PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار براي زير نويس فارسي كردن فيلم به صورت خودكار

bijan.sh.ka
23-01-2008, 23:25
نرم افزار براي زير نويس فارسي كردن فيلم به صورت خودكار
سلام
يه نرم افزار مي خوام كه بتونه به صورت خودكار فيلم رو زير نويس فارسي بكنه ( بدونه اينكه زير نويس فارسي بهش بديم)

h2deetoo
23-01-2008, 23:36
فکرنکم یه همچین چیزی باشه

yoosef_st
23-01-2008, 23:37
آره ایشالا یکی برات میسازن. آخه مرد مومن فیلم انگلیسیش رو هم برای زیر نویس انگلیسی نمیشه باهاش همچین کاری کرد. تو دنبال فارسی هستی؟ البته شاید هم منظورت اینه که میخوای رو فیلم زیر نویس بزاری. برو اینجا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

bijan.sh.ka
23-01-2008, 23:49
اول : سلام
دوم : پيدا كردم ، يكي از دوستانم كه كلوپ داره بهم اسمش رو گفت كه نرم افزار به صورت دست و پا شكسته زير نويس مي كنه اونم فارسي

Mohsen6558
24-01-2008, 00:20
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

خودکارش فکر کنم افسانه باشه لاقل فعلا هست

bijan.sh.ka
24-01-2008, 00:40
سلام
من تو كلوپ دوستم بودم كه گفت من يه نرم افزار دارم كه فيلم رو كه بهش ميدي با زير نويس فارسي مي نويسه البته به صورت دست وپا شكسته و الان بريد و برنامه InterVideo WinDVD 7 رو نصب كنيد يه قسمت داره كه مي گه مي خواي زيرنويس بندازم كه با انتخاب اون زير نويس انگليسي مي ندازه و اين طور تبديل مي كنه كه صداهاي فيلم رو تبديل مي كنه به زير نويس البته به صورت دستو پا شكسته و موقعي كه رفتم واين دوستم بهم گفت كه يه برنامه داره كه زير نويس فارسي مي كنه اونم به صورت دست و پا شكسته ، خب جاي تعجب ندارد و در مورد اين سوال من اين رو از سايتي كه به صورت تبليغ زده بود ديدم و گفته بود كه 5000 تومن هم پولش هست و امده بود اسم نرم افزار رو اشتباهي نوشته بود كه من نتونم برم از اينترنت بگيرمش خب اگه به صورت دست و پا شكسته هم تبديل بكنه خوبه بالاخره يه چيزي ازش مي فهمي ، بهتره از اينكه هيچي از فيلم نفهمي . خب فردا مي رم مي پرسم اسمش رو اگه درست بود واين كار رو مي كرد اسمش رو بهتون مي گم

usfelme
24-01-2008, 01:34
نه عزیز همچین چیزی وجود نداره شک نکن