PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ..::..بررسی وضعیت Adsl در کرمانشاه ..::..

pakbakhteh
26-01-2008, 11:11
درود به همه کرمانشاهی های عزیز و سایر دوستانی که این تاپیک رو میخونن
خیلی شلوغش نمی کنم .. قصدم از زدن این تاپیک بررسی وضعیت ADSL در کرمانشاه هستش لطفا دوستان کرمانشاهی نظراتشونو در مورد :
بهترین شرکتی که شما از خدماتش استفاده میکنی ؟
کیفیت ارائه خدمات این شرکت ؟
قیمت اشتراک ماهیانه؟
و اینکه اگه دوباره بخوای ADSL بگیری همین شرکت رو پیشنهاد میکنی یا شرکت دیگه ای مد نظرته ؟
سئوالات دیگه ای هم که مد نظرتون هست بنویسید . امیدوارم تاپیک مفیدی باشه برای کرمانشاهی های عزیز

آرش-19
26-01-2008, 12:46
سلام دوست و همشهری خوب خودم.
اولین موردی که باید بهش اشاره کنم اینه که تایپیکی با همین موضوع داشتیم به آدرس :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در شهر عزیزمان بهترین سرویس ADSL رو صبانت و داتک ( حسابگر ) میده.
خط منم امروز و فردا میان که نصب کنن. خیلی تحقیق کردم الان سعی مینم کمی راهنماییت کنم.
سرعت صبانت بهتر از داتک هست ولی متاسفانه محدودیت حجمی داره . اگه دانلود و آپلود زیاد داری
مطمئنا صبانت پیشنهاد خوبی نیست. قیمت ها و امکانات صبا نت :
سرعت.... IP .......... حجم ماهیانه........ هزینه ماهیانه
64K ..... پویا* ....... 2 گیگ............... 13600 تومان
128K ..... پویا ........4 گیگ................24200 تومان
256K .....پویا ..........18گیگ ..............50700 تومان
512K ..... پویا .........50 گیگ ............. 139740 تومان

اگه 128 بگیری میانگین روزی حدود 130 مگابایت میتونی داونلود و آپلود داشته باشی. میشه باهاش ساخت ولی
زیاد جالب نیست. چون مهمترین کاری که میتونی با اینترنت انجام بید وبگردی و داونلود . با این محدودیت باید قید
خیلی از نرم افزار ها و فیلم ها و موزیک ها رو بزنی و البته زیاد هم نباید عکس باز کنی :27:
البته اینم بگم که صبانت از 3 شب تا 7 صبح رایگان هست و سرعتش تو این زمان عالیه. ولی کمتر کسی میتونه
تو این بازه زمانی برای اینترنت وقت بزاره .
این قیمت های صبانت برای سرویس ماهیانه بود. البته سرویس های سه ماه و شش ماه و یکساله هم داره که به این دلیل قیمت ها رو قرار ندادم چون مطمئن هستم یکی دو ماه اول رو فعلا باید به صورت ماهیانه گرفت تا ببینی که راضی هستی یا نه . ولی اگه خواستی قیمت های اونها هم برات میگم.

و اما حسابگر (داتک) ............
ادامه بحث رو در همون تایپیکی که بهش اشاره کردم میزارم.
بیا اونجا تا بیشتر با هم بحث کنیم.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* پویا : Dynamic