PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کیفیت پایین فیلم vhs به هنگام مشاهده در کارت کپچر.....لطفا اگه میشه زود کمکم کنید

saiah_salehi
23-01-2008, 02:07
سلام
دوستان من از محرم چند حلقه فیلم vhs دارم که میخوام میکسشون کنم ولی متاسفانه برای کپچر آنها به مشکل برخوردم چون وقتی ویدیو را به کارت کپچر وصل می کنم فیلم خیلی با کیفیت پایینی پخش می شه...در حالی که کارت کپچر من با ----- و هندیکم هیچ مشکلی نداره....و همون ویدیو را وقتی به تلویزیون وصل می کنم کیفیتش خوبه و اصلا لرزش نداره....ولی روی کارت کپچر هم لرزش داره و هم یه سری خطوط مدام روی تصویر حرکت می کنند و کیفیت فیلم را بسیار پایین اوردن....لطفا من را راهنمایی کنید چون من هر چه سریعتر باید این فیلمهارو بزنم روی سی دی.....

یا حسین

smm7285
23-01-2008, 02:35
با سلام خدمت دوست عزيز
مشكل شما مي تونه از قديمي بودن فيلمهات باشه؟
از چه كارتي استفاده مي كني؟

arash_irani
23-01-2008, 03:01
سلام دوست من
خب شما از چه ورودي براي فيلمتون استفاده كردين ؟؟
با چه برنامه اي كپچر كردين ؟
با چه كارتي؟
پخش در دستگاه ويديو مشكل نداره؟

كپچر در اون برنامه روي چه تنظيماتي هستش؟؟ اين خيلي مهمه
ممنون و موفق باشيد
يا حق

google_mz
23-01-2008, 03:41
سلام دوست عزیز
با اجازه چند نکته به فرمایشات دوستان اضافه میکنم.

سلام
خسته نباشید
من چندتا فیلم ویدیوی بزرگ دارم..و وقتی می خواهم آنهارا کپچر کنم توی کارت tv کیفیتش خیلی پایینه در حالی که در تلویزیون اینجور نیست...و در حین نمایش فیلم در کارت tv یه خطهایی روی تصویر مدام حرکت می کنند و بعد از کپچر هم اینها هستند و الان من میخواهم این فیلمارو میکسشون کنم ولی توی کپچرشون موندم لطفا کمکم کنید..این فیلمها فیلمهای عزاداری ابا عبدالله ممنون میشم کمکم کنید

اگر میخوای کپچر با کیفیت داشته باشی ، باید از یه کارت کپچر استفاده کنی ( بسته به نیازت کارت کپچر vcd , dvd یا DV ) کارت TV کیفیت خوبی ارائه نمیکنه.
یه نگاهی هم به این بنداز

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

البته یه چیز دیگه هم الان به ذهنم رسید ، ممکنه فیلم های VHS شما سیستم تصویرش NTSC باشه و کارت TV شما سیستم تصویرش روی PAL تنظیم شده. برای همین یه همچین مشکلی برات پیش اومده. تو نرم افزاری که استفاده میکنی اونجایی که ویدئو سورس رو انتخاب میکنی میتونی سیستم تصویر رو هم تنظیم کنی.

saiah_salehi
23-01-2008, 04:30
سلام
دوستان ممنونم که بهم کمک میکنید
کارت کپچر من مدلش msi هستش و اون دوست عزیزمون که گفته بودن فیلمهات قدیمی ممکنه باشن باید بگم که نه اینطور نیست و این فیلمها همین 10 شب محرم امسال پر شدن...
من الان نمیدونم باید چه تنظیماتیو تغییر بدم....پاک گیج شدم چون فقط زمانی که ویدیو رو بهش میزنم اینجور میشه ...و یدیو هم هیچ مشکلی نداره....و هم کارت کپچر و هم ویدیو هر دو روی pal تنظیم شدن....برنامه کپچر من هم مال خود کارت کپچر منه که اسمش TV@Anywhere (TV@Anywhere) Plus ....

arash_irani
23-01-2008, 14:59
سلام
شما آخرش نگفتين كارت كپچر دارين يا كارت Tv ؟
اگر كارت Tv دارين كه من خودم هم داشتم (قبلنا) و همين مشكل رو داشتم و اصلا نرفتم دنبال درست كردنش و رفتم كارت كپچر گرفتم ولي خب تنظيمات ورودي خيلي مهمه
آخه اگه قرار بود كارتهاي TV كار كارتهاي كپچر رو هم بكنند كه كسي نمي رفت از 130 تومن تا مثلا 2 مليون يا تا بعضي جاها 8 ميليون بده كارت كپچر كه
ممنون و موفق باشيد
يا حق