PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آرشيو کرک و سریال محصولات Kaspersky

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6

yahya55
20-03-2008, 04:28
عزیزان من از کجا میتونم update کاسپر دانلود کنم ؟

Nine
20-03-2008, 08:42
عزیزان من از کجا میتونم update کاسپر دانلود کنم ؟

با سلام
در امضای من به طور کامل همه چیز راجع به آپدیت آف لاین توضیح داده شده است

Oracle_Eldorado
25-03-2008, 00:07
من سریال یا هرچی که این KIS رو در مرحله ی نصب Active کنه میخوام .
سریال باشه بهتره .

adel28
25-03-2008, 00:12
کدوم ورژن؟

Markus
25-03-2008, 01:52
من سریال یا هرچی که این KIS رو در مرحله ی نصب Active کنه میخوام .
سریال باشه بهتره .

شما ميتونيد از کدهايی که در لينک زير قرار دارن استفاده کنيد، اين کدها برای نسخه 7.0 محصولات کسپرسکی هست که بر روی نسخه 6.0 محصولات کسپر هم جواب ميدهد...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

smohs
25-03-2008, 08:26
سلام دوستان
مي خواستم نظرتون رو راجع به نصب كاسپر نسخه هفت يا هشت بتا بدونم(يعني كدومشو نصب كنم بهتره؟)
اگه نظرتون رو هشت بتا هست كي معتبر از كجا پيدا كنم؟
ممنون

hamilton
25-03-2008, 08:41
سلام دوستان
مي خواستم نظرتون رو راجع به نصب كاسپر نسخه هفت يا هشت بتا بدونم(يعني كدومشو نصب كنم بهتره؟)
اگه نظرتون رو هشت بتا هست كي معتبر از كجا پيدا كنم؟
ممنون

با توجه به اينكه نسخه 8 در مرحله بتا ميباشه و هنوز اشكالات و باگهايي داره توصيه ميشه از نسخه 7.0.325 يا 7.0.125 كه نسخه هاي پايدار و مناسبي هستند استفاده كنيد.
در مورد نسخه 8 كليد معتبري (به علت بتا بودن) پيدا نخواهيد كرد.چند تا سريال وجود داره كه در صفحه قبل گذاشتم.

Oracle_Eldorado
25-03-2008, 11:37
کدوم ورژن؟

عزیزم این ورژن :

KIS 7.0.1.325

شما ميتونيد از کدهايی که در لينک زير قرار دارن استفاده کنيد، اين کدها برای نسخه 7.0 محصولات کسپرسکی هست که بر روی نسخه 6.0 محصولات کسپر هم جواب ميدهد...

با تشکر از شما .
کدومشون بهتره ؟
چون تا سال 2009 هم داره !

Markus
25-03-2008, 14:42
با تشکر از شما .
کدومشون بهتره ؟
چون تا سال 2009 هم داره !

فرقی از نظر بهتر بودن بين کد ها نيست، فقط تفاوت در تاريخ انقضا هست که اون هم هميشه تا اون تاريخی که هست پايدار نيست!، پس هرکدوم رو که فعال هستن ميتونی استفاده کنی...(هر کدوم رو که دوست داری به کار ببر)

Nine
25-03-2008, 22:47
اقا مطمئنی رو کاسپر 6 جواب میده؟؟؟؟؟؟
بله کلید های ورژن های بالاتر روی ورژن های پایین تر کار می کنند اما عکس این حالت وجود ندارد. یعنی کلید ورژن 6 روی ورژن 7به احتمال زیاد کار نمی کنند
البته دوست عزیز من بهتون پیشنهاد می کنم کسپر تون رو به ورژن 7 ارتقا بدید (7.0.1.325) چون این ورژن از نظر هوش مصنوعی بسیار بهتر و کامل تر شده

atolympic
26-03-2008, 08:34
بله کلید های ورژن های بالاتر روی ورژن های پایین تر کار می کنند اما عکس این حالت وجود ندارد. یعنی کلید ورژن 6 روی ورژن 7به احتمال زیاد کار نمی کنند
البته دوست عزیز من بهتون پیشنهاد می کنم کسپر تون رو به ورژن 7 ارتقا بدید (7.0.1.325) چون این ورژن از نظر هوش مصنوعی بسیار بهتر و کامل تر شده

اقا این کی ها فقط اونایی که ماله 2008 هستش رو قبول میکنه...2009 و 2010 رو قبول نمیکنه.......
یعنی یکی دو ماه دیگه باز همین اش و همین کاسه...

یه کدی نداری که حداقل یکسال راحت بشیم؟؟؟؟؟؟

Nine
26-03-2008, 11:08
اقا این کی ها فقط اونایی که ماله 2008 هستش رو قبول میکنه...2009 و 2010 رو قبول نمیکنه.......
یعنی یکی دو ماه دیگه باز همین اش و همین کاسه...

یه کدی نداری که حداقل یکسال راحت بشیم؟؟؟؟؟؟

با سلام
دوست عزیز اینکه تاریخ اعتبار کلیدی تا سال 2009 تا 2010 باشه به این معنی نیست که شما تا اون تاریخ می تونید از این کلید استفاده کنید. در واقع این تاریخ برای کسایی درسته که کلید رو قانونی به دست آورده باشن و گرنه اون کلیدی که قید شد تا 2010 اعتبار داره ممکنه همین 2 ساعت دیگه در لیست سیاه قرار بگیره. پس خیلی فرق زیادی بین کلید ها نیست اتفاقا فکر کنم اون کلید هایی که مثلا 60 رو مهلت دارن بهترن چون معمولا کاربرای کمتری ازشون استفاده می کنند و احتمال قرار گرفتن در لیست سیاه کمتره. به هر حال دوست عزیز در مورد این کلیدها باید گفت دم رو باید غنیمت شمرد. اگه الان کار می کنه بزارید کار کنه هر وقت هم دیدید از کار افتاد یا دیدید رو به انقضاء است بلافاصله به همین تاپیک مراجعه کنید و از کلید های جدید استفاده کنید.
با تشکر

trainercodes
26-03-2008, 14:39
اقا یکی license انتی ویروس kasperskyرو بزاره
ممنون میشم

Nine
26-03-2008, 14:54
اقا یکی license انتی ویروس kasperskyرو بزاره
ممنون میشم

پوشه kav برای انتی ویروس است

ملا نصرالدین
26-03-2008, 15:55
دوستان سلام
میدونم که سوالم تکراریه ولی به بزرگی خودتون ببخشید
من میخوام از اول کاسپر اسکای + اینترنت سکیوریتی رو دانلود کنم
شما لطفا اون ورژنی که میدونید بهتر هست + اکتیویژن کد هایش را برایم بذارید
با تشکر

Markus
26-03-2008, 16:07
6 روز ديگه كد من تمام ميشه
جديد؟
يا حق (:

دوست عزيز شما چرا انقدر هر دفعه دنبال کد ميگردين!!!!!!!!!!
لينکی که من گذاشتم و شما هم حتماً چندين بار دانلود کردين (و البته هر دفعه تشکر هم ميکنيد) حاوی چندين کد با زمانهای مشخص (حتی تا 2009 هست) خوب از اون ها استفاده کنيد!!! که همش روی نسخه 6 هم کار ميکنه، شما ميرين يک کد ميدين به محصولتون که تاريخ انقضا ی کم داره بعد بقيه کد ها رو انگار پاک ميکنيد!! ليست کد ها رو لطفاً
داشته باشين که در صورت نیاز کد جديد با تاريخ بالا تر به محصول خود بدين تا انقدر هر هفته نگين کد جديد!
از شما انتظار ميره که (چون از اعضای تازه کار نيستين) لااقل با روال فروم آشنايی دارين درخواست هايی که بيشتر دوستان تازه وارد دارن انجام ندين!
موفق باشی...
ليست کدهای فعال

Markus
26-03-2008, 16:15
دوستان سلام
میدونم که سوالم تکراریه ولی به بزرگی خودتون ببخشید
من میخوام از اول کاسپر اسکای + اینترنت سکیوریتی رو دانلود کنم
شما لطفا اون ورژنی که میدونید بهتر هست + اکتیویژن کد هایش را برایم بذارید
با تشکر

شما اول وارد لينک زير که سايت اصلی محصولات کسپر هست بشين، و چون گفتين محصول اينترنت سکوريتی رو ميخواهيد، يکی از لينک های صفحه مورد نظر رو برای دانلود محصول بزنيد (لينک ها همه برای يک محصول هستن) تا عمل دريافت انجام بشه...

سپس با استفاده از لينک زير کد های فعال محصولات کسپر رو دريافت کنيد و يکی از کد ها رو بسته به محصول خود که اينترنت سکوريتی هست و پوشه آن KIS ميباشد را به هش بدين

Nine
26-03-2008, 19:11
ممنون دوست عزیز
فقط من متوجه نشدم این ها برای انتی ویروس هم هست؟
اگه اره که متشکرم اگه نه لطفا انتی ویروس رو هم کامل بذارید

آره دوست عزیز پوشه KAV مربوط به آنتی ویروس است
هرچند شما می توانید به روش زیر از اینترنت سکیوریتی هم به عنوان آنتی ویروس استفاده کنید این به این خاطره که کلید های اینترنت سکیوریتی راحت تر پیدا می شه
موقع نصب اول گزینه CUSTOM رو انتخاب کنید و مطابق شکل زیر فایروال و آنتی اسپم رو نصب نکنید. بخش حفاظت والدین رو هم که فکر نکنم لازم داشته باشیم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حتی بعد از نصب هم این کار با استفاده از گزینه مشخص شده در عکس زیر و انتخاب Modify امکان پذیره

amin007110
27-03-2008, 12:37
شما اول وارد لينک زير که سايت اصلی محصولات کسپر هست بشين، و چون گفتين محصول اينترنت سکوريتی رو ميخواهيد، يکی از لينک های صفحه مورد نظر رو برای دانلود محصول بزنيد (لينک ها همه برای يک محصول هستن) تا عمل دريافت انجام بشه...

سپس با استفاده از لينک زير کد های فعال محصولات کسپر رو دريافت کنيد و يکی از کد ها رو بسته به محصول خود که اينترنت سکوريتی هست و پوشه آن KIS ميباشد را به هش بدين

آيا مناسبتر نيست که يک Mirror هم روی Rapidshare يا Filefactory يا سايتهای مشابه قرار بدين تا امت شهيد پرور با مشکل اتمام ترافيک مواجه نشن؟

Markus
27-03-2008, 17:14
آيا مناسبتر نيست که يک Mirror هم روی Rapidshare يا Filefactory يا سايتهای مشابه قرار بدين تا امت شهيد پرور با مشکل اتمام ترافيک مواجه نشن؟

sarmast65_ata
27-03-2008, 22:50
دوست عزيز شما چرا انقدر هر دفعه دنبال کد ميگردين!!!!!!!!!!
لينکی که من گذاشتم و شما هم حتماً چندين بار دانلود کردين (و البته هر دفعه تشکر هم ميکنيد) حاوی چندين کد با زمانهای مشخص (حتی تا 2009 هست) خوب از اون ها استفاده کنيد!!! که همش روی نسخه 6 هم کار ميکنه، شما ميرين يک کد ميدين به محصولتون که تاريخ انقضا ی کم داره بعد بقيه کد ها رو انگار پاک ميکنيد!! ليست کد ها رو لطفاً
داشته باشين که در صورت نیاز کد جديد با تاريخ بالا تر به محصول خود بدين تا انقدر هر هفته نگين کد جديد!
از شما انتظار ميره که (چون از اعضای تازه کار نيستين) لااقل با روال فروم آشنايی دارين درخواست هايی که بيشتر دوستان تازه وارد دارن انجام ندين!
موفق باشی...
ليست کدهای فعال

وقتي install ميكنم فايل زيپ شده باز نميشه مي توني يه چك بكني
ممونم ازت

arsniyas
28-03-2008, 21:02
سلام و خسته نباشيد

من كاسپر اسكاي 6.0.2.621 را از روي assistant 2007 روي كامپيوترم ريختم . چندين ماهه داره خوب كار مي كنه الان چند روزه برام هر روز تاريخ مي شمره كه فقط چند روز مونده بايد liecense جديد بهش بدم . اين خودش
Plus License داشت كه من روي كامپوتر ريختم و با هاش كار مي كردم الان چي كار كنم مي گه اين اعتبارش تمومه

خيلي خيلي ممنون
اگه مي شه زودتر راهنمايي كنيد

Markus
29-03-2008, 17:19
وقتي install ميكنم فايل زيپ شده باز نميشه مي توني يه چك بكني
ممونم ازت

سلام و خسته نباشيد

من كاسپر اسكاي 6.0.2.621 را از روي assistant 2007 روي كامپيوترم ريختم . چندين ماهه داره خوب كار مي كنه الان چند روزه برام هر روز تاريخ مي شمره كه فقط چند روز مونده بايد liecense جديد بهش بدم . اين خودش
Plus License داشت كه من روي كامپوتر ريختم و با هاش كار مي كردم الان چي كار كنم مي گه اين اعتبارش تمومه

خيلي خيلي ممنون
اگه مي شه زودتر راهنمايي كنيد

از این لینک استفاده کنید...

MR.Punisher
31-03-2008, 17:21
خيلي ممنون دوست عزيز
ولي براي من مي نويسه كه اين license هم 82 روز ديگه تاريخش تموم مي شه
چي كار كنم ؟

از بقیه Key هایی که مارکوس عزیز قرار داده استفاده کنید.Key های نسخه 7
به نسخه 6 هم می خوره.من که دانلود کردم چند تا Key بود که تا سال 2009
اعتبار داشت و من هم از اونا استفاده می کنم.در ضمن پیشنهاد می دم از نسخه
7 استفاده کنید چون هوش مصنوعی بهتری در شناسایی داره.

hamilton
05-04-2008, 17:36
2 تا Activation Code براي دوستاني كه از محصولات نسخه 8 كاسپر بويژه نسخه RC1 كاسپر كه بتازگي منتشر شده است استفاده ميكنند.

اين كدها فقط براي مدت 1 ماه قابل استفاده ميباشند:

كد براي آنتي ويروس: NNQGV-SASTS-7SY72-13TZ7
كد براي اينترنت سكيوريتي: AXFRG-JW6EC-47MP1-HV4EE

Markus
07-04-2008, 00:05
لينک کدهای فعال محصولات کسپرسکی 7.0 بروز شد!
اين بار:
61 کد فعال برای محصول آنتی ويروس و
19 کد فعال برای محصول اینترنت سکوريتی...

پوشه KAV برای Anti-Virus و پوشه KIS برای Internet Security

نکته: تمام کدها تست شده و تا اين لحظه همه فعال هستن و هيچ کدوم از کدها تکراری نيستن و همچنين کدها به ترتيب تاريخ انقضا مرتب و تاريخ گذاری شده اند، در ضمن اين کدها برای محصولات کسپرسکی 6.0 هم کاربرد دارند.

درضمن 8 کد فعال برای محصول آنتی ويروس تا تاريخ 4/1/2009، (اين کد ها بايد بصورت آنلاين برای محصول فعال شوند)

JVP5J-H9EN6-BYH8Z-6QCGD
SPQ5Y-G7U5Z-DRXW1-4BE3B
EGFB8-RED3T-ER49Y-JHRFUN
Y1KUW-QD4G9-MB1E8-QYY6P
6FBBB-X98XV-U2TUT-7851K
24AAZ-164N7-AE4FF-2TKQJ
S5PS1-ZY6QJ-BFFG9-6C2XQ
U2QH9-6GQN9-2XCHU-F4TE3

mojtaba_2006
08-04-2008, 19:02
سلام دوستان
من همیشه صفحه به صفحه این تاپیک را می خوانم برای همین یادم هست دوستان در صفحات قبل برای آپدیت با مشکل سرور کاسپرسکی مواجه شده بودند.
حالا من هم بعد از مدتها استفاده از این آنتی ویروس گرفتار همین وضع شدم ، البته در آن موقع دوستان دو نرم افزار معرفی کردند که کار خیلی ها را راه انداخت.
حالا من این مشکلات را دارم :
از همان ابتدا خطای انتخاب سرور اشتباه میده و یا میگه سرور پیدا نشد. ( بدون استفاده از هیچ نرم افزاری)
با استفاده از نرم افزار Freegate شروع به آپدیت میکنه ولی به محض رسیدن به 55 درصد پیغام میده آپدیت های شما فاسد شده و دیگه جلوتر نمیره.(corrupted)
حالا اگر من را راهنمایی کنید ممنون میشم.

Ship Storm
09-04-2008, 06:18
دوستان ممنون میشم یه Licence Key که کار کنه برای ورژن 6.0.2.621 برام بزارید هرچی دانلود میکنم تو Black List رفتند.
با تشکر

Asali
09-04-2008, 10:27
باسلام، یکی ازدوستان محبت کنند و Licence Key کاسپر Kaspersky Internet Security 7.0.1.321 را بگذارند تمای کی ها که مارکوس گذاشته اند در لیست سیاه قرار گرفته است. با تشکر

Arash6m
09-04-2008, 11:44
با سلام

Licence Key کسپراسکای 7 امروز بعد از دانلود آپدیت های جدید در Block شد. کلید جدیدی وجود داره ؟

با سپاس
آرش

Arash6m
09-04-2008, 13:25
خودم پیدا کردم

من دومی رو نصب کردم ، داره کار میکنه

MR.Punisher
09-04-2008, 18:24
لینک دانلود خود آنتی ویروس در خود تاپیک آنتی ویروس هست.
این هم آدرس:

در پست اول آدرس ها موجود هست.پیشنهاد میشه از نسخه 7.0.1.325 استفاده کنید.
پیروز باشید.

hamilton
09-04-2008, 19:56
دوستاني كه مشكل License محصولات كاسپر را دارند به سايت زير بروند و از كليدهاي موجود در اين سايت استفاده كنند:

براي ورژنهاي 6 و 7 محصولات كاسپر كلي كليد داره.

Ship Storm
09-04-2008, 22:11
دوستاني كه مشكل License محصولات كاسپر را دارند به سايت زير بروند و از كليدهاي موجود در اين سايت استفاده كنند:

براي ورژنهاي 6 و 7 محصولات كاسپر كلي كليد داره.

آقا بابت ادرس ممنون ولی یه فکری برای این ورژن ما بکنید 6.0.2.621 هیچکدوم روش نصب نمیشه :41::41::41:

Viren
09-04-2008, 23:09
سلام

برای ورژن 6 با توجه به اینکه ورژن 8 تو راهه سریال خیلی کم شده
چرا 7 نصب نمی کنی؟

Ship Storm
10-04-2008, 00:26
سلام

برای ورژن 6 با توجه به اینکه ورژن 8 تو راهه سریال خیلی کم شده
چرا 7 نصب نمی کنی؟

ورژن 7 خیلی دردسر داره همش هی پیغام میده میخوای nero رو باز کنی پیغام میده میخوایی این رو باز کنی پیغام میده اون رو باز کنی پیغام میده حوصله آدم رو سر میبره همش باید یکی رو استخدام کنیم پیغام های این رو جواب بده و ببنددشون ولی ورژن 6 هم امنیتش خوبه چون 2 اله دارم و هیچ ویروسی نگرفتم و هم اینکه پیغام الکی نمیده.

Markus
10-04-2008, 01:13
باسلام، یکی ازدوستان محبت کنند و Licence Key کاسپر Kaspersky Internet Security 7.0.1.321 را بگذارند تمای کی ها که مارکوس گذاشته اند در لیست سیاه قرار گرفته است. با تشکر

دوست عزيز، از 19 کدی که برای محصول اينترنت سکوريتی عنوان کرده بودم هنوز 12 کد کار ميکنه، تست کردم و آپديت هم کردم، پس همه در ليست سياه قرار ندارن، که شما ميگين

من نميدونم چرا بعضی دوستان تا چند تا کد غير فعال ميشه سریع شهر رو شلوغ ميکنن! اگه فقط چند ساعت صبور باشين کد هست!! اين هم 18 تا کد فعال برای محصول اينترنت سکوريتی (داخل پوشه KIS)

درضمن دوستانی که نميخوان کدهاشون در ليست سياه قرار بگيره ميتونن از Patch زیر ، که قبلاً دوست عزيز هميلتون معرفی کردن استفاده کنند، آموزش کار با برنامه هم بصورت PDF آمده کردم که ميتونيد استفاده کنيد،با استفاده از اين Patch حتی با کد هايی که در ليست سياه قرار دارند هم ميتونيد محصول خودتون رو آپديت کنيد!( تست شده و کار ميکنه)

اين برنامه به دوستانی که صبر کافی ندارن حتماً پيشنهاد ميشه!

لينک دانلود برنامه

لينک آموزش برنامه

پرسپوليس
10-04-2008, 12:15
ship عزيز شما مي تونيد در قسمت setting-notificatins تمام پيغام هارو غير فعال كنيد

Asali
10-04-2008, 17:13
دوست عزيز، از 19 کدی که برای محصول اينترنت سکوريتی عنوان کرده بودم هنوز 12 کد کار ميکنه، تست کردم و آپديت هم کردم، پس همه در ليست سياه قرار ندارن، که شما ميگين

من نميدونم چرا بعضی دوستان تا چند تا کد غير فعال ميشه سریع شهر رو شلوغ ميکنن! اگه فقط چند ساعت صبور باشين کد هست!! اين هم 18 تا کد فعال برای محصول اينترنت سکوريتی (داخل پوشه KIS)

درضمن دوستانی که نميخوان کدهاشون در ليست سياه قرار بگيره ميتونن از Patch زیر ، که قبلاً دوست عزيز هميلتون معرفی کردن استفاده کنند، آموزش کار با برنامه هم بصورت PDF آمده کردم که ميتونيد استفاده کنيد،با استفاده از اين Patch حتی با کد هايی که در ليست سياه قرار دارند هم ميتونيد محصول خودتون رو آپديت کنيد!( تست شده و کار ميکنه)

لينک دانلود برنامه

لينک آموزش برنامه

ماركوس عزيز شهر را كاسپر شلوغ ميكنه نه ما و صبر ما هم تمام شده با بلك ليست هاي كاسپر، من همه كدهاي قبلي شما را امتحان كردم هيچكدام جواب نمي داد، حتما شما مي دانيد كه هر كد محدوديت كاربر داره بعضي ده كاربر و بعضي كمتر، از زحمات شما هم تشكر ميشه اميدوارم كدهاي جديد و پچي كه معرفي نموديد كارساز باشه.

feri_1054
10-04-2008, 18:39
سلام
من Kaspersky 7.0 Beta version 7.0.1.256 رو نصب کردم و متاسفانه هیچکدوم از Key ها و License ها ، نصب نمیشه ، تمومشون رو تست کردم ، دائما خطای زیر رو میده:
Only beta keys can be registered for beta product release
و همچنین مرتبا میگه :
Please purchase a key or activate the trial version to change to the full version of the program
تو رو خدا بهم بگید ، چیکار کنم که درست بشه ، اگه Key ای که حتما جواب بده ، سراغ دارین بذارین تا درستش کنم

reza2pars
10-04-2008, 21:09
چند تا از کدهای جدید هنوز فعالند فعلا استفاده میکنیم تا بعد.

Markus
11-04-2008, 01:28
سلام
من Kaspersky 7.0 Beta version 7.0.1.256 رو نصب کردم و متاسفانه هیچکدوم از Key ها و License ها ، نصب نمیشه ، تمومشون رو تست کردم ، دائما خطای زیر رو میده:
Only beta keys can be registered for beta product release
و همچنین مرتبا میگه :
Please purchase a key or activate the trial version to change to the full version of the program
تو رو خدا بهم بگید ، چیکار کنم که درست بشه ، اگه Key ای که حتما جواب بده ، سراغ دارین بذارین تا درستش کنم

دوست عزيز نسخه نهايی کسپر در حال حاضر 7.0.1.325 هست، و نسخه اي که شما دارين با توجه به اخطاری که در موقع وارد کردن کد ميده از نوع نسخه بتا هست، برای همين شما بايد اول يکی از نسخه های نهايی کسپر رو دانلود کنيد بعد از کد ها استفاده کنيد، چون برای محصول بتا و يا آلفا کد مشخصی نداريم فقط بعضی مواقع کد ها يا سريال هايی هست که اونها هم سریع از کار ميافتن، پس راه حال فقط استفاده از محصول نهايی هست...درضمن هيچ موقع از نسخه اي غير از نسخه نهايی استفاده نکنيد!

hamilton
11-04-2008, 09:19
دوستان ،هر دوی Kis و Kav رو باید نصب کنم . من زیاد توی اینترنت میگردم .

امكان نصب همزمان KIS و KAV وجود نداره.اگر آنتي ويروس كاسپر را بهمراه فايروال آن ميخواهيد فقط KIS را نصب كنيد ولي اگر فقط آنتي ويروس كاسپر را با فايروال ديگري يا فايروال خود ويندوز ميخواهيد فقط KAV را نصب كنيد.اگر كسي بخواد همزمان KIS و KAV را با هم نصب كنه پيغام ميده كه بايد ديگري را Uninstall كنيد.
من توصيه ميكنم براي امنيت بيشتر از KIS استفاده كنيد(به شرطيكه از فايروال ديگري در كنار آن استفاده نكنيد).

uzumaki_naruto
12-04-2008, 09:44
واقعا ممنونم خيلي سايت عاليي بود دستت درد نكنه :10:

سلام ميشه چند تا كد و يا licence key براي kasper antivirus 7.0.0.125

لطف كنيد

Markus
12-04-2008, 11:17
سلام ميشه چند تا كد و يا licence key براي kasper antivirus 7.0.0.125

لطف كنيد

mdb1346
12-04-2008, 11:31
دوستان و اساتيد محترم آيا كد فعال سازي براي Kaspersky Internet Security v7.0.2.407 را كسي دارد . لطفاً اگر داريد لينك آنرا بگذاريد چونكه تمام كدهاي من در ليست سياه قرار گرفته‌اند.

MAR_Programmer
13-04-2008, 13:40
با سلام
من نسخه 7.0.1.325 کسپر رو دارم و بعد از آپدیت کردن اون دیگه licens رو قبول نمی کنه لطفا key جدید اونو معرفی کنید
با تشکر

feri007
13-04-2008, 14:23
دوستان من تو باز کردن فایلهای key تو ویستا مشکل دارم. متاسفانه نمی تونم بازشون کنم
اگه میشه یکی از کدهای نسوخته kis 7.0 رو همینجوری بزارید. ممنون

Markus
13-04-2008, 15:32
با سلام
من نسخه 7.0.1.325 کسپر رو دارم و بعد از آپدیت کردن اون دیگه licens رو قبول نمی کنه لطفا key جدید اونو معرفی کنید
با تشکر

اگر فقط تو مشاهده صفحه سرتون رو بالا ميگرفتين ميديدين که لينک دانلود کدهای فعال محصولات کسپرسکی رو معرفی کردم !!!

دوستان من تو باز کردن فایلهای key تو ویستا مشکل دارم. متاسفانه نمی تونم بازشون کنم
اگه میشه یکی از کدهای نسوخته kis 7.0 رو همینجوری بزارید. ممنون

دوست عزيز شما کدها رو نبايد باز کنيد! بايد به محصول خود انتقال بدين (از قسمت تنظيمات Activation ) ، البته موقع انتقال کد قبلی رو حتماً پاک کنيد

rahnemoun
13-04-2008, 17:34
آيا Key جديد براي Kaspersky Anti Virus Personal Pro 5.0.390 رو هم داريد. آخرين Key براي اين ورژن از 2 روز پيش غيرفعال شده.

مرسي - رامين

MR.Punisher
13-04-2008, 18:55
آيا Key جديد براي Kaspersky Anti Virus Personal Pro 5.0.390 رو هم داريد. آخرين Key براي اين ورژن از 2 روز پيش غيرفعال شده.

فکر کنم شما جزو معدود کاربرانی هستید که هنوز از نسخه 5 استفاده می کنن.
Key های ورژن 7 به ورژن 6 می خوره ولی نمی دونم به ورژن 5 هم بخوره یا نه؟
Key های ورژن 7 رو که مارکوس گذاشته امتحان کردید ببینید که جواب میده یا نه؟

Viren
13-04-2008, 22:03
دوستان

این Key هایی که مارکوس تا 5 صفحه قبل گذاشته همه کار می کنند.
همه رو امتحان کنید بعد درخواست بدید.

saeid_saeid
14-04-2008, 09:50
Life-Long Kaspersky
این برنامه زمان کی تریال کاسپرسکی رو به 30 روز ریست می کنه.

dost1
14-04-2008, 14:29
سلام بچه ها امیدوارم که خوب باشید
خوب یه چیزی میذارم برید و حال کنید یه کی جین برای کسپر اسکی ورژن 7 :31:
هرچقدر که دلتان میخاد خودتان کی درست کنید :10:
موفق باشید:5:

:8:

Markus
14-04-2008, 21:34
:9::9:
خوش تیپ همه Key هایی که گفتی توی Black List رفته نمی شه ازش استفاده کرد. اگر جدید تر داری لینکشو بزار
Kasper version 7.0.1.325
:11::11::11::11::11::11::11:

دوست عزيز من نميدونم شما چطوری کدهارو به کسپر ميدين! تا اين لحظه هر 18 کدی که برای محصول اينترنت سکوريتی کسپر معرفی کردم همه کار ميکنن،من خودم هم از محصول اينترنت سکوريتی 7.0.1.325 استفاده ميکنم که هروز آپديت ميشه
اين مشکل شما از 2 حالات خارج نيست:
يا تاريخ سيستم شما دقيق نيست
يا زمانی که کد جديد به محصول ميخواهيد بدين کد قبلی رو پاک نميکنيد
درکل همه تا اين لحظه کار ميکنه، حتی يک دونه هم تو ليست سياه نيست

MAR_Programmer
16-04-2008, 16:57
جیگر
اول کلید قبلی رو حذف می کنم چون اگه این کار رو نکنم برنامه فقط از طریق اینترنت کلید جدید رو می گیره
بعد Install key رو فعال می کنه "وقتی کلید قبلی و پشتیبانش رو حذف کردم" اما بازم کار نمی کنه
در مورد تاریخ هم باید بگم که کاملا درسته
در ضمن نصف اون کلید هایی که گفتی مال نسخه های قبلی کسپره

smohs
16-04-2008, 17:36
جیگر
اول کلید قبلی رو حذف می کنم چون اگه این کار رو نکنم برنامه فقط از طریق اینترنت کلید جدید رو می گیره
بعد Install key رو فعال می کنه "وقتی کلید قبلی و پشتیبانش رو حذف کردم" اما بازم کار نمی کنه
دوست عزيز
من در حال حاضر دارم از يكي از همون كليدا استفاده مي كنم البته نسخه 7 هست ولي با مال شما متفاوته.
به هر حال يه پچ هم معرفي شده بود اونو هم امتحان كنيد.

Markus
16-04-2008, 20:48
جیگر

شما يک کاری کن، از صفحه اخطاري که به شما ميده و صفحه Activation محصول خودتون يک عکس بگذارين خوبه...

HAMID-3138
17-04-2008, 16:36

لينک دانلود برنامه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلينک آموزش برنامه

سلا م از زحماتتون کمال تشکر رو دارم
1) بعد از اینکه گزینه پچ مربوط به کیس رو کلیک کنیم آیا اتفاق خاصی مثل باز شدن یه پنجره یا پروسه نصب و ... میافته یا مثل اینی که من دیدم فقط صفحه یه چشمک میزنه و کار تمومه ؟
این رو برا ی این پرسیرم که بدونم عمل پچینگ برای کاسپر من انجام شده یا نه .
2) اگر جواب شمه اینه که بله پچ شده ، آیا بعد از اینکه مراحل رو کامل کنیم کاسپر پیغام بلک لیست شدن رو بعدا خواهد داد یا نه ؟ چون مراحل رو انجام داده ام ولی کاسپر دست از پیغام بلک لیست شدن کلید بر نمیداره
مشکلی نیست ؟ یا باید عیبی رو رفع کنم
شدیدا منتظر جواب شما هستم
ممنون

AliROCK
17-04-2008, 19:30
تو این سایت هر چه قدر دلتون میخواد KEY هست هم برای KIS هم KAV

موفق باشید ;)

Markus
18-04-2008, 11:24
سلا م از زحماتتون کمال تشکر رو دارم
1) بعد از اینکه گزینه پچ مربوط به کیس رو کلیک کنیم آیا اتفاق خاصی مثل باز شدن یه پنجره یا پروسه نصب و ... میافته یا مثل اینی که من دیدم فقط صفحه یه چشمک میزنه و کار تمومه ؟
این رو برا ی این پرسیرم که بدونم عمل پچینگ برای کاسپر من انجام شده یا نه .
2) اگر جواب شمه اینه که بله پچ شده ، آیا بعد از اینکه مراحل رو کامل کنیم کاسپر پیغام بلک لیست شدن رو بعدا خواهد داد یا نه ؟ چون مراحل رو انجام داده ام ولی کاسپر دست از پیغام بلک لیست شدن کلید بر نمیداره
مشکلی نیست ؟ یا باید عیبی رو رفع کنم
شدیدا منتظر جواب شما هستم
ممنون

دوست عزيز با اين Patch کدهايی که در بلک ليست هستن، ديگه توسط کسپرسکی بلک ليست تشخيص داده نميشن، درضمن شما بايد دقيق با توجه به آموزشی که آمده شده کار رو انجام بدين يعنی قبل از اجرای Patch حتماً گزينه اي که خواسته شده رو در کسپر غير فعال کنيد و کسپر رو بطور کامل ببندين، همونطور که گفته شدهادامه کار...در غير اين صورت Patch کار نميکنه...

rezabush
18-04-2008, 14:45
كي بهترين حالت برا فعال كردنه و دوستان كم صبر يكي تحمل كنن مديران و دوستان فعال حتما مشكل رو حل ميكنن

MR.Punisher
18-04-2008, 16:00
كي بهترين حالت برا فعال كردنه و دوستان كم صبر يكي تحمل كنن مديران و دوستان فعال حتما مشكل رو حل ميكنن

مشکلی وجود نداره دوست عزیز.اکثر Key ها دارن کار می کنن و هنوز Blacklist نشدن.
من نمی دونم چرا برخی دوستان با این مسئله مشکل دارن.

Roovigital
18-04-2008, 23:43
منم بهش برخوردم کی ها رفته تو بلک لیست انگار!!!

ghaffar
19-04-2008, 03:20
تو این سایت هر چه قدر دلتون میخواد KEY هست هم برای KIS هم KAV

موفق باشید ;)

سلام. من هم با نسخه 7.0.0.125 با کلیدهای قبلی مشکل داشتم و از لینک

کلید رو گرفتم و مشکلم حل شد.شما هم امتحان کنید.
البته
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید جواب نداد و در لیست سیاه قرار داشت.

m_r1986
20-04-2008, 15:16
من آنتي ويروس نسخه 8 كاسپر رو دانلود كردم ولي چيزي براي اكتيو كردنش پيدا نكردم يكي كمك كنه .... خيلي لازم دارم .

hamilton
20-04-2008, 18:12
من آنتي ويروس نسخه 8 كاسپر رو دانلود كردم ولي چيزي براي اكتيو كردنش پيدا نكردم يكي كمك كنه .... خيلي لازم دارم .

اين Activation Code را تست كنيد:

NNQGV-SASTS-7SY72-13TZ7

M659
23-04-2008, 20:26
برای کسایی که لایسنس کی شون بلاکه شده:

برای من که کار کرد و آپدیت کامل شد .توجه داشته باشین برای اینکه عنوان key blocked از بالای کاسپر ورداشته شه باید همه ی لایسنس کی هاتونون( از جمله اونایی که بلاکه شده) پاک کنید و این بالایی رو بریزید.
اکسپایر دیتش 8/04/2009 هستش.
خوش باشین.

MR.Punisher
23-04-2008, 21:59
این هم از Key برای اینترنت سکیوریتی کسپر.تا 2009 Valid هستن.استفاده کنید تا
Blacklist نشدن.

hamed_1988
24-04-2008, 12:30
آقا كرك جديد نيومده . من تازه نصب كردم . اينا هيچ كدوم كار نميكنن .:41:

Markus
24-04-2008, 21:33
اين بار:
93 کد فعال برای محصول آنتی ويروس و
13 کد فعال برای محصول اینترنت سکوريتی...

نکته: تمام کدها تست شده و تا اين لحظه همه فعال هستن و هيچ کدوم از کدها تکراری نيستن و همچنين کدها به ترتيب تاريخ انقضا مرتب و تاريخ گذاری شده اند، در ضمن اين کدها برای محصولات کسپرسکی 6.0 هم کاربرد دارند.

نکته خيلی مهم: برای وارد کردن کد جديد در محصول خود حتماً کد قبلی رو پاک کنيد..

Oracle_Eldorado
24-04-2008, 23:10
ایول دستت درد نکنه ! الآن اومدم یه کرک درخواست بدم !
چون همه ی قبلی ها BlackList شده .
بازم ممنون .

hamed1282
25-04-2008, 11:32
با سلام مي خواستم بيبينم از بين انتي ويروس واينترنت سكوريتي كدام يك بايد روي سيتم نصب كنيم .اصلا فرق اين دو با همديگه چيه ؟؟؟؟؟؟؟؟

Nine
25-04-2008, 12:01
با سلام مي خواستم بيبينم از بين انتي ويروس واينترنت سكوريتي كدام يك بايد روي سيتم نصب كنيم .اصلا فرق اين دو با همديگه چيه ؟؟؟؟؟؟؟؟

AliROCK
25-04-2008, 12:02
Internet security فایروال هم داره از نظر کندی سیستم جفتشون یکی هستند البته کاسپر خیلی پیشرفت کرده نسخه های 5 سیستم رو خفه میکرد!

reza,n
25-04-2008, 15:51
دوستان یکی راهنمایی کنه نسخه Internet security و کدهاش رو از کدوم لینکها میتونم دانلود کنم؟؟؟؟ ممنون میشم.

MR.Punisher
25-04-2008, 17:55
دوستان یکی راهنمایی کنه نسخه Internet security و کدهاش رو از کدوم لینکها میتونم دانلود کنم؟؟؟؟ ممنون میشم.

کدهای داخل این لینک رو که مارکوس گذاشتن دانلود کنید و از Key های فولدر KIS
استفاده کنید.پیروز باشید.

sasanjfr
26-04-2008, 20:04
من هر وقت یه صفحه ی internet explorer باز می کنم kaspersky این error رو میده:
در صورت زدن allow باز هم این error میاد
غیر از غیر فعال کردن firewall چی کار میتونم بکنم که از شرش خلاص شم؟

Ship Storm
26-04-2008, 20:45
ورژن 7 خیلی دردسر داره همش هی پیغام میده میخوای nero رو باز کنی پیغام میده میخوایی این رو باز کنی پیغام میده اون رو باز کنی پیغام میده حوصله آدم رو سر میبره همش باید یکی رو استخدام کنیم پیغام های این رو جواب بده و ببنددشون ولی ورژن 6 هم امنیتش خوبه چون 2 اله دارم و هیچ ویروسی نگرفتم و هم اینکه پیغام الکی نمیده.

ship عزيز شما مي تونيد در قسمت setting-notificatins تمام پيغام هارو غير فعال كنيد

این قسمت کجاست من پیداش نمیکنم :19:

MR.Punisher
26-04-2008, 21:40
چه جوری میتونم کد ها را وارد کنم میشه یه اموزش کوچولو بدید

وقتی که وارد پنجره اصلی کسپر میشید باید روی گزینه ی Activation کلیک کنید.
در صفحه جدیدی که میاد یه گزینه هست به نام Delete Key که Key قبلی که استفاده می کردید
رو پاک می کنه.اگه هیچ key استفاده نمی کردید که این گزینه غیر فعال میشه.
اگه قبلا به کسپر key دادید اول اون key رو با گزینه ی delete key پاک کنید.بعد از این کار روی گزینه ی
Install key کلیک کنید و آدرس key جدید رو به کسپر بدید تا خودش اتوماتیک نصب و فعالش کنه.
امیدوارم منظور رو خوب رسونده باشم.

reza3600
27-04-2008, 11:55
سلام
تمام لیسانسهایی رو که گذاشتین برای من توی بلک لیسته.
کسی لیسانس جدید نداره.
ورژنه اینترنت سکوریتی من 7/0/1/325 هست.
ممنون

hlpmostafa
27-04-2008, 12:52
خواهشا زودتر یه Key که کار بکنه بذارین.هرچی تا حالا هست Block شده.

Markus
27-04-2008, 13:31
خواهشا زودتر یه Key که کار بکنه بذارین.هرچی تا حالا هست Block شده.

سلام
تمام لیسانسهایی رو که گذاشتین برای من توی بلک لیسته.
کسی لیسانس جدید نداره.
ورژنه اینترنت سکوریتی من 7/0/1/325 هست.
ممنون

من نميدونم شما کد ها رو چطور وارد ميکنيد! ولی در حال حاضر همه کد هايی که قرار دادم (چه آنتی چه سکيوريتی) همه کار ميکنند:

در وارد کردن کد ها 2 نکته ضروری بايد رعايت شود:
1- تاريخ سيستم دقيق باشد
2- برای وارد کردن کد جديد کد قبلی رو حتماً پاک کنيد

mohsen_blid
27-04-2008, 18:39
با سلام و تشکر از پاسخهاتون
اما من نتونستم لایسنس ها رو وارد کنم پیغام خطا میده
من برنامه رو باز میکنم روی گزینه اکتیویژن میزنم
چون Delete Key وجود ندارد بنابراین روی اینستال کلیک می کنم
قسمت خوش امد گویی میاد که من گزینه سوم یعنی
AOOLY EXISTING LICENSE KEY را انتخاب میکنم
سپس وارد قسمتی میشم و در انجا براوز را باز کرده و فایل مورد نظر را )kis( را باز میکنم و لایسنس ها را انتخاب میکنم و کلید next را میزنم اما پیغام خطا میدهد
و درخواست کد جدید رو میکنه که لینک داره به سایت خودشون
منتظر کمکتون هستم

MR.Punisher
27-04-2008, 22:15
سپس وارد قسمتی میشم و در انجا براوز را باز کرده و فایل مورد نظر را )kis( را باز میکنم و لایسنس ها را انتخاب میکنم و کلید next را میزنم اما پیغام خطا میدهد
منتظر کمکتون هستم

دقیقا پیغام خطا رو بنویسید تا دوستان کمکتون کنن.

aliali58
27-04-2008, 23:26
منتظر کمکتون هستم

دوست عزيز من الان از لينكي كه دوست عزيزمون ماركوس گذاشته كي ها رو دانلود كردم و اولين كي اون رو براي اينترنت سكيوريتي kis7.0.125 استفاده كردم مشكلي نداره اينم اسم فايلي كه استفاده كردم و تا 35 روز ديگه هم مهلت داره KIS7_6.1.2008_00AB4B44.KEY ضمناً نحوه آموزش تصويري وارد كردن حذف كردن و وارد كردن كي رو هم توي همين تاپيك يكي از دوستان گذاشته اما آدرسش رو نميدونم من براي اولين بار از اون استفاده كردم بگردي پيداش ميكني. كارت رو راه ميندازه

aliali58
28-04-2008, 02:10
همه بلوک شدن.
حتی این:

دوست عزيز من دقيقا 54 دقيقه قبل از شما پست دادم و گفتم كه اولين كي رو امتحان كردم و مشكلي نداشت حالا شما چرا ميگين بلوك شده و منظورتون از بلوك شدن چيه من نميدونم. شايد ورژنتون اينترنت سكيورتي 7.0.125 نيست و يا تاريخ سيستمتون اشتباه هست و يا اينكه كليد قبلي رو حذف نكردين حتما يه سري به آموزش تصويري كه چند ماه پيش دوستان توي همين تاپيك گذاشتن بزنيد خيلي بهتون كمك ميكنه

reza3600
28-04-2008, 12:31
من نميدونم شما کد ها رو چطور وارد ميکنيد! ولی در حال حاضر همه کد هايی که قرار دادم (چه آنتی چه سکيوريتی) همه کار ميکنند:

در وارد کردن کد ها 2 نکته ضروری بايد رعايت شود:
1- تاريخ سيستم دقيق باشد
2- برای وارد کردن کد جديد کد قبلی رو حتماً پاک کنيد

تمام اون کارهایی رو که گفتی از قبل میدونستم و انجام میدادم ولی لیسانسهای صفحات قبل بلوک میشدند حالا باید برم اینو امتحان کنم ببینم چی میشه.
ممنون

mohsen_blid
28-04-2008, 19:07
سلام
این هم پیغام خطایی که بعد از انتخاب لایسنس میکنم هست که برام میاد

Nine
28-04-2008, 20:46
سلام

با سلام
2 امکان وجود داره
1- ساعت و تاریخ سیستم شما درست نیست
2- شما از محصول آنتی ویروس استفاده می کنید بنابراین باید از پوشه kav استفاده کنید نه kis
این دو مورد رو بررسی کنید و نتیجه رو اعلام کنید

Markus
29-04-2008, 00:20
سلام

با توجه به عکس شما ، اول اين که همونطور که Nine عزيز گفتن محصول شما آنتی ويروس هست که شما به اشتباه از کد های، اينترنت سکوريتی يا محصول قديمی تر استفاده ميکنيد
و همچنين در پشت صفحه دوم که من دقت ميکنم چون من کد های خودم رو شمارشون رو ميدونم (چون نوشم) پس به يقين به شما ميگم که شما از کدهای لينک من استفاده نکردين، چون من نه در ليست کد های آنتي ويروس نه ليست کد های اينترنت سکيوريتی شماره اي با کد آخر 4A883 ندارم:

شما کدهای لينک من رو تست کنيد، درست ميشه، البته چون محصول شما آنتی ويروس هست کدهای پوشه KAV رو استفاده کنيد که حدود 93 کد فعال تا اين لحظه داره

scanme
29-04-2008, 07:58
من برای وارد کردن کد جدید باسد کد قبلی رو پاک کنم اما وقتی کسپر رو باز میکنم فقط آیکن اون میاد و پنجره باز نمیشه

docki_joon
29-04-2008, 16:05
سلام دوستان...این پیغام چیه..وقتی میخوام اپدیت کنم اینو نشون میده..

بعد دوستان...
این کدهایی که قرار دادین..توشون 10//12 کده...
من باید کدومشونو انتخاب کنم....فرقی نداره؟؟؟؟؟؟/

smohs
29-04-2008, 17:01
سلام دوستان...این پیغام چیه..وقتی میخوام اپدیت کنم اینو نشون میده..

بعد دوستان...
این کدهایی که قرار دادین..توشون 10//12 کده...
من باید کدومشونو انتخاب کنم....فرقی نداره؟؟؟؟؟؟/
سلام
براي مشكل آپديت پنجره كاسپر رو باز كن>بعد روي Update كليك كن > حالا در قسمت Update Databases روي Proxy server setting كليك كن> در پنجره باز شده اگه گزينه Use Proxy Server تيك داره، تيكشو بردار.
احتمالا مشكلت حل ميشه.
در مورد اون كدها هم فكر كنم با هم فرقي ندارن و همشو مي توني امتحان كني.

M_Abieteh
30-04-2008, 09:19
سلام دوستان

کرک kaspersky internet security 2009 رو از کجا میتونم دانلود کنم.

با تشکر. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MR.Punisher
30-04-2008, 12:58
سلام دوستان

کرک kaspersky internet security 2009 رو از کجا میتونم دانلود کنم.

با تشکر. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کی اومد که ما متوجه نشدیم؟
هنوز نسخه Final برای KIS 2008 ارائه نشده.احتمالا منظورتون 2008 بوده.

M_Abieteh
30-04-2008, 13:35
دوست عزیز وقتی نصب میکنم اینو مینویسه!!!!!!!!!!

kaspersky internet security 2009

من کرکش رو می خوام!!!

حالا شما خبر داری یا نداری!!! نمیدونم!!

majid20
30-04-2008, 16:22
نحوه فعالسازی کسپرسکی

فعالسازی کسپرسکی بصورت Trial

هنگام نصب کلیه محصولات کسپرسکی میتوانید به مدت 30 روز بصورت مجانی آن را فعال و آپدیت کنید

متاسفانه بسیاری از کاربران از این مزیت بی اطلاع هستند و از همان موقع اقدام به وارد کردن Key می کنند

که این امر سبب میشود از همان روز نگرانی از کار افتادن Key را داشته و همواره دنبال کلید فعال سازی باشند

اما با فعال کردن کسپرسکی بصورت Trial ، به مدت 30 روز نگرانی بابت Key ندارید و صرفا پس از 30 روز تازه باید به دنبال یک key باشید

نحوه فعال سازی Trial نسخه های گوناگون (حتما قبل از فعال سازی باید به اینترنت وصل باشید):

نسخه 8 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Fimages%2Fsupport_new%2Ftrialactivation_9%252 8en%2529.gif)

نسخه 7 (تصویر ثابت) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Fimages%2Fsupport_new%2Fchoosetrial_7%2528en% 2529.gif)

نسخه 6 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Fimages%2Fsupport_new%2Fkis_activatetrial-1%2528en%2529.gif)

فعالسازی کسپرسکی از طریق وارد کردن License Key

License Key یک فایل کم حجم در فرمت Reg است که برای فعال سازی و آپدیت کسپرسکی ارائه میشود

شما برای وارد کردن License Key دو نکته مهم را باید مدنظر داشته باشد

1- ابتدا تاریخ سیستم را چک کنید : چنانچه تاریخ حتی یک روز کم و زیاد شده باشد، Key عمل نمیکند

2- قبل از وارد کردن کلید جدید حتما کلید قبلی را پاک کنید : چنانچه کلید قبلی پاک نشود Key جدید عمل نمیکند

برای پاک کردن کلید قبلی همانطور که در تصاویر نشان داده میشود از گزینه Delete ویا Delete Key استفاده کنید

نحوه وارد کردن License Key در نسخه های مختلف بوسیه تصویر متحرک توضیح داده شده (بر روی عبارت ها کلیک کنید)

نسخه 8 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Fimages%2Fsupport_new%2Faddkey_2009%2528en%25 29.gif)

نسخه 7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Fimages%2Fsupport_new%2Faddkey_kis7%2528en%25 29.gif)

نسخه 6 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Fimages%2Ffaqpics%2Fonlineactivation3.gif)

در پایان هم به پست زیر مراجعه کنید تا با برخی اخطارهای فعال سازی آشنا شوید

ارورهایی که در زمان اکتیو کردن کسپر اسکی بعضا مشاهده می شود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید

MR.Punisher
30-04-2008, 16:46

من کرکش رو می خوام!!!

همونطور که مجید عزیز اشاره کرد احتمالا نرم افزار شما دست کاری شده.
در About the Program احتمالا نسخه ی واقعیش رو نوشته.
اگه نسخه 7 بود می تونید با Key هایی که مارکوس عزیز در همین تاپیک گذاشتن
اون رو فعال کنید.

adel28
30-04-2008, 16:52
منم با نظر ماجد جان موافقم.
میتونی برای صحت حرفا به سایت خود کاسپر مراجعه کنید.
اینم سایتش:

Nine
30-04-2008, 21:48
Kaspersky® Internet Security 7.0 Free For 60 Days

Markus
30-04-2008, 23:57

من کرکش رو می خوام!!!

اين دوست عزيز راست ميگه چنين ورژن اي هست!!!، ولی بايد بگم اين همون نسخه 8 محصولات کسپر هست که توسط يک نفر به ظاهر خوش ذوق با اين پوسته (Theme) عرضه شده!!! درکل اين نسخه بتا هست و ...اين هم عکسش:

majid20
02-05-2008, 23:20
Kaspersky® Internet Security 7.0 Free For 60 Days

Nine عزیز شما خودتون Key دریافت کردید !! ....من چند بار ثبت نام کردم (اونهم با IP متفاوت) ... حتى کدپستى کاملا معتبر انگلستان رو هم دادم

اما در ایمیلى که برام فرستادن صرفا لینک دانلود برنامه رو دادند و نوشتن که Key شش ماهه رو در ایمیل بعدى میفرستند!!!

چیکار باید کرد؟

hamilton
03-05-2008, 12:07
Nine عزیز شما خودتون Key دریافت کردید !! ....من چند بار ثبت نام کردم (اونهم با IP متفاوت) ... حتى کدپستى کاملا معتبر انگلستان رو هم دادم

اما در ایمیلى که برام فرستادن صرفا لینک دانلود برنامه رو دادند و نوشتن که Key شش ماهه رو در ایمیل بعدى میفرستند!!!

چیکار باید کرد؟

ظاهرا اگر IP براي كشور انگلستان يا ايرلند باشه مشكلي براي ارسال كد نداره ولي اگر با برخي پ ر و ك س ي ها كه IP واقعي فرد را مخفي نميكنند ثبت نام كنيد كدي را ارسال نميكنند حتي اگر كدپستي انگلستان يا ايرلند را وارد نماييد.

karajwizard
05-05-2008, 01:48
Kaspersky Internet Security beta 8.0.0.138
لطفا کرک یا اکتیو کدش رو لطف کنید بزارید.ممنون

Majid393
07-05-2008, 18:10
سریال kaspersky anti-virus 8.0.0.223 رو میخام....

MR.Punisher
07-05-2008, 22:09

سریال kaspersky anti-virus 8.0.0.223 رو میخام....

فکر کنم چندین صفحه قبل همیلتون عزیز یه سریال گذاشته بود.امیدوارم هنوز کار کنه.

karajwizard
08-05-2008, 15:28
فکر کنم چندین صفحه قبل همیلتون عزیز یه سریال گذاشته بود.امیدوارم هنوز کار کنه.

نه کار نمیکنه :41:
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم.

MR.Punisher
08-05-2008, 18:34
نه کار نمیکنه :41:
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم.

دو تا سریال پیدا کردم.نسخه ی 8 ندارم امتحان کنم.امیدوارم کار کنه و به ورژن شما بخوره.

03D4-000491-00991R2A

HTWUA-543AX-SZ9DB-YQZSQ

پیروز باشید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamilton
09-05-2008, 08:17

اينهم چند Activation Code براي Kapersky Internet Security 2008 BETA :

01943253-88BC-4958-9B20-F64A83C3AC262

T1JVS-NNMBD-K1QTN-SUBP8

5BCB6413-C3AC-429C-92C7-A496CEC1C78A3

1E45B7AF-77D3-4DA0-90E6-BF7944A94D776

lord_alone_dark
10-05-2008, 12:10
کسی برای ورزن 7 برای سکیوریتی چیزی داره

farhadsafiri
10-05-2008, 12:20
اگر 2 ,3 صفحه آخر را میخوندی پیدا میکردی.

کی برای سکوریتی پوشه KIS است.

lord_alone_dark
10-05-2008, 14:27
خوندم همش از کار افتاده

MR.Punisher
10-05-2008, 18:14
خوندم همش از کار افتاده

این لینکی که گذاشتم خودم اپلود کردم.خودم هم Key ها رو دانلود کردم.
تا هفته ی پیش همشون کار میکردن.الان هم دارم ازشون استفاده می کنم.
همشون هم تا 2009 اعتبار دارن.
این هم از لینک:

در ضمن فکر نمی کنم تمام Key هایی که مارکوس عزیز اپلود کرده Blacklist شده باشه.

Markus
10-05-2008, 21:51
خوندم همش از کار افتاده

تو اين لينک در حال حاضر 15 کد اينترنت سکوريتی قرار داره که همه تا اين لحظه کار ميکنه حتماً شما در دادن کد ها اشتباهی صورت ميدين، مثلاً حتماً قبل اين که کد جديد رو بدين کد قبلی رو پاک کنيد، باز برای روشن تر شدن اخطار مربوطه رو عکسش رو اينجا قرار بدين
کد های لينک من هميشه ثابت نيست، بلکه با اومدن کد جديد ، جديد ميشن و ليست رو بروز ميکنم

farhadsafiri
12-05-2008, 12:25
تو اين لينک در حال حاضر 15 کد اينترنت سکوريتی قرار داره که همه تا اين لحظه کار ميکنه حتماً شما در دادن کد ها اشتباهی صورت ميدين، مثلاً حتماً قبل اين که کد جديد رو بدين کد قبلی رو پاک کنيد، باز برای روشن تر شدن اخطار مربوطه رو عکسش رو اينجا قرار بدين
کد های لينک من هميشه ثابت نيست، بلکه با اومدن کد جديد ، جديد ميشن و ليست رو بروز ميکنم

برای چی میگی از کار افتاده من همین الان دارم از 2 شون همین kis استفاده میکنم .درست کار میکنه.

AliROCK
12-05-2008, 13:29
شما حتما key قبلی رو پاک نمیکنید

jinafterload
12-05-2008, 15:14
آقا یه key برای اینترنت سکوریتی 2007 بدین که فعال باشه و کار کنه هرچی من میگیرم کار نمیکنه

hossein1000_1000
13-05-2008, 09:05
سلام اگر کسی کاسپر اسکای 2008 را با کرک داره
یه لطفی کنه اینجا بذاره
ممنون

farhadsafiri
13-05-2008, 10:21
آقا یه key برای اینترنت سکوریتی 2007 بدین که فعال باشه و کار کنه هرچی من میگیرم کار نمیکنه

اگر 2 پست بالایی را نگاه میکردی پیدا میکردی.

در ضمن کی قیلی را هم اول پاک کن.

mostafabad2007
14-05-2008, 07:22
من کاسپرسکی اینترنت سکریتی دارم اونم نسخهkaspersky.internet.security.8.0.0.357.fina l دارم لطفا کد یاکرک دارین بزارین:40:

Nine
14-05-2008, 10:03
من کاسپرسکی اینترنت سکریتی دارم اونم نسخهkaspersky.internet.security.8.0.0.357.fina l دارم لطفا کد یاکرک دارین بزارین:40:

با سلام
هنوز نسخه نهایی 8 به طور رسمی ارائه نشده و نسخه شما یا بتا است یا دستکاری شده است
دقت کنید ملاک شما برای دانلود نسخه های کسپر تنها و تنها باید لینک زیر باشد

نسخه های بتا یا الفا ایرادات زیادی دارند و توصیه می شه ازشون استفاده نکنید و از نسخه 7.0.1.325 استفاده کنید که هم مطمئنه هم کی براش وجود داره
ممنون

Esikhoob
14-05-2008, 12:35
با سلام
دوستان من بر نامهkaspersky Anti-Virus 6 for File Servers را دارم. ولی licence ش را ندارم
در این فایلی (key.rar) که در post اول این بحث گرفتم فایده نداشت.
روی کلمه:

+kaspersky +server
هم جستجو کردم ولی فایده نداشت.
مگر می شود licence نداشته باشد؟

لطفا یک licence یا یک روش active کردن به من بگویید.
با تشکر

karajwizard
15-05-2008, 00:31
نسخه های بتا یا الفا ایرادات زیادی دارند و توصیه می شه ازشون استفاده نکنید
ممنون

فرق بین اینها چیه اگه ممکنه یه توضیح مختصر بدید.ممنون

Markus
15-05-2008, 00:41
فرق بین اینها چیه اگه ممکنه یه توضیح مختصر بدید.ممنون

اگر منظور شما فرق بين نسخه الفا و بتا هست اين نسخه ها از نوع نسخه هايی هست که يک شرکت سازنده نرم افزار (حالا هر شرکتی) منتشر ميکنه و برای استفاده عموم قرار ميده تا استفاده کننده ها به آزمايش از اون بپردازند تا اگه ايراد يا اشکالی ديدن به شرکت سازنده برای اصلاح سازی اون اطلاع بدن، که به ترتيب از نسخه های آزمايشی ميشه به نسخه های الفا، بتا، RC و.. اشاره کرد تا به نسخه نهايی برسد
و نسخه نهايی که در سايت هست نسخه اي هست که از طرف شرکت سازنده مورد تأييد قرار گرفته که بعد گذراندن همين آزمايشات که گفته شد اشکالت برطرف شده و مورد استفاده قرار ميگيرد، البته با تضمين بيشتر از نسخه های آزمايشی (البته نه هميشه 100%)

Arash6m
16-05-2008, 00:52
امکانات کسپراسکای 8 خیلی بهتر از 7 هست ، امیدوارم زودتر نسخه نهایی 8 بیرون بیاد ، کسی هست که با نسخه بتا کار کنه و مشکلات زیادی باهاش داشته باشه ؟؟

casabella
16-05-2008, 23:38
2000 تا ازین کی ها دانلود کردم هیچ کودوم کار نکرد همتونم میگین اینو امتحان کردم. بهتون پول که نمیدن. بگید نداریم

kaspersky intenet security (7.0.0.120
خیلی وقته inactive
اگه جدید دارید بدید
مرسی

Sound of the street culcute

Markus
17-05-2008, 00:18
2000 تا ازین کی ها دانلود کردم هیچ کودوم کار نکرد همتونم میگین اینو امتحان کردم. بهتون پول که نمیدن. بگید نداریم

kaspersky intenet security (7.0.0.120
خیلی وقته inactive
اگه جدید دارید بدید
مرسی

Sound of the street culcute

حتماً در وارد کردن کد مشکلی هست ! وگرنه بالاخره يک کد برای اکتيو شدن پيدا ميشه، لينک زير شامل 15 کد فعال برای محصول اينترنت سکوريتی هست که تا اين لحظه کار ميکنه، (خودم دارم استفاده ميکنم هر روز هم آپديت ميکنم)
در وارد کردن کد جديد دقت کنيد که کد قبلی رو حتماً پاک کنيد وگرنه کد جديد کار نميکنه، تاريخ سيستم هم بايد دقيق باشه

Mahziar-7
17-05-2008, 15:44
یه چیزی می گم... فقط قول بدین نخندین:

کسی key برای آنتی ویروس کسپر 6 نداره؟

MR.Punisher
17-05-2008, 18:48
یه چیزی می گم... فقط قول بدین نخندین:

کسی key برای آنتی ویروس کسپر 6 نداره؟

Key های ورژن 7 به ورژن 6 هم می خوره.از لینکی که مارکوس عزیز گذاشتن استفاده
کنید.به شما پیشنهاد میدم از ورژن 7 استفاده کنید چون هوش مصنوعی بهتری داره.
در ضمن ندونستن عیب نیست نپرسیدن عیبه.پیروز باشید دوست من[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amin_0913
17-05-2008, 22:06
من نسخه 2008 این انتی ویروس رو نصب کردم وقت اپدیت چون سریال نامبرم غیرقاونی بود غیرفعال شده
اگه کسی سریال اصلشو کسی داره برام بذاره

ممنون

Mahziar-7
18-05-2008, 10:07
آه! هیچکدوم از key های مارکوس کار نکرد.( key قبلی رو پاک کردم. اینقدرا هم ناشی نیستم دیگه.)

به شما پیشنهاد میدم از ورژن 7 استفاده کنید چون هوش مصنوعی بهتری داره.تا حالا امتحانش نکردم چون بیشتر دوستان می گفتن سرعت سیستم رو میاره پایین، منم که با 6 کارم راحت راه میفته، دیگه دنبالش نرفتم.

Nasser_ZRE
19-05-2008, 00:30
سلام لطفا کرک kaspersky8.0.0.353 رم برای دانلود بزارین.

ممنون

Ship Storm
21-05-2008, 22:14
آخرین Key که مربوط میشد به 8/4/2009 هم از کار افتاد همین الآن و جز Black List شد

mby_66
22-05-2008, 00:27
سلام. این کی 2009 هم که بلاک شد. کسی کی جدید که معتبر باشه و کار بکنه رو نداره؟؟؟؟؟

mse1445
22-05-2008, 01:12
برای ورژن هفت سکوریتی سوییت key سراغ دارین از کار افتاد همین الان

ahriman323
22-05-2008, 10:40
برای منم همین الان از کار افتاد :41:kis
هر چی key از kavkiskey میگیرم فوری میره بلک لیست:2::41:
کسی key نداره که بلک لیست نره؟!:19:
دوستان کمک کنید

Markus
22-05-2008, 11:22
آخرین Key که مربوط میشد به 8/4/2009 هم از کار افتاد همین الآن و جز Black List شد

سلام. این کی 2009 هم که بلاک شد. کسی کی جدید که معتبر باشه و کار بکنه رو نداره؟؟؟؟؟

برای ورژن هفت سکوریتی سوییت key سراغ دارین از کار افتاد همین الان

برای منم همین الان از کار افتاد :41:kis
هر چی key از kavkiskey میگیرم فوری میره بلک لیست:2::41:
کسی key نداره که بلک لیست نره؟!:19:
دوستان کمک کنید

اين هم 12 تا کد فعال برای محصول کسپرسکی اينترنت سکوريتی 7.0 که تا اين لحظه کار ميکنند:

فقط يه خواهش از شما دوستان دارم! ، خواهش ميکنم وقتی يکی دوتا از کدها غير فعال ميشند، از کدهای ديگه هم استفاده کنيد، نگيد همه از کار افتاده! اين 12 کدی که من الان معرفی کردم 9/10 تاش همون کد های قديمی برای 2/3 ماه پيش هستن! وقتی دوستان يا من ميگن 12 کد فعال يعنی 12 کد!، يعنی اگه يکی ،دوتا سه ها،.. از کد ها از کار افتادن فعلاً بقیه فعال هستن، من نميدونم شايد شما دوستان يه کد ميدين به محصول بقيه کد ها رو پاک ميکنيد!
خواهشن اين لطف رو در حق ما انجام بدين

smohs
22-05-2008, 11:44
اين هم 12 تا کد فعال برای محصول کسپرسکی اينترنت سکوريتی 7.0 که تا اين لحظه کار ميکنند:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفقط يه خواهش از شما دوستان دارم! ، خواهش ميکنم وقتی يکی دوتا از کدها غير فعال ميشند، از کدهای ديگه هم استفاده کنيد، نگيد همه از کار افتاده! اين 12 کدی که من الان معرفی کردم 9/10 تاش همون کد های قديمی برای 2/3 ماه پيش هستن! وقتی دوستان يا من ميگن 12 کد فعال يعنی 12 کد!، يعنی اگه يکی ،دوتا سه ها،.. از کد ها از کار افتادن فعلاً بقیه فعال هستن، من نميدونم شايد شما دوستان يه کد ميدين به محصول بقيه کد ها رو پاک ميکنيد!
خواهشن اين لطف رو در حق ما انجام بدين

كاملا" تأييد ميشه
من خودم از يكي از همين كدها استفاده ميكنم كه تا 27/2/2009 اعتبار داره و هنوز بلك ليست نشده

mehdi9352
23-05-2008, 22:04
من کد اخر رو دادم .کد درست بود ولی وقتی اپدیت کردم وسطای اپدیت گفت کد جزو بلک لیست است چاره ای است

hlpmostafa
24-05-2008, 10:05
برای من هم کار نمی کنه.

MR.Punisher
24-05-2008, 21:34
سلام .
ببخشید من یه آنتی ویروس واسه موبایلم نصب کردم ولی وقتی میخوام اجرا کنم میگه سریال بده !
تو فایل های دانلودی هم نداشت .
کسی داره واسه من بزاره ؟

این تاپیک برای محصولات کامپیوتر (PC) هست.سوالتون رو در بخش موبایل مطرح کنید.

مرتضی nvcd
25-05-2008, 04:07
Kaspersky Anti-Virus v7.0.0.119

کرک اینو کسی داره؟

NELLY
25-05-2008, 10:19
سلام دوستان....

من یه ترفند کوچولو زدم مثل اینکه جواب داد الانم دارم آپدیت میکنم

تو قسمت Activation کی کدها های قبلی رو Delete کردم Backup هاش رو هم همینطور پاک کردم

بعد دوباره یکی از همون کی ها رو نصب کردم و کار کرد...

همین الانم آپدیتم انجام شد به تاریخ همین امروز....

احتمال میدم از کدهای قبلی ایراد میگرفته

شما هم انجام بدید فوقش اگه دوباره Black List شد هم مهم نیست عوضش با تاریخ امروز آپدیت شده

موفق باشید :40:

Markus
25-05-2008, 12:02
کدها همگی از کار افتادند... بلا استثنا !!!
شما در مورد چی دارید صحبت می کنید ؟

سلام دوستان....

من یه ترفند کوچولو زدم مثل اینکه جواب داد الانم دارم آپدیت میکنم

تو قسمت Activation کی کدها های قبلی رو Delete کردم Backup هاش رو هم همینطور پاک کردم

بعد دوباره یکی از همون کی ها رو نصب کردم و کار کرد...

همین الانم آپدیتم انجام شد به تاریخ همین امروز....

احتمال میدم از کدهای قبلی ایراد میگرفته

شما هم انجام بدید فوقش اگه دوباره Black List شد هم مهم نیست عوضش با تاریخ امروز آپدیت شده

موفق باشید :40:

دوست عزيز اين ترفند شما اصلاً ترفند نيست! بلکه نکته مهم وارد کردن کد های جديد هست، شما بايد قبل دادن کد جديد کد قبلی رو حتماً پاک کنيد، اين که مشخص هست!
پس واسه همين هست گفتين کدها کار نميکنه؟! پس کدها کار ميکنه اشتباه از شما بود که اول کد قبلی رو پاک ميکردين...

Kaspersky Anti-Virus v7.0.0.119

کرک اینو کسی داره؟

برای محصول اينترنت سکوريتی از کد های پوشه KIS استفاده کنيد
نکته مهم: در موقع وارد کردن کد جديد حتماً کد قبلی رو پاک کنيد

NELLY
25-05-2008, 15:47
دوست عزيز اين ترفند شما اصلاً ترفند نيست! بلکه نکته مهم وارد کردن کد های جديد هست، شما بايد قبل دادن کد جديد کد قبلی رو حتماً پاک کنيد، اين که مشخص هست!
پس واسه همين هست گفتين کدها کار نميکنه؟! پس کدها کار ميکنه اشتباه از شما بود که اول کد قبلی رو پاک ميکردين...

منظور من این نبوده که من یه ترفند مثل ترفندهای ویندوز و غیره استفاده کردم....

من قبلا این نکته رو نمیدونستم که باید قبل از وارد کردن کد جدید قبلی پاک بشه و همیشه بدون استفاده از این روش کدهای جدیدو نصب میکردم و جالب اینه که تاحالا هم بعد از چندبار تعویض کد مشکلی هم وجود نداشته !

برای همین هم بود که فکر کردم اینو خودم متوجه شدم... بگزریم

شما که ماشاالله استادید اما منم فقط میخواستم به این وسیله کمکی به دوستان دیگه کرده باشم .

*Batman*
26-05-2008, 02:31
سلام

سایت زیر Key های کسپراسکای را در اختیار شما میذاره.
ببخشید اگه تکراری بود.

Rohallah_tavakoli
26-05-2008, 14:12
سلام به همه دوستان لطفا سريال هاي جديد smart security

mojtaba_z
27-05-2008, 22:52
:18:کسی کلید Kasper7 بلوک نشده سراغ داره ؟:18::2:

Markus
28-05-2008, 08:57
:18:کسی کلید Kasper7 بلوک نشده سراغ داره ؟:18::2:

دوست عزيز لطفاً قبل اين که درخواستي داشته باشين لااقل یکی ، دو صفحه قبلتر رو مشاهده کنيد، به جوابتون ميرسين!

لطفا یکی کمک کنه.

شما بگين از چه ورژني استفاده ميکنيد؟
از چه کدی استفاده ميکنيد؟
بعد حتماً از صفحه Activation محصول خودتون يک عکس بگذارين اينجا تا بشه شما رو راهنمايی کرد

reza41
28-05-2008, 12:46
با سلام
من از اینترنت سکیوریتی ورژن 7.0.0.125 استفاده می کنم
تمام کی های صفحات قبل رو هم امتحان کردم همشون بسته شدن
لطفا کمک کنید

Markus
28-05-2008, 13:09
با سلام
من از اینترنت سکیوریتی ورژن 7.0.0.125 استفاده می کنم
تمام کی های صفحات قبل رو هم امتحان کردم همشون بسته شدن
لطفا کمک کنید

درست هست که امروز هم چند کد کسپر رفت تو ليست سياه ولی باز همش از بين نرفته!
حتماً در وارد کردن کد ها کد قبلی رو پاک نميکنی، يا مشکلی هست!
در کل اين ليست کد های جديدتر تا اين لحظه که همش فعال هست:
(پوشه KIS برای محصول اينترنت سکوريتی هست که شامل 11 کد فعال تا اين لحظه ميباشد)

Tyler Durden
28-05-2008, 14:09
اینم امتحان کنید جواب میده:27:

mrmostafa
28-05-2008, 16:09
براي منم ديشب بلوك شد عجب داستانيها

SajjadKAZ2003
28-05-2008, 18:48
از Kaspersky Internet Security 7.0.1.325 استفاده مي کنم
کراکش از کار افتاده! اگه کراک جديد داريد لطفا اينجا قرار بديدپ
ممنون

Markus
28-05-2008, 19:19
اين بار:
88 کد فعال برای محصول آنتی ويروس و
11 کد فعال برای محصول اینترنت سکوريتی...

Activation Code For Kaspersky Anti-Virus 7.X:
JVP5J-H9EN6-BYH8Z-6QCGD 4/1/2009
SPQ5Y-G7U5Z-DRXW1-4BE3B 4/1/2009
EGFB8-RED3T-ER49Y-JHRFUN 4/1/2009
Y1KUW-QD4G9-MB1E8-QYY6P 4/1/2009
6FBBB-X98XV-U2TUT-7851K 4/1/2009
24AAZ-164N7-AE4FF-2TKQJ 4/1/2009
S5PS1-ZY6QJ-BFFG9-6C2XQ 4/1/2009
U2QH9-6GQN9-2XCHU-F4TE3 4/1/2009

Activation Code For Kaspersky Internet Security 7.X:
T6B6K-8YK22-VBQH7-ZUZJG 11/8/2008

توضیح: تمام کدها تست شده و تا اين لحظه همه فعال هستن و هيچ کدوم از کدها تکراری نيستن و همچنين کدها به ترتيب تاريخ انقضا مرتب و تاريخ گذاری شده اند، در ضمن اين کدها برای محصولات کسپرسکی 6.0 هم کاربرد دارند.
نکته مهم: برای وارد کردن کد جديد در محصول خود حتماً کد قبلی رو پاک کنيد

SajjadKAZ2003
28-05-2008, 22:41
اين بار:

توضیح: تمام کدها تست شده و تا اين لحظه همه فعال هستن و هيچ کدوم از کدها تکراری نيستن و همچنين کدها به ترتيب تاريخ انقضا مرتب و تاريخ گذاری شده اند، در ضمن اين کدها برای محصولات کسپرسکی 6.0 هم کاربرد دارند.

هيچ کدوم از اين کراک ها براي Kaspersky Internet Security 7.0.1.325 کار نمي کنه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M659
29-05-2008, 00:13
هيچ کدوم از اين کراک ها براي Kaspersky Internet Security 7.0.1.325 کار نمي کنه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چرا عزیزم درست دقت نکردی.اول باید قبلی ها رو پاک کنی بعد توی اون فایل زیپی که گذاشتن پوشه ی kis رو باز کنی و لایسنس ها رو امتحان کنی.(برای من آخریش کار کرد و الان 365 روز تا expire date اش مونده!):27:
متشکر از بابت لایسنس ها

SajjadKAZ2003
29-05-2008, 01:47
اها
اوکی
قبلی ها رو پاک کردم ، این جدیدا کار کردن
مرسی

matador
29-05-2008, 02:06
با سلام . برای Kaspersky Internet Security 7.0.1.267 این key ها کار نمیکنه

SajjadKAZ2003
29-05-2008, 03:25
با سلام . برای Kaspersky Internet Security 7.0.1.267 این key ها کار نمیکنه

همونطور که دوستان گفتند فکر می کنم ابتدا باید کیجن قبلی رو پاک کنی و بعد از کیجن های جدید استفاده کنی
برای پاک کردن کیجن قبلی ، در صفحه اصلی Kaspersky از ستون سمت چپ Activation رو کلیک می کنی و از سمت راست delete key رو می زنی

matador
29-05-2008, 08:44
همونطور که دوستان گفتند فکر می کنم ابتدا باید کیجن قبلی رو پاک کنی و بعد از کیجن های جدید استفاده کنی
برای پاک کردن کیجن قبلی ، در صفحه اصلی Kaspersky از ستون سمت چپ Activation رو کلیک می کنی و از سمت راست delete key رو می زنی

دوست عزیز من تمام این کارها رو انجام دادم . حتی یک بار هم Kaspersky رو نصب کردم ولی پیغام میده که برای ورژن بتا باید از key بتا استفاده کرد . این key ها مال بتا نیست ؟

Markus
29-05-2008, 08:58
دوست عزیز من تمام این کارها رو انجام دادم . حتی یک بار هم Kaspersky رو نصب کردم ولی پیغام میده که برای ورژن بتا باید از key بتا استفاده کرد . این key ها مال بتا نیست ؟

اين کد ها برای نسخه شما معلوم هست که کار نميکنه!، نسخه شما بتا هست و اين کد ها فقط برای محصولات نهايی کاربرد داره و متأسفانه برای محصولات بتا کدهای مشخصی نداريم، اگر هم باشه سريع غير فعال ميشه

bahdar
29-05-2008, 18:14
سلام دوستان.
من از
kaspersy anti-virus personal pro 5.0.527
استفاده می کنم.(میدونم قدیمیه)
قبلا درخواست key کرده بودم تو این پست:

و hamilton جان هم در این پست:

سایت:

را معرفی کردند و گفتند به این جا برویم و ایمیل بدهیم و key به ایمیل ارسال می شود و هر 3 ماه این کار را بکنیم.من تا حالا این کار را می کردم اما این بار هر چه ایمیل دادم (حتی در سایت noavar یک ایمیل جدید ساختم) پیغام:

DANKE!

Der Lizenz-Key wurde an Ihre E-Mail Adresse gesandt.

Ihr Kaspersky-Team
را می داد و چیزی نمی فرستاد!
لطف کنید سریال ، key ، کرک و یا هرچیزی که بتونم باهاش رجیسترش کنم را بدهید.
فقط 4 روز تا پایان اعتبارش مونده.
ممنون.
:11::40::10:

Markus
29-05-2008, 20:22
يكي بياد براي كسپر 8 كرك بده

دوست عزيز بارها توسط من و دوستان ديگه عنوان شده:
نسخه 8.0 فعلاً در حالت آزمايشی هست و برای محصولات آزمايشی کرک و کد خاصی ارايه نميشه، فقط چند کد هر وقت ميدن بيرون که اونها هم مدت استفاده کمی دارند،
درضمن بارها گفته شده در صورت لزوم به هيچ عنوان از نسخه های آزمايشی استفاده نکنيد، چون همونطور که از اسمش پيدا هست برای آزمايش و تست ميباشد و مشکلات مختلفی را دارا ميباشد،

vahid_civil
29-05-2008, 21:02
من کرک جدیدی که گفته بودین رو ریختم روی kasperskay internet security 7 و آپدیت هم کردم ولی همش پیغام میده out of days و لطفا آپدیت کنید که کردم ولی بازم پیغام میده

salman24h
29-05-2008, 21:11
key gen واسه کسپر IS ورژن 6 کسی سراغ داره؟
اون هایی رو که حدودا 1 ماه پیش از همینجا گرفتم هم رفتن توی لیست سیاه
کمک لطفا

mrmostafa
29-05-2008, 22:36
آقا يه كيگن سالم بدين . البته چون خيلي ها استفاده ميكنن بسته ميشه الان مال من هي داره پيغام ميده و كار نميكنه چيكارش كنم ؟؟؟

Markus
30-05-2008, 10:43
من کرک جدیدی که گفته بودین رو ریختم روی kasperskay internet security 7 و آپدیت هم کردم ولی همش پیغام میده out of days و لطفا آپدیت کنید که کردم ولی بازم پیغام میده

خوب اين مشخص هست، کدی که به محصول دادي روز های باقيماندش داره تموم ميشه، اون کد رو پاک کن و کد ديگری با تاريخ انقضا بيشتر بهش بده

key gen واسه کسپر IS ورژن 6 کسی سراغ داره؟
اون هایی رو که حدودا 1 ماه پیش از همینجا گرفتم هم رفتن توی لیست سیاه
کمک لطفا

برخی از کدهای معرفی شده به محصول 6.0 هم ميخوره، البته بايد تست کنيد، اگر هم نشد به سايت زير برويد و از کد های KIS6 استفاده کنيد:

آقا يه كيگن سالم بدين . البته چون خيلي ها استفاده ميكنن بسته ميشه الان مال من هي داره پيغام ميده و كار نميكنه چيكارش كنم ؟؟؟

يک پچ وجود داره که با اجرای اون (البته دقيق طبق آموزش) محصول کسپرسکی حتی با استفاده از کد های موجود در ليست سياه هم آپديت ميشه، ميتونيد امتحان کنيد:(تست شده و کار ميکنه)
دانلود پچ مربوطه:

دانلود آموزش:

ariaa
30-05-2008, 11:49
سلام...

دوستان اگه لایسنس kaspersky anti-virus personal 5.0.383 رو دارن ضمیمه کنن kps_2y_000ADD31.key رو دارم تا تاریخ 2008/28/6 اعتبار داره.........

vahid_civil
30-05-2008, 12:25
یرای اینکه مدام پیغام عوض کردن کرک رو نده بهتر نیست تاریخ کامپیوتر رو عقب ببریم؟

hamilton
30-05-2008, 20:20
سلام دوستان.
من از
kaspersy anti-virus personal pro 5.0.527
استفاده می کنم.(میدونم قدیمیه)
قبلا درخواست key کرده بودم تو این پست:

و hamilton جان هم در این پست:

سایت:

را معرفی کردند و گفتند به این جا برویم و ایمیل بدهیم و key به ایمیل ارسال می شود و هر 3 ماه این کار را بکنیم.من تا حالا این کار را می کردم اما این بار هر چه ایمیل دادم (حتی در سایت noavar یک ایمیل جدید ساختم) پیغام:

DANKE!

Der Lizenz-Key wurde an Ihre E-Mail Adresse gesandt.

Ihr Kaspersky-Team
را می داد و چیزی نمی فرستاد!
لطف کنید سریال ، key ، کرک و یا هرچیزی که بتونم باهاش رجیسترش کنم را بدهید.
فقط 4 روز تا پایان اعتبارش مونده.
ممنون.
:11::40::10:

سلام...

دوستان اگه لایسنس kaspersky anti-virus personal 5.0.383 رو دارن ضمیمه کنن kps_2y_000ADD31.key رو دارم تا تاریخ 2008/28/6 اعتبار داره.........

اين كليد را امروز براي شما گرفتم.از اين تاريخ تا 3 ماه ديگه اعتبار داره.دانلود كنيد:

jinafterload
31-05-2008, 01:24
آقا یه key برای اینترنت سکوریتی 2007 بدین که فعال باشه و کار کنه هرچی من میگیرم کار نمیکنه بعد از چند روز هم باطل میشه

Markus
31-05-2008, 15:01
یرای اینکه مدام پیغام عوض کردن کرک رو نده بهتر نیست تاریخ کامپیوتر رو عقب ببریم؟

اتفاقاً در استفاده از محصولات کسپر حتی نبايد 1 دقيقه تاخير در تاريخ سيستم داشته باشين، چون در اين صورت کد شما امکان کار نکردنش خيلی زياد هست،..
توضيح دادم اگه از غير فعال شدن کدهای کسپر خسته ميشين، از پچ محصولات کسپر استفاده کنید که حتی با رفتن کد در ليست سياه باز فعال هست و آپديت ميشه:
يک پچ وجود داره که با اجرای اون (البته دقيق طبق آموزش) محصول کسپرسکی حتی با استفاده از کد های موجود در ليست سياه هم آپديت ميشه، ميتونيد امتحان کنيد:(تست شده و کار ميکنه)
دانلود پچ مربوطه:

دانلود آموزش:

آقا یه key برای اینترنت سکوریتی 2007 بدین که فعال باشه و کار کنه هرچی من میگیرم کار نمیکنه بعد از چند روز هم باطل میشه

دوست عزيز يه زحمتی به خودتون بدين و 2 تا صفحه قبل رو ببينين پيدا ميکنيد!
درکل از کد های زير استفاده کنيد، درضمن برای وارد کردن کدها حتماً کد قبلی رو پاک کنيد:[/SIZE]

باز راه حل راحت تر از پچ معرفی شده در بالا استفاده کنی

salman24h
01-06-2008, 00:33
هیچ کدوم از این key ها کار نمیکنن
همه block شدن
من یه مشکل هم با پچ دارم و اون هم اینه که windows من توی درایو G نصب شده و وقتی برنامه میخواد پچ کنه میگه فایل مورد نظر در درایو C پیدا نشد.
حالا من باید چیکار کنم؟!

aluminum
01-06-2008, 00:48
لطفاً key جدید یگزارید اینها جواب نمیده

dogtag
01-06-2008, 10:59
سلام
من دیروز آپدیت کردم و هیچ کدوم ازکلید ها روش کار نمی کنه
راهنمایی بفرمایید

ورژن: Internet Security 7.0.0.125

Markus
01-06-2008, 19:35
سلام
من دیروز آپدیت کردم و هیچ کدوم ازکلید ها روش کار نمی کنه
راهنمایی بفرمایید

ورژن: Internet Security 7.0.0.125

خیلی ممنون
دانلود کردم
کار کرد

مرسی

تعجب من از اين هست که اين کدی که دوست عزيز Ship Storm عنوان کردن، يکی از کدهای فعال معرفی شده بود که من قبلاً گفته بودم!، بعد شما اول ميگی: هیچ کدوم ازکلید ها روش کار نمی کنه بعد ميگی:کار کرد

چطور حالا کار ميکنه؟!

Hossein_nasa62
02-06-2008, 07:33
سلام دوستان
من كرك دائم رو دانلود كردم ولي موقع اجرا ميگه كه در درايو c نميتونه كاسپر رو پيدا كنه
كاسپر من در درايو e نصب شده
لطفا راهنمايي كنيد بايد چيكار كنم
با تشكر

Markus
02-06-2008, 12:00
سلام دوستان
من كرك دائم رو دانلود كردم ولي موقع اجرا ميگه كه در درايو c نميتونه كاسپر رو پيدا كنه
كاسپر من در درايو e نصب شده
لطفا راهنمايي كنيد بايد چيكار كنم
با تشكر

اول اين که هيچ موقع کار درستی نيست که نرم افزار امنيتی رو در درايوی غير از ويندوز نصب کنيد، اگر هيچ برنامه اي رو در درايو ويندوز نصب نميکنيد، سعی کنيد نرم افزار امنيتی رو حتماً در مسير خود ويندوز نصب کنيد،
در مورد کار نکردن پچ هم خاصيتش اين هست که فايل های مربوط رو در درايو نصب ويندوز پيدا کند،
شما ميتونی يک کاری کنی البته امکان داره باز جواب نده،پچ رو در مسير نصب کسپر باز کن و اجرا کن،... البته اگه نشد ديگه بايد محصول رو پاک کنی و در درايو نصب ويندوز نصب کنی...

bahdar
02-06-2008, 12:17
اين كليد را امروز براي شما گرفتم.از اين تاريخ تا 3 ماه ديگه اعتبار داره.دانلود كنيد:
ممنون ولی کار نمیکنه (اگه لازمه عکس بزارم).الان آنتی ویروسم رجیستر نشدست!
کمک.

befermatooo
02-06-2008, 13:29
سلام

پچ برای تبدیل KEY خراب به KEY سالم و همیشگی

Kaspersky Licenses Blacklist To Whitelist Forever

لینک دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسایز : 4497 KB

آموزش استفاده از PATCH (( برای شما طریقه استفاده به زبان انگلیسی را هم میزارم . آخه ترجمش از منه و ممکنه جاییش را اشتباه ترجمه کرده باشم ))

1. Before applying the patch go to kaspersky-Settings-Service and dissable Self-Defence option.

1: قبل از اجرای پچ برو به kaspersky > Settings > Service و Self-Defence option را غیر فعال کنید

2. Delete Any current key you install in kaspersky.

2: حالا Key های خرابی که نصب کردید را پاک کنید

3. Exit kaspersky by right click in the taskbar menu.

3: روی آیکون kaspersky در taskbar کلیک راست کنید و بار زدن EXIT از برنامه خارج شوید

4. copy patch in to kapsersky lab folder C:\Program Files\Kaspersky Lab.

4: حالا این PATCH را در جایی که kapsersky نصب هست کپی کنید . مثلا C:\Program Files\Kaspersky

5. Press Clean Button.

5: دکمه Clean را بزنید

6. Then click to Patch Kaspersky Internet security or Kaspersky Antivirus (depends on what is the version you installed in your computer KIS or KAV).

6: حالا PATCH را اجرا میکنیم . البته بر اساس ورژن و نوع kapsersky

7. Then exit the patch and Open kaspersky,enable self-defense option and apply a new key

7: حالا از PATCH خارج شوید و kaspersky را باز کنید و به قسمت تنظیمات بروید و self-defense option را که غیر فعال کرده بودید را دوباره فعال کنید و حالا یک Key جدید نصب کنید

موفق باشید

Markus
02-06-2008, 21:25
لعنت بر راپید !
3 بار دانلود کردم یکبار اون آخرش قطع شد چون یک مدت دانلود رو نگه داشتم و کار مهم داشتم.
لینک مستقیم ندارید.
ممنون.

اين پچ همون پچی هست که من قبلاً معرفی کردم حتی آموزش کاربردش رو بصورت فايل PDF آماده کرده بودم ولی اين بچ برای نسخه 7.0 ميباشد، که شما گفتين از نسخه 5.0 استفاده ميکنيد!

دانلود پچ مربوطه:

دانلود آموزش:

salman24h
02-06-2008, 22:37
اول اين که هيچ موقع کار درستی نيست که نرم افزار امنيتی رو در درايوی غير از ويندوز نصب کنيد، اگر هيچ برنامه اي رو در درايو ويندوز نصب نميکنيد، سعی کنيد نرم افزار امنيتی رو حتماً در مسير خود ويندوز نصب کنيد،
در مورد کار نکردن پچ هم خاصيتش اين هست که فايل های مربوط رو در درايو نصب ويندوز پيدا کند،
شما ميتونی يک کاری کنی البته امکان داره باز جواب نده،پچ رو در مسير نصب کسپر باز کن و اجرا کن،... البته اگه نشد ديگه بايد محصول رو پاک کنی و در درايو نصب ويندوز نصب کنی...

سلام
من هم همین مشکل رو دارم
windows در درایو G نصب شده
واسه پچ کردن چیکار باید بکنم؟

bahdar
02-06-2008, 22:50
اين پچ همون پچی هست که من قبلاً معرفی کردم حتی آموزش کاربردش رو بصورت فايل Pdf آماده کرده بودم ولی اين بچ برای نسخه 7.0 ميباشد، که شما گفتين از نسخه 5.0 استفاده ميکنيد!
یعنی به درد من نمی خوره؟

xboy_senator
03-06-2008, 11:00
کرک یا سریال یا یه چیزی که بشه Kaspersky Internet Security 8.0 رو باهاش فعال کنم می خوام .............
ممنون...........

مومیایی
03-06-2008, 12:35
کرک یا سریال یا یه چیزی که بشه Kaspersky Internet Security 8.0 رو باهاش فعال کنم می خوام .............
ممنون...........

درخواست من هم هست :11:

چون كركی كه الان استفاده ميكنم تا 8 روز ديگه از كار ميفته :41: ( اون كرك رو از همينجا گرفتم :46: )

Markus
03-06-2008, 16:28
سلام
من هم همین مشکل رو دارم
windows در درایو G نصب شده
واسه پچ کردن چیکار باید بکنم؟

گفتم دوست عزيز:
شما ميتونی پچ رو در مسير نصب کسپر باز کنی و اجرا کنی ( البته امکان داره باز جواب نده،)،... متأسفانه مسير اين پچ طوری تنظيم شده که محصول رو بيشتر در درايو C جستجو ميکنه البته چون تست نکردم اين حالت رو ، اخطاری که ميده اصولی نيست!
شما اخطاری رو که ميده عکسش رو اينجا بگذارین

یعنی به درد من نمی خوره؟

بر روی نسخه 5.0 تست نکردم ولی شايد کار کنه، که البته امکانش فکر کنم کم هست، درکل ميتونيد تست کنيد

ممنون...........

درخواست من هم هست :11:

چون كركی كه الان استفاده ميكنم تا 8 روز ديگه از كار ميفته :41: ( اون كرك رو از همينجا گرفتم :46: )

قبلاً هم دوستان و من توضيح داديم، چون محصول 8.0 کسپرسکی فعلاً در حالت آزمايشی بسر ميبره برای همين برای محصولات آزمايشی، کرک مشخصی نيست، فقط چند کد هست اون هم با تاريخ اعتبار کم، پس تا وقتی محصول آزمايشی هست، دنبال کرک و کد مشخصی نگردين... در ضمن استفاده از محصولات آزمايشی بخاطر دارا بودن مشکلاتی اصلاً پيشنهاد نميشه، ديگه استفاده با خودتون هست!

bijan.sh.ka
04-06-2008, 10:02
key جديد كسپر اسكاي ورژن 7 تا تاريخ 2009
با اين key تا سال 2007 كسپر شما بهش فرست داده مي شه كه هم آبديت بشه و هم 400 خورده اي به صورت free بتونيد ازش استفاده كنيد
موفق باشيد

Markus
04-06-2008, 13:31
سلام
نه فقط بايد در درايو c باشه
.wysiwyg { background-attachment: scroll; background-repeat: repeat; background-position: 0% 0%; background-color: #f5f5ff; background-image: none; color: #000000; font-family: Tahoma; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: 400; font-size: 11px; line-height: normal } .wysiwyg a:link, .wysiwyg_alink { text-decoration: none } .wysiwyg a:visited, .wysiwyg_avisited { text-decoration: none } .wysiwyg a:hover, .wysiwyg a:active, .wysiwyg_ahover { text-decoration: none } p { margin: 0px; } .inlineimg { vertical-align: middle; }

پس چون شما تست کردن حتماً حرف شما صحيح هست

key جديد كسپر اسكاي ورژن 7 تا تاريخ 2009
با اين key تا سال 2007 كسپر شما بهش فرست داده مي شه كه هم آبديت بشه و هم 400 خورده اي به صورت free بتونيد ازش استفاده كنيد
موفق باشيد

ممنون، ولی اين کد شما يکی دو ماهی هست که رفته تو ليست سياه!
البته به درد پچی که معرفی شده ميخوره چون تاريخ اتمام زيادی داره

bijan.sh.ka
04-06-2008, 13:58
من با اين key كسپر خودم رو حدود 1 هفته پيش آبديتش كردم چه طوريه كه شما مي گيد رفته تو ليست سياه ، البته من الان از ورژن كامل ناد دارم استفاده مي كنم كه هيچ گونه ايرادي نداره ولي كسپر رو خودم امتحان كردم و براي آپديت بايد چند بار روي گزينه آبديت بزنيد و تنظيمات كسپر رو تغيير دهيد شايد الان از كار افتاده ولي من كه آبديت كردم ولي از كسپر اسكاي زياد خوشم نمي ياد و براي همين از ناد استفاده كردم كه نه كر ك داره و نه پچ و نه چيز ديگه اي فقط يه فايل داره كه مستقيم وصلت مي كنه به يه سايت و اون يوزير نيم وپسوردهاي جديد رو بهت مي ده و حتي من ديشب با يوزير نيم جديد ناد رو فول آبگريد كردم به هر حال خواستم كمكي كرده باشم شما اين رو الان امتحان كرديد
متشكرم

sagh_moha
04-06-2008, 17:24
من با اين key كسپر خودم رو حدود 1 هفته پيش آبديتش كردم چه طوريه كه شما مي گيد رفته تو ليست سياه ، البته من الان از ورژن كامل ناد دارم استفاده مي كنم كه هيچ گونه ايرادي نداره ولي كسپر رو خودم امتحان كردم و براي آپديت بايد چند بار روي گزينه آبديت بزنيد و تنظيمات كسپر رو تغيير دهيد شايد الان از كار افتاده ولي من كه آبديت كردم ولي از كسپر اسكاي زياد خوشم نمي ياد و براي همين از ناد استفاده كردم كه نه كر ك داره و نه پچ و نه چيز ديگه اي فقط يه فايل داره كه مستقيم وصلت مي كنه به يه سايت و اون يوزير نيم وپسوردهاي جديد رو بهت مي ده و حتي من ديشب با يوزير نيم جديد ناد رو فول آبگريد كردم به هر حال خواستم كمكي كرده باشم شما اين رو الان امتحان كرديد
متشكرم

بابا جواب نمی ده ... یه نفر کلید جدید که 100% جواب بده نداره ؟ :41:

rvin@
04-06-2008, 18:03
دوستان عزیز که دنبال کرک هستند طبف دستور العمل دوستمون befarmatoo عمل کنید:

سلام

پچ برای تبدیل KEY خراب به KEY سالم و همیشگی

Kaspersky Licenses Blacklist To Whitelist Forever

لینک دانلود :

کد:

سایز : 4497 KB

آموزش استفاده از PATCH (( برای شما طریقه استفاده به زبان انگلیسی را هم میزارم . آخه ترجمش از منه و ممکنه جاییش را اشتباه ترجمه کرده باشم ))

1. Before applying the patch go to kaspersky-Settings-Service and dissable Self-Defence option.

1: قبل از اجرای پچ برو به kaspersky > Settings > Service و Self-Defence option را غیر فعال کنید

2. Delete Any current key you install in kaspersky.

2: حالا Key های خرابی که نصب کردید را پاک کنید

3. Exit kaspersky by right click in the taskbar menu.

3: روی آیکون kaspersky در taskbar کلیک راست کنید و بار زدن EXIT از برنامه خارج شوید

4. copy patch in to kapsersky lab folder C:\Program Files\Kaspersky Lab.

4: حالا این PATCH را در جایی که kapsersky نصب هست کپی کنید . مثلا C:\Program Files\Kaspersky

5. Press Clean Button.

5: دکمه Clean را بزنید

6. Then click to Patch Kaspersky Internet security or Kaspersky Antivirus (depends on what is the version you installed in your computer KIS or KAV).

6: حالا PATCH را اجرا میکنیم . البته بر اساس ورژن و نوع kapsersky

7. Then exit the patch and Open kaspersky,enable self-defense option and apply a new key

7: حالا از PATCH خارج شوید و kaspersky را باز کنید و به قسمت تنظیمات بروید و self-defense option را که غیر فعال کرده بودید را دوباره فعال کنید و حالا یک Key جدید نصب کنید

موفق باشید

با این کار به راحتی آپدیت میشه. اما ممکنه بعد از ریستارت کردن ویندوز بعد از آپدیت بره تو بلک لیست که البته باید بعدش یه کی دیگه (حتی بلک لیست هم جواب میده) وارد کنید. فقط باید یکی دیگه باشه. ضمنا چند تا کی همراتون باشه تا هر کدوم خورد بهش استفاده کنید.

MR.Punisher
04-06-2008, 20:13
بابا جواب نمی ده ... یه نفر کلید جدید که 100% جواب بده نداره ؟ :41:

key هایی که مارکوس گذاشته کار می کنه.من خودم دارم ازشون استفاده می کنم.

bahdar
06-06-2008, 07:15
بر روی نسخه 5.0 تست نکردم ولی شايد کار کنه، که البته امکانش فکر کنم کم هست، درکل ميتونيد تست کنيد
اگه احتمالش کمه (به نظر خودم غیر ممکنه!) نمی خواد.
کسی key نسخه ای که گفتم نداشت؟
راستی الان ند وقته آنتی ویروسم key نداره و رجیستر نیست اما کار میکنه!پس چه فرقی داره؟!

AABB
06-06-2008, 08:00
کسی کر ک یا کی واسه kav6.0.0.303en
رو داره؟ من گشتم چیزی پیدا نکردم.
*Batman*
07-06-2008, 07:02
سلام.

تست نشده. امتحانش مجانیه.

Size= 1.14 MB

Patch For Kaspersky Internet Security

Size=1.02 MB

Markus
07-06-2008, 13:38
کدهای فعال برای محصولات کسپرسکی 6.0/7.0/8.0

asa2000
07-06-2008, 13:46
كي فايلهايي كه جناب ماركوس لينك داده اند براي كاسپر 6.0 نميباشد .

MR.Punisher
08-06-2008, 07:57
كي فايلهايي كه جناب ماركوس لينك داده اند براي كاسپر 6.0 نميباشد .

key های ورژن 7 هم به ورژن 6 می خوره دوست عزیز.اونها رو امتحان کنید.

MR.Punisher
08-06-2008, 08:01
salam man license code kaspersky inetrnet secuority o mikham mamnoooonam 7

2 تا پست بالاتر رو نگاه می کردید مارکوس عزیز زحمت کشیده و Key های ورژن 6 و7 و8
رو جمع آوری کرده.از اونها استفاده کنید.در ضمن لینک مذکور آپدیت میشه پس همیشه
از اون استفاده کنید.

saeed258s
08-06-2008, 12:06
با دروود همانطور که مطلع هستید ورژن 2009 فاینال از کاسپر اسکای به طور رسمی اعلام شده است!اما شوربختانه هیچ کرک یا کلیدی برای آن هنوز معرفی نشده است!!!! سپاس

dost1
08-06-2008, 13:45
بچه ها ورژن ها قبل را که میشه همه کی هایش را از این سایت گرفت که قبلا یکی از بچه ها زحمت معرفی اش را کشیده بودن:5:

یه فکری به حال این ورژن جدید بکنید
2009
ورژن 8
:13:

MR.Punisher
08-06-2008, 18:22
با دروود همانطور که مطلع هستید ورژن 2009 فاینال از کاسپر اسکای به طور رسمی اعلام شده است!اما شوربختانه هیچ کرک یا کلیدی برای آن هنوز معرفی نشده است!!!! سپاس

بچه ها ورژن ها قبل را که میشه همه کی هایش را از این سایت گرفت که قبلا یکی از بچه ها زحمت معرفی اش را کشیده بودن:5:

یه فکری به حال این ورژن جدید بکنید
2009
ورژن 8
:13:

مگه پست مارکوس و اخرین پست من رو نخوندید؟
تو پست های صفحه ی قبل مارکوس یه لینک برای Key های ورژن 8
گذاشته بود.من دارم از همونها استفاده می کنم و تا حالا هم مشکلی نداشتم.

jooya
10-06-2008, 22:50
اين بار:

این کدا همش تعدا یوزهای که می تونن ساپروت کنن ، پر شده کسی لطف می کنه و برای انتی ویروس نسخه 7.0.0.125

یه Activation جدید معرفی کنه !؟

مال خودم 265 روزش مونده ولی می گه رفته توی بلک لیست و دیگه نمی تونه اپدیت کنه .

Ship Storm
11-06-2008, 10:09
کی که تا الآن باهاش کار میکردم امروز صبح نمیدونم چش شده کار نمیکنه به black List هم نرفته ولی دیگه نمیشه Add کنمش میگه قبلا Add بوده هر Key دیگه ای رو هم میزنم رفته تو black List بگید چکار کنم

jooya
11-06-2008, 12:03
Activation Code For Kaspersky Anti-Virus &Kaspersky Internet Security 7.X

لینک دانلود مستقیم (تا 28 روز و بعدش هم لینک عادی)

اینا رو دیروز پیدا کردم ، انتی ویروس 7.0.0.125 رو که داشتم واسه من کار کرد و توی بلک لیست هم نبود و تا 2009/5/5 بود .

Markus
11-06-2008, 12:16
این کدا همش تعدا یوزهای که می تونن ساپروت کنن ، پر شده کسی لطف می کنه و برای انتی ویروس نسخه 7.0.0.125

یه Activation جدید معرفی کنه !؟

مال خودم 265 روزش مونده ولی می گه رفته توی بلک لیست و دیگه نمی تونه اپدیت کنه .

jooya
11-06-2008, 16:45
همه رو تست زدم کار نمیکنن.
مطمئنید این ها کار میکنن؟ :20::5:
نسخه آنتی ویروست چیه ، و اینکه چه پیغامی میده ؟ یه عکس ازش بگیر . بزار

من دیروز زدم کار کردف مگه اینکه اون تعداد یوزهای که باید ساپورت کنه پر شده باشه .

iranian_genius
12-06-2008, 06:21
هیچکس لینکی یا چیزی که بشه باهاش KIS 2009 رو آپدیت کرد نداره؟

خیلی ضروری هست.

واقعا هیچ لینکی نیست که مثل نود32 هر روز Key معتبر اعلام کنه؟

iran2008
12-06-2008, 11:45
اینم یه Key معتبر واسه Kaspersky Internet Security 2009 یا همون kis8 :

دانلود کنید و حال کنید :

nap30-2008
12-06-2008, 19:25
با سلام

من درخواست KEY براي Anti-Virus Personal 5.0.676 تا سال 2009 رو داشتم...

اگه كراك يا Patch براي اين ورژن هست كه چه بهتر...

لطفا مرحمت كنيد بزارين

با سپاس فراوان

M659
13-06-2008, 00:38
کدهای فعال برای محصولات کسپرسکی 6.0/7.0/8.0

برای کسپر 7.0.1.325 تست شد و 100% جواب میده بهره ببرین!
ممنونم

hoomaan
13-06-2008, 00:50
سلام
میشه سریال کاسپرسکی 2009 v 8.0.0.357 رو بذارید؟ خیلی ممنونم .

Havbb
13-06-2008, 17:35
اینم یه Key معتبر واسه Kaspersky Internet Security 2009 یا همون kis8 :

دانلود کنید و حال کنید :

وقتي نصبش كردم تو كاسپر اسكاي اين پيغام را هي نشون ميده چيكار كنم؟:

ببينيد ، نوشته تا تاريخ 2009 هم وقت داره ولي چرا پيام بالا را نشون ميده؟

برای کسپر 7.0.1.325 تست شد و 100% جواب میده بهره ببرین!
ممنونم

اصلا" دانلود نميشه خودتون امتحانش كنيد.

hamilton
13-06-2008, 19:30
وقتي نصبش كردم تو كاسپر اسكاي اين پيغام را هي نشون ميده چيكار كنم؟:

ببينيد ، نوشته تا تاريخ 2009 هم وقت داره ولي چرا پيام بالا را نشون ميده؟

اصلا" دانلود نميشه خودتون امتحانش كنيد.

پیغام به شما میگه که کلید شما در لیست سیاه قرار گرفته و بنابراین این کلید از اعتبار افتاده و کاسپر قابلیت آپدیت نخواهد داشت.شما باید این کلید را حذف کرده و از کلید جدیدی استفاده نمایید.کلیدهای پست قبلی را مجدد آپلود کردم.از این کلیدها استفاده کنید:

Majid393
13-06-2008, 22:12
یه key معتبر که خودتون تست کردین برای kav 8.0.0.223 بدین ...
هیچ کدوم از اینا کار نمیکنن ....

ممنون .....

AM 241
14-06-2008, 07:59
من يك KEY‌براي Kasper 2009 مي خوام لطفاً :31:

sirwanonline
14-06-2008, 15:57
اقا راستی کسی کد اکتیو کاسپر اسکی 7 رو نداره ممنون میشم

amirf
14-06-2008, 16:43
من یک کی برای کاسپر 7.0.1.321 میخوام لطفا کمک !

Markus
14-06-2008, 18:27
یه key معتبر که خودتون تست کردین برای kav 8.0.0.223 بدین ...
هیچ کدوم از اینا کار نمیکنن ....

ممنون .....

من يك KEY‌براي Kasper 2009 مي خوام لطفاً :31:

سلام من چطوری می تونم یک کلید خوب برای کسپر اسکی ورژن 7 گیر بیارم دوستان عزیز کسی داره

اقا راستی کسی کد اکتیو کاسپر اسکی 7 رو نداره ممنون میشم

من یک کی برای کاسپر 7.0.1.321 میخوام لطفا کمک !

نکته مهم: برای استفاده از کد جديد حتماً کد قبلی رو پاک کنيد

Markus
15-06-2008, 14:22
markusعزیز کد ها کار نمکند پیغام مید database is corrupedمیشه بگی چیکار باید بکنم کدهای قبلی رو پاک کردم تشکر

مشکل ديتابيس زمانی هست که آپديت شما مشکل داره، حال اين مشکل ميتونه از فايل های موجود در آپديت دستی باشه يا از سروری که آپديت ميشه، و ربطی به کد نداره، چون اگه محصول کد نداشته باشه اصلاً اجازه آپديت نميده چه برسه از ديتابيس اشکال بگيره...
در کل شما اخطاری رو که ميده عکسش رو اينجا بگذارين، همچنین بگين از چه محصول کسپرسکی و با چه ورژني استفاده ميکنی

ramin967
15-06-2008, 23:52
شما باید آنتی ویروستونو آپدیت کنید، قبل از اون هم حتما آنتی ویروس باید سریالش درست باشه وگرنه اپدیت نمی شه.

iranian_genius
16-06-2008, 23:11
مردیم از بس اومدیم اینجا و یه کرک درست حسابی ندیدیم. واقعا کرکی واسه ورژن 2009 نیست؟؟؟

saeed774
17-06-2008, 01:27
مردیم از بس اومدیم اینجا و یه کرک درست حسابی ندیدیم. واقعا کرکی واسه ورژن 2009 نیست؟؟؟

من از همون کي هاي ورژن 7 براي ورژن 2009 استفاده ميکنم و تا حالا هيچ مشکلي از لحاظ آپديت بوجود نيومده و کامل هم اپديت ميشه
شما هم اينکارو بکنين حتما جواب خواهد داد

amirara
17-06-2008, 21:14
سلام دوستان منهم بااستفاده از کی های 7 کاسپر 2009 را اپدیت کردم ودرحال استفاده هستم

moh612003
18-06-2008, 09:46
کار درستی می کنی واقعا هیچ وقت از بتا استفاده نکنید چون مجبور میشید یک وقت ویندوز عوض کنید

rasol296
18-06-2008, 18:45
سلام
لطفا چندتا كي براي kav 7.0.125 بزارين اين كي جديد كه گذاشتين هيچ كدومش كار نميكنه

Ali_p30
18-06-2008, 21:49
سلام دوستان
کرکkis ورژن 8.0.0.357 اگه هستش میخوام اگه نیست
کرک Kis ورژن 7.0.1.325 بدید
ممنون

تكنولوژي
19-06-2008, 02:43
با سلام
من چندتا Key جديد واسه ورژنهاي پايين ميخواستم.
6.0.1.411
8.0.0.357en
البته نسخه KIS رو ها!
با تشكر

Markus
19-06-2008, 09:19
سلام
لطفا چندتا كي براي kav 7.0.125 بزارين اين كي جديد كه گذاشتين هيچ كدومش كار نميكنه

سلام دوستان
کرکkis ورژن 8.0.0.357 اگه هستش میخوام اگه نیست
کرک Kis ورژن 7.0.1.325 بدید
ممنون

با سلام
من چندتا Key جديد واسه ورژنهاي پايين ميخواستم.
6.0.1.411
8.0.0.357en
البته نسخه KIS رو ها!
با تشكر

از اين کدها استفاده کنيد:

Maggy_P
19-06-2008, 09:25
براي من مشكلي بوجود اومده نرم افزارم آپديت نميشه و اين اخطار رو ميده :

دو يا سه بار هم تاريخشو درست كردم اما بازم همين اخطار مياد :41:

number_23
19-06-2008, 09:53
کسی licensed key جدید نداره. key هایی که اینجا هست رو می گه قبلاً register شده.

X Ray
19-06-2008, 11:46
سلام به همگی !
من یه رجیستر کد برای کسپرسکای ورژن 7.0.0.125 می خوام ... مرسی !

Saeed_askari
19-06-2008, 15:37
شما دارین 2 تا key سالم میزارین بعد خودتون هم خرابش میکنن

هر وقت key بلاک شد باید رمووش کنین بعد key سالم بزارین
چون اون سالمه هم از بین میره

Markus
19-06-2008, 16:53
کسی licensed key جدید نداره. key هایی که اینجا هست رو می گه قبلاً register شده.

سلام به همگی !
من یه رجیستر کد برای کسپرسکای ورژن 7.0.0.125 می خوام ... مرسی !

شما دوستان واقعاً انقدر وقت ندارين که دوتا پست بالا تر رو بخونيد؟! که بعد درخواست کد کنيد؟!
اين کدها همه کار ميکنه تست شده هستند، درضمن اين لينک زیر همیشه بروز ميشه، فقط لطف کنيد قبل درخواست حتماً يه زحمتی به خودتون بدين و چند تا پست قبلی رو يه نگاه بزنيد، البته اگه وقتتون تلف نميشه!

نکته مهم: برای وارد کردن کد جديد ، کد قبلی رو حتماً پاک کنيد

Maggy_P
19-06-2008, 22:56
براي من مشكلي بوجود اومده نرم افزارم آپديت نميشه و اين اخطار رو ميده :

دو يا سه بار هم تاريخشو درست كردم اما بازم همين اخطار مياد :41:
كسي جواب ما رو نميده؟

من هر چي تاريخ licensed key رو توي تاريخ ويندوزم ميزارم بازم همين اخطار رو ميده:19:

mrmostafa
20-06-2008, 09:25
هيچكدوم از اين كي ها كار نكردش ميشه راهنمايي كنيد. بديش اينه كل آنتي ويروس از كار ميفته هي خطا ميده مجبورم ببندمش

آقبا من كلي كي دانلود كردم امتحان كردم نشدش كه نشد اعصابم ريخته به هم ديگه براي من ورژن a.b 7.0.1.0321

هر چي كي ميزنم اين خطا رو ميده :

Markus
20-06-2008, 11:16
كسي جواب ما رو نميده؟

من هر چي تاريخ licensed key رو توي تاريخ ويندوزم ميزارم بازم همين اخطار رو ميده:19:

دوست عزيز اخطار شما از دو حالات خارج نيست:
1- تاريخ سيستم شما دقيق نيست
2- کد يا کدهايی که استفاده ميکنيد تاريخ مصرفشون به پايان رسيده...

هيچكدوم از اين كي ها كار نكردش ميشه راهنمايي كنيد. بديش اينه كل آنتي ويروس از كار ميفته هي خطا ميده مجبورم ببندمش

آقبا من كلي كي دانلود كردم امتحان كردم نشدش كه نشد اعصابم ريخته به هم ديگه براي من ورژن a.b 7.0.1.0321

هر چي كي ميزنم اين خطا رو ميده :

[

خوب دوست عزيز اخطار شما دقيقاً به شما ميگه چی ميخواد!
1- شما از محصول آنتی ويروس دارين استفاده ميکنيد ولی کدی که به محصول دادين برای محصول اينترنت سکوريتی هست، پس اول کد مربوط به محصول خودتون رو به محصول بدين بعد بگين چرا کار نميکنه!
2-در ضمن اشکال دوم شما اين هست که اين طور که در عکس مشخص هست شما کد قبلی رو پاک نکردين،(پشت عکس اول مشخص هست!) من و دوستان در چند پست مدام عنوان ميکنيم که:
شما از لينک پايين کد ها رو دريافت کنيد و از کدهای پوشه KAV استفاده کنيد، باز ميگم برای وارد کردن کد جديد ، کد قبلی رو حتماً پاک کنيد

amin2000
20-06-2008, 21:06
سلام
من کرک اینو میخوام Kaspersky Anti-Virus 2009 v8.0.0.357
ممنون

Mojtaba-MCI
20-06-2008, 22:42
سلام.یه کمک فوری می خواستم...
من یه لیسانس جدید برای کسپراسکای 6 می خوام!مال خودم دیگه تاریخش گذشته ، ممنون میشم هرچه سریعتر بذارید...

rasol296
21-06-2008, 13:23
markus جان هیچ کدون از کی هایی که دادی با kav 7.0.0.125 کار نکرد متاسفانه !
لطفا کمکم کنید 7 روز دیگه بیشتر نمونده تا کی قبلیم تموم شه
اگه کرکی کی به درد بخوری چیزی هست بگین تا امتحان کنیم . مرسی

Markus
21-06-2008, 14:12

امکان نداره کار نکنه!، شما اخطاري رو که محصول شما ميده عکس اش رو اينجا قرار بدين تا ببينم مشکل از کجاست؟درضمن برای وارد کردن کد جديد کد قبلی رو پاک کنيد...

Ship Storm
21-06-2008, 14:33
سلام
من کرک اینو میخوام Kaspersky Anti-Virus 2009 v8.0.0.357
ممنون

این رو تست کن جواب میگیری:

Ship Storm
21-06-2008, 14:34

سلام.یه کمک فوری می خواستم...
من یه لیسانس جدید برای کسپراسکای 6 می خوام!مال خودم دیگه تاریخش گذشته ، ممنون میشم هرچه سریعتر بذارید...

من با این دارم کار میکنم به راحتی جواب میده ولی روی نسخه 6 رو تست نکردم ببینید شاید جواب داد:

AABB
21-06-2008, 18:32
سلام. کسی کی واسه یه مدت طولانی تر از ورژن KIS 6.0.2.614 MP2
رو داره؟
D o l f i n
22-06-2008, 15:11
بچه ها من تازه نسخه اینترنت سکوریتی رو نصب کردم یه کی هم بهش دادم قبول کرد ولی آپدیت نمیکنه سریع تا 100% میره بعد قطع میشه

h_radnoosh
22-06-2008, 22:59
سلام من برای اینکه key هام بلک نشه از پچی که دادید استفاده می کنم میخام بدونم این پچ بعد از اجرا چی کار می کنه باید از کجا بفهمم؟

mrmostafa
23-06-2008, 16:28
دوست عزيز اخطار شما از دو حالات خارج نيست:
1- تاريخ سيستم شما دقيق نيست
2- کد يا کدهايی که استفاده ميکنيد تاريخ مصرفشون به پايان رسيده...

خوب دوست عزيز اخطار شما دقيقاً به شما ميگه چی ميخواد!
1- شما از محصول آنتی ويروس دارين استفاده ميکنيد ولی کدی که به محصول دادين برای محصول اينترنت سکوريتی هست، پس اول کد مربوط به محصول خودتون رو به محصول بدين بعد بگين چرا کار نميکنه!
2-در ضمن اشکال دوم شما اين هست که اين طور که در عکس مشخص هست شما کد قبلی رو پاک نکردين،(پشت عکس اول مشخص هست!) من و دوستان در چند پست مدام عنوان ميکنيم که:
شما از لينک پايين کد ها رو دريافت کنيد و از کدهای پوشه KAV استفاده کنيد، باز ميگم برای وارد کردن کد جديد ، کد قبلی رو حتماً پاک کنيد

دوست عزيز من اون كي قبلي رو پاك كردم الان نرم افزار به صورت رايگان هستش. ولي تمام اين ك يها رو تست كردم كار نكردش باز هم شما اوني رو كه روي ورژن 7.0.1.321 كا ركنه من همه رو تست كردم نشدش :41:

hamilton
24-06-2008, 15:36
چند كليد براي آنتي ويروس كاسپر نسخه 7 و 8 كه دوستان ميتوانند تست كنند.
قبل از استفاده از اين كليدها حتما كليد يا كليدهاي قبلي را كه در ليست سياه قرار گرفته اند را حذف كنيد تا با پيغام قرار گرفتن اين كليدها در ليست سياه مواجه نشويد:

Kaspersky-Anti-Virus-Keys: