PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ناپدید شدن ایکونها

ساره38
23-01-2008, 17:33
سلام دوستان
امروز وقتي کامپيوترم رو روشن کردم و ويندوزش بالا اومد تمامي ايکونها ،برنامه ها،منو استارت و ... ناپديد شده بودند چند بار هم ريستارتش کردم امادهيچ فايده اي نداشت کسي از دوستان مي دونه علتش چيه؟ و چطوري بايد اين مشکل رو رفع کنم .

mahdi7610
23-01-2008, 21:44
سلام دوستان
امروز وقتي کامپيوترم رو روشن کردم و ويندوزش بالا اومد تمامي ايکونها ،برنامه ها،منو استارت و ... ناپديد شده بودند چند بار هم ريستارتش کردم امادهيچ فايده اي نداشت کسي از دوستان مي دونه علتش چيه؟ و چطوري بايد اين مشکل رو رفع کنم .
سلام دوست عزیز
این مشکل به دلیل اختلالاتی هست که توی ویندوز به وجود اومده . و قاعدتا باید بعد از ریستارت مشکل حل شود .
شما با زدن f8 و سپس از صفحه باز شده گزینه Last know good configuratio را انتخاب کنید ببینید مشکل حل می شه یا نه .
یا می تونید از طریق safe mode وارد ویندوز بشید و یکبار از سیستم ریستور استفاده کنید و سیستم را به تاریخی که بدون مشکل بود برگردونید .
و بعد از ان هم اقدام به ریپیر کردن ویندوز بکنید .

ساره38
24-01-2008, 11:45
منونم دوست عزیز
کارهایی رو که گفتی انجام دادم اما هنوز مشکلم رفع نشده
با سپاس ساره

K A R I M I
24-01-2008, 12:00
شما با استفاده از نرم افزار تن آپ میتونید این مشکل رو حل کنید بدین منظور برنامه رو اجرا کرده و به قسمت مورد نظر بروید مطابق شکل : ( اگر بعداز انجام عملیات ریلود آیکون رو هم بزنید بهتر هست )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر مشکلتان حل نشد ( که بعید میدونم ) باید این راه رو هم برید و دوباره راه اولی رو بروید ، مطابق شکل :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Arashdn
24-01-2008, 14:03
یعنی حتی با ریپیر کردن ویندوز هم درست نشد؟
از چه آنتی ویروسی استفاده می کنید؟

SAMSUNG9500
24-01-2008, 14:44
سلام
دوست عزیزacdc را باز کن ومسیر فولدرها را برو ببین فولردها دیده میشن یا نه اگر دیده بشه با نرم افزار attribute manager میتونی اون فولدر ها را بر گردونی

ساره38
24-01-2008, 17:03
ممنونم دوستان
اما کریمی جان برنامه ای رو که گفتی چطوری باید اجرا کنم؟ اگر این برنامه قبلا نصب شده باشد گفتم که تمام برنامه ها ناپدید شدند. اگر هم الان بخوام اینکار رو انجام دهم باید بگم که حتی برنامه ها از طریق سد دی هم اجرا نمی شوند .
بهر حال از همه دوستان ممنونم فکر کنم تنها راه باقی مانده این باشه که ویندوزم رو عوض کنم .
با سپاس ساره

farshidshd
24-01-2008, 17:06
سلام
دوست عزیزacdc را باز کن ومسیر فولدرها را برو ببین فولردها دیده میشن یا نه اگر دیده بشه با نرم افزار attribute manager میتونی اون فولدر ها را بر گردونی

دوست عزیز انقدر به خودت زحمت نده و دردسر نکش
ویندوزتو عوض کن
تموم

K A R I M I
24-01-2008, 17:11
یعنی شما هیچ برنامه ای رو نمی تونید اجرا کنید ؟
روش من فقط برای بازگرداندن آیکن ها بود ...
شما خیال خودتون را راحت کنید و ویندوز رو عوض کنید و حتما بعد از نصب ویندوز یک آنتی ویروس قوی ( من nod32 رو پیشنهاد می کنم ) رو روی سیستم نصب کنید .

mehdi_halla
25-01-2008, 07:35
سلام دوستان
اگه منوی استارت نمیاد فقط عکس desktop رو دارین یعنی اینکه Explorer شما مشکل داره
پیشنهاد من اینه که یه فایل Explorer از روی کامپیوتر(با همون ورژن ویندوز) دیگه کپی کنین و از طریق داس اونو تومسیرش
(system32 ) کپی کنین.