PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلود یاهو سنجر

ila
20-01-2008, 23:28
سلام...من یه سوال داشتم..
همونطور که میدونید الان نسخه آزمایشی یاهو مسنجر تو سایتش هست و همه میتونن استفاده کنن...وقتی میخوای این نرم افزار رو دانلود کنی ابتدا یک فایل 500کیلوبایتی(حدودا) رو باید دانلود کنی بعد این فایل رو اجرا کنی سپس وصل بشی به اینترنت و حدود 12-14 مگابایت رو دانلود کنی...که اگر هم از اینتارنت قطع بشی باید دوباره از اول دانلود رو شروع کنی...من میخوام بدونم بعد از اینکه این 14مگابایت رو کامل دانلود کردیم...راهی وجود داره که اگر یه روزی تو سیستمه دیگه ای بخوایم نصبش کنم دیگه مجبور نباشم این 14مگ رو دانلود کنم...من که یک بار دانلود کردم...میتونم جوری تو یه فولدر اون ها رو پیدا کنم که دفعه دیگه مثل ورژن های قبلی یاهو با یک کلیک و زدن نکس و بدون اتصال به اینترنت این کار رو انجام بدم..ممنون

rezaete
20-01-2008, 23:43
توی گوگل سرچ کن . این هایی که توی وبلاگها هست فایل set up هست . این رو دانلود کن . البته من نسخه 9 رو نصب نکردم اما با توجه به نصب نسخه های قبلی فکر نکنم از این طریق نیازی به دانلود باشه.

SonyEricsson
21-01-2008, 00:04
لينك مستقيم Yahoo! Messenger v9.0.0.907 Beta

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حجم 12.8 MB

Mohsen6558
21-01-2008, 11:26
Yahoo! Messenger v9.0.0.922
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ila
21-01-2008, 13:31
سلام...من یه سوال داشتم..
همونطور که میدونید الان نسخه آزمایشی یاهو مسنجر تو سایتش هست و همه میتونن استفاده کنن...وقتی میخوای این نرم افزار رو دانلود کنی ابتدا یک فایل 500کیلوبایتی(حدودا) رو باید دانلود کنی بعد این فایل رو اجرا کنی سپس وصل بشی به اینترنت و حدود 12-14 مگابایت رو دانلود کنی...که اگر هم از اینتارنت قطع بشی باید دوباره از اول دانلود رو شروع کنی...من میخوام بدونم بعد از اینکه این 14مگابایت رو کامل دانلود کردیم...راهی وجود داره که اگر یه روزی تو سیستمه دیگه ای بخوایم نصبش کنم دیگه مجبور نباشم این 14مگ رو دانلود کنم...من که یک بار دانلود کردم...میتونم جوری تو یه فولدر اون ها رو پیدا کنم که دفعه دیگه مثل ورژن های قبلی یاهو با یک کلیک و زدن نکس و بدون اتصال به اینترنت این کار رو انجام بدم..ممنون

ممنون..ولی من نگفتم که لینک دانلود رو بزارید که...گفتم این برنامه هایی که مثل نسخه های ازمایشی یاهو مسنجر هستن رو چه جوری میشه بعد یک بار نصب بتونیم دفعه های بعد بدون نیاز به دانلود و وصل شدن به اینترنت تو سیستم های مختلف نصب کرد..همین

Mohsen6558
21-01-2008, 15:28
خب این رو دانلود نصب کن بدون نیاز به نت می تونی نصبش کنی اونایی که چند کیلوبایتی هستن واسه نصب از نت استفاده می کنن اما اونایی که چند مگابایتی هستن کامل هستن و واسه نصب به نت نیازی ندارن

ila
21-01-2008, 16:52
منظورم همینه که چه جوری بعد از دانلود این ها رو تبدیل میکنن به چند مگابایتی و میشه دیگه بدون وصل شدن به اینترنت نصبشون کرد؟

Mohsen6558
21-01-2008, 16:57
شما نمی تونی تبدیل کنی باید از اول از همین چند مگابایتی ها استفاده کنی همون لینکی که من دادم بعد از دانلود بی نیاز به نت می تونی نصب کنی

ila
21-01-2008, 19:39
خب شما چه جوری این کار رو کردید؟

Mohsen6558
21-01-2008, 19:48
می خوای کامل توضیح بدم؟
باشه
یاهو به شما یه برنامه می ده که چند کیلوبایت هست وقتی می خوای نصب کنی کار این برنامه اینه که می ره از سرور اصلی فایل نصب اصلی رو دانلود کنه و می ذاره تو پوشه ی Temp از این آدرس %Temp% بعد اونو براتون اجرا می کنه و شما نصب می کنین
دلیل این کار اینه که وقتی یاهو ورژن جدید رو معرفی کرد شما بازم با همون برنامه ی کوچیک می تونین ورژن جدید رو نصب کنین اما اگه لینک بده به نصب اصلی هر موقع که ورژن جدید معرفی کرد باید لینک جدیدی بده
اینی که من گذ اشتم براتون از Temp ورداشته و آپ شده همین