PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Restart

nima abasi
21-01-2008, 22:39
با عرض سلام وخسته نباشيد من حدود يكسال ونيمه كه يك كامپيوتر خريدم بعد ازاينكه يه مدت حدود دوماه با اون كار كردم دچار يه مشكل شد واونم اين بود كه به هنگام كار با كامپيوتر خود به خود ريستارت مي شد واين ريستارت شدن گاهي خيلي زياد ميشد گاهي تامدتي ريستارت نميشد وحدود يه هفته پيش اونو بردم واسه تعمير . ابتدا هاردشو بررسي كرد وگفت هاردش مشكل نداره وبعد گفت مادربوردت مشكل داره و انو عوض كرد ويه مادربورد قوي با مدل( Asus(p5ld2 Se, واسم روش گذاشت به همراه يك رم يك گيگ ولي بازم همون مشكل رو داشت اينبار مودم اونو عوض كردم ويه مودم Zoltrixروي اون گذاشتم ولي بازم مشكلش حل نشد حالا به نظر شما مشكل از كجاست چون ديگه كلافه شدم حالا فقط پاور و كارت گرافيكش مونده به نظر شما مشكل ميتونه ازاينا باشه خواهشن باذكر دليل توضيح دهيد متشكرم اجركم من الله :40:

piremard
22-01-2008, 11:11
عجب کاری کرده طرف !
اگر فرض کنیم تنظیمات نرم افزار شما مشکلی نداره و ویندوز اصلی نصب کردید ، اول از همه مشکل نیم سوز بودن پاور کیس هست بعد قطعات دیگر
پاور شما احتمالا حجم توان مصرفی سخت افزارتون رو نداره

EHSANRF
22-01-2008, 13:50
عجب کاری کرده طرف !
اگر فرض کنیم تنظیمات نرم افزار شما مشکلی نداره و ویندوز اصلی نصب کردید ، اول از همه مشکل نیم سوز بودن پاور کیس هست بعد قطعات دیگر
پاور شما احتمالا حجم توان مصرفی سخت افزارتون رو نداره

صد در صد تائيد ميشه!