PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : میخوام برنامه دانلود از اینترنت نصب کنم

eng2006
17-01-2008, 23:56
من میخوام برنامه دانلود از اینترنت نصب کنم
کدومش این برنامه ها بهتره؟؟؟؟؟؟؟

flash get : 1.82.1002
internet download manager : 5.0.9. beluid 5
getright : 6.2a

rezaete
17-01-2008, 23:59
من که از Dap استفاده می کنم و راضی ام . حالا بچه ها بگن کدوم بهتره . ما هم نصب کنیم

zhina_gian
18-01-2008, 01:41
FlashGet از نسخه 1.8 به بالا تر اطلاعات سیستم کاربر ها رو به سرورهای تعیین شده ای که در این برنامه
برنامه ریزی شده اند میفرسته و به همین دلیله که از نسخه 1.7 به این طرف این بلند آوازه دانلود کمتر در بین
کاربران استفاده شد.

اما GetRight و IDM هر دو برنامه های مناسبی برای دانلود هستند. من خودم از آی دی ام چندین ساله که استفاده
میکنم و گت رایت رو هم گاه گداری استفاده کردم. برای من آی دی ام سرعت دانلود به مراتب بهتری رو نسبت به
گت رایت داشته.

به نظر من شما اول یکی رو نصب کن و چند روزی باهاش کار کن. نقاط قوت و ضعف هاشو که برات مهمه یادداشت
کن. بعد اونی رو که نصب کردی پاک کن و بعد اون یکی رو استفاده کن. بعد از چند روز کار کردن نقاط قوت و
ضعف هایی رو که برای شخص شما اهمیت دارند رو بین جفتشون مقایسه کن و یکیش رو انتخاب کن.

دانلود منیجر ها بسته به نوع مرورگر اینترنتی... آنتی ویروس... فایروال... و نوع سیستم کارایی های متفاوتی رو
از خودشون نشون میدند و به همین دلیله که آی دی ام در سیستم من بهترین دانلود منیجر شده اما اگر شما
استفاده کنید ممکنه بدترین نوع دانلود منیجری باشه که تا بحال دیدید.

آخر کلام ... خودت امتحان کن... خودت انتخاب کن.

usfelme
18-01-2008, 03:28
عزیز idm برای همه بهترینه شک نکن

seppeehr
18-01-2008, 09:52
رو دست Idm هیچ چی نیست. تا وقتی استفاده نکنی نمی فهمی.

shahedi
18-01-2008, 15:22
سلام
درمورد نرم افزارهای مدیریت دانلود و اینکه کدوم بهتره بارها و بارها صحبت شده و تایپیک مجزایی هم براش هست
دوستان نظراتشون را گفتن .
درمورد IDM(دوستان idmننویسین) مشکلاتی که وجود داشت.یکی عدم تنظیم کنترل سرعت بود که تقریبا در ورژن جدیدش چنین چیزی به چشم می یاد.گاها دیدم IDMوقتی تنظیمات فایروال را Highتنظیم کنید دچار مشکل می شه و عملیات دانلود را شروع نمی کنه.شاید این موردی که الان می گم مشکل به حساب نیاد ولی در مورد کرک کردن نرم افزار بسیار دقت کنید پچ های آلوده فراوانند.ترجیحا از کیجن و یا کی مارکر استفاده کنید.
اما همانطور که دوستان گفتند در سرعت تقریبا بهتر از دیگران عمل می کنه و یه خصیصه ی خوب دیگش سازگاری با همه ی مرورگرهاست.
درمورد FlashGetهم که نسخه های جدیدش رایگان شده.شما را به جای دیگری ارجاع می دهم
مدت ها پیش از Getrightاستفاده می کردم و ازش هم راضی بودم البته ورزن5.می تونم بگم یکی از کم سر و صداترین مدیریت دانلود که کارشو خوب اتجام می ده GetRightست.چون مدت ها پیش ازش استفاده کردم و درمورد نحوه ی کارکردش چیزی در خاطرم نیست نظری نمی دهم.

اما درمورد انتخاب همانطور که دوستان گفتند نیاز به شرایط و کارهایی که خودتون می خواین انجام بدین داره.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

eng2006
19-01-2008, 01:23
ممنون
خودم هم قبلا از Idm استفاده می کردم ولی با فایر فاکس احساس میکردم زیاد سازگاری نداره و سرعت دان کم شده بود
بخاطر همین میخواستم بقیه هم امتحان کنم

shahedi
19-01-2008, 16:12
ممنون
خودم هم قبلا از Idm استفاده می کردم ولی با فایر فاکس احساس میکردم زیاد سازگاری نداره و سرعت دان کم شده بود
بخاطر همین میخواستم بقیه هم امتحان کنم
وزژن جدیدش را امتحان کنید به دلیل موضوعی که گفتم ...
به هر حال مدیریت دانلود زیاده.