PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این پوشه باز نمیشه؟

tohid_abi
20-01-2008, 17:03
عزیزان سایت زحمت بکشید کمک کنید ممنون میشم

من یک پوشه در درایو g درست کردم که یک سری عکس گزاشتم توش بعو با برنامه فولدر گارد روی این پوشه رمز گزاشتم

وقتی که ویندوزم را عوض کردم دیگه هر کاری کردم پوشه باز نمیشه حتی دوباره برنامه فولدر گارد را ریختم همون

پسورد قبلی را روش گزاشتم بازم باز نمیشه جالبه موقعی که با نود سیستم را اسکن میکنم نود تمام محتویات اخل ان را اسکن میکنه

راستی موقعی که میخوام باز کنم این پیغام را میده G:\ Tohid is not accessible access is denied

winxp
20-01-2008, 18:43
سلام عزیزم

شما باید owner رو replace کنین

برین از folder option \ view \ use simple sharing

اونو تیکشو بردار
بعد به propeties پوشه ی توحید یه سربرگ دیگه به نام securty اضافه میشه
از اونجا روی Advanced کلیک کن و برو owner اونجا روی user خودت کلیک کن و سپس روی replace تیک بزن
بعدم apply

موفق باشی عزیزم

tohid_abi
20-01-2008, 20:20
سلام عزیزم

شما باید owner رو replace کنین

برین از folder option \ view \ use simple sharing

اونو تیکشو بردار
بعد به propeties پوشه ی توحید یه سربرگ دیگه به نام securty اضافه میشه
از اونجا روی Advanced کلیک کن و برو owner اونجا روی user خودت کلیک کن و سپس روی replace تیک بزن
بعدم apply

موفق باشی عزیزم

دادش حقا که ویندوز و بیل گیتس باید پیشت لنگ بندازه خیلی خیلی ممنون

به نظرت چرا این مشکل پیش اومده بود؟

mahdi7610
20-01-2008, 20:29

سلام دوست عزیز
بعضی از فایلها و فولدرها به دلایلی مثل ویروسی شدن یا غیره مالکیت خودشون را از دست می دن .
یعنی owner ( مالکیت ) مربوط به اونها به کسی دیگه ای سپرده می شه که مالک اون فایل یا پوشه نیست .
به خاطر همین وقتی شما روش کلیک می کنید می گه دسترسی امکان پیذیر نیست و شما با روش بالا اون فایل را به یوزر خودتون replace کردید .

winxp
20-01-2008, 21:46

سلام عزیزم

خوشحالم مشکلتون حل شد

جواب سوالتون رو هم که مهدی اقا توضیح دادن

اگه یه سال بشینی با کامپیوتر به طور حرفه ای کار کنی بعد میفهمی من هیچی بلد نیستم :31:

به هر حال موفق باشی

majid_kntu
20-01-2008, 22:34
ببينم مگه فولدر گارد با permission هاي ويندوز كار ميكنه

mahdi7610
20-01-2008, 23:14
ببينم مگه فولدر گارد با permission هاي ويندوز كار ميكنه
نه عزیز جون ربطی به فولدر گارد نداره . می تونه برای هر برنامه دیگه ای هم اتفاق بیفته .
حالا این یه بار این اتفاق افتاده . بعضی مواقع گفتم بنا به دلایلی مثل ویروسی شدن یا غیره ... مالکیت فایل ازش گرفته می شه . حالا اینبار از فایلی گرفته شده که با فولدر گارد روش پسوورد گزاشته شده بوده .