PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هر کس انگلیسیش خوبه بیاد کارش دارم

SunRise2008
19-01-2008, 17:57
سلام میخواستم ببینم اگه انگلیسیتون خوبه اینو برام معنی کنید و بگید پارامترهاش و گزینه هاش کجایه (مثلا creat>Polygon)

Creating the latticeSelect the eyeBallGRP and go to the Create Lattice option. Set the divisions to 3 3 3. Make sure the options Center Around Selecting, Group Base and Lattice together and Autoparent to Selecting are on.Go to the hypergraph and select ffd1LatticeGroup. Scale and move it so that the eye fits nicely inside the lattice and that you still have some extra room.

و یک سوال بی مربوط........................................ ....
من میدونم که این موضوع تقریبا به اینجا ربط نداره ولی چون برو بچس اینجا با پی دی اف آشنایی دارن پرسیدم
از مدیران خواهش دارم که این تاپیک رو پاک یا قفل نکنند

خوب حالا بریم سر سوالاتم PDF

1) من توی ورد یک آموزش نوشتم و پشت زمینم سیاهه ولی وقتی با کنورتور تبدیل به پی دی افش میکنم اونجا پشت زمینم سفیده باید چیکار کنم (میخوام طوری باشه که هر کس اونو باز میکنه پشت زمینش سیاه باشه نه فقط توی کامپیوتر من)
2)بعد میخوام روش پسوورد بزارم ...چطوریه
3)میخوام یکسری محدودیتهایی رو ایجاد کنم اینم چطوریه؟؟

ممنون میشم اگه کسی بلده به اینا جواب بده

Carl
19-01-2008, 22:18
هرچی که هست مربوط به مادیفایر Lattice می‌شه..

اگه می‌تونی متن کامل یا لینکشو بذار...

در مورد سؤالات؛ بهتره تو انجمن نرم افزارهای آفیس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مطرحشون کنی :46:

SunRise2008
20-01-2008, 06:57
لینکش نیست توی هارد سیو کردم لوکاله

SunRise2008
20-01-2008, 13:03
توی پی سی فروم کسی انگلیسیش خوب نیست

RezaTayebiJ
20-01-2008, 13:16
دوست عزیز این مطلب راجب چگونگی کنترل سایز چشم از طریق lattice هست. این که دیگه نیازی به ترجمه نداره.
در ماژول انیمیشن برو به Create Deformers > Lattice

برای نسبت دادن Lattice به جسمی ، اول جسم رو انتخاب کن و سپس Lattice رو بهش نسبت بده... از طریق Channel Box قابلیت تغییر تعداد خطوط lattice در محورهای مختلف رو داری.

SunRise2008
20-01-2008, 16:46
دستت درد نکنه رضا تایبی جان
همونطور که به گلادیاتور گروپ هم گفتم از شما دونفر یک تقدیر و تشکر توپ میکنم