PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خوست راهنمايي براي گارانتي فورتكس

vosogh
21-01-2008, 23:00
سلام
من يه رم دارم كه گارانتيش فورتكس هست . و لايف تايم گارانتي هست. اين رم من به مشكل خورده . پك اون رو هم ندارم . ميخواستم بدونم ايا اين گارانتي معتبره؟ و اگه معتبر هست كسي ميدونه شركت فورتكس كجا هست كه من مراجعه كنم.( در ضمن رم من 256 هست
و مشكلش اسنه كه وقتي از اون استفاده ميكنم سيستم بعضي وقتا بعد از بالا اومدن خود به خود ريست ميشه.)

Benygh
21-01-2008, 23:26
روی رم باید یک برچسب باشه به احتمال زیاد و یا کدی چیزی . . .

glc_engineer
22-01-2008, 22:18
سلام
من يه رم دارم كه گارانتيش فورتكس هست . و لايف تايم گارانتي هست. اين رم من به مشكل خورده . پك اون رو هم ندارم . ميخواستم بدونم ايا اين گارانتي معتبره؟ و اگه معتبر هست كسي ميدونه شركت فورتكس كجا هست كه من مراجعه كنم.( در ضمن رم من 256 هست
و مشكلش اسنه كه وقتي از اون استفاده ميكنم سيستم بعضي وقتا بعد از بالا اومدن خود به خود ريست ميشه.)

لايف تايم براي رم يعني تا زمان عمر چيپ ست
به احتمال خيلي زياد لايف تايم رم شما چند ساليه كه تموم شده
اما آدرس فورتكس رو فردا از بچه هاي گارنتيمون ميگيرم و بهت ميدم
يا علي

razeghee
24-01-2008, 02:30
[quote=vosogh;2023856]سلام
آدرس گارانتی:م ولیعصر-مجتمع کامپیوتر ایران-ط4-واحدش یادم رفته(از نگهبانی اونجا بپرسی راهنمایی میکنه):5: