PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Press F1 to continue

shaparake_shomal
22-01-2008, 21:34
وقتي سيستم رو روشن مي کنم براي load شدن پيغام ميده که F1 رو بزنم تا ويندوز بالا بياد ، چيکار کنم تا ديگه پيغام نده و خودش وارد ويندوز بشه؟

Mohsen6558
22-01-2008, 23:02
شما باطری سیستم رو عوض کن درست نشد مادر برد مشکل داره این مشکل اینو می گه که تنظیماتی مثل تاریخ و ساعت به هم ریخته و می خوایین به صورت پیش فرض تنظیم شه؟
همین چیز حادی نیست

saeed_golshan
23-01-2008, 00:04
یه بار برو تو تنظیمات بایوس و ساعت و تاریخ سیستمتو عوض کن و تنظیمات رو سیو کن.احتمالا درست میشه.موفق باشی.

Arashdn
24-01-2008, 20:00
همونطور که دوستان گفتن اول باتری مادربردد درار تا کلا بایوس سیستم خالی بشه اونوقت ساعت و تاریخ و پسوردتونو مجددا وارد کنید
موفق باشید

shaparake_shomal
28-01-2008, 21:36
مرسی بچه ها

Black Tiger80
29-01-2008, 22:25
وقتي سيستم رو روشن مي کنم براي load شدن پيغام ميده که F1 رو بزنم تا ويندوز بالا بياد ، چيکار کنم تا ديگه پيغام نده و خودش وارد ويندوز بشه؟

سلام

همونطور كه دوستان گفتند ممكنه باطري بايوس شما خالي شده و اطلاعات بايوس از بين ميره و به شما اين پيغام رو ميده.

اما با توجه به نوع و مدل مادر بورد موارد ديگه اي هم ممكنه باشه. ايرادي در تنظيمات و يا مشكل سخت افزاري. مثلا فلاپي درايو در Setup تعريف شده ولي كابلش قطع شده. يا درجه حرارت سي پي يو بالا ميره. و يا پاور ايراد داره و ولتاژ ها خروجي رو بصورت مناسب ارائه نميده.

و يا تنضيمات سي پي يو بصورت دستي و نامناسب انجام شده باشه

و موارد ديگه.

اگر با تنظيم ساعت و تاريخ و تعويض باطري مشكل حل نشد موارد بالا رو چك كنيد.
البته در همه مادربورد ها نميتونيد همه موارد رو چك كنيد.