PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Windows Vista 2 و باز هم پيشتازی PC در بازي

sinaset
20-01-2008, 11:58
جانشين Operating System های رايانه که بعد از Windows XP ويندوز Vista شناخته ميشه در نسخه ی بعدی خودش از قابليت Touch-Screen بهره خواهد برد !! هم اکنون اعضا تيم Microsoft در اين بخش در حال کار بر روی اين Windows ميباشند. اين موضوع رو Bill Gates هم شخصاً تاييد کرده. او همچنين نويد وجود يک سيستم هوشمند و پيشرفته در مواقع تايپ کردن در اين ويندوز رو داده! گفته ميشه که اين شيوه جديدی هست همانند کنسول دستی Nintendo يعنی DS که دارای صفحه Finger-Touch برای بازيهای کامپيوتری هست و ما داريم اينکار رو ميکنيم تا يه دروازه جديدی رو دنيای بازيهای مخصوص PC ايجاد کنيم و يک ايده جديد ديگه رو هم به نام Microsoft ثبت کنيم.
در ادامه Hilton Locke کسی که همواره روی سيستمهای کامپيوتر های ميزی Microsoft کار کرده صحبت ميکنه درباره پروژه جديدشون که اگه مصرف کننده ها از قابليت های زيادی که iPhone به همراه قابليت Touch-Screen بودنش تحت تأثير قرار گرفتن. شما در آينده با Windows 7 خيلی حال ميکنيد و بهترينه و از اينجور حرف ها .. در ادامه هم ميگه که او معتقد هست با تکيه به اين تکنولوژی جديد ميتونه کمپانی Microsoft رو صاحب سود سرشاری کنه. Windows Vista 2 در نيمه دوّم سال 2009 ميلادی به بازار عرضه خواهد شد .
برگرفته شده ازسایت p30cloob

Angel Of Darkness
20-01-2008, 12:41
سلام sinaset عزیز
باتشکر از مقاله ای که گزاشتی
اما :
موردشور Bill Gates با اون ویستاش که هر بازی اگه تو xp یه سری سخت افزار میخواد تو ویستا 2 برابرش با قدرت ترش میخواد

sinaset
20-01-2008, 13:54
سلام sinaset عزیز
باتشکر از مقاله ای که گزاشتی
اما :
موردشور Bill Gates با اون ویستاش که هر بازی اگه تو xp یه سری سخت افزار میخواد تو ویستا 2 برابرش با قدرت ترش میخواد
به احتمال خیلی زیاد حق با شما است من خودم شخصن از ویستا استفاده نمی کنم چون خیلی فضا می خواد
و بیشتر کار می کشه از سیستم مثلان در مورد رم
در ویندوز اکسپی بدون استفاده از هر کاری در صفحه دسکتاپ 120 یا 130 مگا بایت استفاده می کنه
ولی در ویندوز ویستا حدود 500 یا 400 مگا بایت استفاده می کنه
به احتمال زیاد ویستا 2 زیاد تر استفاده می کنه
فکر نکونم بدرد ما بخوره
این تقدیم به شماااااااااااااااا:11:

Angel Of Darkness
20-01-2008, 18:21
به احتمال خیلی زیاد حق با شما است من خودم شخصن از ویستا استفاده نمی کنم چون خیلی فضا می خواد
و بیشتر کار می کشه از سیستم مثلان در مورد رم
در ویندوز اکسپی بدون استفاده از هر کاری در صفحه دسکتاپ 120 یا 130 مگا بایت استفاده می کنه
ولی در ویندوز ویستا حدود 500 یا 400 مگا بایت استفاده می کنه
به احتمال زیاد ویستا 2 زیاد تر استفاده می کنه
فکر نکونم بدرد ما بخوره
این تقدیم به شماااااااااااااااا:11:

سلام
از گلت مچکرم
اما شما میدونستید که قبل از عرضه ویستا :5:بیلی :41: {بابا هم محلیمون نیگا داره}:31: قول نصب 15 دقیقه ای رو داده بود و حالا دیده ضایع شده هی میگه تو سری بعد و هی ............
منم تا سرویس پکش عرضه نشه مغض یه حیوان نجیب :46: نخوردم که برم خودم تو دردسر بندازم اونم تازه برم دونه دونه درایواش دانلود کنم با این اینترنت زغالی
بای:46:

sinaset
20-01-2008, 19:24
سلام
از گلت مچکرم
اما شما میدونستید که قبل از عرضه ویستا :5:بیلی :41: {بابا هم محلیمون نیگا داره}:31: قول نصب 15 دقیقه ای رو داده بود و حالا دیده ضایع شده هی میگه تو سری بعد و هی ............
منم تا سرویس پکش عرضه نشه مغض یه حیوان نجیب :46: نخوردم که برم خودم تو دردسر بندازم اونم تازه برم دونه دونه درایواش دانلود کنم با این اینترنت زغالی
بای:46:
راستشو بخوای منم بعد 3 یا 4 بار نصب کردنش دیگه خوشم نیامد ازش و پاکش کردم همون ویندوز xp رو نصب کردم چون همش ضرر بود بدرد بازی هم نمی خورد
به قول یک از دوستان یه بار نصب کن ببین چقدر قشنگه بعد بروی سراغ همون ویندوز قبلی
من اصلش فقط می خواستم ببین برای پردازنده 64 بیت چه شکلی می شود
این تقدیمممممممم به شمااااااااااااااااااااااا ااا:11:

Angel Of Darkness
20-01-2008, 19:48
من ندیدمش اما اگه مثل همون پلاس ویستا هست که رو xp نصب میشه خیلی هم زشت

sinaset
20-01-2008, 20:34
من ندیدمش اما اگه مثل همون پلاس ویستا هست که رو xp نصب میشه خیلی هم زشت
سلام
نه نه اشتباه نکن دوست من همه اولش همینو می گن فکر می کنند اون
نه بابا کلان فرق کرده از قشنگی خیلی قشتگه همه چیزش پیشرفته اگر بار اول ببینش شاید تا صبح خوابت نبره
تصاویر و عکس کیفیتوش بالاست همه چیز انمیشنی شده خیلی قشنگه
ولی همین جور که گفتم برای 3 یا چهار روز خوبه

Angel Of Darkness
20-01-2008, 20:43
پس بگو مثل نیش عقربه اول به دهن همه شیرین میاد اما بعدش وای{خنده یاهویی}
یا مثل تبلیغات جهنم رو زمین که اینجا قشنگ اما وای به اونجا {خنده یاهویی}

sinaset
21-01-2008, 10:55
پس بگو مثل نیش عقربه اول به دهن همه شیرین میاد اما بعدش وای{خنده یاهویی}
یا مثل تبلیغات جهنم رو زمین که اینجا قشنگ اما وای به اونجا {خنده یاهویی}
سلام
مشکلش این که قطعات بالا می خواد:11: