PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرویس پک 1

S0R3N4
25-01-2008, 13:47
سلام دوستان
نظرتون درباره ی سرویس پک 1 چیه؟
خوبه؟
نصبش کنم یا به وسیله ی Windows Update سیستمم رو آپدیت کنم!!

من تا به حال سیستم رو آپدیت نکردم
به نظرتون چند مگ آپدیت داره؟
ممنون

toraj
25-01-2008, 18:51
دوست عزیز میتونی از هر دو طریق آپدیت کنی حجمشم 548 مگابایت است.

S0R3N4
26-01-2008, 16:11
اوه!!!
با دیال آپ چند روز طول میکشه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arash&amir
03-02-2008, 07:26
Dostan man az Windows Update check for new update ra zadam 149 mb download kar bad nevesht windows is up to date
alan servise pack 1 nasb shodeh
windows ham Genius ast
az koga version window ra misheh fahmid

mohamad.hejazi
03-02-2008, 14:59
Dostan man az Windows Update check for new update ra zadam 149 mb download kar bad nevesht windows is up to date
alan servise pack 1 nasb shodeh
windows ham Genius ast
az koga version window ra misheh fahmid
سلام.
فکر نکنم سرویس پک 1 نصب شده باشه چون حجم سرویس پک نزدیک به 500 مگابایت است.
ورژن ویندوز هم از start-assessories-system tools-system information میشه فهمید.:46:

MaSoOd
05-02-2008, 17:57
لینکی برا دانلود سرویس پک سراغ ندارین ؟

arash rashno
20-02-2008, 23:50
سلام
من در حال ساختن یه ویندوز هستم ولی متاسفانه این مشکل رو دارم اگر کسی تا حالا کار کرده ممنون میشم کمک کنه
مشکل اینه در نرو 8 میخوام دی وی دی رو حالت بوت بزنم و برای فایل بوت هم از فایل *.img استفاده کنم ولی متاسفانه هنگام اد کردن فایلها میگه که یکی از فایلهای حجمش بیشتر از دو گیگ هستش و شما باید از حالت udf استفاده کنید حالا هر چی نگاه به تنظیمات udf کردم متاسفانه جایی برای اضافه کردن فایل img ندیدم
برای رفع مشکل اگر ممکنه یه راهنمایی بفرمایید
ممنون
البته دارم فایل پک یک رو به ویستا اضافه میکنم

javadi1368
22-02-2008, 09:39
به نام او

لینک دانلود سرویس پک 1(نسخه نهایی) ویندوز ویستا نبود؟؟

assz1366
27-02-2008, 15:34
اگه کسی لینک مستقیم ویندوز ویستا همراه با سرویس پک 1 رو بلده خواهشا تو تاپیک بذاره!:20:
من خیلی دنبال گشتم ولی پیدا نکردم!:41:

لطفا توجه کنید من فقط سرویس پکش رو نمیخوام،من خودش رو با سرویس پک 1 میخوام.

VahidDG2007
03-03-2008, 15:05
اگه کسی لینک مستقیم ویندوز ویستا همراه با سرویس پک 1 رو بلده خواهشا تو تاپیک بذاره!:20:

من تو تاپیک لینکشو می زارم برو اونجا

VahidDG2007
03-03-2008, 16:21

یه این تاپیک برو و دانلود کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

vahid123
09-03-2008, 01:31
این لینک متاسفانه برای کاربران عادی قابل مشاهده نیست! یا پاک شده! در ضمن مگه نسخه ی نهایی اومده از سرویس پک 1 ؟ کی اومده ؟

surena_iran2564
22-03-2008, 00:54
بهترین راه آپدیت کردن از طریق آپدیت ویندوز. اینکه برای بعضی ها حجمش فرق میکنه فکر میکنم به خاطر آپدیت کردن ویندوز در طول زمان باشه.
مایکرو سافت تمام آپدیت هایی رو که تو بین فاصله عرضه اولیه ویتا تا سرویس پک یک داده بیرون رو مروط به همین سرویس پک یک میدونه و کسایی که مرتب ویندوز رو به روز میکنن الان حجم کمتری رو دانلود میکنن.
من خودم که معمولآ هفته ای دو سه بار ویندوز رو به روز میکنم فقط 68mb برای آپدیت دانلود کردم(یعنی ویندوز خودش دان کرد
ضمنآ گویا این آپدیت ویندوز های کرک شده رو از کار میندازه.(برای خودم اوریجیناله))

javadi1368
22-03-2008, 12:47
بهترین راه آپدیت کردن از طریق آپدیت ویندوز. اینکه برای بعضی ها حجمش فرق میکنه فکر میکنم به خاطر آپدیت کردن ویندوز در طول زمان باشه.
مایکرو سافت تمام آپدیت هایی رو که تو بین فاصله عرضه اولیه ویتا تا سرویس پک یک داده بیرون رو مروط به همین سرویس پک یک میدونه و کسایی که مرتب ویندوز رو به روز میکنن الان حجم کمتری رو دانلود میکنن.
من خودم که معمولآ هفته ای دو سه بار ویندوز رو به روز میکنم فقط 68mb برای آپدیت دانلود کردم(یعنی ویندوز خودش دان کرد
ضمنآ گویا این آپدیت ویندوز های کرک شده رو از کار میندازه.(برای خودم اوریجیناله))
به نام او

ولی سرویس پک یک برای من توی لیست در دسترس ها ی آپدیت نیست!!!!ویندوز من هم اورجینال هست. ولی نمی دونم چرا توی لیست آپدیت هام نیست!!!:19:

javadi1368
22-03-2008, 12:51
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سرویس پک یک ویندوز ویستا
مایکروسافت هر از چند گاهی ، سرویس پک هایی را برای سیستم های عامل ویندوز خود به منظور رفع مشکلات و افزودن قابلیت ها انتشار می دهد. مایکروسافت در بیانیه و پیش نویسی که حدوداً در اواخر اوت ۲۰۰۷ انتشار داد ، با جمال گسترده محتوی SP1 را تشریح کرده و طی آن سه بخش عمده در پروژه را اعلام نمود که شامل قابلیت اتکا و پایایی و اجزا ، تجربه اجرایی ، پشتیبانی استاندارد ها و سخت افزار های جدیدتر بود . یکی از بخش هایی که شایسته ذکر ویژه است ، اجرا می باشد که در تکمیل آن مقوله هایی چون عملیات کپی فایل ، Logging بر روی دامنه ( دامین ) کامپیوتر های متصل به هم و مرتبط ، تجزیه JavaScript در Internet explorer ، مسیریابی فایل های مشترک در شبکه ، سامان دهی و اداره فایل های Zip در Windows Explorer و Windows Disk Defragment مطرح بوده است . مزید بر موارد فوق ، توانایی در انتخاب درایور های مشخص جهت انجام Defragment بازگنجانی گردیده است.

سرویس پک یک برای پاره ای جدید از استاندارد های سخت و نرم افزاری که مشخصاً عبارت‌اند از فایل سیستم ExFAT ، شبکه Wireless ( بدون سیم ) 802.11n ، IP نسخه ۶ روی اتصالات --- و پروتکل Secure Socket Tunneling می باشند ، پشتیبانی ارائه می نمایند . نسخه به روزرسانی شده ای از Windows Installer در SP1 گنجانده شده است که پشتیبانی لازم را برای مالتی پکیج های تراکنشی ( بسته های چند تراکنشی ) فراهم می آورد . به عبارتی دیگر ظاهر کاربری ای که بسته Installer کوچک‌تری در اختیار دارد . در Installer ، سیستم ارشد تری پیاده و جاسازی می شود و فقط با توجه به محتوی Installer سیستم ارشد تر است که بسته Installer کوچک‌تر امکان ایجاد می یابد . بوت کردن سیستم ، با استفاده از ظاهر کاربری Firmware قابل تعمیم ، روی سیستم های X64 نیز تدارک دیده شده است . این قابلیت اصولا برای عرضه اولیه ویستا مقدر و منظور نشده بود ، لیکن در آن زمان بواسطه عدم وجود سخت افزار های سازگار ، چنین امری توام با تاخیر بوقوع پیوست.
در دو بخش از سرویس پک یک تغییراتی ناشی از تمایل و خواست فروشندگان نرم افزار اعمال و دیده شده است . جستجوی Desktop یکی از این تغییرات است که کاربران را قادر ساخته است که برنامه جستجوی پیش فرض Desktop را با اشکال دیگری متفاوت با برنامه جستجوی دسکتاپ مایکروسافت که در ویستا تعبیه گردیده است ، تغییر دهند . بدین ترتیب انواع دیگر و متفاوت برنامه های جستجوی دسکتاپ قارد خواهند بود بدون اختلال و شکاف در سرویس هایشان با سیستم عامل ارتباط داشته باشند . چنین تغییراتی بعلت ابراز شکایاتی از ناحیه گوگل مبنی بر اینکه وجود و حضور جستجوی دسکتاپ تعبیه شده در ویستا مانع بکارگیری جستجو دسکتاپ گوگل است ، بعمل آمد.

در ژوئن ۲۰۰۷ گوگل اظهار داشت که تغییرات ارائه شده طی سرویس پک یک ، اقدامی در جهت درست بوده است لیکن اصلاح بیشتر تغییرات ضرورت دارد تا برای مشتریان دسترسی گسترده تری را به دیگر ارائه دهندگان جستجوی دسکتاپ فراهم آورد . بخش قابل ذکر دیگر مشتمل بر ارائه مجموعه ایی از API های جدید امنیتی برای بهره گیری از نرم افزار های ضد ویروس است که در حال حاضر به نحوه اجرایی پشتیبانی نشده و به Patch کردن کرنل و هسته متکی است .

به روزرسانی Direct 3D 10.1 نیز برای گنجانیده شدن در سیستم برنامه ریزی شده بود که ضمن آن تعدادی از قابلیت ها را که قبلا در سخت افزار مرتبط با Direct 3D 10.0 اختیاری بودند ، اینک اجباری می ساخت . بیانه و پیش نویس فوق الذکر همچنین متذکر بر این نکته است که سرویس پک یک حاوی هسته (Kernel) به روز آوری شده ای خواهد بود که با نسخه Windows Server 2008 روانه بازار خواهد گردید . پشتیبانی برای کنسول Group Policy Management برچیده و حذف گردیده و مقرر است که هم‌زمان با انتشار سرویس پک ، جایگزین آن منتشر گردد . طی یک آنالیز جامع و مفصل از جزئیات نسخه آزمایشی سرویس پک یک ویستا که توسط مجله APCmag.com انجام شد ، تغییرات بعمل آمده روی Vista code base و registry مورد بررسی قرار گرفت . این آنالیز حاکی از نصب چند صد پکیج روی نسخه بتا بود که بیشتر معطوف به قابلیت های Back-end در مقایسه با کارکردهای Front-end بودند . خبرنگار این مجله همچنین افزایش شگرفی را در اجرا و در قیاس نسخه اولیه ویستا شاهد بوده است .

تغییرات عمده صورت گرفته در سرویس پک یک ویندوز ویستا:
- رفع بیش از یک صد ایراد جزئی و اساسی ویندوز ویستا
- افزایش کارایی و قابل اعتماد بودن
- سازگاری بیشتر با قطعات سخت افزاری و نرم افزار های کاربردی
- افزایش قدرت امنیتی - Security ویندوز ویستا
- افزایش 50 درصدی کپی و یا جابجاکردن فایلها مخصوصاً در محیط شبکه
- افزایش سرعت ویندوز در بارگذاری Boot ویندوز، Log Off و Login همچنین Shut Down
- بهبود در جاوا اسکریپت اینترنت اکسپلورر و
- بهبود در عملکرد نرم افزار Windows Disk Defragmenter
- سازگاری کامل با تکنولوژی های جدید exFAT ، شبکه بی سیم، IPv6 در شبکه های بی سیم و فن آوری Secure Socket Tunneling Protocol و بسیاری فن آوری های دیگر ....
- تغییرات بسیار در قابلیت جستجو و Search ویندوز ملقب به Desktop Search
- قابلیت های گرافیکی بهتر به دلیل تغییرات و بهبود در DirectX
- و ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Windows Vista Service Pack 1 Five Language Standalone
Windows Vista Service Pack 1 (SP1) is an update to Windows Vista that addresses feedback from our customers. In addition to previously released updates, SP1 will contain changes focused on addressing specific reliability, performance, and compatibility issues; supporting new types of hardware; and adding support for several emerging standards. SP1 also will continue to make it easier for IT administrators to deploy and manage Windows Vista. Windows Vista Service Pack 1 Five Language Standalone version can be installed on systems with any of the following language versions: English (US), French, German, Japanese, or Spanish (Traditional).

دانلود سرويس پك 1 براي نسخه 32 بيتي از سایت مايكروسافت با حجم 434 مگابايت :

دانلود سرويس پك 1 براي نسخه 64 بيتي از سایت مايكروسافت با حجم 726 مگابايت :

منبع متن فارسی : پی سی دانلود
منبع لینک ها : -------
منبع : Center of Generation Modernity - مرکز نسل مدرن - -------

ali744
23-03-2008, 16:54
سلام

من از اینجا گرفتم

روی نسخه 32bit - Ultimate که از همین P30world تهیه کرده بودم نصب کردم مشکلی نبود خوب نصب شد حداقل راندمان کپی فایلم بالا رفت :20:

djmd
01-04-2008, 18:05
بله آقاجون نسخه نهایی اومده . در ضمن روی سایت های رسمی DVD کامل با SP1 نیست . باید از خود microsoft یهSP1 بگیری بریزی روش . در ضمن توی سایتای معروف torrent همون چیزی که شما می خوای دقیقا هستش !!!