PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : XPeria ; سری جدید از کامل ترین گوشی های سونی اریکسون

meha
21-01-2008, 21:10
مدل جدید سونی اریکسون سروصدای زیادی برپاکرده است، بخصوص P5i که در نیمه دوم سال 2008 ارائه خواهد شد. ولی اخبارهای جدید حاکی از آن است که سوئد و ژاپن با همکاری مشترک، اقدام به ثبت نام تجاری Xperia برای تولید گوشی همراه کرده اند.

این نام مربوط به نام یک وسیله الکترونیکی با قابلیت های اجرایی بیش از یک موبایل است. این وسیله شامل دوربین، سرویس پیام فوری IM، پیام های چند منظوره، موزیک، ویدئو، ایمیل، اینترنت، قابلیت تجاری، جهت یابی ماهواره ای، کنترل از راه دور،پرینت سیار، بازی، همچنین خدمات telecommunication در ماهیت صدا، تصویر، عکس، ویدئو و اطلاعات اجرا می شود.

ولی برای دریافت اخبار دقیق از این محصول باید منتظر اقدامات آتی سونی اریکسون بود.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SAEED_BARCELONA
21-01-2008, 21:35
اگه بیاد که محشره. باید منتظر بمونیم

ماتاتا
21-01-2008, 21:41
تا رسما معرفی نشه نمی شه نظر داد!:13:

اینقدر گوشی فیک دیدیم که از ریسمون سیاه و سفید می ترسیم..! :31:

D o l f i n
21-01-2008, 21:43
اگه واقعا اینو بفرستن بازار تمام بازار رو زیر و رو میکنه بشرطی که اونقدر دیر عمل نکنن که دیگه همه شرکتها ر دستشون اومده باشن

corey
21-01-2008, 22:02
این گوشی قرار بود حدود 1ماه پیش معرفی بشه در طی سمیناری که سونی اریکسون سیمبیان uiq جدیدتر و کامل تر معرفی کرد ولی معرفی این گوشی تعویق افتاد این گوشی در اصل رقیب آیفونه و برای رقابت با آیفون ساخته میشه البته با دوربین 5مگا

Moh3en_DDD
21-01-2008, 22:24
قیمتش میتونه چند تومن باشه ؟

500 ؟

rainysky50
21-01-2008, 22:37
متاسفانه در سایتها و وبلاگهای طرفداران سونی اریکسون امسال شایعات بسیاری رو دیدیم که هیچکدوم واقعیت نداشت!دلیلش عدم معرفی یک گوشی کامل از طرف سونی اریکسون بود!البته همین الان هم قیمت بعضی گوشیهای سونی اریک بی جهت گرونه!در کل بهتره که این خبر واقعیت داشته باشه و گرنه در غیر این صورت سونی اریکسون رو دیگه باید با شرکتهایی مانند ساژم مقایسه کنیم چون واقعا محصولاتش سرد و بی روح شدن!من که دیگه خسته شدم!!!بابا یه چیزی بزن که حداقل دل این هواداراتو نشکسته باشی!باز هم میگم امسال الجی هم دست کمی از این سونی اریکسون نداشت و محصولات کم و گران قیمتی رو عرضه کرد که اصلا به صرفه نبود!در کل باید ببینیم امسال این دو شرکت چیکار میکنند!در ضمن این عکس پی5 شبیه گوشیهای ارمانی سامسونگ و کا اس 20 الجی و اپل ایفون هست!

SAEED_BARCELONA
21-01-2008, 23:30
متاسفانه در سایتها و وبلاگهای طرفداران سونی اریکسون امسال شایعات بسیاری رو دیدیم که هیچکدوم واقعیت نداشت!دلیلش عدم معرفی یک گوشی کامل از طرف سونی اریکسون بود!البته همین الان هم قیمت بعضی گوشیهای سونی اریک بی جهت گرونه!در کل بهتره که این خبر واقعیت داشته باشه و گرنه در غیر این صورت سونی اریکسون رو دیگه باید با شرکتهایی مانند ساژم مقایسه کنیم چون واقعا محصولاتش سرد و بی روح شدن!من که دیگه خسته شدم!!!بابا یه چیزی بزن که حداقل دل این هواداراتو نشکسته باشی!باز هم میگم امسال الجی هم دست کمی از این سونی اریکسون نداشت و محصولات کم و گران قیمتی رو عرضه کرد که اصلا به صرفه نبود!در کل باید ببینیم امسال این دو شرکت چیکار میکنند!در ضمن این عکس پی5 شبیه گوشیهای ارمانی سامسونگ و کا اس 20 الجی و اپل ایفون هست!
تو نمیتونی اینقد پستاتو طولانی نکنی؟:دی
این گوشی اصلا هم فیک نیست. تمام سایتا ازش حرف زدن. سایتای معروف. میتونید تو گوگل سرچ کنید.
خواهشا سونی اریکسونو با الجی مقایسه نکن!!

B L A S T E R
21-01-2008, 23:40
راست میگه اینقد طولانی پست نده من حال ندارم بخونم.اینق هم از علامت تعجب استفاده نکن

EHSANRF
21-01-2008, 23:42
اين هم احتمالا خواهر W1 هست!

soshiance
21-01-2008, 23:49
فعلا که نه از p3 نه p5 نه w1 خبری هست تا خود سونی اریکسون معرفی نکنه نمیشه مطمعن بود تا حالا خیلی از گوشی ها فیک بوده و به هیچ نتیجه ای هم نرسیده.

rainysky50
22-01-2008, 00:33
راست میگه اینقد طولانی پست نده من حال ندارم بخونم.اینق هم از علامت تعجب استفاده نکن

چشم!حتما!!!!!!!دیگه تعجب نمیزارم!!!!!!!!شما نشد یه دفعه من پست بدم بلافاصله بعدش تیکه نندازی!!!هی روزگار!!!تازه خوبه این کار رو هم خودم یادتون دادم!!!!!:19::19::21:

hamkar1981
22-01-2008, 08:35
تا نياد تو بازار نظري نديم بهتره
منتظرش مي مونيم
دوست عزيز ممنون بابت تاپيكت
موفق باشي

SAEED_BARCELONA
22-01-2008, 11:07
بچه ها فکر نکنم سایتهای phonearena و engadget و softpedia اینقد بیکار باشن که بیان در مورد یه گوشیه فیک حرف بزنن.
بقیه سایتارو نگفتم!

meha
22-01-2008, 14:34
تا نياد تو بازار نظري نديم بهتره
منتظرش مي مونيم
دوست عزيز ممنون بابت تاپيكت
موفق باشي

خواهش می کنم
حق با دوستان عزیزمون هست تا به صورت رسمی معرفی نشه نمیشه در موردش بحث کرد در ضمن من این خبر را از سایت gsm.ir گرفتم!

SAEED_BARCELONA
22-01-2008, 14:52
حق با دوستان عزیزمون هست تا به صورت رسمی معرفی نشه نمیشه در موردش بحث کرد در ضمن من این خبر را از سایت gsm.ir گرفتم!
meha تاپیک میزنی خبر میدی بعد خودت میگی در موردش حرف نزنیم؟

big_khan0064
22-01-2008, 15:37
در مورد صحبت دوست عزیزمون rainsky باید بگم اصلا اینجوری نیست که این طرح رو تقلیدی عنوان کنیم
اگه شما میگی شبیه ایفون هست و ارامانی و ....بگم
این طرح مشابهش اولین بار روی دبلیو 900 و دبلیو 850 نشست..کلیت طرحش رو میگم ها....بعدش هم خیلی وقته از مابه این طرح که ابتکار خودش هست خیلی وقته داره استفاده میکنه....دبلیو 910 و حتی اس 500
شما به این گوشی نگاه کنی میبینی دقیقا همین طرح هستن...
سابقه ی این طرح هم به حداقل 1 سالی برمیگرده
سامسونگ ارمانی که جدید هست..ایفون هم که بعد دبلیو 900 و غیره امده
پس اگه شباهتی باشه باید گفت گوشی هایی که ذکر کردی شبیه گوشی های سونی اریکسونه..نه برعکسش که شما گفتی
========
ضمن اینکه کمی با شما موافقم...سونی اریکسون باید سریع چند تا گوشی قیمت بالای با کلاس بیاره تا غولهای فعلی مخصوصا نوکیا رقابت کنه
دبلیو 960 و پی 1 رقیبهای 3 مگایی نوکیا بودن....الان گوشی برای رقابت با ان 95 8 گیگ یا ان 82 سونی اریکسون نداره که خیلی بد هست
نگید کا 850 رو داره که من اصلا قبول ندارم!کا850 بخواد با ان 95 مثلا رقابت کنه!!!
========
منم عشق سونی اریکسون هستم اما تعصبی حرف نمیزنم...کسی ما رو متهم ب خیانت نکنه!!!
به امدن زود تر این گوشی ها امیدوارم میمونیییییییییم
شاد باشید

hussain
22-01-2008, 17:44
این هم منبع:
گروه خبری GSM: مدل جدید سونی اریکسون سروصدای زیادی برپاکرده است، بخصوص P5i که در نیمه دوم سال 2008 ارائه خواهد شد. ولی اخبارهای جدید حاکی از آن است که سوئد و ژاپن با همکاری مشترک، اقدام به ثبت نام تجاری Xperia برای تولید گوشی همراه کرده اند.
این نام مربوط به نام یک وسیله الکترونیکی با قابلیت های اجرایی بیش از یک موبایل است. این وسیله شامل دوربین، سرویس پیام فوری IM، پیام های چند منظوره، موزیک، ویدئو، ایمیل، اینترنت، قابلیت تجاری، جهت یابی ماهواره ای، کنترل از راه دور،پرینت سیار، بازی، همچنین خدمات telecommunication در ماهیت صدا، تصویر، عکس، ویدئو و اطلاعات اجرا می شود.
ولی برای دریافت اخبار دقیق از این محصول باید منتظر اقدامات آتی سونی اریکسون بود

B L A S T E R
22-01-2008, 17:56
همون خبر صفحه اول هست

hamed1297
23-01-2008, 23:29
در مورد خبر باید بگم که تا حدود زیادی خبر درست هست چون توی سایتی که لینکسش رو گذاشتم سونی اریکسون این اسم تجاری رو رجیستر کرده به همراه اطلاعاتی در مورد گوشی خودتون یه سر بزنید و ببینید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این هم امکانات گوشی:

cellular or mobile phones; cellular or mobile phones featuring the capacity to function in any number of extra ways beyond just as a phone, namely, to function as a camera, to perform instant messaging, to conduct multimedia messaging, to access and communicate with e-mail, to access and communicate with the Internet, to access and communicate with Intranets or private computer networks, to access and communicate data, to function as a radio, to record, play, transmit, receive, and/or manage music, to record, play, transmit, receive, edit, and/or manage audio or voice, to record, play, transmit, receive, edit, and/or manage video, to create, view, transmit, receive, edit, and/or manage photographs or pictures, to upload, view, transmit, receive, edit, and/or manage graphics or images, to play electronic games, to upload photographs and text onto online journals or web logs also known as blogs, to manage a calendar and contact information and otherwise function as a personal digital assistant (PDA), to function as walkie-talkies, to effectuate mobile printing, to perform satellite navigation, to view electronic city guides, to function as a remote control for computers and run multimedia presentations, and/or to transmit video, sound, and/or data to websites; downloadable electronic manuals in the field of cellular or mobile phones; memory cards and sticks for cellular or mobile phones; personal computer cards that enable computers and laptop computers to gain wireless access to, and communicate with, e-mail, the Internet, Intranets, or private computer networks; computer application software for cellular or mobile phones; downloadable computer application software in the field of cellular or mobile phones; downloadable ring tones, graphics, games, audio and video clips, all downloadable to computers and cellular or mobile phones via the Internet; camera devices adapted for use with cellular or mobile phones; devices that allow images from cellular or mobile phones to be shown on televisions, display screens or computer monitors; devices that allow audio from cellular or mobile phones to be heard on stereo systems; audio speakers for listening to music or audio from mobile or cellular phones; combination amplifier and speaker system for listening to music or audio from mobile or cellular phones; radio transmitters; computer games for use with cellular or mobile phones; accessories for cellular or mobile phones in the nature of headsets and devices for hands-free phone use; accessories for cellular or mobile phones in the nature of chargers, batteries, cases, covers, holders, docking stands, and cables; and printed circuit boards

مبینم که کف کردید.