 18:02
دیگه به نظرم کمکم باید به فکر خودکشی باشم:41::41::41:.............................. ....................
دوباره ویندوز ریختم بازم درست نشد ....................... ویندوز رو ریپیر نکردماااااااا format کردم ....................
قول کلی کار رو به این و اون دادم ................. حالا :41: واقعا جز خود کشی راهی ندارم اینو نگاه کنین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
تمام پروژه هایی رو هم که قبول کردم توش اسکین لازمه ...........................

جان من اگه کسی راهی به ذهنش می رسه پیشنهاد کنه .......... شاید جواب بده .............

hadi665
30-01-2008, 07:35
میگم اینی که میگی بعد ویندوز عوض کردن هم نشده عجیبه
ولی فکر کنم باید یه تنظیماتی مثل soft selection توی edit table داشته باشه که محدوده ی انتخابو گسترش بده ، مگ میشه نداشته باشه !
بگرد حتما داره
اگه نشد فکر کنم مجبوری توی 3dmax8 کارتو ادامه بدی

the_god_of_3dsmax
30-01-2008, 13:39
میگم اینی که میگی بعد ویندوز عوض کردن هم نشده عجیبه
ولی فکر کنم باید یه تنظیماتی مثل soft selection توی edit table داشته باشه که محدوده ی انتخابو گسترش بده ، مگ میشه نداشته باشه !
بگرد حتما داره
اگه نشد فکر کنم مجبوری توی 3dmax8 کارتو ادامه بدی

ای ول راست می گی اگه ورژنش رو عوض کنم شاید درست شه ................. چرا 8 ....... 2008 اش اومده ............. sontselectionesh رو هم بابا الان 2.3. روزه هی دارم باهاش ور می رم درست نمی شه که نمی شه