PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز هم Dos خدا بيامرز به ما ركبي زد !

XackerX
24-01-2008, 10:24
قصه از اين قراره كه تازه رو دور افتاده بوديم كه هر نرم افزاري رو كه گير مياورديم برا تفنن و سر گرمي كرك مي كرديم .
يه روز يكي از دوستان به ما گفت آقا من يه نرم افزار دارم كه مي خوام برام كركش كني . ما هم خوشحال و شنگول كه برا يه مدتي سرگرمي مون پيدا شد .
تا اومدم ديباگش كنيم ديدم olly كه كلا نميشناسدش . به دوستان پيغام دادم ، يه چند تا ديباگر معرفي كردن كه دهن آدم آسفالت ميشد تا باهاش كار كني . خلاصه ...

اگه دوستي ميتونه به ما كمك كنه اين نرم افزار تحت Dos رو كرك كنه ما خيلي ممنون ميشيم آبروي ما رو بخره .:10:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اين فقط فايل اجراييش هست . يه فايل گنده هم كنارش داره كه در صورت درست بودن پسورد اونو ديكريپت ميكنه

XackerX
27-01-2008, 09:58
يعني كسي نيست به ما يه كمكي بده ؟:41:

mJo0T
27-01-2008, 11:14
من که قبلاً حرف هامو زدم، چیز دیگه ای هم بلد نیستم

Mr.reCoder
28-01-2008, 06:20
اقا این برنامه میگه یه فایل به اسم siglib.z لازم دارم اونو بده !
اگه این فایل رو داری، برام بفرستش، پسوردش رو پیدا کنم.

------------------------------------------------------------------------

بای:5:

Mr.reCoder
28-01-2008, 10:11
حالا هر پسوردی رو بدی قبول مبکنه!!!:10:
-----------------------------------
البته مبخواستم سریال واقعی رو پیدا کنم ولی بدلیل نبود Soft-ICE نتونستم!!!!!
کامپیوتر من ویندوز 2000 سرویس پک 4 به پایین رو قبول نمیکنه و SoftICE ان تی هم نتونستم راش بندازم. بدلیل کارت گرافیک!!!!!!!!!!!!:13:
-----------------------------------

لینکش :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](Mr.reCoder)install.zip

لینک دیگه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

--------------------------------------------------------------------------------------
هر دو لینک کار میکنه........:20:

Mr.reCoder
28-01-2008, 10:26
حالا هر سریالی رو بدی قبول مبکنه!:10:
لینک 1
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک 2
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](Mr.reCoder)install.zip

-----------------------------------------------------
البته اگه سریال واقعی رو میخواهی بگو!!!!(ولی فکر نکنم لازم باشه!!:27:)

XackerX
28-01-2008, 22:11
دستت درد نكنه . ولي مطمئني جواب ميده ؟
من كه هر پسوردي ميزنم ميگه غلطه .

Morteza_SOS
29-01-2008, 06:44
من که قبلاً حرف هامو زدم، چیز دیگه ای هم بلد نیستم

به نام خدا
پس بعید می دونم کار من باشه :18::41::41: حالا حجم فایل چقدر هست فشردش کن بعد توی رپید و .... گذاشتی هم خیالی نیست برات یه کاری می کنم :46:

Mr.reCoder
29-01-2008, 08:22
به صورت زیر وارد کن:
مثلا اگر برنامه در در ایو C:\setup\install.exe باشه باید پسورد به صورت زیر باشه:
C:\setup\install.exe hello
که hello پسورد است.
تو سیستم من پیغام زیر رو میده:

INSTALL.EXE - Numerix instalation utility V2.10. (C) Numerix Ltd. 2003
For help, just execute INSTALL.EXE with no command line parameters.
Can not open input data file siglib.z

که به دلیل نبود فایل siglib.z نمیتونه بازش کنه و باید فایل حتما باشه!!
حالا اگه خطای دیگری میده حتما باید ار فایل siglib.z باشه. اگه اون فایلرو بفرستی کارش تمومه!!!:46:

XackerX
29-01-2008, 22:52
اين فايل siglib.z شش مگه . فعلا يه كرك براش پيدا كردم كه كار نميكنه سورسش هم هست . البته مال يه ورژن ديگه است .
اونو براتون آپ ميكنم تا تو يه فرصتي خوده siglib.z رو آپ كنم . شايد فردا .

احتمالا فردا آپش ميكنم.

از توجهتون ممنونم . آبروي ما رو بخريد !:13:

Mr.reCoder
30-01-2008, 08:44
منتظرم:10:!
-----------------------------------------------------------------
یه توضیحاتی در مورد نرم افزار میخوام! البته از سایتش یه چیزهایی گرفتم اما میخوام زیاد بدونم:46:.

-----------------------------------------------------------------
بای:40:

XackerX
01-02-2008, 00:16
چون حجم فايل زياد بود يه مقدارش رو cut كردم و آپ كردم .:41:
فكر كنم كار رو راه بندازه !:13:

اگه نشد بگيد يه كاري بكنم .
در مورد برنامه هم بايد بگم اين فايل شامل يه سري توابع آماده در مورد پردازش سيگنال هست .
اگه خواستي بگو بيشتر توضيح بدم .

Morteza_SOS
01-02-2008, 08:46
به نام خدا
سلام برنامه ای که تمامی فایل ها ی اجرایی EXE , COM و... حتی داس را پشتیبانی می کنه !

IDA Pro

گوگل : IDA Pro

Mr.reCoder
02-02-2008, 10:30
فایل زیر خراب شده! دوباره Up کن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

lalipa
02-02-2008, 13:59
من دان کردم درست بود
میرور دادم راپید :46:

XackerX
02-02-2008, 23:16
چون حجم فايل زياد بود يه مقدارش رو cut كردم و آپ كردم .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif
فكر كنم كار رو راه بندازه ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif

فايل خراب نيست . فقط اونو كات كردم چون حجمش زياد بود !

منتظريم .

Mr.reCoder
03-02-2008, 05:37
اگه قسم بخورم که فایل zip توی سیستم من باز نشد چی میگید؟
بابا! دوستان باز نمیشه!!!!!!!!!:19:

تصویر error ها رو هم ببینید!!!!!!!!!!!!!:19: -x ها رو به t تبدیل کنید!!-
hxxp://[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
hxxp://[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

------------------------------اگه بالایی ها نشد!---------------
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mr.reCoder
03-02-2008, 10:11
من هنوز فایل zip رو نگرفته ام ! به دلیل همون error!
یک پیشنهاد دارم.! اول اون برنامه ای رو که توی چند پست قبلی گفتم کرک کرده ام! به روش صحیحی که گفته ام، اجرا کن و فقط پیغام خطا رو عینا تایپ کن تا راه دیگه پیدا کنم. با این روش دیگه لازم نیست فایل و up کنی!

بای:46:

XackerX
03-02-2008, 11:29
آقا من شرمنده ام . حق با شماست . من به جاي اينكه SigLib.z رو كات كنم و برات بفرستم ، اونو زيپ كردم (Siglib.zip)و سپس كات و برات آپ كردم .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif خوب معلومه كه فايل زيپ كات شده هم اجرا نميشه . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif آقا من صد بار شرمنده هستم . حتما امشب هزار بار مينويسم

فايل زيپ كات شده ، اجرا نميشه

الان هم فايل SigLib.z رو كات ميكنم و ميفرستم .

در مورد پيغام خطا هم بايد بگم موقعي كه install.exe رو اجرا كني و SigLib.z كنارش نباشه اون پيغام رو ميده .

با كمال شرمندگي منتظرم .

Mr.reCoder
04-02-2008, 07:10
:10:

طی تحقیقات بسیار وسیعی که انجام شده در یافتم که فایل با SIGLIB.Z با استفاده از نرم افزار InstallShield فشرده شده حالا نرم افزار Decompressor آنرا که یک نرم افزار خط فرمان است(همون داس خدابیامرز!!!:46:) را برات میفرستم. تا من روی SIGLIB.Z کار میکنم با استفاده از این نرم افزار این فایل رو Decompress کن.
کار با نرم افزار راحته. به صورت زیر توی Command prompt بنویس...

ISEXTR SIGLIB.z

لینکش هم اینه->" x ها رو به t تبدیل کن ! "
hxxp://rapidshare.com/files/88999395/ISFD.zip.html
----------------------------
باز هم اگه error داد بگو. البته روی فایل Install.exe کار میکنم. و دارم به نتایجی میرسم.
فردا اگه خدا بخواهد با اخبار جدید میام:11:

-------------------------------------------------------------------------------
پا ورقی!! واقعا عجیبه! چرا p30world برای Attach کردن فایل توی پست یادش رفته دکمه بزاره؟؟؟:13:

یه درخواست اگه ممکنه!! برام دعوت نامه بفرست تا منم توی persiangig عضو بشم!!:40: البته یک درخواست معمولیه و به کار ربطی نداره!!!!!!:40:

hakhamanesh
04-02-2008, 10:23
پا ورقی!! واقعا عجیبه! چرا p30world برای Attach کردن فایل توی پست یادش رفته دکمه بزاره؟؟؟
يادش كه نرفته ولي چون تعداد كاربران پي سي ورد خيلي بالاست(بيش از 100 هزار كاربر)امكان دسترسي Attach براي همه كاربران وجود نداره و تنها مديران و همكاران امكان Attach كردن فايل دارن.

mehdi_7070
04-02-2008, 19:10
پا ورقی!! واقعا عجیبه! چرا p30world برای Attach کردن فایل توی پست یادش رفته دکمه بزاره؟؟؟:13:

یه درخواست اگه ممکنه!! برام دعوت نامه بفرست تا منم توی persiangig عضو بشم!!:40: البته یک درخواست معمولیه و به کار ربطی نداره!!!!!!:40:

1- پی سی ورلد ـ الان که من دارم این پست را می فرستم ـ 195,261 عضو داره .
2- مدیران سایت ، برای رفع مشکل آپلود کاربران سایت uploadbazar.com را راه اندازی کرده اند .
3- برای درخواست دعوتنامه پرشین گیگ به این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنید . (برای درخواست باید یک آدرس ایمیل بذارید!)
4- الان دیدم یک دعوتنامه پرشین گیگ دارم ، ایمیلتون را برام pm کنید تا براتون بفرستم .

موفق باشید

Mr.reCoder
05-02-2008, 07:35
از تمام مدیران و همکاران ممنونم. چرا میزنین!!!