PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در رایت Dvd

myiranvatan
22-01-2008, 16:58
سلام من میخواستم توضیحاتی را درمورد رایت دی وی دی با برنامه نرو بدونم؟ رایت فیلمها بصورت Data با Video چه فرقی داره؟ چطور و با چه سرعتی باید رایت بشه تا دستگاه دی وی دی خانگی انرا بخونه؟و توضیحاتی دیگر

sin2x=2sinxcosx
23-01-2008, 11:29
با سلام . بايد عرض كنم كه وقتي يه فيلمي رو به صورت Data روي DVD رايت مي كني فقط در كامپيوتر قابل اجراست كه اگه فرمت فيلمت VCD باشه مي توني حدود 7 ساعت روش رايت كني . ولي اگه بخواي Video رايت كني حدود 2 ساعت جا مي گيره كه مي توني روي دستگاههاي خانگي هم تماشا كني . در مورد سرعتش هم پيشنهاد مي كنم با حداقل سرعت ممكن رايت كن .

myiranvatan
23-01-2008, 16:02
من هر سرعتی را که انتخاب میکنم برای رایت تاثیری ندارد و باسرعت 4xرایت میشود. دلیل چیه و چیکار باید بکنم؟

Arashdn
24-01-2008, 15:06
فکر می کنم رایتر شما سرعت بیشتری رو ساپرت نمیکنه

sin2x=2sinxcosx
24-01-2008, 16:35
با همون 4 رايت كن . ديگه مشكل چيه ؟

myiranvatan
24-01-2008, 17:15
من با سرعت 4رایت کردم و دستگاه دی وی دی هم خواند اما مشکلی که وجود داشت از لحاظ صدا بود که صدای حرف زدن به صورت گنگ و اروم ولی صدای تیراندازی و حرکت و....کاملا با کیفیت می اید البته وقتی دی وی دی را در کامپیوتر میگذارم هم اینجوریه ولی با دستکاری روی کنترل صدادرست میشه ولی نمی دونم دی وی دی رایتی را باید چکار کنم تا در دستگاه دی وی دی صداش مفهوم باشه ؟
یک سوال دیگه اینکه اگه بخواهم ام پی تری رایت کنم چه فرقی بین رایت به صورت data با روشهای دیگر رایت دارد؟ ممنونم

Arashdn
24-01-2008, 21:50
یک سوال دیگه اینکه اگه بخواهم ام پی تری رایت کنم چه فرقی بین رایت به صورت data با روشهای دیگر رایت دارد؟ ممنونم
تا اونجا که من میدونم فرقی نداره

myiranvatan
25-01-2008, 14:42
من با سرعت 4رایت کردم و دستگاه دی وی دی هم خواند اما مشکلی که وجود داشت از لحاظ صدا بود که صدای حرف زدن به صورت گنگ و اروم ولی صدای تیراندازی و حرکت و....کاملا با کیفیت می اید البته وقتی دی وی دی را در کامپیوتر میگذارم هم اینجوریه ولی با دستکاری روی کنترل صدادرست میشه ولی نمی دونم دی وی دی رایتی را باید چکار کنم تا در دستگاه دی وی دی صداش مفهوم باشه ؟

myiranvatan
27-01-2008, 08:50
رایت کردن فیلم به صورت دیتا با رایت کردن فیلم به صورت دی وی دی ویدیو چه فرقی داره ؟ ایا از کیفیت ان کم می کند اگه به صورت دیتا رایت شود؟

myiranvatan
27-01-2008, 16:08
خواهشا این 2 سوال منو جواب بدید؟
1- من میخوام با برنامه nero رایت کنم دو گزینه دارم یکی dvd5 که همان 4.7 گیگ جا داره و یکی هم dvd9 که حدود 8 گیگ فضا داره سوال من اینه که مگه میشه 8 گیگ در دی وی دی رایت کرد ؟ اگه میشه چه تاثیری روی محتویات داره؟
2-
رایت کردن فیلم به صورت دیتا با رایت کردن فیلم به صورت دی وی دی ویدیو چه فرقی داره ؟ ایا از کیفیت ان کم می کند اگه به صورت دیتا رایت شود؟

myiranvatan
27-01-2008, 17:52
1- من میخوام با برنامه nero رایت کنم دو گزینه دارم یکی dvd5 که همان 4.7 گیگ جا داره و یکی هم dvd9 که حدود 8 گیگ فضا داره سوال من اینه که مگه میشه 8 گیگ در دی وی دی رایت کرد ؟ اگه میشه چه تاثیری روی محتویات داره؟
2-

amir.ara
27-01-2008, 21:01
2-

1. dvd5 و dvd9 دو نوع مختلف دی وی دی هست که همونطور که خودتون گفتید
یکی حجمش 4.7 و اون یکی حدود 8 گیگه که نمیشه 8 گیگ رو روی دی وی دی
4.7 گیگی رایت کرد .تو ایران dvd5 رایجه و شما برای رایت کردن همون گزینه dvd5 رو انتخاب کن.

2.اگه فیلم به صورت دی وی دی ویدیو رایت بشه میشه اونو تو دی وی دی پلیر هم پخش کرد
ولی اگه به صورت دیتا رایت بشه فقط میشه تو کامپیوتر پخش کرد و اگه به صورت دیتا رایت کنید
کیفیتش هیچ تغییری نمیکنه.

myiranvatan
01-02-2008, 22:33
یک سوال:چطوری میشه یک فایل تصویری در هارد را که به صورت Avseq یا Vcd میباشد را بصورت Dvd Video رایت کرد ایا اصلا امکانپذیر هست یا نه؟

myiranvatan
03-02-2008, 16:04
یک سوال:چطوری میشه یک فایل تصویری در هارد را که به صورت Avseq یا Vcd میباشد را بصورت Dvd Video رایت کرد ایا اصلا امکانپذیر هست یا نه؟

myiranvatan
04-02-2008, 13:40
پس چرا کسی جواب نمیده یعنی هیچکی نمیدونه

myiranvatan
06-02-2008, 03:02

zhina_gian
06-02-2008, 03:19
سلام من میخواستم توضیحاتی را درمورد رایت دی وی دی با برنامه نرو بدونم؟ رایت فیلمها بصورت Data با Video چه فرقی داره؟ چطور و با چه سرعتی باید رایت بشه تا دستگاه دی وی دی خانگی انرا بخونه؟و توضیحاتی دیگر

با توجه به توضیح دوستان که تا الان دادم نکته ای را هم من به این صحبت ها اضافه کنم.

اگر فایل تصویری شما DivX و یا Xvid و یا wmv باشه...
و اگر DVD Player خانگی شما 3 فرمت بالا را برای پخش شدن ساپورت بکنه...

اونوقت شما بر روی یک DVD معمولی 4.7 گیگابایتی بر حسب کیفیت فیلم میتونید از 4 تا 12 و یا شایدم بیشتر
بر روش رایت کنید. من معمولا بر روی یک دی وی دی حدود 6 تا فیلم DivX با حجم 700 مگ را بصورت دیتا رایت
میکنم و در DVD Player خانگی هم اونو نگاه میکنم. هر فیلم هم حداقل 1 ساعت و نیم میتونه باشه. کلا
بستگی به کیفیت و حجم فیلمتون داره. مثلا فیلم هایی که 5.1 و یا 7.1 کاناله هستند معمولا هم کیفیت و
هم حجمشون بیشتره.

برای اینکه بفهمید DVD Player شما از فرمت های بالا پشتیبانی میکنه میتونید به کاتالوگ اون مراجعه کنید و یا
اسم پخش کننده تون رو در گوگل سرچ کنید تا مشخصاتش رو بتونید پیدا کنید.

بطور مثال من خودم از Panasonic SC-PT850 استفاده میکنم و این فرمت ها رو پشتیبانی میکنه.

DVD-Audio, DVD-Video, DVD-RAM/ -RW/-R/-R(DL), +R/ +R(DL)/ +RW, SVCD, Video CD, CD, CD-R/RW, HighMAT(level 2), WMA, MP3, JPEG, MPEG4, DivX

myiranvatan
06-02-2008, 15:24

zhina_gian
06-02-2008, 18:53

برای تبدیل vcd به DVD شما باید توسط نرم افزار های تبدیل کننده اون رو به فرمت دی وی دی تبدیل کنید و بعد توسط
همون نرم افزار و یا نرم افزار های تخصصی تر اون رو بر روی دی وی دی رایت کنید.

مثلا برنامه های خوبی که من سراغ دارم اینها هستند...

McFunSoft Video Convert Master
Ulead VideoStudio Plus 11.5
CyberLink PowerDirector 6
Canopus Edius Pro 4
Canopus Grass Valley ProCoder 3

از بین برنامه های بالا ProCoder 3 بهترین سرعت و بهترین کیفیت رو با جزئیات در بین برنامه های دیگه داره و از لحاظ
راحتی کار و ادیت فیلم CyberLink PowerDirector 6 راحت ترین برنامه است.

myiranvatan
07-02-2008, 14:40
این سوال منو جواب بدبد دیگه تمومه
من هرزمان دی وی دی میگذارم تو کامپیوتر که ببینم صدایی ازش درنمیاد و میرم تو تنظیمات بلندگویی که گوشه تسکبار هست و میله لغزنده را کنار میارم تا صداش درست میشه وهر دی وی دی که عوض میکنم باید اینکار را بکنم و وسط فیلم صدای فیلم را زیاد یا کم می کنم باز باید اینکاررابکنم . میخواستم ببینم علت چیه ؟
دردستگاه دی وی دی هم میگذارم باز مشکل نداشتن صدارادارم و نمیدانم اینجا باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید

zhina_gian
07-02-2008, 17:04
این سوال منو جواب بدبد دیگه تمومه
من هرزمان دی وی دی میگذارم تو کامپیوتر که ببینم صدایی ازش درنمیاد و میرم تو تنظیمات بلندگویی که گوشه تسکبار هست و میله لغزنده را کنار میارم تا صداش درست میشه وهر دی وی دی که عوض میکنم باید اینکار را بکنم و وسط فیلم صدای فیلم را زیاد یا کم می کنم باز باید اینکاررابکنم . میخواستم ببینم علت چیه ؟
دردستگاه دی وی دی هم میگذارم باز مشکل نداشتن صدارادارم و نمیدانم اینجا باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید

1. درایوی رو که مربوط به کارت صداتون هست رو آخرین نسخه شون دانلود کنید و نصب کنید و حتما بعد از نصب
رستارت کنید. دقت کنید که درایوی رو که مربوط به کارت صداتون میشه و مشخصاتش با مشخصات سیستمتون
یکی هست رو دانلود و نصب کنید.

2. بعد از نصب درایو و رستارت فایل زیر را دانلود کنید و نصب کنید و بعد هم سیستمتون رو رستارت کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

myiranvatan
08-02-2008, 02:28
اخه عزیزم کارت صدای من انبورده؟