PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه کمک خیلی ساده (-:

nazila_nanaz
20-01-2008, 19:02
میخواستم ببینم چه طور میشه وقتی گوشی قفل شد برای باز شدن کد بخواد؟؟؟؟

همه ی منو هارو زیر و رو کردم ولی چیزی پیدا نکردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ا گه ممکنه راهنمایی کنید. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشکل دیگه ای هم که دارم اینه که گوشیه من سرچ نداره

مثلا وقتی دنبال یه اسم میگردم به نام میترا، فقط میتونم حرف اول یعنی م رو وارد کنم. و از لیست اسمایی که با م شروع میشن جوی استیک پایین رو بزنم تا به میترا برسم. این هم مشکل خیلی بزرگیه واسه من. لطفا در این مورد هم راهنمایی کنید :20:

در ضمن، گوشیه من w700 هستش.:46:

B L A S T E R
20-01-2008, 19:19
همچین قفلی برای گوشیای سونی اریک وجود نداره.اون جستجو هم اگه سریع بزنید میشه پشت سر هم نوشت

K A R I M I
20-01-2008, 22:26
برای بعضی از فریمورهای بعضی از گوشی های سونی اریکسون میشه یه کارایی کرد که اگر گوشی رو قفل کیبورد کردید برای باز شدن پسورد بخواهد ، البته اگر منظورتون رو درست متوجه شده باشم ...
گوشی من W810i ، برای سرچ یک اسم میتونم حتی اسم کامل رو تو سرچ بنویسم البته باید سریع اسم رو بنویسم یا اینکه چند تا از حروف اول اسم رو بنویسم ( همون جوری که بلستر گفت )
برای تغییر بین سرچ فارسی و انگلیسی هم از مربع استفاده می کنیم ! :دی

hamkar1981
21-01-2008, 08:26
دو پست بالا تائيد ميشه
گوشيهاي جاوا بدي زياد دارند(ساپورا انواع نرم افزار)
موفق باشي

nazila_nanaz
22-01-2008, 23:42
برای بعضی از فریمورهای بعضی از گوشی های سونی اریکسون میشه یه کارایی کرد که اگر گوشی رو قفل کیبورد کردید برای باز شدن پسورد بخواهد ، البته اگر منظورتون رو درست متوجه شده باشم ...
گوشی من W810i ، برای سرچ یک اسم میتونم حتی اسم کامل رو تو سرچ بنویسم البته باید سریع اسم رو بنویسم یا اینکه چند تا از حروف اول اسم رو بنویسم ( همون جوری که بلستر گفت )
برای تغییر بین سرچ فارسی و انگلیسی هم از مربع استفاده می کنیم ! :دی

بله منظورم رو درست متوجه شدید. کاش میشد که قفل بخواد. :41:

من در کل از گوشیم خیلی خیلی راضیم. هم خوش دسته، همم کارایی که من میخوام بکنه رو میکنه :20:

در مورد سرچ باید بگم اگه با سرعت باد هم تند تند دکمه بزنم بازم سرچ انجام نمیشه. مثلا اگه حرف "م" رو زدم و زود پشت سرش حرف "ی" رو زدم میره سر اسمایی که با ی شروع میشن :41: :19:

گوشی دوستم که w700 هست سرچ داره. اما مال من نه!!! :41: گفتم شاید آپدیت بخواد. ممکنه آیا؟؟

در ضمن، من خنگ نیستم :دی