PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارسال Sms مجاني به هر نقطه از جهان كه بخواي

master_forumer
22-01-2008, 20:30
سلام بچه ها
در اينجا مي خوام نحوه ار سال SMS مجاني به هر نقطه از جهان رو كه بخواهيد به شما آموزش بدهم
( منبع همراه با آموزش تصويري :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آموزش نحوه ارسال پيام كوتاه به هر نقطه از جهان از طريق اينترنت به صورت كاملا رايگان
اگر تا به حال از طريق اينترنت اقدام به ارسال پيام كوتاه كرده باشيد ، حتما ديده ايد كه اس ام اس هاي ارسالي شما از طرف شماره اي شبيه ۳۰۰۰۷۹۸۵ و يا گزينه هاي مشابه ارسال ميشه كه شماره شركتي است كه از خدمات پيام كوتاه استفاده مي كنيد . و هميشه SMSهاي شما از طرف آن شركت ارسال مي شود .
اما سايتي كه قصد معرفي آن را داريم به شيوه اي باور نكردني ، اس ام اس را از طرف گوشي شما ارسال مي كند …..دقيقا مثل اينكه شما با گوشي خودتان اقدام به ارسال SMS كرده ايد …. طرف مقابل شماره ارسال كننده را شماره موبايل شما خواهد ديد …. نه ۳۰۰۰۰ و غيره ….
مزيت ديگر اين سايت اين است كه چون اس ام اس رو از طرف گوشي شما ارسال مي كنه اگر طرف به اس ام اس شما جواب بدهد جواب آن به دستان خواهد رسيد در صورتي كه در ديگر سيستمها به دليل استفاده از شماره هاي شركتهاي ارسال اس ام اس ، پيام در صورت جواب داده شدن به دست شما نمي رسه !
بعضي ديگر از مزيت هاي اين سيستم عبارتند از :
- اس ام اس هایی بدون تبلیغات
- ارسال اس ام اس به سراسر جهان
- اطلاع از وضعیت پیامهای ارسال شده یا Delivery Report
آموزش نحوه عضويت در سايت :
براي ثبت نام در سايت ذكر شده ابتدا از طريق لينك زير وارد سايت شويد :

پس از كليك بر روي لينك بالا با صفحه اي مشابه شكل زير مواجه خواهيد شد كه جهت مشاهده سايت به زبان انگليسي مي بايست بر روي دكمه اي كه به منظور تغيير زبان سايت به انگليسي قرار داده شده است كليك كنيد
سپس زبان سايت ، انگليسي شده و جهت ثبت نام لازم است بر روي لينك ثبت نام كه با عنوان Sign Up مشخص شده است ، كليك كنيد :

حال در صفحه موجود لازم است فرم ثبت نام را پر كنيد :

در اينجا به توضيح هر يك از قسمت هاي فرم ثبت نام سايت مي پردازيم :
1- در قسمت Full Name نام و نام خانوادگي خود را تايپ كنيد ، دقت كنيد اين نام مي تواند جعلي يا نام مستعار خودتان باشد اما حتما بايد شامل دو قسمت باشد : نام و فاميل
۲- در قسمت Email يك ايميل معتبر از خودتان را وارد كنيد ، دقت داشته باشيد ، اين سايت يك كد فعال سازي به ايميلي كه درج كرديد خواهد فرستاد كه براي ادامه ثبت نام به آن نياز خواهيد داشت ، پس حتما يك ايميل معتبر وارد كنيد .
۳- در قسمت Password يك كلمه عبور براي خود انتخاب كنيد و در كادر بعدي ( Confirm Password ) نيز همان رمزي را كه وارد كرده بوديد را تكرار كنيد .
۴- در قسمت Country كشور Iran را انتخاب كنيد .
۵- در قسمت Mobile Phone شماره موبايل خود را بدون 0 اول آن درج كنيد ، به طور مثال اگر شماره موبايل شما 0912123456 باشد مي بايست در كادر فوق 912123456 را تايپ كنيد . دقت داشته باشيد اين سايت تنها براي مشتركين همراه اول ( IR TCI ) قابل پشتيباني است ، لذا چنانچه از سيم كارت هاي اپراتورهاي ديگر از قبيل ايرانسل يا تاليا استفاده مي كنيد ، قادر به ثبت نام و استفاده از امكانات اين سايت نمي باشيد .
۶- در قسمت Age مي بايست سن خود و در قسمت بعدي جنسيت خود ( مذكر يا مونث ) را انتخاب كنيد . "با كادر Possible comments كاري نداشته باشيد "
۷- همچنين در زير فرم ثبت نام گزينه I unconditionally accept The terms of use by submitting this form را جهت پذيرفتن شرايط سايت حتما مي بايست انتخاب كنيد ( يا تيك بزنيد) .
سپس بر روي دكمه Submit كليك كنيد .
حال با پيغامي مواجه خواهيد شد كه به شما اطلاع مي دهد ، ثبت نام شما انجام شد و جهت اتمام مراحل ثبت نام لازم است تا بر روي لينكي كه به ايميل شما فرستاده شده است كليك كنيد :

سپس وارد اكانت ايميل خود شويد و ايميل مربوطه را بازگشايي كرده و بر روي لينك ارسالي كليك كنيد (در صورتي كه با مراجعه به ايميل خود آن را در Inbox نيافتيد ، شاخه Bulk يا Spam ايميل خود را نيز چك كنيد) ( مي بينيد ايميلي به شكل زير براي شما ارسال شده است ، :

با كليك بر روي لينك آبي رنگ صفحه اي باز مي شود و به اطلاع شما مي رساند كه اكانت شما فعال شده است .
حالا مي توانيد با نام كاربري و رمز عبورتان وارد سايت شويد ( نام كاربري شما همان آدرس ايمليتان است )
مرحله آخر ( تاييد شماره موبايل ) :
پس از ورود به حساب كاربري خود ، بايد شماره موبايل خود را در سايت تاييد كنيد ، بدين منظور بر روي دكمه Confirm Your Mobile Phone Number Click Here كليك كنيد . سپس شماره موبايل خود را داده و Enter را بزنيد تا رمز فعالسازي به شماره موبايل شما ارسال گردد .
پس از مدتي از طرف سايت يك SMS براي شما ارسال مي شود كه در آن كد فعالسازي موبايل " Mobile Confirmation Code " قرار داده شده است .
كد مربوطه را در كادر Confirmation Code در قسمت Confirm Your Mobile Phone Number Click Here سايت نوشته و Enter را بزنيد . تا شماره موبايل شما تاييد گردد .

تا اينجا عمليات ثبت نام به پايان رسيد
ارسال SMS از طريق سايت :
حالا مي توانيد از طريق سايت به هر نقطه از جهان SMS ارسال كنيد ، براي اين كار در منوي بالاي سايت در قسمت Send بر روي گزينه SMS كليك كنيد
پس از كليك بر روي گزينه SMS ، صفحه اي مطابق شكل زير باز مي شود :

در صفحه بالا شماره دوستتون رو در قسمت Reciever بعد از كد 98+ وارد كنيد . پيام خودتون رو در قسمت Message Text وارد كنيد و سپس دكمه Send SMS را بزنيد تا اس ام اس به شماره مورد نظر ارسال گردد .
موفق و پيروز باشيد .
توجه : با اين سايت تنها مي تونيد 10 تا SMS مجاني به ايران بزنيد ، براي ارسال SMS بيشتر بايد سايت رو به دوستاتون معرفي كنيد و براشون دعوتنامه بفرستيد ، براي انجام اين كار از منوي بالاي سايت بر روي گزينه Win Free Credits كليك كنيد .

H M R 0 0 7
22-01-2008, 21:11
اینم کپی همین سایت هستش.

ولی من هر کار کردم کد فعال سازی برای من نفرستاد.:41::41::41::41:

hnct2006
22-01-2008, 21:56
سلام رايگان كردن مسيج 0919 چطوري؟

MOHAMAD_REZA
23-01-2008, 13:18
ممنون
جالب بود

Lady parisa
23-01-2008, 13:25
من قبلا عضو شدم ولي هيچوقت نتونستم ازش استفاده كنم.
اگر كسي مي دونه به صورت تصويري بگه بعد از ثبت نام بايد چيكار كرد؟چطوري اس ام اس فرستاد

H M R 0 0 7
23-01-2008, 14:18
من قبلا عضو شدم ولي هيچوقت نتونستم ازش استفاده كنم.
اگر كسي مي دونه به صورت تصويري بگه بعد از ثبت نام بايد چيكار كرد؟چطوري اس ام اس فرستاد

بعد از ثبت نام و قبل از ارسال اولين اس ام اس بايد شماره موبايلت تاييد بشه.به اينصورت كه يك اس ام اس برات ميفرسته حاوي كد تاييد.(confirm) كه مشا اون كد رو بايد توي سايت وارد كنين كه بفهمه شماره مال خودتونه.

نكته مهم اينجاست كه اين كد رو براي ايران نميفرسته.
من يه ايميل به پشتيباني اون سايت زدم ولي در جواب گفت فعلا براي ايران سرويس فعال نيست.متن ايميل هم اين بود:

Dear User,

at the moment we do not cover Iran Cell.

If you have additional questions or if your question is not answered completely, contact us again using the contact form.

Best Regards,
SMS Department