PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک کار جدید ( Immortal )

hrgh2
22-01-2008, 15:18
خوب دوستان حالا بعد از مدتها یکم سرم خلوت شد و تونستم دوباره برم سراغ 3ds max من خیلی دوست داشتم تا یک immortal را با نمایی واقعی ازش بسازم واسه همین با عز جزم دست به کار شدم و شروع به کار کردم
این کار حدود 10 ساعت وقت گرفت
ابتدا بدون blueprint با هزار بدبختی بدنش را ساختم و بعد با garmet maker لباسهاش را ساختم ( بازم با هزار مشکل ) و بعد با استفاده از hair and four براش مو گزاشتم راستی texture هاش هم با فتوشاپ درست کردم
با منتال ری هم رندر گرفتم
البته من این کار را اصلا در سطح این تاپیک نمبینم ( چون دوستان خیلی کارهای بهتری از من اینجا گزاشتند) اما برای یک کار آماتوری بدک نیست

ضمنا نظر نداده بیرون نرید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم از wire
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/IMG)

RezaTayebiJ
22-01-2008, 16:40
اول از همه می گم خسته نباشی.
عکس های دومی و سومی (خصوصا دومی) رو فراموش کن چون مشخصه چشمات حسابی خسته بودن و باید دوباره کامپوزیت هاشون رو انجام بشه.

فرم صورت خوب شده و واقعا چهره ی سربازان قدیمی رو نشون می ده. لباس ها هم خوب شدن.
مشکل اصلی نورپردازی و pose کاراکتر هست. کاراکتر در این حالتیکه قرار گرفته احساس خاصی رو نشون نمی ده و خشک و کاغذی بنظر می رسه. اگه حالتی که کاراکتر در عکس سوم رو داره با شدت بیشتر (شانه ها بالاتر، دست راست کشیده تر، کمر به عقب خم شده ، میمیک مناسب چهره و..) رو به عکس اول منتقل کنی بهتره.
نورپردازی یه مقداری خشکه. مهم نیست که از نظر فیزیکی واقعی هست یا نه ، مهم اینه که گرمایی نداره. شما برای انتقال حست به مخاطب اگه لازمه از صد تا نور هم استفاده کن. کاری نداشته باش که تو واقعیت شدنی هست یا نه. به قدرت خلاقیت خودت ایمان پیدا کن.

با همه ی این انتفاده ها بازم باید بگم خوب شده. آفرین.
یه خواهش هم از شما و بقیه ی بچه های p30 دارم. لطفا وقت بیشتری برای کارهاتون بذارید. شما تنها ۱۰ ساعت وقت روی این کار گذاشتی (سرعت عملت واقعا تحسین برانگیزه). اگه وقت بیشتری بذاری و حوصله کنی چند هفته ای روی همین کاراکتر (که پتانسیل بالایی داره) صرف کنی بهت قول می دم تبدیل به یه کار عالی بشه.

Aminzikzak
22-01-2008, 19:13
بابا میهن پرست ... کارت درسته ...
اون سپرش خیلی تیزه ...

hamid 3a
22-01-2008, 21:43
ایول قشنگ شده
همون طور که امین گفت سپرش خیلی تیزه تکسچر هم ضعیفه...

hrgh2
23-01-2008, 14:59
ممنونم كه نظر دادي دوستان
مخصوصا از رضا جان راستش را بخوايد منم اصلا از composite كار و pose كاراكتر خوشم نيومد
اما چشم وقت بيشتري ميزارم و كار را تا جايي كه ميتونم بهتر در ميارم
البته من با فتوشاپ هم هنوز روش كار نكرده بودم
در مورد سپر هم موافقم كه يكم تيز شده اونم به چشم درستش ميكنم

بازم ممنونم ضمنا دوستان ديگه هم نظر يادشون نره( اخه ميخوام همين كار ساده را به كار فوق العاده تبديل كنم پس نظر خودتون را دريغ نكنيد )

gladiator group
24-01-2008, 16:43
خوب شده
فقط یه خورده ایراد داره
فکر کنم با شمشیرش دفاع میکنه با سپرش هم میجنگه آخه نوک سپر ز شمشیر تیز تره!!!
گردن کاراکتر هم بد شده
در کل اگه یه خورده بیشتر روش کار کنی درست میشه

hadi665
25-01-2008, 00:00
بابا کارت عالی شده رندره اولیه خیلی خوبه
آفرین

hrgh2
25-01-2008, 10:00
ممنون دوستان در تمام موارد موافقم
من دوباره دارم روش کار میکنم و یک سری چیزهاش را تغییر میدم

the_god_of_3dsmax
26-01-2008, 19:16
آفرین خیلی خوب شده ............. بازم بهت پیشنهاد می کنم زبراش رو بخری ..........
وضعیتت مثل کسیه که می خواد با قاشق زمین رو بکنه ......... زبراش رو که بخری می فهمی تراکتور چیه :46:

SomeThink
27-01-2008, 00:57
من عروسکش رو توی بازار دیده بودم ! ... با دوریبن رندر گرفتی؟؟؟

جدا از شوخی قشنکه فقط سپرش خیلی نوک تیز و مخروطی شکل شده!

linkin_park
27-01-2008, 11:31
خیلی عالیه !!! واقعا بهت غبطه میخورم که ما هم سنیم ولی من 1/3 تو هم بارم نیست ... دمت گرم ... راستی آی دی یاهوتم اگه میشه بده ... ممنون میشم ...

مهام راست میگه زیبراش واقعا برای مادلینگ های پیچیده عالیه و در واقع وقتی مکس نتونست تو مادلینگ ارضات کنه باید بری سراغ زی......

hrgh2
27-01-2008, 19:10
بازم ممنون دوستان
the_god... جان من زمین را زیر و رو کردم اما خبری از زی نبود
somethink جان من این را خودم ساختم ( تقریبا ذهنی ) یعنی اینقدر سریع عروسکش را ساختند
linkin-park عزیز شما استاد مایید
id : t_error1@yahoo.com