PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : موتور الكتريكي هرگز - موتور مغناطيسي آري !

abbas13677_2005
20-01-2008, 16:09
با سلام
من مدت ها پيش در همينجا مبحثي ايجاد كرده بودم و در وبلاگي هم تعدادي از طرح هايم رو بيان كرده بودم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
كه البته در ابتدا در بحث ها اعلام مي شد كه اين نقض قوانين هست كه توضيح داده شد اينطور نيست و اين نظريه اثبات ميكند كه همانطور كه انرژي به انرژي تبديل مي شود نيرو ها نيز ميتوانند به انرژي تبديل شوند

و اين امر را مطرح كردم كه در واقع اين نسل جديد الكترو موتور ها مي باشد
(الكترو موتور در ابتدا به اين دليل به وجود آمد كه جناب فارادي نتوانست با آهنربا هاي دايم معمولي موتوري چرخان بوجود بياورد و مجبور شد از قطع و وصل جريان براي چرخش استفاده كند و اين امر توسط الكترو مغناطيس ممكن بود و بنا بر اين الكترو موتور بوجود آمد و هيچ كس موفق به ساخت موتوري بي نياز به الكترو مغناطيس باشد نشد و براي چرخش همه مجبور بودن از همين روش قطع و وصل جريان استفاده كنند كه نياز به انرژي برق دارد اين روش !!!! كه امروز با فناور هاي پيش رفته در صنعت آهن ربا سازي و فناوري نانو در ساخت دقيق سازه ها من قصد دارم موتوري را فارغ از الكترو مغاطيس بسازم كه ديگر نيازي به قطع و وصل جريان براي دافعه و جاذبه و در نهايت چرخش نباشد و در نتيجه نيازي به الكتريسيته نخواهد بود و از مغناطيس دايم براي موتور ها استفاده مي شود كه هم نا محدود هست و هم بسيار قوي تر از الكترو مغاطيس مي باشد و براي ما انرژي رايگان فراهم مي آورد)

بنا بر اين من در بحث هاي علمي توانستم حرف خود را اثبات كنم و با اين استدلال ها چنين نظريه اي را امكان پذير ساختم و براي اينكه پروژه وارد فاز نهايي شود من شروع به ساخت يك نمونه از اين طرح كردم و مدت ها با آزمايش هاي مختلف تلاش كردم تا اين پروژه را روي عمل پياده سازي كنم و آن را براي همگان با يك نمونه اثبات كنم

من آزمايش هاي بسياري كردم و در همين مدت به نتيجه گيري هاي فراواني دست يافتم كه قبل از آن درك درستي از آنها نداشتم و به طور مثال فهميدم كه دو آهن ربا نسبت به هم ميل به اين دارند كه دو قطب نا هم نام خود را به نزديك ترين حد ممكن به هم برسانند كه با اين قانون اگر سازه شما كوچترين نقضي در اندازه گيري داشته باشد حتي به اندازه چندين ميكرون - سازه شما به يك دور كامل نخواهد رسيد - و براي رفع اين موضوع نياز به استفاده از تجهيزات پيشرفته ليزري براي اندازه گيري دقيق و حتي چه بسا نياز به فناوري نانو مي باشد تا اين سازه به درستي ساخته شود كه چنين امكاناتي در اختيار دانشمنداني كه موتور الكتريكي را ساختند از جمله تسلا و فارادي و غيره نبود!

بنابر اين من علت نا موفق بودن بسياري از افراد را كه تا كنون سعي داشتند اين كار را بكنند ميدانم و با تلاش مداوم دلايل آنها را پيدا كرده و همه آنها را حل كرده ام كه البته بايد آن را در عمل پياده سازي كنم

در آزمايش هاي من يا بول بورينگ نسبت به سطح شيبي داشته و يا محور دقيقا در مركز آهن رباي حلقوي نبوده كه خوب من دست خالي نميتوانم اندازه گيري درست را داشته باشم و در نتيجه آزمايش هاي من نيز به صورت نيم دايره كار ميكنند و به يك دور كامل و در نتيجه حركت ابدي نمي رسند!

و من اگر بتوانم اين دو مسئله يعني شيب نسبط به سطح و مركزيت را حل كنم آن وقت آهن رباي مركزي راه گريزي نخواهد داشت و با آرايشي نا متقارن همواره در پي ثبات مغناطيسي خواهد چرخيد ولي هر گز به آن نميرسد (دقيقا مثل اسبي كه صاحب آن با يك چوب غذايي را جلوي دهان اسب ميگيرد و اسب براي رسيد به آن جلو ميرود اما هر گز به آن نميرسد)
پس فهميديم كه دو آهن ربا براي اينكه دو قطب مخالف هم را در نزديك ترين حالت ممكن برسانند پس همواره تلاش ميكنند كه اين كار را بكنند كه اگر طرح بدون نقض ساخته شود اين امر ابدي خواهد بود و انرژي توليدي به دليل نيروي شديد دو آهن رباي ان دي اف و يا سراميكي بسيار قوي تر از هر نوع انرژي ممكن ديگر در طبيعت مي باشد و رغيب جدي انرژي هاي پايه مثل هسته اي و همجوشي مي باشد

بنا بر اين همين آزمايش هاي من بدليل اينكه شيبي داشته و يا مركزيت دقيقي نداشته آهن رباي متصل به محور پس از كمي حركت به دليل شيب و يا مركزيت غير اصولي فاصله اش تا آهن رباي حلقوي كمتر مي شد و اين نقطه كه فاصله اين دو به كمترين حد ممكن نسبت به بقيه جا ها مي رسد، پس اين نقطه همان نقطه تعادل اين آهن رباي مركزي و حلقوي مي شود و آهن رباي مركزي هميجا ثبات دارد و هر چقدر اين آهن رباي مركزي را تكان بدهيد باز هم به همين نقطه حركت ميكند و خودش را ميرساند و همين جا مي ايستد چون در اين مكان نيبت به بقيه جا ها به آهن رباي حلقوي نزديك تر هست

پس با اندازه گيري دقيق ديگر نقطه اي براي ثبات و تعادل نسبي آهن رباي مركزي نخواهد بود و با گريز آن ديگر توقفي نخواهد داشت

حال من براي ساخت چنين طرح بي نقض و دقيقي نياز به يك آزمايشگاه و چند استاد مجرب دارم تا در ساخت بدون نقض آن مرا ياري كنند(آهن ربا ها و ديگر تجهيزات رو خودم فراهم ميكنم و همه چيز تقريبا دارم)

فقط نياز به مهندسين مجرب و تجهيزاتي براي ساخت دقيق چنين طرحي دارم تا آن را بسازم

كسي مرجعي و يا جايي را سراغ دارد كه بتوانم از آن كمك بگيرم؟
گويا جايي به نام پارك فناوري وجود دارد كه اين كار را ميكند ، آيا حقيقت دارد ، و اگر درست است ممنون ميشم مرا راهنمايي كنيد....

مشتاقانه منتظر شنيدن پاسخ شما عزيزان هستم...

amirbahal
06-06-2010, 01:00
سلام برادر
آیا این کار شدنیه؟ و شما بعد از این مدت به نتیجه ای هم رسیدین؟ من توی اینترنت سایت های نا معتبر زیادی رو به زبان انلگیسی در این زمینه دیدم ، فارسی که سرچ کردم به مطلب شما رسیدم :)
موفق باشید

zahedy2006
06-06-2010, 14:50
شما یک طرح واره بکشید و اینجا قرار بدهید تا در مورد اصول کارتون بحثی صورت بگیرد (البته اگر تمایل دارید)
چرا که من از متن چیز کاملی که بتوانم تجسم کنم دریافت نکردم و همچنان بر عملی نبودن این کار معتقدم!

amirbahal
22-06-2010, 12:31
شما یک طرح واره بکشید و اینجا قرار بدهید تا در مورد اصول کارتون بحثی صورت بگیرد (البته اگر تمایل دارید)
چرا که من از متن چیز کاملی که بتوانم تجسم کنم دریافت نکردم و همچنان بر عملی نبودن این کار معتقدم!

سلام
با تحقیقی که من کردم این کار شدنیه و قبلاً هم انجام شده و حتی به ثبت هم رسیده.
موفق باشید

---------- Post added at 01:31 PM ---------- Previous post was at 01:31 PM ----------

سلام
حتی طرحی رو در یک منبع غیر موثق دیدم که یه ال ای دی رو با این موتور روشن کرده بود :)
موفق باشید