PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آرشيو کرک و سریال محصولات Kaspersky

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6

Markus
28-12-2007, 17:49
سلام به همه
من امروز می خواستم کسپرما آپ کنم ولی مثل اینکه دوباره رفتیم نو بلک لیست در ضمن قابل ذکره که من از همین کدهایی که markus جان گذاشتن استفاده میکردم خواهشن اگه کسی داره بذاره تا همه ی بچه ها بتونن استفاده کنن.

دوست عزيز، من هم هنوز دارم با اين کد ها کار ميکنم با Update روزنه هيچ موردی نداره! کد ها برای آنتی 4 تا و برای سکوريتی 8 عدد هستن، کدوم از کار افتاده؟اين کد رو تست کن: kis.key برای سکوريتی برای آنتی KAV7 01BB8334 14.08.2008.key

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Markus
28-12-2007, 17:50
>>>

Markus
28-12-2007, 17:55
سلام به همه
من امروز می خواستم کسپرما آپ کنم ولی مثل اینکه دوباره رفتیم نو بلک لیست در ضمن قابل ذکره که من از همین کدهایی که markus جان گذاشتن استفاده میکردم خواهشن اگه کسی داره بذاره تا همه ی بچه ها بتونن استفاده کنن.

دوست عزيز، من هم هنوز دارم با اين کد ها کار ميکنم با Update روزنه هيچ موردی نداره! کد ها برای آنتی 4 تا و برای سکوريتی 8 عدد هستن، کدوم از کار افتاده؟اين کد رو تست کن: kis.key برای سکوريتی برای آنتی KAV7 01BB8334 14.08.2008.key

mahdi0127
28-12-2007, 19:35
سلام مشکلم حل شد قبلا یه بار دستی آپش کرده بودم و مسیرشا تغییر داده بودم و یادم رفته بود درستش کنم به هر حال ممنونم.:(

javadi1368
28-12-2007, 20:12
بسم رب المهدی(عج)

کمک خیلی فوری!! کمک خیلی فوری!! کمک خیلی فوری!! کمک خیلی فوری!! کمک خیلی فوری!!

سلام. من کاسپر رو روی سیستم دوستم نصب کردم ولی بعد از اکتیو کردن اون توسط KEY دوست خوبمون hamilton و یک بار ری استارت کردن رایانش به هم ریخت!!!!!!! برنامه ها من جمله کاسپر باز نمیشن و وقتی میخوای اجراشون کنی می ره روی حالت Open With !!! و وارد تنظیمات مثل کنترل پنل نمیشه ( ارور میده!!) و فایل های خود کاسپر رو هم باز نمیکنه و ارور میده!!!در ضمن وارد regedit هم نمیشه!! من چیکار کنم ؟؟ خواهشا یکی کمک کنه..اومدم با یه هارد دیگه بیام بالا تا فایل های کاسپر رو پاک کنم ولی بالا نمیاد !!( شاید بخاطر اینکه هارد اصلی از نوع ساتا هست )

کمک کنید.

hamilton
28-12-2007, 20:32
بسم رب المهدی(عج)

سلام. من کاسپر رو روی سیستم دوستم نصب کردم ولی بعد از اکتیو کردن اون توسط KEY دوست خوبمون hamilton و یک بار ری استارت کردن رایانش به هم ریخت!!!!!!! برنامه ها من جمله کاسپر باز نمیشن و وقتی میخوای اجراشون کنی می ره روی حالت Open With !!! و وارد تنظیمات مثل کنترل پنل نمیشه ( ارور میده!!) و فایل های خود کاسپر رو هم باز نمیکنه و ارور میده!!!در ضمن وارد regedit هم نمیشه!! من چیکار کنم ؟؟ خواهشا یکی کمک کنه..اومدم با یه هارد دیگه بیام بالا تا فایل های کاسپر رو پاک کنم ولی بالا نمیاد !!( شاید بخاطر اینکه هارد اصلی از نوع ساتا هست )

کمک کنید.

سيستم دوست شما قبل از نصب كاسپر از چه آنتي ويروسي استفاده ميكرد؟
كدام نسخه از كاسپر را نصب كرديد؟و كدام محصول؟Antivirus يا Internet Security?
آيا قبل از Uninstall كردن آنتي ويروس قبلي و نصب كاسپر سيستم دوست شما مشكل خاصي داشت؟

Nine
28-12-2007, 22:17
بسم رب المهدی(عج)

کمک کنید.

این مشکل وقتی پیش می آد که سیستم قبل از نصب کسپر به شدت آلوده شده باشه طوری که حتی فایل های سیستمی هم توسط کسپر البته احتمالا با اجازه شما پاک شده باشن اگه ویندوز رو مجددا نصب کنید مشکل رفع می شه بعد از نصب بلافاصله کسپر رو نصب کنید و بعد از آپدیت یه اسکن کامل از سیستم دوستتون انجام بدید.

hossein_dig
28-12-2007, 22:22
سلام .
من key برای کسپر 5.0385 میخوام میشه راهنمای کنید پیجاتون سنگینه وقت نمیشه همه رو بخونم
ممنون.

Markus
29-12-2007, 00:19
سلام .
من key برای کسپر 5.0385 میخوام میشه راهنمای کنید پیجاتون سنگینه وقت نمیشه همه رو بخونم
ممنون.

دوست عزيز، ورژن کسپر شما خيلی قديمی هست، و تازه اگر کدی براش پيدا بشه، (که نميشه!) اولاً تاريخش گذشته و ديگه کد جديد براش نيست، ثانياً اگر هم فعال بشه اون کارايی ورژن جديدتر کسپر رو نداره، يعنی انگار آنتی رو سيستمتون ندارين! پيشنهاد ميکنم از ورژن جديد کسپر استفاده کنيد...

amir2011
29-12-2007, 04:10
شرمنده آگه مقدوره آخرین ورژن کاسپر رو با key اون بزارید ممنون میشم... (فقط خواهشا لینکش سالم باشه).

vtn54
29-12-2007, 11:25
بسم رب المهدی(عج)

کمک کنید.

دوست عزیز

این ربطی به کاسپرسکی ندارد سیستم شما آلوده به ویروس است فایل زیر را دانلود و اجرا کنید تا مشکلتان با فایلهای

اجرایی حل شود بعد همانطور که در پست اول تاپیک " مشکلات آلوده شدن سیستم به ویروس ها و اسپای ور ها " شرح

داده شده سیستمتان را از شر ویروس خلاص کنیدو در ادامه باز اگر مشکلی بود در همان تاپیک مطرح کنید.

EXEFix ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hamilton
29-12-2007, 15:03
سپاسگزارم از پاسخ شما. ولی کی جدید را چگونه به دست آورم. اگر ممکن کمک کنید. با سپاس
یزدان پناه باد.

دوست عزيز اگر نگاهي به صفحات آخر اين تاپيك بندازيد چند كليد فعال و تست شده را پيدا خواهيد كرد.

W9
29-12-2007, 22:59
سلام. من یه سری کد میخوام واسه Kaspersky_Internet_Security_8[1].0.0.113_Beta که هنوز تو لیست سیاه قرار نگرفته باشه. خیلی ممنون.

mahdi0127
29-12-2007, 23:12
بهتره از کسپر 7 استفاده کنی چون کسپر 8 بتا است و می تونه مشلات زیادی داشته باشه من کسپر 7.125 بهت پیشنهاد میکنم ولی به روی چشم اگه کی جدیدی پیدا کردم برات می ذارم:)

Markus
30-12-2007, 06:02
سلام. من یه سری کد میخوام واسه Kaspersky_Internet_Security_8[1].0.0.113_Beta که هنوز تو لیست سیاه قرار نگرفته باشه. خیلی ممنون.

اين هم چند کد برای ورژن های بتای کسپر (7 & 8)،
ولی دوست عزيز من هم پيشنهاد ميکنم به هيچ عنوان از ورژن های بتا استفاده نکنيد!! چون ورژن های بتا همونطور که از اسمشون پيدا هست، برای آزمايش اشکالتی که دارن عرضه ميشن، پس دارای مشکلاتی هستن که بعد برخورد با اون، از نصبش پشيمون ميشيد! درکل باز مختار هستين.

زهرا2007
02-01-2008, 00:00
ماشالله تعداد صفحات اين مقاله اونقدر زياده كه پيدا كردن كي و كرك مورد مظرم كمي سخته..پس مي سپارمش به دست اونايي كه وارد ترن و حوصله دارن
من كاسپر اسكاي آنتي ويروس با ورژن 7.0.0.125 دارم ..و به دنبال يه كي هستم كه تا دو سال يا بيشتر اعتبار داشته باشه..و حتما هم به اين ورژن بخوره

ممنون مي شم اگه كسي كمك كنه

Markus
02-01-2008, 02:41
ماشالله تعداد صفحات اين مقاله اونقدر زياده كه پيدا كردن كي و كرك مورد مظرم كمي سخته..پس مي سپارمش به دست اونايي كه وارد ترن و حوصله دارن
من كاسپر اسكاي آنتي ويروس با ورژن 7.0.0.125 دارم ..و به دنبال يه كي هستم كه تا دو سال يا بيشتر اعتبار داشته باشه..و حتما هم به اين ورژن بخوره

ممنون مي شم اگه كسي كمك كنه

اينهم چندين کد برای آنتی و سکوريتی، برای آنتی کدی هست که بيشتر از 200 روز وقت داره

درضمن فعلاً کدی ساخته نشده که 2 سال!! اعتبار داشته باشه...

Hossein_nasa62
02-01-2008, 23:07
خيلي ممنون دوست عزيز
يك مورد ديگه اينكه من قبلا نود داشتم و موقع آپديت حجم فايلي كه بايد براي آپديت دريافت بشه رو دقيق نشون ميداد ولي kasper دقيق نشون نميده
شايد هم بخاطر آپديت شدنش در هر ساعت باشه
من هر دونسخه اينترنت سكيوريتي kasper و NOD32 رو دارم ولي دقيق نميدونم كدوميكي بهتره

Markus
03-01-2008, 05:21
خيلي ممنون دوست عزيز
يك مورد ديگه اينكه من قبلا نود داشتم و موقع آپديت حجم فايلي كه بايد براي آپديت دريافت بشه رو دقيق نشون ميداد ولي kasper دقيق نشون نميده
من هر دونسخه اينترنت سكيوريتي kasper و NOD32 رو دارم ولي دقيق نميدونم كدوميكي بهتره

درمورد حجم ها بايد بگم، هر آنتی روش کار خودش رو داره، و کسپر هم اينطوری هست،
ولی درمورد انتخاب بين اين 2 محصول بايد بگم سليقه اي هست، البته من هر 2 رو قبول دارم، و از هر 2
در 2 ويندوز مختلف استفاده ميکنم، و هرکدوم مزايا و معايب خودشون رو دارن،

hamilton
03-01-2008, 09:00
خيلي ممنون دوست عزيز

من به شخصه Kaspersky Internet Security را به اسمارت سكيوريتي NOD32 ترجيح ميدم.چرا كه فايروال كاسپر در تستهاي مختلف انجام شده كه نتايج آن در تاپيك مربوطه موجود ميباشه نمره بسيار خوبي را كسب كرده و قابل اعتماد ميباشه در حاليكه اين قضيه در مورد فايروال NOD32 صدق نميكنه.از طرف ديگه خود انتي ويروس Kaspersky نيز در تستهايي كه نتايج آن باز در تاپيك مربوطه موجود است امتيازات بسيار خوبي را كسب كرده و كاملا قابل اعتماد است.

hamilton
03-01-2008, 20:12
دستتون درد نکنه
حالا میشه بگید اون کدی که بیشتر از 200 روز وقت داره اسمش چیه ؟ یعنی اسم فایل رو بگید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما خودتون خيلي راحت با تست كليدها ميتونيد تاريخ Expire كليدها را مشاهده كنيد.البته تعداد روزهاي باقي مانده زياد مهم نيست.كليدهايي بودند كه تا 2 سال ديگه اعتبار داشتند ولي در ليست سياه كمپاني كاسپر قرار گرفتند.

Markus
04-01-2008, 02:18
دستتون درد نکنه
حالا میشه بگید اون کدی که بیشتر از 200 روز وقت داره اسمش چیه ؟ یعنی اسم فایل رو بگید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اصلاً بدون تست هم اگه به اسم کد دقت ميکردی ميتونستی متوجه بشی!
در هر صورت کدی به اسم KAV7 01BB8334 14.08.2008 بيش از 200 روز عتبار داره (البته برای شما که از محصول Anti Virus کسپر استفاده ميکنيد)

Markus
04-01-2008, 18:31
ليست جديدی تری از کدهای فعال، محصولات کسپرسکی 7، که شامل 8 کد فعال برای محصول آنتی ويروس (AntiVirus) و 15 کد فعال برای محصول اينترنت سکوريتی (Internet Security) ميباشد، در ضمن برای راحتی شما دوستان روی هر کد مدت زمان فعال بودن هر کد درج شده است،
(کدها همگی تست شده و تا اين لحظه فعال ميباشند)

1795
05-01-2008, 13:42
با سلام
قابل توجه دوستان كد گذار هيچ كدوم از كداتون جواب نمي ده

Markus
05-01-2008, 19:03
با سلام

دوست عزيز، ميشه بگيد شما از چه ورژني از کسپر استفاده ميکنيد، که هيچ کدی جواب نميده؟!!!!!!!! اين کد ها برای آخرين نسخه Final محصولات کسپر (Anti &Internet Security) هست (7.0.0.125) و روی بتا جواب نميده...
برای اثبات حرفتون ميشه عکس اي از اخطاری که بشما ميده بزاريد؟
من خودم تک تک اين کدهارو روی 2 محصول کسپر تست کردم، و الان هم دارم با اينها کار ميکنم!!!

Hossein_nasa62
05-01-2008, 22:07
با سلام

هر روز دارم آپديت ميكنم :8:

1795
06-01-2008, 08:08
دوست عزيز، ميشه بگيد شما از چه ورژني از کسپر استفاده ميکنيد، که هيچ کدی جواب نميده؟!!!!!!!! اين کد ها برای آخرين نسخه Final محصولات کسپر (Anti &Internet Security) هست (7.0.0.125) و روی بتا جواب نميده...
برای اثبات حرفتون ميشه عکس اي از اخطاری که بشما ميده بزاريد؟
من خودم تک تک اين کدهارو روی 2 محصول کسپر تست کردم، و الان هم دارم با اينها کار ميکنم!!!

ورژني كه من استفاده ميكنم 7.0.0.125هست و موقعي كه مي خواي آپديت كني تا چند درصد پيش ميره و بعد پيغام ميده كه كد شما بلوكه شده

kaveh1589
06-01-2008, 18:01
كدهاي فعل كاسپر 8 رو ندارين؟

miss-pc
06-01-2008, 20:08
سلام دوستان عزیز
من یه مشکل اساسی با محصولات kaspersky دارم. شاید موضوع خیلی مهمی نباشه ولی برای من دردسرساز شده. الان internet security روی سیستمم نصبه و هر وقت که می خوام آپدیتش ، data base اش آپدیت می شه ولی دیگه key قبلی رو قبول نمی کنه و جدیدش رو می خواد که من ندارم و این پیغام رو می ده: your key has been blacklisted. این بلک لیست چیه؟ و من برای حل مشکلم چیکار باید بکنم؟ اگه سایت خاص یا منبع خاصی رو برای بدست آوردن crack و key سراغ دارید(مثلاً سایتهای اشتراک گذاری نرم افزار و ...) لطفاً دریغ نکنید.
همچنین در مورد active کردن ومزایای اون برام بنویسید،لطفاً.
پیشاپیش از کمکتون متشکرم

mojtaba_2006
06-01-2008, 23:34
من از کاسپر ورژن 7.0.0.125 در یک اداره استفاده می کنم . کدهایی که به من دادید همه فعال هستند ، ولی در هنگام آپدیت یوزر و پاسورد سرور میخواد و اگر Proxy Server را غیر فعال کنم دیگه آپدیت نمیکنه.چرا؟؟؟
در ضمن میتونیم آپدیت های کاسپر را برداریم یا نه؟؟؟؟
thanks

Markus
07-01-2008, 03:34
ورژني كه من استفاده ميكنم 7.0.0.125هست و موقعي كه مي خواي آپديت كني تا چند درصد پيش ميره و بعد پيغام ميده كه كد شما بلوكه شده

اول اين که دوست عزيز، باز سؤالی که از شما پرسيدم، ناقص جواب دادين!
نگفتين شما از چه محصول کسپر استفاده ميکنيد؟ آنتی يا سکوريتی؟
و صفحه اخطاری که به شما ميده رو عکسش رو نگذاشتين؟
درضمن شما کد قبلی رو پاک ميکنيد بعد کد جديد بدين يا نه؟
آيا تاريخ سيستم شما دقيق هست؟
يک درخواست ديگه: کسپر رو باز کنيد به قسمت Activation بريد و کدی که پايين گزينه Installed Keys هست رو دقيق اينجا تايپ کنيد...

Markus
07-01-2008, 03:40
كدهاي فعل كاسپر 8 رو ندارين؟

دوست عزيز ورژن 8 کسپر فعلاً نسخه نهايی نداره!! و بتا هست ، و بخاطر مشکلاتی که تو نسخهای بتا هست توصيه نميشه!! درکل اين چند تا کد برای نسخهای بتای کسپر (7&8)

Markus
07-01-2008, 03:55
من از کاسپر ورژن 7.0.0.125 در یک اداره استفاده می کنم . کدهایی که به من دادید همه فعال هستند ، ولی در هنگام آپدیت یوزر و پاسورد سرور میخواد و اگر Proxy Server را غیر فعال کنم دیگه آپدیت نمیکنه.چرا؟؟؟
در ضمن میتونیم آپدیت های کاسپر را برداریم یا نه؟؟؟؟
thanks

خوب همونطور که خودتون ميگين، به علت داشتن يوزر / پسورد اجازه هيچ تغييرات و عملی رو به شما نميده،...
درمورد سؤال دوم اون هم بله ميشه Update کسپر رو برداشت و به کسپر ديگه انتقال داد، ولی فکر نکنم باز بخاطر همون موضوع اول، اجازه انتقال به شما بده، (البته تست نکردم شايد بشه)
برای برداشتن بايد به مسير زير برين:

C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP7\Bases

و برای انتقالش هم مسير زير در کسپر:

Kaspersky >> Settinds >> Update >> Configure >> Update Source >> Add >> X

X: مسيری که Updateهای برداشته شده در هارد هست...

mrmmnb
07-01-2008, 07:06
چرا من این پوشه رو گپی میکنم ولی وقتی میخوام باهاش ابدیت کنم ارور میده؟

1795
07-01-2008, 13:44
اول اين که دوست عزيز، باز سؤالی که از شما پرسيدم، ناقص جواب دادين!
نگفتين شما از چه محصول کسپر استفاده ميکنيد؟ آنتی يا سکوريتی؟
و صفحه اخطاری که به شما ميده رو عکسش رو نگذاشتين؟
درضمن شما کد قبلی رو پاک ميکنيد بعد کد جديد بدين يا نه؟
آيا تاريخ سيستم شما دقيق هست؟
يک درخواست ديگه: کسپر رو باز کنيد به قسمت Activation بريد و کدی که پايين گزينه Installed Keys هست رو دقيق اينجا تايپ کنيد...

با سلام خدمت شما عزيز دلم كه وقت گذاشته و به سوالات و درخواست ها جواب ميدين اون هم بي هيچ چشم داشتي
عزيزم در مورد اينكه عكس نگذاشتم بايد بگم گذاشتم ولي چون نشون نداد من هم لينك رو برداشتم . در مورد نسخه من از internet security 7.0.0.125 استفاده ميكنم و در مورد كد اكتيو هم كه فرموده بودين :
02D6-00048D-019C2086 هست البته نوشته اين لايسنس تا 2009/09/09 اتبار داره ولي درعين حال مرتب پيام ميده كه كد شما خارج از محدوده زماني بوده و توي ليست سياه قرار داره در ضمن تاريخ سيستم درسته
باز هم ممنون از لطفتون

atrin777
07-01-2008, 15:28
بچه ها آخرين آپديت آنتيويروس كسپر را از كجا ميتونم بگيرم ؟

Nine
07-01-2008, 15:41
بچه ها آخرين آپديت آنتيويروس كسپر را از كجا ميتونم بگيرم ؟

hamilton
07-01-2008, 19:35
دوست من نسخه آلفا هم اومده اين هم لينكش

دوست عزيز نسخه آلفا قبل از نسخه بتا منتشر ميشه كه داراي باگهاي بسيار زياد بوده و اصلا توصيه به استفاده نميشه.نسخه هاي بتا داراي باگهاي كمتري نسبت به نسخه هاي آلفا ميباشند.

MR.Punisher
07-01-2008, 20:37
پس نسخه اصلي كه بدون عيبه رو به چه اسمي ميشناسن؟
اگه هم يه توضيح در مورد باگ ( كه چيه) بدين ممنون ميشم

به اون نسخه نهایی یا Final میگن.در ضمن بعد از نسخه Beta نسخه RC
(مخفف Release Candidate)هستش که از 1 تا 3 ورژن یا بیشتر هم ارائه میشه.
نسخه RC بعد از نسخه نهایی مورد اعتماد ترین ورژن هست.

h_radnoosh
07-01-2008, 22:26
آقا سلام این ورژن 5.0.383 تا 3 ماه دیگه از کار میفته میتونید لایسنس کی جدید برام بذارید همه اونایی که میخورند تا 3 ماه دیگه تمام میشند.

hamilton
07-01-2008, 23:22
آقا سلام این ورژن 5.0.383 تا 3 ماه دیگه از کار میفته میتونید لایسنس کی جدید برام بذارید همه اونایی که میخورند تا 3 ماه دیگه تمام میشند.

با توجه به قديمي بودن اين نسخه بعيد ميدونم Key جديدي كه مدت زمان طولاني كار كنه وجود داشته باشه.چرا كه اين نسخه مربوط به 2 سال قبله و كم كم نسخه 2008 كاسپر داره منتشر ميشه.امنيت سيستم با نسخه هاي جديدتر كه كارايي بالاتري هم دارند بيشتر و بهتر تامين ميشه.

Markus
08-01-2008, 01:22
با سلام خدمت شما عزيز دلم كه وقت گذاشته و به سوالات و درخواست ها جواب ميدين اون هم بي هيچ چشم داشتي
عزيزم در مورد اينكه عكس نگذاشتم بايد بگم گذاشتم ولي چون نشون نداد من هم لينك رو برداشتم . در مورد نسخه من از internet security 7.0.0.125 استفاده ميكنم و در مورد كد اكتيو هم كه فرموده بودين :
02D6-00048D-019C2086 هست البته نوشته اين لايسنس تا 2009/09/09 اتبار داره ولي درعين حال مرتب پيام ميده كه كد شما خارج از محدوده زماني بوده و توي ليست سياه قرار داره در ضمن تاريخ سيستم درسته
باز هم ممنون از لطفتون

حالا شد!، دوست عزيز کدی که شما دارين استفاده ميکنيد، خيلی مدت هست وارد ليست سياه شده!!! و اين کد اصلاً تو لينکی که من جديدن گذاشتم قرار نداره!!! اين کد رو ابتدا پاک کنيد ، بعد يکی از کدهايی که در لينک پایين گذاشتم رو برای سکوريتی استفاده کنيد....

(فقط باز ميگم يادتون نره، قبل از اين که کد جديد رو بهش بدين، کد قبلی رو حتماً پاک کنيد)

Markus
08-01-2008, 01:33
بچه ها من تازه ميخام برم تو كار كسپر پيشنهاد شما چيه ؟

به نظر شما كدام نسخه را نصب كنم بهتر كار ميكنه ؟

اگر ممكنه لينكشو برام بزاريد ممنون ميشم

دوست عزيز اگر نياز به آنتی ويروس فقط دارين ميتونيد نسخه آنتی ويروس تنها رو استفاده کنيد، و اگر ميخواهيد يک فايروال هم در کنار آنتی داشته باشين ميتونيد از محصول سکوريتی استفاده کنيد،
(که اگر در اينترنت به گشت و گذار هم کم و بيش ميپردازيد نسخه سکوريتی رو پيشنهاد ميکنم استفاده کنيد)
درمورد لينک دانلود هم، بهترين و معتبر ترين لينک دانلود همون سايت اصلی خود کسپر هست که ميتونيد، از اونجا محصولی که ميخواهيد رو دانلود کنيد...که هميشه آخرين نسخه نهايی رو قرار ميده،و پيشنهاد ميکنم اگر نسخه اي بالاتر از نسخه سايت اصلی در سايتی مشاهده کردين بدونيد که نسخه نهايی نيست بلکه آلفا يا بتا هست) درکل مرجع اصلی دانلود محصولات کسپر رو هميشه سايت اصلی کسپر بدونيد

hamilton
08-01-2008, 17:40
ماركوس جان دمت گرم الان ميرم برا دانلود .

راستي كرك يا سريال نداره ؟ من از كجا ميتونم كرك اين محصولاتو پيدا كنم ؟

جديدترين Key براي محصولات كاسپر در همين 2-3 صفحه آخر اين تاپيك موجود ميباشه.

h_radnoosh
08-01-2008, 22:00
سلام اگه میشه این کی ها را یه جا دیگه آپلود کنید منم بتونم دانلود کنم چون نشد.
بعدش من میخام از ورپن 7 انتی یا سکوریتی استفاده کنم آیا local folder هم آپدیت میشه ؟

chogha
09-01-2008, 01:45
من آنتی ویروس کاسپر سکی 6 رو نصب کردم نمی دونم چطور باید اپدیتش کنم یه مقدار گشتم نبود اموزش اپدیتش اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

Markus
09-01-2008, 06:43
ماركوس جان دمت گرم الان ميرم برا دانلود .

راستي كرك يا سريال نداره ؟ من از كجا ميتونم كرك اين محصولاتو پيدا كنم ؟

Markus
09-01-2008, 07:01
سلام اگه میشه این کی ها را یه جا دیگه آپلود کنید منم بتونم دانلود کنم چون نشد.
بعدش من میخام از ورپن 7 انتی یا سکوریتی استفاده کنم آیا local folder هم آپدیت میشه ؟

آپلود در جای ديگه:

h_radnoosh
09-01-2008, 18:20
متشکرم عالی بود . راستی من رفتم تو سایت کاسپر و local folder ورژن 7 را گرفتم چرا آپدیت هفتگیش روز بعد data base very old میده و میخاد آپدیت بشه؟ چه جوری هفتگیش کنم؟

best
10-01-2008, 13:16
دوستان واسه اینترنت سکوریتی 7.0.0.125 کرک یا سریال دارید؟من هر سریالی میزنم...سراولین اپدیت blcak list میشه...چیکار کنم؟

mojtaba_2006
10-01-2008, 15:02
مارکوس جان دستت دردنکنه برای این زحمتی که می کشی.
من ویندوز را عوض کردم و دوباره کاسپر 7 را نصب کردم و به همان طریقی که گفتی مسیر آپدیت های قبل را برای اون مشخص کردم ولی کاسپر تاریخ آپدیت را عوض نمیکنه و میگه فایل یا فولدر پیدا نشد . میشه بگی چرا؟؟؟؟
با تشکر

Markus
10-01-2008, 18:05
مارکوس جان دستت دردنکنه برای این زحمتی که می کشی.
من ویندوز را عوض کردم و دوباره کاسپر 7 را نصب کردم و به همان طریقی که گفتی مسیر آپدیت های قبل را برای اون مشخص کردم ولی کاسپر تاریخ آپدیت را عوض نمیکنه و میگه فایل یا فولدر پیدا نشد . میشه بگی چرا؟؟؟؟
با تشکر

اول اين که از مسيری که گفتم قبل نصب ويندوز ، آپديت ها رو برداشتی؟ يعنی آپديت ها رو که حدود 20 مگ هست از مسير کسپر در جای ديگه از هارد کپی کردی تا نگه داری؟!که بعد دوباره به کسپر بدی؟
درکل اين يک آموزش هست که توسط يکی از دوستان در يک فروم ديگه تهيه شده بصورت تصويری، آموزش آپديت دستی کسپرسکی رو نشون ميده ميتونی مشاهده کنی، ...
نکته اين که در اين آموزش بجای استفاده از آپديت دانلود شده از سايت کسپر ميتونی همين کاری که گفته رو روی آپديتی که از هارد قبلاً کپی و جای ذخيره کردی انجام بدی...

Markus
12-01-2008, 17:51
آخرين ورژن كاسپر چي هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزيز اگه به قسمت آنتی ويروس کسپر سر ميزدی، متوجه ميشدی، که آخرين ورژن کسپر چی هست، حتی دوستان لينک دانلود هم قرار دادن
در کل آخرين ورژن نهايی کسپر تا الان 7.0.1.321 هست که از خود سايت اصلی کسپر متونی دانلود کنی

Markus
12-01-2008, 17:52
دوستان واسه اینترنت سکوریتی 7.0.0.125 کرک یا سریال دارید؟من هر سریالی میزنم...سراولین اپدیت blcak list میشه...چیکار کنم؟

Markus
13-01-2008, 04:01
key براش نیومده؟

دقيقاً همون کد های ورژن 7.0.0.125 برای ورژن 7.0.1.321 کار ميکنه، خودم دارم استفاده ميکنم

ya30n
13-01-2008, 19:56
Kaspersky_anti-virus_6.0.0.303_-_final
سريالش رو ميخوام
يا حق (:

Markus
14-01-2008, 01:50
Kaspersky_anti-virus_6.0.0.303_-_final
سريالش رو ميخوام
يا حق (:

seyyed agh
14-01-2008, 11:22
من یه key برای کاسپراسکای ورژن 7.0.0.117 می خوام .ایا از اون لینکهایی که گذاشتین میشه برای این ورژن استفاده کرد.
اگه از اون لینکهایی که گذاشتین میشه استفاده کرد بگین که از کدوم یکی استفاده کنم(اخه من زیاد یاد ندارم)
چون 2 تا پوشه هست .kis وkav
از کدوم استفاده کنم و اینکه وقتی وارد یه پوشه شدم ،در انجا باز از کدام استفاده کنم (از کدام key استفاده کنم)
ممنون

sastwhc
14-01-2008, 15:31
سلام
من دیریروز کاسپرم را آپدیت کردم.(7.0.0.125)الان تو لیست سیاه هستم.از Kaspersky6_License_Key.zip هم استفاده کردم.پیغام this key expires before the active license key میده.
حال بایدا چیکار کنم؟

Markus
14-01-2008, 17:52
من یه key برای کاسپراسکای ورژن 7.0.0.117 می خوام .ایا از اون لینکهایی که گذاشتین میشه برای این ورژن استفاده کرد.
اگه از اون لینکهایی که گذاشتین میشه استفاده کرد بگین که از کدوم یکی استفاده کنم(اخه من زیاد یاد ندارم)
چون 2 تا پوشه هست .kis وkav
از کدوم استفاده کنم و اینکه وقتی وارد یه پوشه شدم ،در انجا باز از کدام استفاده کنم (از کدام key استفاده کنم)
ممنون

لينک پايين ليستی از کد های فع ال برای کسپر 7 ميباشد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدشما اول بايد ببينيد از کدوم محصول کسپر استفاده ميکنی، اگه از محصول آنتی ويروس استفاده ميکنيد يکی از کد های موجود در پوشه KAV رو استفاده کنيد اگه از محصول اينترنت سکوريتی استفاده ميکنی يکی از کد های پوشه KISرو استفاده کنيد..
کدها رو من بر اساس تاريخ اعتبار ليست بندی کردم که از تاريخ اعتبار کم به زياد هست، بعد فعلاً تمام کد ها کار ميکنن، اگر هم کدی در پوشه مورد نظر کار نکرد از کد بعدی استفاده کنيد، ولی يادتون باشه که اول کد قبلی رو پاک کنيد بعد کد بعدی رو بهش بدين....

سلام
من دیریروز کاسپرم را آپدیت کردم.(7.0.0.125)الان تو لیست سیاه هستم.از Kaspersky6_License_Key.zip هم استفاده کردم.پیغام this key expires before the active license key میده.
حال بایدا چیکار کنم؟

خوب دوست عزيز شما از لينک مربوط به کدهای کسپر 6 استفاده کردين!،که من برای استفاده دوست قبلی قرار دادم، شما بايد از لينک مربوط به کدهای کسپر 7 استفاده کنيد، که در زير قرار ميدهم .... در ضمن برای وارد کردن کدها بسته به محصول خود از پوشه مربوطه استفاده کنيد،(پوشه KAV برای AntiVirus و پوشه KIS برایInternet Security )
و همچنين برای وارد کردن کد جديد کد قبلی رو يادتون نره اول پاک کنيد...

سلام به همه دوستان عزیز
جدید ترین فایلهای آپدیت انتی ویروس کاسپر 6 رو اگه میشه لینک کنید مرسی
راستی اگه بخوام بعدها مجددا اپدیت کنم واسه آپدیت جدید از همون لینکی که قبلا اپدیت کردم باید استفاده کنم؟

لينک صفحه دانلود آپديت های کسپر 6، از خود سايت کسپر، که به 3 عنوان روزانه/هفتگی/ و کلی هست...

chogha
15-01-2008, 01:04
سلام به همه دوستان عزیز
جدید ترین فایلهای آپدیت انتی ویروس کاسپر 6 رو اگه میشه لینک کنید مرسی
راستی اگه بخوام بعدها مجددا اپدیت کنم واسه آپدیت جدید از همون لینکی که قبلا اپدیت کردم باید استفاده کنم؟

noricsson
15-01-2008, 18:18
دوست عزیز MARKUS کرکهاییروکه زحمتشو کشیده بودید BlackList شدند . ممنون میشم اگر کرک جدید دارید لینکش رو قرار بدید

zhina_gian
15-01-2008, 18:22
دوست عزیز MARKUS کرکهاییروکه زحمتشو کشیده بودید BlackList شدند . ممنون میشم اگر کرک جدید دارید لینکش رو قرار بدید

من دارم استفاده میکنم و راحت آپدیت میشه اونم بصورت اتوماتیک نه دستی.

hamilton
15-01-2008, 18:33

شما كليد قبلي كه در ليست سياه قرار گرفته را ابتدا Delete كرده و سپس از كليد جديد استفاده كنيد.

noricsson
15-01-2008, 18:44
من فقط یک کلید دارم و تا نیم ساعت پیش هم مشکلی نداشتم. همین نیم ساعت پیش blacklist داد.

shahedi
15-01-2008, 19:53
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این لایسنس(کی و یا سریال)در لیست سیاه قرار گرفته است.در این صورت شما امکان آپدیت را نخواهید داشت.و باید از لایسنس جدیدی استفاده کنید.

این خطا مربوط به زمانی است که شما هیچ گونه لایسنسی برای فعال شدن به نرم افزار نداده اید

این خطا زمانی اتفاق می افتد که تاریخ سیستم شما درست نباشد.پس از تنظیم تاریخ دقیق این ارور مشاهده نخواهد شد

این ارور زمانی مشاهد می شود که لایسنس برای این برنامه(kav or kis) نیست یا ورژن آن تفاوت دارد

:31::11:

sirwanonline
15-01-2008, 22:40
سلام دوستان عزیز ببخشید کسی کد یا سریال این کاسپرسکی رو داره 7.0

shahedi
15-01-2008, 22:52
چون اگه توی پرشین گیگ آپ کنم همه معترض می شن اینجا آپ کردم

password

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Markus
16-01-2008, 02:38
من فقط یک کلید دارم و تا نیم ساعت پیش هم مشکلی نداشتم. همین نیم ساعت پیش blacklist داد.

اگه از ليست کدهای من استفاده کردين که يکی نبود؟! برای هر نسخه چندين کد بود، درکل من فعلاً با اين کد ها دارم کار ميکنم و هنوز فعال هستن:

Markus
16-01-2008, 02:48
exactly..................
همینکار رو میکنیم هامیلتون جان ولی همه توی بلک لیست رفتن...............اونایی هم که میگن داره براشون کار میکنه فکر کنم موقتی باشه...................will be expired sooooooooooooooon :27:
از صفحه ی 120 این تاپیک تا این صفحه همه ی کلیدهای معرفی شده رو تست کردم همه بلک لیست شدن...........................

absolutely

همه رو تست کردیم مارکوس جان............................فایده نداره:41: کلید جدید رو کن................آی قربونت:10:

از همه ی دوستان ممنونیم
thanks lot
Have fun:11:

راستش دوست عزيز ، حتماً يک موردی داری که ميگی کدها همشون تو ليست سياه هستن!!!، چون من هنوز با همين کدها کار ميکنم و تک تکشون،کار ميکنن هم برای نسخه آنتی هم سکوريتی، حتی برای هر 2 ورژن, هم 7.0.0125 هم 7.0.1.321،
بهترين کار اينه که شما عکسي از اون پيغامی که به شما ميده و همچنين عکسي از صفحه Activation محصولتون که ببين از چه کدی با چه سريالی استفاده ميکنيد رو بگذاريد اينجا....اينطوری بهتر ميشه فهميد اشکال کارتون از کجاست

Markus
16-01-2008, 02:51
سلام دوستان عزیز ببخشید کسی کد یا سریال این کاسپرسکی رو داره 7.0

دوست عزيز همين 2 صفحه قبل رو بگردی چندين بار اعلام شده!

ocz
16-01-2008, 17:07
راستش دوست عزيز ، حتماً يک موردی داری که ميگی کدها همشون تو ليست سياه هستن!!!، چون من هنوز با همين کدها کار ميکنم و تک تکشون،کار ميکنن هم برای نسخه آنتی هم سکوريتی، حتی برای هر 2 ورژن, هم 7.0.0125 هم 7.0.1.321،
بهترين کار اينه که شما عکسي از اون پيغامی که به شما ميده و همچنين عکسي از صفحه Activation محصولتون که ببين از چه کدی با چه سريالی استفاده ميکنيد رو بگذاريد اينجا....اينطوری بهتر ميشه فهميد اشکال کارتون از کجاست
سلام دوست عزیز
من هم وارد شدن بسیاری از کلید ها را در Black List تایید می کنم .
ضمن تشکر از دوستان خواهش می کنم اگر کلید جدیدی موجود بود معرفی نمایند.

rw280s
16-01-2008, 17:25

Markus جان keyها تتوی بلک لیست قرار گرفتن.
تا دیروز مشکلی نداشتن ولی از امروز هر کسی آپدیت کنه فایل blck.lst رو که بگیره دیگه کلیدهاش کار نمی کنه.
بالاخره یه زمانی این کلیدها بلاک میشدن الان اون موقع است...

Markus
16-01-2008, 19:03
Markus جان keyها تتوی بلک لیست قرار گرفتن.
تا دیروز مشکلی نداشتن ولی از امروز هر کسی آپدیت کنه فایل blck.lst رو که بگیره دیگه کلیدهاش کار نمی کنه.
بالاخره یه زمانی این کلیدها بلاک میشدن الان اون موقع است...

راستش دوستانی که اين مشکل رو پيدا کردن، بگم که من خودم با اين کدها دارم کار ميکنم و فعال هستن..ولی! ولی چون من در حال حاضر نسخه اي که استفاده ميکنم 7.0.1.321 هست امکان داره برای نسخه قبلی که 7.0.0.125 هست غير فعال شده باشه (چون تست نکردم اطلاع ندارم)، حال دوستان با ورژن جديدتر تست کنن و بعد نتيجه رو بگن،

mrmostafa
16-01-2008, 19:44
اقا kaspersky 8 ريختم رجيستر كي رو هم زدم قبول كردش آپديت هم كردش الان ميگه كه expired كسي نداره رجيستر كي جديدش رو

Markus
16-01-2008, 19:52
تو اين پست ميخوام يک روشی رو به شما دوستان معرفی کنم که ميتونيد با استفاده از اون از خود سايت کسپر کد 3 ماهه بگيرين...(البته نميدون قبلاً عنوان شده يا نه) و اين نکته هم بگم که، اين لينک به زبانی غير از انگليسی هست، شرمنده لينک انگليسيش رو فعلاً پيدا نکردم! (در ضمن اين لينک برای نسخه اينترنت سکوريتی کسپر و ورژن 7 ميباشد)

درکل بعد از ورود به لينک زير صفحه اي باز ميشه که:

در قسمت اول يک اسم
در قسمات دوم يک ايميل
در قسمت سوم آدرس
و ديگه به قسمت های بعد کاری نداشته باشين، و گزينه Zarejestruj رو بزنيد،
بعد انجام دادن اين مراحل به ميل شما يک کد فرستاده ميشه که بايد با طی کردن گزينه: Activate using the activation code در کسپر و دادن کد مورد نظر و ادامه راه بصورت آنلاين صاحب کدی ميشيد که 3 ماه اعتبار داره.... در ضمن ميتونيد اين کار رو با دادن ميل های ديگه انجام بدين و کد های بيشتر دريافت کيد

(البته اين یک راه حل ديگه برای فعال کردن کسپر، و استفاده از آن ميباشد که اگه دوست دارين ميتونيد استفاده کنيد)

zhina_gian
16-01-2008, 21:44
راستش دوستانی که اين مشکل رو پيدا کردن، بگم که من خودم با اين کدها دارم کار ميکنم و فعال هستن..ولی! ولی چون من در حال حاضر نسخه اي که استفاده ميکنم 7.0.1.321 هست امکان داره برای نسخه قبلی که 7.0.0.125 هست غير فعال شده باشه (چون تست نکردم اطلاع ندارم)، حال دوستان با ورژن جديدتر تست کنن و بعد نتيجه رو بگن،

سلام.
من به دلیل باگهایی که در بویلد 321 وجود داره هنوز دارم از بویلد 125 استفاده میکنم. از همین کی هایی که شما قرار
دادید دارم استفاده میکنم و امروز یعنی تاریخ 16-01-2008 آنتی ویروس کسپرسکی یکی از سنگین ترین آپدیت ها رو
داشت و حجمش برابر 3 مگابایت بود.

تا همین الان هم هیچ مشکلی ندارم. نسخه ای هم که من با کلید های بالا استفاده میکنم دقیقا اینه.

Kaspersky Internet Security 7.0.0.125

zhina_gian
16-01-2008, 21:58
تو اين پست ميخوام يک روشی رو به شما دوستان معرفی کنم که ميتونيد با استفاده از اون از خود سايت کسپر کد 2 ماهه بگيرين...(البته نميدون قبلاً عنوان شده يا نه) و اين نکته هم بگم که، اين لينک به زبانی غير از انگليسی هست، شرمنده لينک انگليسيش رو فعلاً پيدا نکردم! (در ضمن اين لينک برای نسخه اينترنت سکوريتی کسپر و ورژن 7 ميباشد)

درکل بعد از ورود به لينک زير صفحه اي باز ميشه که:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر قسمت اول يک اسم
در قسمات دوم يک ايميل
در قسمت سوم آدرس
و ديگه به قسمت های بعد کاری نداشته باشين، و گزينه Zarejestruj رو بزنيد،
بعد انجام دادن اين مراحل به ميل شما يک کد فرستاده ميشه که بايد با طی کردن گزينه: Activate using the activation code در کسپر و دادن کد مورد نظر و ادامه راه بصورت آنلاين صاحب کدی ميشيد که 2 ماه اعتبار داره.... در ضمن ميتونيد اين کار رو با دادن ميل های ديگه انجام بدين و کد های بيشتر دريافت کيد

(البته اين یک راه حل ديگه برای فعال کردن کسپر، و استفاده از آن ميباشد که اگه دوست دارين ميتونيد استفاده کنيد)

این سایت بالا رو زدم تو Systran تا زبونش رو از لهستانی به انگلیسی ترجمه کنه. مدت زمان آزمایشی که این کلید
رو میده 90 روز یعنی 3 ماهه. برای باز شدن سایت بالا به زبان انگلیسی سایت زیر رو باز کنید. در ضمن اگر popup
مشاهده کردید اون رو باز کنید وگرنه صفحه سفید میاد.

iran2008
16-01-2008, 22:56
آقا اون کKey های قبلی برای ورژن 125 همین الان که من آپدیت امروز رو انجام دادم رتو لیست سیاه قرار گرفتند.

اگه میشه Key های جدید محبت بفرمائید.

Markus
16-01-2008, 23:55
سلام.
من به دلیل باگهایی که در بویلد 321 وجود داره هنوز دارم از بویلد 125 استفاده میکنم. از همین کی هایی که شما قرار
دادید دارم استفاده میکنم و امروز یعنی تاریخ 16-01-2008 آنتی ویروس کسپرسکی یکی از سنگین ترین آپدیت ها رو
داشت و حجمش برابر 3 مگابایت بود.

تا همین الان هم هیچ مشکلی ندارم. نسخه ای هم که من با کلید های بالا استفاده میکنم دقیقا اینه.

Kaspersky Internet Security 7.0.0.125

ممنون از توضيحاتت zhina_gian جان، چون خودم هم شک دارم همه کد ها با هم يکدفعه رفته تو ليست سياه.! چون
درسته من از ورژن 7.0.1.321 استفاده ميکنم ولی نبايد تفاوتی با ورژن کمی پايين تر ايجاد کنه. چون واسه من که بالا تره فعال هست حالا پايين تر....!باز اگه تونستم اين ورژن رو پاک ميکنم، و 7.0.0.125 رو ميريزم ببينم چطوريه

این سایت بالا رو زدم تو Systran تا زبونش رو از لهستانی به انگلیسی ترجمه کنه. مدت زمان آزمایشی که این کلید
رو میده 90 روز یعنی 3 ماهه. برای باز شدن سایت بالا به زبان انگلیسی سایت زیر رو باز کنید. در ضمن اگر popup
مشاهده کردید اون رو باز کنید وگرنه صفحه سفید میاد.

ممنون از لطفت، در مورد تاريخ هم بله همون 90 روز بود که من اشتباهی بجای 3 ماه 2 ماه زدم، دقيقاً حرفت درسته...

vtn54
17-01-2008, 02:17
سلام

کلیدهای محصولات کاسپرسکی روی محصولات غیر هم رده کار نمی کند ( یعنی کلیدهای آنتی ویروس و اینترنت

سکوریتی با هم فرق دارند ) ولی این موضوع در مورد نسخه های مختلف محصولات هم رده صادق نیست یعنی اگر

یک کلید مربوط به نسخه 7 فعال باشد ( یعنی هنوز در لیست سیاه قرار نگرفته باشد ) شما می توانید با آن تمامی

نسخه های سری 7 , سری 6 و حتی سری های پایین تر را فعال کنید.یعنی اگر کلیدی روی نسخه 7.0.0.125 فعال

باشد مسلما روی نسخه 7.0.0.110 و همچنین نسخه 7.0.1.321 و تمامی نسخه های سری 6 و 5 و... نیز کار خواهد

کرد.البته بعضی از کلیدهای نسخه های پایین تر روی نسخه های بالاتر کار نمی کنند مثلا بعضی از کلیدهای فعال روی

نسخه 6 ( که در اصل کلیدهای نسخه 5 بوده اند ) روی نسخه 7 فعال نیستند .

علت این موضوع این است که امروزه اکثر شرکتهای بزرگ امنیتی موقع عرضه محصولات خود به جای فروش یک نسخه

خاص در واقع یک اشتراک زمانی را به فروش می رسانند .یعنی وقتی شما مثلا از کاسپرسکی لیسانس اینترنت

سکوریتی را خریداری می کنید حق استفاده از تمامی نسخه های این محصول برای یک مدت معین مثلا یک سال به

شما داده می شود و چون در طول این یکسال معمولا نسخه های متعددی عرضه می شوند لذا لیسانس شما روی

تمامی آنها موثر فعال خواهد بود و نیازی به تعویض لیسانس یا خرید یک لیسانس تازه نخواهد بود.

Markus
17-01-2008, 02:20
دوستان عزيز، همونطور که گفته بودم، من از ورژن 7.0.1.321 محصولات کسپر استفاده ميکردم،و چون همونطور که گفتم کدها بر روی نسخه من (7.0.1.321) فعال بود، و تابحال پيش نيومده که کدهای يک سری از ورژن کسپر (دقيقاً مطابق حرف دوست عزيز vtn54) برای يکی کار کنه و برای ديگری کار نکنه، و با اين که اين موضوع برام روشن بود، انقدر دوستان گفتن که خودم هم به شک افتادم!!! بخاطر همين اين ورژن رو پاک کردم و ورژن 7.0.0.125 رو ريختم و با اين اينترنت فوق سريع در قبل 1 ساعت ناقابل آپديت کردم!!!، و در آخر، با تست تک تک کد ها، همونطور که دوست عزيز zhina_gian گفتن، تمام کدها فعال بود، و هيچ کدوم از کدهايی که من معرفی کرده بودم، وارد ليست سياه نشده بودن! Kaspersky Internet Security 7.0.0.125

chogha
17-01-2008, 07:44
من فایل های اپدیت کاسپر 6 رو دانود کردم بعد بعد از اینکه تو کاسپر ادش کردم وقتی از صفحه اصلی کاسپر گزینه اپدیت رو زدم ارور داد کهupdate failed : object not foundلطفا راهنمایی کنید خیلی مهم.ممنون

sia0368
17-01-2008, 12:30
سریال یا کلید
kaspersky internet security 8.0.0.172

iran2008
17-01-2008, 14:26
دوست عزیز

من کاسپر اسکای آنتی ویروس ورژن 7.0.0.125 دارم . من با آخرین آپدیتی که کردم تمام Keyهای معرفی شده شما تو لیست سیاه قرار گرفتند.
در صورتی که شما میگید قرار نگرفته. پس چرا واسه من تمام KEYها توی لیست سیاه قرار گرفته؟

منظور من این Keyهایی بودند که توی این آدرس معرفی شدند :

این کدها کار میکردند ولی با آخرین اپدیتی که دیروز انجام دادم این کی ها دیگه جزو لیست سیاه قرار گرفتند.

پس اگه میتونید کی های جدیدتری بذارید.

مرسی.

mojtaba_2006
17-01-2008, 16:14
من توی یکی از سایتهای امنیتی خوندم که کاسپر فقط اجازه میده حداکثر 50 کامپیوتر با آی پی های مختلف از یک شماره سریال استفاده کنند ، و اگر بعد از آن کامپیوتری با آی دی ناشناخته بخواد از اون سریال استفاده کنه ، نمیذاره.
شاید دلیلی که دوستان با این مشکل مواجه میشند ، همین باشه. حالا نمیدونم چقدر این مطلب در این مورد صدق میکنه.

Markus
17-01-2008, 18:18
دوست عزیز

من کاسپر اسکای آنتی ویروس ورژن 7.0.0.125 دارم . من با آخرین آپدیتی که کردم تمام Keyهای معرفی شده شما تو لیست سیاه قرار گرفتند.
در صورتی که شما میگید قرار نگرفته. پس چرا واسه من تمام KEYها توی لیست سیاه قرار گرفته؟

منظور من این Keyهایی بودند که توی این آدرس معرفی شدند :

این کدها کار میکردند ولی با آخرین اپدیتی که دیروز انجام دادم این کی ها دیگه جزو لیست سیاه قرار گرفتند.

پس اگه میتونید کی های جدیدتری بذارید.

مرسی.

ميشه از صفحه Activation و Support کسپر خودتون يک عکس قرار بدين؟ تا بشه بهتر مشکله شما رو متوجه شد؟

من توی یکی از سایتهای امنیتی خوندم که کاسپر فقط اجازه میده حداکثر 50 کامپیوتر با آی پی های مختلف از یک شماره سریال استفاده کنند ، و اگر بعد از آن کامپیوتری با آی دی ناشناخته بخواد از اون سریال استفاده کنه ، نمیذاره.
شاید دلیلی که دوستان با این مشکل مواجه میشند ، همین باشه. حالا نمیدونم چقدر این مطلب در این مورد صدق میکنه.

نه مجتبی جان فکر نکنم، چون اگه اينطور ميگی من ورژن 7.0.0.125 رو تازه دوباره ديروز ريختم و آپديت کردم, پس اگه اين طور باشه من نفر 51 هستم! درکل اين کدها چون همه جا هستن خيلی بيشتر از 50 نفر ازش استفاده ميکنن...

iran2008
17-01-2008, 23:07
آقایون شرمنده

من در دادن Key ها اشتباه میکردم.

با اینکه کی های جدید رو دانلود کرده بودم ولی متاسفانه هی کی های قبلی رو میریختم.

شرمنده از همه.

موفق باشید.

Key های جدید رو که دادم هنوز کار میکنند و هنوز جزو بلک لیست قرار نگرفته.

Key های فعال برای کاسپر :

آقای مارکوس دستت درد نکنه. مرسی.

Markus
18-01-2008, 02:31
آقایون شرمنده

من در دادن Key ها اشتباه میکردم.

با اینکه کی های جدید رو دانلود کرده بودم ولی متاسفانه هی کی های قبلی رو میریختم.

شرمنده از همه.

موفق باشید.

Key های جدید رو که دادم هنوز کار میکنند و هنوز جزو بلک لیست قرار نگرفته.

Key های فعال برای کاسپر :

آقای مارکوس دستت درد نکنه. مرسی.

خواهش دوست عزيز، خوشحال شدم مشکلت حل شو...چون خودم هم گيج شده بودم چرا هرچی تست ميکنم کار ميکنه بعد برای شما کار نميکنه!
موفق باشی

Markus
18-01-2008, 02:50
گشتید نبود؟نگردم نیست!؟

اينها رو تست کن شايد کار کرد:

ولی پيشنهاد ميکنم تا زمانی که نسخه نهايی کسپر 8 نيامده ،از نسخه های آلفا و بتا ، بخاطر مشکلاتی که دارن استفاده نکنی...

iran2008
18-01-2008, 12:59
آقا جریان این کاسپر 8 چیه ؟

مگه 8 هم اومده ؟

من همین چند روز پیش آخرین ورژن یعنی 7.0.1.321 رو دانلود کردم. ولی چیزی بنام ورژن 8 نبود و نیست.

حال چطوری شما از ورژن 8 صحبت می کنید ؟

Nine
18-01-2008, 13:50
آقا جریان این کاسپر 8 چیه ؟

مگه 8 هم اومده ؟

من همین چند روز پیش آخرین ورژن یعنی 7.0.1.321 رو دانلود کردم. ولی چیزی بنام ورژن 8 نبود و نیست.

حال چطوری شما از ورژن 8 صحبت می کنید ؟

با سلام
نه دوست من شما کاملا درست دانلود کرده اید و هیچ نگران نباشید
منظور دوستان از وزژن 8 نسخه های آزمایشی الفا یا بتا است که در همین جا بارها به دوستان توصیه شده از این نسخه ها تا آمدن نسخه های نهایی به علت ایراداتی که دارند استفاده نکنند.

Sunny-M
19-01-2008, 02:37
دوستان کسی از شما کی معتبری برای ورژن Kaspersky Internet Security 6.0.0.299 داره ؟ من دو تا داشتم که مدتش دو ماهه تموم شده حالا هم مجبور شدم زمانو بکشم عقب . اگه دارید معرفی کنید لطفا ....
مرسی:20:

hamilton
19-01-2008, 20:14
دوستان کسی از شما کی معتبری برای ورژن Kaspersky Internet Security 6.0.0.299 داره ؟ من دو تا داشتم که مدتش دو ماهه تموم شده حالا هم مجبور شدم زمانو بکشم عقب . اگه دارید معرفی کنید لطفا ....

از كليدهاي معتبر نسخه 7 كه در صفحات آخر لينكش قرار داده شده استفاده كنيد.

Markus
19-01-2008, 20:21

راستش دوست عزيز، ديگه برای ورژن های پايين تر 7.0 کد جديدی نميدن بيرون، ولی من ليستی از کد های نسخه 6.0 رو دارم و برای شما قرار ميدم، ميتونيد تست کنيد، و اگه کد بدرد بخوری داشت استفاده کنيد:

يا همونطور که دوست قبلی توضيح دادن از کد های ورژن 7 استفاده کن:

amsjavan
21-01-2008, 00:51
با این key ها میشه update هم کرد یا به صورت دستی باید این کار رو انجام بدیم؟

Markus
21-01-2008, 02:19
با این key ها میشه update هم کرد یا به صورت دستی باید این کار رو انجام بدیم؟

وقتی کدی اعلام ميشه که فعال هست، يعنی ميتونی از تمام قابليت های نسخه ي که از محصول مورد نظر داری استفاده کنی، و تا وقتی که کد کار ميکنه ميتونی اين قابليت رو داشته باشی، بروز کردن محصول(Update) هم يکی از اين قابليت هست که ميتونی ازش استفاده کنی

reza,n
21-01-2008, 10:17
دوستان آیا برای نسخه Kaspersky Internet Security 7.0.1.321 کرک و یا سریال نامبری موجود است؟؟؟؟
و
برای این نسخه هم Kaspersky Anti-Virus 7.0.1.321 لطفا راهنمایی کنید.
با سپاس رضا

Markus
21-01-2008, 13:04
دوستان آیا برای نسخه Kaspersky Internet Security 7.0.1.321 کرک و یا سریال نامبری موجود است؟؟؟؟
و
برای این نسخه هم Kaspersky Anti-Virus 7.0.1.321 لطفا راهنمایی کنید.
با سپاس رضا

از همون کدهای ورژن 7.0.0.125 ميتونی برای اين ورژن هم استفاده کنی:

reza,n
21-01-2008, 15:54
دوست عزیزم این کدها تا کی اعتبار داره؟ و آیا در هر دو نسخه جواب میده؟؟؟؟

Markus
21-01-2008, 20:31
دوست عزیزم این کدها تا کی اعتبار داره؟ و آیا در هر دو نسخه جواب میده؟؟؟؟

شما کد ها رو دانلود کن، تاريخ اعتبار رو روی هر کد نوشتم، در ضمن داخل لينک 2 پوشه هست که يکی برای آنتی ويروس (KAV) و ديگری برای اينترنت سکوريتی (KIS) هست

reza,n
21-01-2008, 21:03
شما کد ها رو دانلود کن، تاريخ اعتبار رو روی هر کد نوشتم، در ضمن داخل لينک 2 پوشه هست که يکی برای آنتی ويروس (KAV) و ديگری برای اينترنت سکوريتی (KIS) هست

دوست عزیزم آیا سریال نامبری (البته این یکی از کدهاست که لطف کردید) را که در شکل نشان دادم وارد کنم در ضمن در کدام قسمت تاریخ Expire شدن کد ذکر شده ؟؟؟
در ضمن اون فرمتهای خفن!!! که در پایین صفحه هست و قابل خوندن نیست چیه؟؟؟
در ضمن مارکوس جان هزار بار ممنون از تمامی زحمات شما و دیگر دوستان در سایت.
با سپاس رضا

hamilton
21-01-2008, 22:45
دوست عزیزم آیا سریال نامبری (البته این یکی از کدهاست که لطف کردید) را که در شکل نشان دادم وارد کنم در ضمن در کدام قسمت تاریخ Expire شدن کد ذکر شده ؟؟؟
با سپاس رضا

دوست عزيز اين فايلهاي Registery يا همون Reg Keyها را نبايد با NotePad باز كنيد بلكه در موقع نصب كاسپر در مراحل پاياني نصب 4 گزينه را براي انتخاب نحوه فعال كردن آنتي ويروس در اختيار شما ميگذارد.شما گزينه apply existing license key را انتخاب و مسيري را كه اين كليدها را در آنجا ذخيره كرده ايد با استفاده از دكمه Browse به برنامه بدهيد كه در اين حالت تاريخ Expire آن كليد را نيز ميتوانيد مشاهده كنيد.

shahedi
22-01-2008, 01:23
با سپاس رضا

توی عنوان که نوشته عزیز دل:31:
ولی شما می تونی از نرم افزار زیر هم استفاده کنی::27:
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):

توی شماره ی 2 تاریخ ایجاد کی و شماره 3 تاریخ انقضا را می تونی ببینی بایشد 1 رو بزنی تا کی را وارد برنامه کنی

ask_bl
22-01-2008, 20:18
سلام
من activation code kaspersky internet security v.7.0.0.18 beta رو میخواستم وهیچکدام از این کرک ها که داده بودید active نکرد.
با تشکر

vtn54
23-01-2008, 00:02
سلام
من activation code kaspersky internet security v.7.0.0.18 beta رو میخواستم وهیچکدام از این کرک ها که داده بودید active نکرد.
با تشکر

دوست عزی من نمی دانم این نسخه را از کجا گیر آورده ای ولی از نسخه های بتای قدیمی ( در واقع از اولین

نسخه های سری 7 می باشد ) و نسخه ای پر از اشکال و به درد نخور است. در ضمن فکر نکنم بتوانید کدی برای

فعال شدن آن گیر بیاورید پس بهتر است از خیر ان بگذرید و نسخه نهایی را دانلود کنید.

amin20
24-01-2008, 16:18
ورژن کاسپر من :7.0.0.119
تا چند وقت پیش بیشتر این کدها برام کار میکردند ولی الان همه از کار افتادند.من قبلا اکتیو کردم.و وقتی در قسمت activitation جزییات کی نصب شده رو نگاه میکنم نوشته اعتبار تا 9/9/2008 ولی نمیدونیم چرا هر 5 دقیقه یکبار یه پیغام ظاهر میشه و میگه
your key has been blacklisted ومیگه یه key نصب کن.و این کدها رو دیگه قبول نمیکنه.
کد جدید تر نیست؟کدها رو از کجا گیر میارید؟(منبع)

Markus
24-01-2008, 19:22
ورژن کاسپر من :7.0.0.119
تا چند وقت پیش بیشتر این کدها برام کار میکردند ولی الان همه از کار افتادند.من قبلا اکتیو کردم.و وقتی در قسمت activitation جزییات کی نصب شده رو نگاه میکنم نوشته اعتبار تا 9/9/2008 ولی نمیدونیم چرا هر 5 دقیقه یکبار یه پیغام ظاهر میشه و میگه
your key has been blacklisted ومیگه یه key نصب کن.و این کدها رو دیگه قبول نمیکنه.
کد جدید تر نیست؟کدها رو از کجا گیر میارید؟(منبع)

دوست عزيز نسخه اي که شما از کسپر استفاده ميکنيد، يکی از نسخه های آزمايشی ابتدايی کسپر هست، و چون نسخه نهايی نيست مسلما دارای اشکالتی هست، البته کد ها بايد برای شما کار کند،
شما کسپر رو باز کنيد و وارد قسمت Activation بشين، و اون کدی رو که در قسمت Installed Keys هست برای من بنويسيد ببينم از چه کليدی استفاده ميکنيد، درضمن در موقع دادن کد جديد به کسپر دقت کنيد که کد قبلی رو پاک کرده باشيد، و همچنين تاريخ سيستم شما دقيق باشد...
ولی پيشنهاد ميکنم که شما ابتدا نسخه نهايی کسپر رو دانلود کنيد, بعد از کد هايی که قراردادم استفاده کنيد،
يکی از نسخه های زير:
7.0.0.125
7.0.1.321

کدها:

love_and_hate
24-01-2008, 23:03
سلام دوستان :

من ار ورژن Kaspersky Internet Security 6.0 استفاده می کنم . میشه لطفا واسه این نسخه هم کد جدید بذارین .

hamilton
24-01-2008, 23:05
سلام دوستان :

من ار ورژن Kaspersky Internet Security 6.0 استفاده می کنم . میشه لطفا واسه این نسخه هم کد جدید بذارین .

شما از كدهاي فعال نسخه 7 كه لينك دانلود آنها توسط Markus عزيز قرار داده شده استفاده كنيد.

mb_asadi
25-01-2008, 17:10
كسي كرك ورژن 8 رو داره؟
من برنامش رو از9download گرفتم ولي كركي كه كار بكنه پيدا نكردم ظاهرا اين نسخه بتا هستش و كرك مخصوص بتا ميخواد.

sepehr_x50
25-01-2008, 18:06
من هم میخوام .

اگه میشه کرکش رو بذارید.

Markus
25-01-2008, 20:38
كسي كرك ورژن 8 رو داره؟
من برنامش رو از9download گرفتم ولي كركي كه كار بكنه پيدا نكردم ظاهرا اين نسخه بتا هستش و كرك مخصوص بتا ميخواد.

من هم میخوام .

اگه میشه کرکش رو بذارید.

دوستان عزيز، پيشنهاد ميکنم تا نهايی شدن اين نسخه ازش، به هيچ عنوان استفاده نکنيد، چون مراحل آزمايشی رو طی ميکنه ، و درای اشکالاتی هست بعد اگه مشکلی برخورد کردين نگين چرا؟؟ و چيکار کنم حالا؟؟
درکل اين ليستی از کدهای بتای کسپر هست:انتخاب با خودتون هست!

mohammadrezams
26-01-2008, 12:13
سلام دوستان .
من Kaspersky Anti-Virus 7.0.0.119 رو دارم . تا حالا سه - چهار بسته كرك دانلود كردم و تا امروز همش به پايان رسيد . از صفحات پيشين اين تاپيك هم يه بسته دانلود كردم اما باز كار نكرد .
اگه ميشه لطف كنين يه راهنمايي منو بكنين يا يه كرك كه حد اقل يه چند ماه ديگه اين برنامه رو تمديد كنه برام بزارين . با تشكر از شما ...:11:

vtn54
26-01-2008, 16:01
سلام دوستان. آيا لينك زير براي داونلود ورژن 7.0.1.321 تاييد مي شه؟آخه ماله سه سال پيشه پستش.اگه لينك بهتري براي داونلود اين ورژن داريد بگيد لطفا". مرسي.

دوست عزیز لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوط به آن مطرح کنید.لینک دانلود آخرین نسخه کاسپرسکی همیشه در

پست اول تاپیک اختصاصی کاسپرسکی موجود است و درخواست شما به این تاپیک ( تاپیک کرک و سریال کاسپرسکی )

ربطی ندارد .

Markus
26-01-2008, 17:33
سلام دوستان .
من Kaspersky Anti-Virus 7.0.0.119 رو دارم . تا حالا سه - چهار بسته كرك دانلود كردم و تا امروز همش به پايان رسيد . از صفحات پيشين اين تاپيك هم يه بسته دانلود كردم اما باز كار نكرد .
اگه ميشه لطف كنين يه راهنمايي منو بكنين يا يه كرك كه حد اقل يه چند ماه ديگه اين برنامه رو تمديد كنه برام بزارين . با تشكر از شما ...:11:

دوست عزيز نسخه اي که شما از کسپر استفاده ميکنيد، يکی از نسخه های آزمايشی ابتدايی کسپر هست، و چون نسخه نهايی نيست مسلما دارای اشکالتی هست، البته کد ها بايد برای شما کار کند،
شما کسپر رو باز کنيد و وارد قسمت Activation بشين، و اون کدی رو که در قسمت Installed Keys هست برای من بنويسيد ببينم از چه کليدی استفاده ميکنيد، درضمن در موقع دادن کد جديد به کسپر دقت کنيد که کد قبلی رو پاک کرده باشيد، و همچنين تاريخ سيستم شما دقيق باشد...
ولی پيشنهاد ميکنم که شما ابتدا نسخه نهايی کسپر رو دانلود کنيد, بعد از کد هايی که قراردادم استفاده کنيد،
يکی از نسخه های زير:
7.0.0.125
7.0.1.321
(بهترين و مطمئن ترين لينک دانلود هم سايت خود کسپر هست)

کدها:

nimafire
27-01-2008, 14:47
سلام.
برای 7.0.0.125 کسی کلید جدید داره؟
تمام اینایی که این جا بود بلک لیست شدن

Markus
27-01-2008, 20:14
سلام.
برای 7.0.0.125 کسی کلید جدید داره؟
تمام اینایی که این جا بود بلک لیست شدن

اين کدها همشون کار ميکنه و خودم چون دارم ازشون استفاده ميکنم

ولی برای اطمينان بيشتر شما يه کاری کن:شما کسپر رو باز کنيد و وارد قسمت Activation بشين، و اون کدی رو که در قسمت Installed Keys هست برای من بنويسيد ببينم از چه کليدی استفاده ميکنيد،يا از صفحه Activationکسپر يک عکس بگير و بزار اينجا.. درضمن در موقع دادن کد جديد به کسپر دقت کنيد که کد قبلی رو پاک کرده باشيد، و همچنين تاريخ سيستم شما دقيق باشد...

mohammadgame
29-01-2008, 17:47
سلام
من یه کد می خواهم که version 7.0.1.321 رو active کنه ؟ ممنون

Markus
29-01-2008, 18:46
سلام
من یه کد می خواهم که version 7.0.1.321 رو active کنه ؟ ممنون

دوست عزيز اگه شما فقط پست بالايی، پست خودتون تو نگاه ميکردين!، ميدينين، که لينک دريافت کدهای فعال ، کسپر 7.0.0.125 و 7.0.1.321 رو قرار داده بودم:

mohammadgame
29-01-2008, 19:04
دوست عزيز اگه شما فقط پست بالايی، پست خودتون تو نگاه ميکردين!، ميدينين، که لينک دريافت کدهای فعال ، کسپر 7.0.0.125 و 7.0.1.321 رو قرار داده بودم:

معذرت می خوام به پست بالایم دقت نکردم . شما ببخشید

حالا این رو من دانلود کردم دو تا پو شه هست تو هر کدوم چند تا فایل هست کدوم اینها رو باید انتخاب کنم در ضمن اینها رو باید جایی کپی کنم ؟
یه توضیح بدی ممنون می شم

hamilton
29-01-2008, 19:25

حالا این رو من دانلود کردم دو تا پو شه هست تو هر کدوم چند تا فایل هست کدوم اینها رو باید انتخاب کنم در ضمن اینها رو باید جایی کپی کنم ؟
یه توضیح بدی ممنون می شم

پوشه KIS براي kaspersky Internet Security و پوشه KAV براي kaspersky antivirus ميباشه.اگر تا بحال كاسپر را نصب نكرده ايد در موقع نصب و در مراحل پاياني آن 4 گزينه براي نحوه فعال كردن كاسپر به شما پيشنهاد ميكنه كه شما بايد گزينه "apply existing license key" را انتخاب و با استفاده از دكمه Browse آدرس پوشه اي را كه دانلود كرده ايد و حاوي كليدها ميباشه را به برنامه بديد(بر اساس محصولي كه استفاده ميكنيد به داخل يكي از پوشه هاي KIS يا KAV برويد و يكي از كليدهاي موجود در ا‹ها را انتخاب كنيد).
اگر هم قبلا كاسپر در سيستم شما نصب بوده و كليد قبلي در ليست سياه قرار گرفته كاسپر را اجرا كنيد و وارد قسمت Activation شويد و در سمت راست اين قسمت ابتدا Delete Key را بزنيد تا كليد قبلي حذف بشه و سپس با استفاده از دكمه Install Key كليد جديد را مطابق با توضيحي كه دادم به برنامه بدهيد.

mohammadgame
29-01-2008, 19:45
پوشه KIS براي kaspersky Internet Security و پوشه KAV براي kaspersky antivirus ميباشه.اگر تا بحال كاسپر را نصب نكرده ايد در موقع نصب و در مراحل پاياني آن 4 گزينه براي نحوه فعال كردن كاسپر به شما پيشنهاد ميكنه كه شما بايد گزينه "apply existing license key" را انتخاب و با استفاده از دكمه Browse آدرس پوشه اي را كه دانلود كرده ايد و حاوي كليدها ميباشه را به برنامه بديد(بر اساس محصولي كه استفاده ميكنيد به داخل يكي از پوشه هاي KIS يا KAV برويد و يكي از كليدهاي موجود در ا‹ها را انتخاب كنيد).
اگر هم قبلا كاسپر در سيستم شما نصب بوده و كليد قبلي در ليست سياه قرار گرفته كاسپر را اجرا كنيد و وارد قسمت Activation شويد و در سمت راست اين قسمت ابتدا Delete Key را بزنيد تا كليد قبلي حذف بشه و سپس با استفاده از دكمه Install Key كليد جديد را مطابق با توضيحي كه دادم به برنامه بدهيد.

دوست عزیز من همین کار رو کردم ولی key مربوط به ورژن 7.0.1.321 تو این فایل ها نبود

hamilton
29-01-2008, 21:34
دوست عزیز من همین کار رو کردم ولی key مربوط به ورژن 7.0.1.321 تو این فایل ها نبود

دوست عزيز اين كليدها بر روي تمام محصولات مشابه و با ورژنهاي مختلف كار ميكنه و اينگونه نيست كه كليدي كه بر روي نسخه 7.0.125 كار ميكنه بر روي نسخه 7.1.321 كار نكنه.بلكه حتي اين كليدها بر روي نسخه هاي 6 هم كار ميكنند.پس بدون هيچ مشكلي بايد بتونيد از كليدها استفاده كنيد.

Markus
29-01-2008, 21:50

یه توضیح بدی ممنون می شم

با تشکر از توضيح دوست عزيزم هميلتون، برای ساده تر شدن توضيح ايشان، دوباره با عکس توضيح ميدهم!

اولين کاری که بايد شما انجام بدين اين هست که مشخص کنيد از چه محصول کسپر استفاده ميکنيد:
پوشه KAV برای Kaspersky Avti-Virus و پوشه KIS برای Kaspersky Internet Security...

در مرحله بعد شما بايد يکی از کد های داخل پوشه محصول خودتون رو، به محصول خود بدهيد، (کدها بر اساس تاريخ انقضا از کمتر به بيشتر مرتب شده، و استفاده از هر کدوم اختياری هست و هر وقت کدی از داخل اون پوشه غير فعال شد، از کدی ديگر بايد استفاده کنيد)

مرحله بعد طريقه انتقال کد به کسپر
در اين مرحله شما ممکن هست در يکی از شرايط زير قرار داشته باشيد:
1- تازه کسپر رو دارين نصب ميکنيد، که در زمان نصب با صفحه شکل اول برخورد ميکنيد...
2-کسپر رو نصب کردين که صفحه زير رو بستين که در اين صورت روی آيکون کسپر کنار ساعت (Taskbar) کليک سمت راست بزنيد و گزينه Activate رو بزنيد تا باز صفحه شکل اول ظاهر شود..
3- کسپر رو قبلاً با کد نصب داشتين و کد شما غير فعال شده و میخواهيد کد جديد بهش بدين، که در اين قسمت اول بايد کد قبلی رو پاک کنيد، و بعد صفحه کسپر رو باز کنيد، بعد از سمت چپ وارد قسمت Activate بشويد و در صفحه رو برو گزينه Install Key رو بزنيد، که باز صفحه اي مانند شکل 1 ظاهر ميشود...

حال در اين صفحه ابتدا مطابق شکل گزينه سوم رو انتخاب کرده و Next رو ميزنيم...

در صفحه بعدی شما بايد يکی از کد های فعال رو به کسپر بدهيد، به اين صورت که ابتدا گزينه Browse رو ميزنيد، با زدن اين گزينه پنجره اي باز ميشود که شما بايد مسير کد مربوطه رو که در هاردتون هست بهش بدين، وقتی آدرس رو دادين، صفحه رو Next کنيد.

و در آخر در اين صفحه کد شما به کسپر داده شده و کسپر مطابق شکل پايين، با تاريخ مشخصی فعال شده است،

Markus
29-01-2008, 22:11
دوستان ورزن 8.0.0.202

فول اومده با کی معتبر.

در سایت گیگا وارز.

بتا هم نیست.

دوست عزيز بطور قطع اين نسخه، نسخه نهايی نيست، چون شما که ميگين ورژن 8.0.0.202 هست، همين الان من لينک ورژن 8.0.0.204 رو دارم که اون هم بتا هست!

لينک ها از خود سايت کسپر (فروم کسپر) هست:

Kaspersky Anti-Virus 8.0.0.204 Beta

Kaspersky Internet Security 8.0.0.204 Beta

و اين داستان اومدن نسخه های آلفا و بتا همچنان ادامه دارد!

mohammadgame
29-01-2008, 22:41
ممنون دوستان بابت راهنمایی درستش کردم
راستی یه سوال دارم . البته شاید جاش تو این تایپیک نباشه ولی نمی دونم باید کجا بگم چون تاپیک در مورد kaspersky زیاده
به حر حال اینجا می پورسم
این قضیه Kaspersky Avti-Virus با Kaspersky Internet Security چیه . منظورم اینه چیکار میکنن . با هم چه فرقی دارن . باید رو یه سیستم هر دو رو نصب کرد . هر دو یک کار رو انجام میدن ؟

Markus
30-01-2008, 02:21
ممنون دوستان بابت راهنمایی درستش کردم
راستی یه سوال دارم . البته شاید جاش تو این تایپیک نباشه ولی نمی دونم باید کجا بگم چون تاپیک در مورد kaspersky زیاده
به حر حال اینجا می پورسم
این قضیه Kaspersky Avti-Virus با Kaspersky Internet Security چیه . منظورم اینه چیکار میکنن . با هم چه فرقی دارن . باید رو یه سیستم هر دو رو نصب کرد . هر دو یک کار رو انجام میدن ؟

فرق بين آنتی ويروس و اينترنت سکوريتی کسپر رو ميتونی، بطور واضح در شکلهای زير ملاحظه کنی، همونطور که ديده ميشه، نسخه سکوريتی کسپر شامل تمام موارد نسخه آنتی ويروس ميشه به اضافه يک فايروال قوی و...
بيشتر دوستانی که از اينترنت استفاده ميکنند، بخاطر خطرات نت بيشتر ترجيح ميدن از نسخه سکوريتی استفاده کنند، بعضی از دوستانی هم که با اينترنت سرو کار ندارن، نسخه آنتی رو ترجيح ميدن يا دوستانی هم هستن که چون دوست دارن در کنار محصولی از کسپر از يک فايروال مجزا استفاده کنند هم از نسخه آنتی استفاده ميکنند. (البته اين نکته رو بگم که محصول کسپر خوشبختانه يا متأسفانه با بيشتر فايروال های ديگه هماهنگی ايجاد نميکنه! البته به نظر من فايروال کسپر انقدر درحد خودش قوی و معروف هست که ديگه آدم دوست نداره هيچ فايروال شرکت ديگه اي رو جايگزين اون کنه!)

Kaspersky Anti Virus 7

Kaspersky Internet Security 7

mojtaba_2006
01-02-2008, 00:52
مارکوس جان یه سوال داشتم
کد آماده در اختیار داری تا به محض بلاک لیست شدن به ما بدی.یعنی میتونم رو این آنتی ویروس حساب باز کنم؟؟:20:
در ضمن بخاطر زحمتی که میکشی متشکرم.

Markus
01-02-2008, 01:34
مارکوس جان یه سوال داشتم
کد آماده در اختیار داری تا به محض بلاک لیست شدن به ما بدی.یعنی میتونم رو این آنتی ویروس حساب باز کنم؟؟:20:
در ضمن بخاطر زحمتی که میکشی متشکرم.

شما نگران نباش، هروقت کدها غير فعال شد ، دوستان و من حتماً کد جديدی بياد سریع اعلام، ميکنيم..

Markus
01-02-2008, 05:08
به روز رسانی ليست کد های فعال محصولات کسپرسکی 7.0

شامل:
31 کد فعال (تا اين لحظه) برای محصول Anti-Virus و
23 کد فعال (تا اين لحظه) برای محصول Internet Security، در ضمن اعتبار 3 کد فعال این محصول تا تاريخ 2009!

(پوشه KAV برای Anti-Virus و پوشه KIS برای Internet Security )

نکته مهم: کدها همه تست شده و تا اين لحظه هيچ کدوم در ليست سياه قرار ندارند!

Markus
01-02-2008, 20:00
کسی میدونه آخرین ورژن Kaspersky Anti-Virus for Windows Workstations چنده؟

اگه برای دانلود لینک بدید ممنون میشم.

فکر کنم آخرین ورژنش
Kaspersky Anti-Virus for Windows Workstations V6.0.3.837 باشه.

کسی کرک این ورژن رو داره؟

کسی جواب ما رو نداد؟!؟
یعنی کسی از این ورژن کاسپر استفاده نمی کنه؟

دوست عزيز بهترين مرجع دانلود محصولات کسپر، خود سايت کسپر هست، اين هم لينک محصولی که ميخواهين:

Kaspersky Anti-Virus for Windows Workstations v6.0.3.837

در ضمن در مورد کرک يا کد، چون با اين محصول کار نکردم نميدونم! شايد با کدهايی که برای محصولات ديگه معرفی ميشه اکتيو بشه (ولی باز دقيق در اين مورد اطلاع ندارم چون تست نکردم)

Markus
02-02-2008, 20:37
من Kaspersky anti-virus 6.0.1.411 دارم تا امروز هم با يك اكتيوشن كارم راه مي افتاد و آپديت مي كردم ولي امروز كه مي خواهم آپديت كنم پيغام Not Requaired مي دهد و مدام درخواست update كردن مي كنه.چيزي كه مي دانم ايراد از اكتيوشن نيست چون هيچ پيغامي در اين زمينه نمي دهد هرچند از اين تاپيك چندين كد گرفتم و تست كردم آنها هم همين مشكل را داشتند.بنظر شما چه كنم؟ ايراد از كجاست؟اگر تاپيك را هم اشتباه آمدم بي زحمت من را منتقل كنيد.ممنون!

شما لطف گنيد عکسي از صفحه اخطاری که کسپر ميده رو اينجا بگذاريد...

nader50
04-02-2008, 08:19
من Kaspersky internet security 7.0.1.321 دارم و با کی هایی که از سایت شما گرفتم فعال نمودم ولی هر وقت که می خواهم آپدیت کنم آپدیت کامل نمی شود و پیغام خطا می دهد .بنظر شما چه كنم؟ ايراد از كجاست؟

hossein021
04-02-2008, 11:05
دقیقا منم دو سه روزه آپدیت کاسپرم کامل نمیشه معلوم نیست چشه

Markus
04-02-2008, 11:27
من Kaspersky internet security 7.0.1.321 دارم و با کی هایی که از سایت شما گرفتم فعال نمودم ولی هر وقت که می خواهم آپدیت کنم آپدیت کامل نمی شود و پیغام خطا می دهد .بنظر شما چه كنم؟ ايراد از كجاست؟

دوستان عزيز، آپديت کسپر را با يک اکانت ديگه تست کنيد، من هم بعضی مواقع، با بعضی ها ISPها برای آپديت کسپر
به مشکل ميخورم، يا اکانتم رو تغيير ميدم يا از يک برنامه آنتی ف-ي-ل-ت-ر استفاده ميکنم و بعد برنامه رو ميبندم
مثل برنامه های Freegate یا UltraSurf :

abs_hotline
04-02-2008, 17:54
سلام . من كسپر اسكاي 7.0.1.321 رو داونلود كردم. كليدش رو هم از همون كليد هايي كه شما داده بوديد دادم. ولي نمي دونم موقع آپديت چرا گير مي كنه. عكس خطا رو اين پايين مي ذارم. مرسي از كمكتون.

adel28
04-02-2008, 19:30
دوست عزيز بهترين مرجع دانلود محصولات کسپر، خود سايت کسپر هست، اين هم لينک محصولی که ميخواهين:

Kaspersky Anti-Virus for Windows Workstations v6.0.3.837

در ضمن در مورد کرک يا کد، چون با اين محصول کار نکردم نميدونم! شايد با کدهايی که برای محصولات ديگه معرفی ميشه اکتيو بشه (ولی باز دقيق در اين مورد اطلاع ندارم چون تست نکردم)

دوست گرامی
ممنونم بابت اینکه جواب سوالم رو دادی ولی من در پست های قبلی هم عرض کردم که من فایل اصلی رو دارم و فقط دنبال key معتبر برای این محصول هستم.

بازم ممنونم بابت توجه تان.

vtn54
04-02-2008, 19:44
سلام . من كسپر اسكاي 7.0.1.321 رو داونلود كردم. كليدش رو هم از همون كليد هايي كه شما داده بوديد دادم. ولي نمي دونم موقع آپديت چرا گير مي كنه. عكس خطا رو اين پايين مي ذارم. مرسي از كمكتون.

دوست عزیز مشکل از جانب شما نیست این نشان می دهد فایلی که از سرورهای کاسپرسکی دانلود شده مشکل دارد

و سالم نیست این گونه مشکلات گاهی پیش می آید و خیلی زود هم مرتفع می شود کافی است پس از مدتی دوباره

آنتی ویروس را آپدیت کنید .

hamilton
04-02-2008, 20:27

دوستان عزيز، آپديت کسپر را با يک اکانت ديگه تست کنيد، من هم بعضی مواقع، با بعضی ها ISPها برای آپديت کسپر
به مشکل ميخورم، يا اکانتم رو تغيير ميدم يا از يک برنامه آنتی ف-ي-ل-ت-ر استفاده ميکنم و بعد برنامه رو ميبندم
مثل برنامه های Freegate یا UltraSurf :

دوست عزیز مشکل از جانب شما نیست این نشان می دهد فایلی که از سرورهای کاسپرسکی دانلود شده مشکل دارد

و سالم نیست این گونه مشکلات گاهی پیش می آید و خیلی زود هم مرتفع می شود کافی است پس از مدتی دوباره

آنتی ویروس را آپدیت کنید .

دقيقا چند روزي هست كه تعدادي از دوستانم به مشكل آپديت كاسپر با وجود استفاده از كليد فعال و معتبر برخورد كرده اند.ولي با راه حلي كه به دوستانم پيشنهاد كردم و Markus عزيز هم به آن اشاره كردند مشكل آپديت حل شد.
اگر طبق گفته دوست عزيزمون vtn54 مشكل از سرورهاي كاسپر باشه قاعدتا نبايد با استفاده از پ ر و ك س ي هم مشكل آپديت حل بشه ولي عملا خودم ديدم كه با استفاده از پ ر و ك س ي مشكل آپديت حل شد.اين مشكل مربوط به يك ISP خاص هم نبود و در مورد چند ISP تست شد و بعيد ميدونم مشكل از جانب ISP ها باشه.اميدوارم مشكل از جانب كمپاني كاسپر نباشه.
باز اگر دوستان ديگري هم بودند كه با مشكل آپديت مواجه بودند تاپيك كاسپر اعلام كنند تا بيشتر بررسي كنيم.

vtn54
05-02-2008, 01:16
دقيقا چند روزي هست كه تعدادي از دوستانم به مشكل آپديت كاسپر با وجود استفاده از كليد فعال و معتبر برخورد كرده اند.ولي با راه حلي كه به دوستانم پيشنهاد كردم و Markus عزيز هم به آن اشاره كردند مشكل آپديت حل شد.
اگر طبق گفته دوست عزيزمون vtn54 مشكل از سرورهاي كاسپر باشه قاعدتا نبايد با استفاده از پ ر و ك س ي هم مشكل آپديت حل بشه ولي عملا خودم ديدم كه با استفاده از پ ر و ك س ي مشكل آپديت حل شد.اين مشكل مربوط به يك ISP خاص هم نبود و در مورد چند ISP تست شد و بعيد ميدونم مشكل از جانب ISP ها باشه.اميدوارم مشكل از جانب كمپاني كاسپر نباشه.
باز اگر دوستان ديگري هم بودند كه با مشكل آپديت مواجه بودند تاپيك كاسپر اعلام كنند تا بيشتر بررسي كنيم.

سرورهای آپدیت کاسپرسکی متعددند و برای هر منطقه از جهان ( یا حتی به طور اختصاصی برای بعضی از کشورها )

یک سرور جداگانه وجود دارد .گاهی داده های موجود روی بعضی از این سرورها مشکل پیدا می کند یا اصلا توسط

شرکت کاسپرسکی آپدیت نمی شود .در تنظیمات کاسپرسکی خود برنامه به طور اتوماتیک براساس IP شما سرور را

انتخاب می کند.وقتی شما از یک پ ر و ک س ی استفاده می کنید این IP به IP یک کشور دیگر تغییر می کند و

کاسپرسکی به طور اتوماتیک سرور انتخاب شده را متناسب با آن IP تغییر می دهد آپدیت از یک سرور تازه صورت می گیرد .

برای حل این مشکل نیازی به استفاده از پ ر و ک س ی نیست کافی است در تنظیمات کاسپرسکی انخاب سرور را

از حالت اتوماتیک خارج کنید و یک سرور دیگر مربوط به یک منطقه دیگر را انتخاب کنید.

nima abasi
05-02-2008, 03:24
دوست عزيز Nestaهيچ كدوم از اين KEYها كه واسه كاسپرسكاي دادي كار نكردن يه سري جديد بزاريد متشكرم

hamilton
05-02-2008, 09:42
دوست عزيز Nestaهيچ كدوم از اين KEYها كه واسه كاسپرسكاي دادي كار نكردن يه سري جديد بزاريد متشكرم

دوست عزيز در صفحه قبل پست شماره 1432 دوست خوبمون Markus زحمت كليدهاي جديد و فعال را براي كاسپر كشيده اند.

Actros
06-02-2008, 03:40
منم تشکر میکنم از همه
مشکل آپدیت با برنامه ultra surf حل شد

hamilton
06-02-2008, 12:25
بايد ديد دليل ايجاد اين مشكل چيه.اين مشكل زمانش خيلي طولاني شده.حتي اگر سرورهاي كاسپر هم مشكل داشتند بايد تا بحال حل ميشد.دوستاني كه با آپديت كاسپر مشكل دارند زحمت بكشند (بدون استفاده از پ ر و ك س ي) اسم Isp هايي را كه در حال حاضر دارند استفاده ميكنند ذكر كنند.ظاهرا فعلا فقط با پ ر و ك س ي آپديت كاسپر انجام ميشه.

j0l6
06-02-2008, 18:06
یه سایت چینی لایسنس کی کاسپر رو داره مجانی میده بیرون ، کسایی که ثبت نام کردن لایسنس کی رو ګرفتن و میګن کار میکنه ، البته نوشته بودن تا feb 6 هستش و بعدش دیګه لایسنس نمیده حالا سایت رو میزارم امتحان کنین ، اګه لایسنس رو بګیرین واسه یه سال به کرک نیازی ندارین
واسه ثبت نام به سایت زیر برین : bbs.kaspersky.com.cn/register.php

اموزش مرحله به مرحله :

samanajan
06-02-2008, 19:06
در خواست کد اکتیو kaspersky8 (لطفا)

--------------------------------------------------------------------------------

من به تازگی چند تا استفاده کردم ولی فایده نداشت

اگر ممکنه و آیا سایتی می شناسید معرفی کنید با تشکر

Kaspersky Anti-Virus & 8.0.0.140

در ضمن کدوم نوع کسپرسکای به درد اینترنت میخورد

Nine
06-02-2008, 21:14
در خواست کد اکتیو kaspersky8 (لطفا)

--------------------------------------------------------------------------------

من به تازگی چند تا استفاده کردم ولی فایده نداشت

اگر ممکنه و آیا سایتی می شناسید معرفی کنید با تشکر

Kaspersky Anti-Virus & 8.0.0.140

در ضمن کدوم نوع کسپرسکای به درد اینترنت میخورد

با سلام
ابتدا بگم نسخه های 8 در مرحله بتا قرار دارن و استفاده از این نسخه ها اصلا توصیه نمی شه بهتره این نسخه رو با آخرین نسخه نهایی 7 جایگزین کنید
برای استفاده از اینترنت نسخه اینترنت سکیوریتی علاوه بر امکانات انتی ویروس - فایروال هم داره و مناسب تره
این لینک دانلود نسخه نهایی اینترنت سکیوریتی کسپرسکی

برای رجیستر کی هم به چند پست قبلی دوستمون مارکوس مراجعه کنید

abs_hotline
06-02-2008, 23:20
سلام دوستان. مشكل آپديت من با به كار گيري نرم افزار هاي ف-ي-ل-ت---ر پيشنهادي هم حل نشد و باز خطاي زير به وجود اومد. راه حل چيه؟ مي شه كه يكي از دوستان آپديت كنه و اين آپديت رو به روش گفته شده تو لينك زير ذخيره كنه و بعد آپلود كنه تا بقيه استفاده كنند؟مرسي از كمكتون.

پرسپوليس
07-02-2008, 00:07
اولا مي تونيد فايل هاي آپديت رو با پسوند زيپ از سايت دانلود كنيد
ثانيا همين الان من بدون مشكل آپديت كردم

Nine
07-02-2008, 00:09
سلام دوستان. مشكل آپديت من با به كار گيري نرم افزار هاي ف-ي-ل-ت---ر پيشنهادي هم حل نشد و باز خطاي زير به وجود اومد. راه حل چيه؟ مي شه كه يكي از دوستان آپديت كنه و اين آپديت رو به روش گفته شده تو لينك زير ذخيره كنه و بعد آپلود كنه تا بقيه استفاده كنند؟مرسي از كمكتون.

با سلام
دوست عزیزم راه ساده تری هم وجود داره
خوشبختانه خود سایت کسپر هم آپدیت ها رو روی سایتش قرار می ده و شما می تونید بسته به نسخه ای که ازش استفاده می کنید این آپدیت ها رو که به صورت روزانه - هفتگی - یا کامل است رو دریافت کنید

Markus
07-02-2008, 05:48
بايد ديد دليل ايجاد اين مشكل چيه.اين مشكل زمانش خيلي طولاني شده.حتي اگر سرورهاي كاسپر هم مشكل داشتند بايد تا بحال حل ميشد.دوستاني كه با آپديت كاسپر مشكل دارند زحمت بكشند (بدون استفاده از پ ر و ك س ي) اسم Isp هايي را كه در حال حاضر دارند استفاده ميكنند ذكر كنند.ظاهرا فعلا فقط با پ ر و ك س ي آپديت كاسپر انجام ميشه.

در جواب دوست عزيزم هميلتون، بايد بگم که من با آپديت کسپر با اين ISPها مشکل ندارم،
Parsian
Sepehr
Sepanta
...
ولی با ParsOfline مشکل دارم، در ضمن تنظيمات من هم تنظيمات خود کسپر هست و هيچ تغييری ندادم...
بعد پيشنهاد ميکنم، اگه از برنامه آنتی ف-ي-ل-ت-ر استفاده ميکنيد از برنامه FreeGate استفاده کنيد...

hamilton
07-02-2008, 09:19

همانطور كه در تاپيك مربوط به كاسپر گفتم با تغيير سرورهاي آپديت به سرورهاي زير مشكل آپديت من حل شد و تصويري هم از آپديت با سرور جديد گذاشتم.شما هم يكي از دو سرور زير را بصورت دستي اضافه كنيد و تست كنيد:

سرورها:

يا

در جواب دوست عزيزم هميلتون، بايد بگم که من با آپديت کسپر با اين ISPها مشکل ندارم،
Parsian
Sepehr
Sepanta
...
ولی با ParsOfline مشکل دارم، در ضمن تنظيمات من هم تنظيمات خود کسپر هست و هيچ تغييری ندادم...
بعد پيشنهاد ميکنم، اگه از برنامه آنتی ف-ي-ل-ت-ر استفاده ميکنيد از برنامه FreeGate استفاده کنيد...

Markus جان همانطور كه ديروز در تاپيك كاسپر هم گفتم تعدادي از يوزرها از كشورهاي مختلف در فروم كاسپر از اين مشكلي كه من و ساير دوستان ذكر كرديم شكايت كرده بودند و علت را قطع فيبر نوري مديترانه ذكر كرده بودند كه كشورهاي خاورميانه را تحت تاثير قرار داده بود.دوستان فعلا ميتونند با آدرس سرورهايي كه قرار دادم و بدون استفاده از پ ر و ك س ي مشكل آپديت را حل كنند تا فيبرهاي نوري قطع شده تعمير شوند.
لازم به ذكره كه از امروز صبح مشكل آپديت سيستمهاي من با تغيير سرور به حالت اول حل شد.

kamran2000
07-02-2008, 17:08
Trial version of Kaspersky Internet Security 7.0.1.321

من از ورژن بالا استفاده ميكنم.از سايت كاسپر گرفتم.
كدهاي اكتيوش رو از كجا بگيرم؟

hamilton
07-02-2008, 17:23
سلام دوستان
ببخشید من فرصت ندارم که بگردم
لطفا کد اکتیو کاسپراسکای 6 رو بدهید
خلاصه ببخشید اگه تکراریه
ممنون از همتون

Trial version of Kaspersky Internet Security 7.0.1.321

من از ورژن بالا استفاده ميكنم.از سايت كاسپر گرفتم.
كدهاي اكتيوش رو از كجا بگيرم؟

شما اگر به 2-3 صفحه آخر اين تاپيك مي انداختيد كليدهاي فعالي را كه اخيرا دوست خوبمون Markus زحمت معرفي آنها را كشيده بودند پيدا ميكرديد.بهر صورت كليدهاي فعال نسخه هاي 6 و 7 براي هر دو محصول KAV و KIS تمام ورژنها از لينك زير:

hamilton
07-02-2008, 23:18
اگر ميشه فايل pdf آموزش update kaspersky رو بزارين.

دوست عزيز درخواست خود را در تاپيك كاسپر مطرج كنيد.اين تاپيك به سريال و كرك محصولات كاسپر اختصاص داره.از طرفي اگر منظور شما آموزش آپديت دستي كاسپر ميباشه لينك دانلود آموزش آن در تاپيك كاسپر موجود ميباشه.

arash_3tar
08-02-2008, 00:35
سلام
من تازگي كاسپر 7.0.0.120 رو نصب كردم ولي اكتيو نيست و اپديت هم نميشه
از كد هاي كه گزاشته بودين هم استفاده كردم ولي اكتيو نشد
لطفا راهنمايي كنيد

moonomid
09-02-2008, 14:08
درود
كسي از دوستان سريال 6.0.2.614 را دارد؟
با تشكر

hamilton
09-02-2008, 20:39
درود
كسي از دوستان سريال 6.0.2.614 را دارد؟
با تشكر

از كليدهايي كه در پستهاي بالا لينك دانلودش موجود ميباشه استفاده كنيد.اين كليدها هم روي نسخه 7 و هم روي نسخه 6 كار ميكنند.

shahedi
11-02-2008, 18:26
دوستان این کی های جدید البته برنامه دانلود از رپید هم هراهش هست .
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sasad
11-02-2008, 19:03
با سلام من این برنامه را نصب کرده ام ولی از من key می خواهد اگر لطف کنید وقرار دهید ممنون میشوم

ملا نصرالدین
12-02-2008, 23:50
شما اگر به 2-3 صفحه آخر اين تاپيك مي انداختيد كليدهاي فعالي را كه اخيرا دوست خوبمون Markus زحمت معرفي آنها را كشيده بودند پيدا ميكرديد.بهر صورت كليدهاي فعال نسخه هاي 6 و 7 براي هر دو محصول KAV و KIS تمام ورژنها از لينك زير:

دوست خوبم این را من save کردم ولی هیچ کدام روی کاسپر من جواب نداد
ورژن کاسپر من دقیقا6.0.0303 است

hamilton
13-02-2008, 08:32
دوست خوبم این را من save کردم ولی هیچ کدام روی کاسپر من جواب نداد
ورژن کاسپر من دقیقا6.0.0303 است

شما دقيق بفرماييد چگونه از اين كليدها استفاده كرديد و كاسپر چه پيغامي به شما داد.

thorough
13-02-2008, 11:25
يه كليدي كه تو رو خدا رو ورژن 7.0.1.321 كار كنه...؟
تا بدبختي دو قدم بيشتر نمونده

Mirko_vucinic999
13-02-2008, 11:35
سلام من کاسپر 7 رو نصب و بعد آپدیت کردم حالا از من Reg میخواد هر چی رج تو سی دی بود بهش دادم نخورد از کجا بیارم آیا باید از جایی دانلود کنم ( 2 روز پیش آپدیت کردم )

Nine
13-02-2008, 12:22
سلام من کاسپر 7 رو نصب و بعد آپدیت کردم حالا از من Reg میخواد هر چی رج تو سی دی بود بهش دادم نخورد از کجا بیارم آیا باید از جایی دانلود کنم ( 2 روز پیش آپدیت کردم )

hamilton
13-02-2008, 17:15
hamilto عزیز پیغام میدهد که
this license key is not for this product

اين پيغام به شما ميگه كه كليدي كه قصد استفاده از آنرا داشتيد براي اين محصول نيست.بايد توجه داشته باشيد كه پوشه KAV حاوي كليدهايي است كه مخصوص آنتي ويروس كاسپر ميباشد و پوشه KIS حاوي كليدهايي ميباشند كه فقط مخصوص اينترنت سكيوريتي كاسپر ميباشد و اين كليدها قابل استفاده در محصول مقابل نيستند.يعني كليدهاي آنتي ويروس به اينترنت سكيوريتي نميخورند و برعكس.در پست بالايي هم كليدها به تفكيك قرار داده شده اند.مجدد تست كرده و نتيجه را بفرماييد.

S0R3N4
16-02-2008, 17:25
سلام دوستان
میشه یه Key معتبر برای کسپرسکی ورژن 7.0.0.125 بدید؟

shahedi
16-02-2008, 17:40
سلام دوستان
میشه یه Key معتبر برای کسپرسکی ورژن 7.0.0.125 بدید؟
دوست عزیز شما که دیگه آخر فروم باز هستید شما دیگه چرا همین چند صفحه پیش کلید برای کلیه ی محصولات گذاشتم اگر با رپید مشکل دارید بگید یه جا دیگه آپلود کنم

MrJamshidy
17-02-2008, 03:13
آقا من کاسپر رو نصب میکنم ولی زمانی که میخوام آپدیتش کنم گیر میده به لایسنس کی

من چیکارش کنم

hamilton
17-02-2008, 08:54
آقا من کاسپر رو نصب میکنم ولی زمانی که میخوام آپدیتش کنم گیر میده به لایسنس کی

من چیکارش کنم

كليد قبلي را حذف و كليدهاي جديد را با استفاده از لينكهايي كه در 3-4 صفحه آخر موجود ميباشند را دانلود و محصول خود را با اين كليدهاي جديد اكتيو كنيد.

Saleh
17-02-2008, 17:06
با عرض سلام خدمت دوستان
ببخشید این سوال رو می کنم شما برای Kaspersky Mobile Security 7.0.32 کدی دارین؟
میدونم باید در انجمن موبایل دنبالش باشم ولی اونجا نیست به همین خاطر من در این تاپیک مطرح کردم چون اسم این تاپیک کرک و سریال محصولات Kaspersky هست البته به غیر از اون کدی که Trial هستش و تا یک ماه فعال میکنه.
اگه پست اشتباهی دادم منو ببخشید ولی دیگه هیچ جا رو نتونستم پیدا کنم!
متشکرم:11:

hooman_ronin
17-02-2008, 20:49
14 تا از کد های بروز کسپر اسکی رو که blacklist نیستند را اپلود می کنم
فعلا این لایسنس ها تا8/9/2008 کار میکنن اگر blacklist شدن اینجا دوباره سریع اپدیت می کنم که دیگه کسی با کسپر اسکی مشکلی نداشته باشه

البته من میخواستم با یک تاپیک جداگانه هر روز کد های جدید رو اپدیت کنم و هر کدی که از کار افتاد سریع جاگزین کنم که دیگه مشکلی بنام blacklist واینا نباشه ولی مدیریت صلاح ندونست حالا فعلا اینا رو گزاشتم ولی من نمیتونم هر روز بیم کلی پست چک کنم ببینم کدوم پست مر بوط به مال منه تا بفهممکد های من هنو ز کار می کنه یا نه

zendegi
19-02-2008, 22:56
Kaspersky_Internet_Security_7.0.125_Key

Hsnti
19-02-2008, 23:28
سلام
اقا من نتونستم يه لايسنس معتبر براي
ور‍‍‍ژن 7.0.0.119 پيدا كنم اگه كسي داره ممنون ميشم

hamilton
20-02-2008, 14:33
با سلام
من وقتی میخوام key های جدید را وارد کنم این پیغام رو میده...
توی خود سایت kaspersky نوشته بود که اگه بیشتر از 2 بار انگار key اشتباه بدید اینجوری میشه.
حالا چجوری باید Active کنم؟؟

شما احتمالا بيش از 1 كليد براي رجيستركردن به آنتي ويروس خود داده ايد.كافي است فقط از يكي از كليدهاي فعال باقي مانده و ساير كليدها را Delete كنيد.اون مطلبي كه در خصوص سايت كاسپر و دادن كليد اشاره كرده ايد لطفا لينك مربوط به آن صفحه را نيز قرار بديد تا من هم ببينم.چون كليد اشتباه؟! را متوجه نشدم.اگر كليدي به كاسپر بديد كه مربوط به آن محصول نباشه محتواي پيغام چيز ديگري خواهد بود و هيچ مشكلي هم پيش نخواهد آمد.

سلام, اقا یکی به ما بگه NOD32 بهتره یا kaspersky ؟اگه 2 تا انتی ویروس داشته باشی چه جوری میشه یکیشو اف کرد؟

هركسي در اين خصوص نظر خاص خودش را خواهد داشت.بنظر من به تاپيك مقايسه آنتي ويروسها مراجعه كنيد و نتايج جديدترين تستها را مشاهده كنيد و خودتان انتخاب كنيد.توصيه خود من كاسپر ميباشه.

Mahiar0
20-02-2008, 18:20
Kaspersky Internet Security 7.0.1.325 كركش وسريالش رو مي گذاريد وطريقه اجراش چون نسخه 5 رو داشتم توي كينگ بود اونجا keyهم گذاشت ولي كار نمي كرد نميدانستم چجوري اجرا كنم؟!!!!!!!!!!!!

bozorgmehr
20-02-2008, 19:50
محبت کردید ولی این کد ها را قبول نمیکند.
Kaspersky_Internet_Security_7.0.125_Key

zhina_gian
21-02-2008, 00:34
سلام ,دوستان چه جوری میشه kaspersky رو اپدیت کرد ؟License key از کجا بیارم؟

چند صفحه آخر رو زحمت بکش بخون. بارها توسط دوستان رجیستر کی قرار داده شده و روش رجیستر هم گفته شده.
فقط کافیه چند صفحه بخونی تا همه چی دستت بیاد.

houbut
21-02-2008, 02:12
سلام بر همه . کسی می دونه اپدیت کاسپر اسکای ورژن 7.00.125 رو چه طور میتونم از روی لپ تابم ببرم روی پی سی ؟؟ آخه این اپدیتش کجا ذخیره می شه؟ 2 ماه ما رو سر کار گذاشته.

Nine
21-02-2008, 02:48
سلام بر همه . کسی می دونه اپدیت کاسپر اسکای ورژن 7.00.125 رو چه طور میتونم از روی لپ تابم ببرم روی پی سی ؟؟ آخه این اپدیتش کجا ذخیره می شه؟ 2 ماه ما رو سر کار گذاشته.

مسیر آپدیت های برنامه در این آدرسه
C:\ProgramData\Kaspersky Lab\AVP7\Bases
اما شما اگه ز این پوشه برای اپدیت دستی استفاده کنید با پیغام خطا روبرو می شید
من در امضام روش مطمئن و اصولیش رو توضیح دادم
باز اگه سوال پیش اومد در خدمتم
------------------------------------------------------------------
یه توضیح کوچولو هم در مورد تلفظ اسم این نرمافزار بدم
که تلفظ نام این آنتی ویروس به صورت کاسپراسکای نیست چون این کلمه یک کلمه انگلیسی نیست که عبارت sky در اون به معنی آسمان باشه و به صورت اسکای تلفظ بشه
بلکه این یک اسم روسی است و به صورت کسپرسکی تلفظ می شه مثل خیلی از نام های مشابه دیگه روسی از جمله داسیوفسکی و ...
اینم یه تصویر از تبلیغات نمایندگی رسمی این انتی ویروس در ایران

vtn54
21-02-2008, 10:45
يكي زحمتش رو بگشه توي پست اول سايت اين اموزش بگذاره خوبه ديگه كاربراني مثل من هي نميان بگند كي جديد اين چيزا

من ازش استفاده كردم وكار كرد
ممنون

دوست عزیز بهتر نیست قبل از دادن پست و ایراد گرفتن نگاهی به پست اول بیاندازید و بعد اگر مشکلتان رفع نشد

گله گذاری کنید.

توضیح اینکه آموزش وارد کردن سریال هم برای نسخه 6 و هم نسخه 7 از مدتها قبل در پست اول موجود است ولی ظاهرا شما و سایر

دوستانی که در اینباره مشکل دارند به خودشان زحمت یکبار نگاه کردن را نمی دهند.

houbut
22-02-2008, 02:36
مسیر آپدیت های برنامه در این آدرسه
C:\ProgramData\Kaspersky Lab\AVP7\Bases
اما شما اگه ز این پوشه برای اپدیت دستی استفاده کنید با پیغام خطا روبرو می شید
من در امضام روش مطمئن و اصولیش رو توضیح دادم
باز اگه سوال پیش اومد در خدمتم
------------------------------------------------------------------
یه توضیح کوچولو هم در مورد تلفظ اسم این نرمافزار بدم
که تلفظ نام این آنتی ویروس به صورت کاسپراسکای نیست چون این کلمه یک کلمه انگلیسی نیست که عبارت sky در اون به معنی آسمان باشه و به صورت اسکای تلفظ بشه
بلکه این یک اسم روسی است و به صورت کسپرسکی تلفظ می شه مثل خیلی از نام های مشابه دیگه روسی از جمله داسیوفسکی و ...
اینم یه تصویر از تبلیغات نمایندگی رسمی این انتی ویروس در ایران

دوست عزیز . همانطور که گفتید در مورد تغییر پوشه برای اپدیت انجام شد . ولی خواستم ببینم حالا برای انتقال این اپدیت به کامپیوتر دیگه باید چیکار کنم ؟ کل پوشه رو باید انتقال بدم؟ به کجا باید ببرم؟ یعنی پوشه رو کجای اون کامپیوتر باید بریزم؟ فایل اپدیت نباید به صورت exe باشه؟

Nine
22-02-2008, 03:38
دوست عزیز . همانطور که گفتید در مورد تغییر پوشه برای اپدیت انجام شد . ولی خواستم ببینم حالا برای انتقال این اپدیت به کامپیوتر دیگه باید چیکار کنم ؟ کل پوشه رو باید انتقال بدم؟ به کجا باید ببرم؟ یعنی پوشه رو کجای اون کامپیوتر باید بریزم؟ فایل اپدیت نباید به صورت exe باشه؟

من اینجا که توضیح دادم شما اینو دیدید؟

پوشه آپدیت های کسپر که تو درایو ویندوز ذخیره می شه منظور من نیست منظور من پوشه Update distribution
است که خودمون تو یه درایو دیگه می سازی

Bahrammt
22-02-2008, 11:28
يك سوال برام پيش اومده كه اين كليدهايي كه در اينجا به اصطلاح پابليك ميشوند و حتماً توسط ده ها نفر از دوستان استفاده ميشوند چطور در وهله اول مورد پذيرش قرار ميگيره و بعد از مدتي ميره توي ليست سياه؟
من خودم يكي از اين كليدها رو كه دوستان زحمت كشيدند و معرفي كردند و اعتبار بيشتري هم داشت براي خودم و دو نفر از دوستانم نصب كردم و تا حدود يك ماه هم مشكل نداشت.جالبه كه كليد مورد نظر فقط براي يك كامپيوتر اعتبار داشت(commerical for 1 computer).

Xbox360
24-02-2008, 00:04
Key واسه 7.0.1.325 ندارید؟
اگه کسی داره آپ کنه
ممنون

hamilton
24-02-2008, 22:09
Key واسه 7.0.1.325 ندارید؟
اگه کسی داره آپ کنه
ممنون

اگر 3-4 صفحه آخر اين تاپيك را نگاه كنيد حتما لينك دانلود جديدترين كليدهاي كاسپر را پيدا ميكنيد.

دروود بر دوستان گرامی!!
من کلی تاپیک رو گشتم اما بالاخره یه key برای kis8(beta) پیدا نکردم!اگه میشه لطف کنید یزارید!
سپاس

اينهم جديدترين سريالهاي براي نسخه 8 Beta:

KAV 8.0 - NNQGV-SASTS-7SY72-13TZ7
KIS 8.0 - AXFRG-JW6EC-47MP1-HV4EE

Nine
25-02-2008, 00:11
سپاس از شما دوست عزیز! اما من جایی رو پیدا نکردم که بتونم این سریال ها رو وارد کنم!فقط میشه از key استفاده کرد!اگه راهنمایی کنید ممنون میشم!

مطابق شکل عمل کن و در صفحه بعدی سریال رو در حالی که به اینترنت متصلی وارد کن و منتظر تایید اون از طرف سایت کسپرسکی باش

saeed258s
25-02-2008, 00:15
دوست عزیز!
من از کاسپر نسخه 8 استفاده می کنم!در حالیکه شما از کاسپر نسخه 7 توضیح گذاشته اید!
سپاس

Nine
25-02-2008, 00:41
دوست عزیز!
من از کاسپر نسخه 8 استفاده می کنم!در حالیکه شما از کاسپر نسخه 7 توضیح گذاشته اید!
سپاس

حق با شماست
البته شاید در این نسخه هم از همین عبارت استفاده شده باشد
هر چند که من می خواستم بهتون بگم استفاده از نسخه 8 به خاطر بتا بودنش ایرادات زیادی داره و استفاده ازش اصلا مناسب نیست خصوصا برای شما که مسلما به امنیت سیستمتون اهمیت غایلید
بهتره از نسخه های 7 نهایی استفاده کنید که علاوه بر امنیت و ایرادات کمتر دارای رجیستر کی های بیشتری هم هست و هر گاه هم مشکلی براتون پیش بیاد با توجه به اینکه دوستان بیشتری از این نسخه استفاده می کنند امکان گرفتن کمک بیشتر می شود.
با تشکر

saeed258s
25-02-2008, 00:48
حق با شماست
البته شاید در این نسخه هم از همین عبارت استفاده شده باشد
هر چند که من می خواستم بهتون بگم استفاده از نسخه 8 به خاطر بتا بودنش ایرادات زیادی داره و استفاده ازش اصلا مناسب نیست خصوصا برای شما که مسلما به امنیت سیستمتون اهمیت غایلید
بهتره از نسخه های 7 نهایی استفاده کنید که علاوه بر امنیت و ایرادات کمتر دارای رجیستر کی های بیشتری هم هست و هر گاه هم مشکلی براتون پیش بیاد با توجه به اینکه دوستان بیشتری از این نسخه استفاده می کنند امکان گرفتن کمک بیشتر می شود.
با تشکر
دوست عزیز!سپاس از شما...
متاسفانه من در این نسخه همچین گزینه ای ندیدم!
و در مورد نسخه 7،من خودم رو یکی از ویندوز هام نسخه 7 نصبه،اما ویروسی شده بود(چون آپیدتش نکرده بودم)و امکان آپدیتش هم برام میسر نبود(بدلیل سرعت پایین دایل آپ!)اما با وجودیکه می دونستم نسخه بتا مشکلات زیادی رو داره،برای امتحان نصب کردم و حدود 2000 ویروس!!شناخت!!اما چون فعال نشده،بصورت ریل تایم عمل نمیکنه!
:11:

Nine
25-02-2008, 01:03
دوست عزیز!سپاس از شما...
متاسفانه من در این نسخه همچین گزینه ای ندیدم!
و در مورد نسخه 7،من خودم رو یکی از ویندوز هام نسخه 7 نصبه،اما ویروسی شده بود(چون آپیدتش نکرده بودم)و اگه امکان آپدیتش هم برام میسر نبود(بدلیل سرعت پایین دایل آپ!)اما با وجودیکه می دانستم نسخه بتا مشکلات زیادی رو داره،برای امتحان نصب کردم و حدود 2000 ویروس!!شناخت!!اما چون فعال نشده،بصورت ریل تایم عمل نمیکنه!
:11:

با سلام
دوست عزیز من در امضام روش دستی آپدیت کسپر رو توضیح دادم شما می تونید آپدیت ها رو از سایت کسپر دانلود کنید (مثلا در کافی نت) و سپس به روش دستی آنتی ویروس نسخه 7 رو آپدیت کنید
اینکه این نسخه 2000 تا ویروس رو شناخته دلیل بهتر بودنش نیست چون احتمالا اگه این تشخیص اشتباه هم نباشه به این علته که سیستم شما آلوده شده و ممکنه این آلودگی به تعداد زیادی فایل سرایت کرده و این همون فایل ها باشن
در ضمن نسخه جدید 7 کسپر 7.0.1.325 هنگام نصب آخرین تاریخ آپدیتش برای 15 روز پیشه که نیاز به آپدیت خیلی حجیمی هم نداره
حتی اگه شما به هر دلیلی از نسخه 7 نمی تونید استفاده کنید مسلما آنتی ویروسی با گارد فعال بسیار بهتر از آنتی ویروسی با گارد غیرفعال است مثلا نود32 ورژن جدید 3.0.642 که حجم آپدیت های بسیار کمی داره و یا AVIRA ANTI VIR CLASSIC که رایگان است و آنتی ویروس خوبیه - البته فایروال رو هم فراموش نکنید
موفق باشید

hamilton
25-02-2008, 12:37
جديدترين كرك محصولات كاسپر**فوريه 2008**

با سلام خدمت دوستان.

امروز قصد دارم جديدترين كرك محصولات كاسپر (آنتي ويروس و اينترنت سكيوريتي) راخدمت دوستان معرفي كنم.
اين كرك فقط روي نسخه 7 (با Build هاي مختلف مانند 7.0.325 و 7.0.321 و 7.0.125 و ...) كار ميكنه.
با استفاده از اين كرك شما مشكلي در زمينه بلك ليست شدن كليدها نخواهيد داشت.شما حتي ميتوانيد با استفاده از كليدهايي كه در ليست سياه قرار گرفته اند و با استفاده از اين كرك كاسپر خود را براحتي آپديت كنيد.
اين كرك براي اولين بار در بين سايتهاي ايراني خدمت دوستان و در اين سايت معرفي ميشه.

به راهنماي تصويري نحوه استفاده از كرك توجه فرماييد:

تصويري از محيط كرك:

همانطور كه در تصوير فوق نيز مشاهده ميكنيد اين كرك هم حاوي چند كليد براي KAV و KIS نسخه 7 ميباشه و هم حاوي كرك براي هر دو محصول آنتي ويروس و اينترنت سكيوريتي نسخه 7 ميباشه.در كنار اين گزينه ها داراي امكان Remove Key نيز ميباشه كه ميتونيد با استفاده از آن كليدي كه ر حال حاضر توسط كاسپر استفاده ميشه را حذف كنيد.شما نيز بر اساس نوع محصولي كه استفاده ميكنيد يكي از دو گزينه را براي كرك كردن استفاده كنيد.

دستورالعمل نحوه استفاده از كرك

1-ابتدا آنتي ويروس يا اينترنت سكيوريتي را با استفاده از هر كليدي (چه فعال و چه در ليست سياه قرار گرفته) نصب كنيد و مراحل نصب را به پايان برسانيد.

2-مطابق شكل زير شما بايد تيك قسمت "self-defense service" را برداريد:

3-حتما حتما بعد از اينكار بايد كاسپر را از قسمت System Tray (همون علامت كاسپر در كنار ساعت ويندوز) خارج كنيد.به اين صورت كه روي آيكون كاسپر كليك راست كرده و گزينه Exit را انتخاب كنيد.

4-حال فايل كرك را اجرا كرده و بر اساس نوع محصول خود يكي از دو گزينه براي Patch را انتخاب كنيد.

5-حال كاسپر را اجرا كرده و مجدد گزينه "self-defense service" را فعال كنيد.

6-حال با همون كليدي كه در ليست سياه قرار گرفته كاسپر را براحتي آپديت كنيد.

نكته:

در صورت هرگونه مشكل(احتمالي) در آپديت فايل زير را دانلود و در مسير :

C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP7\Bases

كپي كنيد.منظور از C در مسير فوق درايوي است كه ويندوز در آن نصب است.

آدرس دانلود فايل آپديت(در صورت نياز):

لينك دانلود فايل كرك

Xbox360
26-02-2008, 02:31
سلام
Hamilton , من همه این راه ها رو رفتم ولی بازم کلید ها رو نمیخوره
چیکار کنم؟
نسخه من اینه: 7.0.1.325

hamilton
26-02-2008, 08:51
سلام
Hamilton , من همه این راه ها رو رفتم ولی بازم کلید ها رو نمیخوره
چیکار کنم؟
نسخه من اینه: 7.0.1.325

دوست عزيز يعني چي كليدها رو نميخوره؟متوجه منظور شما نميشم.ميشه دقيقتر توضيح بديد؟

Xbox360
26-02-2008, 16:37
دوست عزيز يعني چي كليدها رو نميخوره؟متوجه منظور شما نميشم.ميشه دقيقتر توضيح بديد؟

یعنی هر چی License Key بهش میدم قبول نمیکنه . . .

hamilton
26-02-2008, 16:52
یعنی هر چی License Key بهش میدم قبول نمیکنه . . .

شما از اين كرك آخري استفاده كرديد يا فقط از License Key استفاده ميكنيد؟به شما چه پيغامي ميده؟لطفا دقيق متن پيغام را بذاريد.در ضمن حتما به اين نكته توجه داريد كه كليد محصولات مختلف كاسپر به هم نميخوره.مثلا كليد آنتي ويروس قابل استفاده در اينترنت سكيوريتي نيست و بالعكس.

FARID88
26-02-2008, 22:13
اگر دوستان لطف کنند و چند تا کلید جدید بذارند عالیه باز تمام کلید ها رفتند در لیست سیاه.

hamilton
27-02-2008, 20:18
يك كرك جديد ديگر براي محصولات كاسپر

دوستان حتما ميدونند كه محصولات كاسپر (آنتي ويروس و اينترنت سكيوريتي) قابليت استفاده به صورت آزمايشي براي مدت 30 روز را دارند.براي استفاده كاسپر بصورت آزمايشي كافيه به اينترنت وصل شده و از قسمت Activation گزينه Trial را انتخاب كنيد تا كاسپر به سرور خودش متصل شده و محصول شما براي يك دوره 30 روزه فعال بشه.
حالا كركي درست شده كه با تغييراتي كه در رجيستري ميده بعد از پايان اين دوره 30 روزه و با اجراي اين كرك مجدد ميتونيد كاسپر را بدون نياز به هرگونه License Key و ترس از Black List شدن كليدها براي يك دوره 30 روزه ديگه فعال كنيد و همين روند را ادامه بديد.
دوستاني كه علاقمند به استفاده از اين روش هستند ميتونند كرك جديد را از ادرس زير دانلود كنند:

Kaspersky Trial Reset v1.0

havas_1980
27-02-2008, 21:15
سلام به hamilton عزیز!
ببخشید این سئوال رو میکنم ... اون کرک قبلی که تو صفحه قبل توضیحش رو دادین خداییش درست عمل میکنه یا نه؟ ... چون به نظر میاد طبق گفته دوستان موثر واقع نشده...

این کرک جدید که در پست بالا اشاره کردید, اینم یه جور دردسر داره! چون در آخر 30 روز, دوباره این کرک باید اجرا بشه.
عذاب آور نیست؟!

در آخر یه سوال دیگه ... کلید Internet Security ورژن 6.0.2.614 به 7.0.1.321 میخوره؟

ممنون از زحمتی که میکشید...

hamilton
27-02-2008, 21:26
سلام به hamilton عزیز!
ببخشید این سئوال رو میکنم ... اون کرک قبلی که تو صفحه قبل توضیحش رو دادین خداییش درست عمل میکنه یا نه؟ ... چون به نظر میاد طبق گفته دوستان موثر واقع نشده...

این کرک جدید که در پست بالا اشاره کردید, اینم یه جور دردسر داره! چون در آخر 30 روز, دوباره این کرک باید اجرا بشه.
عذاب آور نیست؟!

در آخر یه سوال دیگه ... کلید Internet Security ورژن 6.0.2.614 به 7.0.1.321 میخوره؟

ممنون از زحمتی که میکشید...

دوست عزيز اون كركي كه در صفحه قبل گذاشتم توسط افراد معتبري تست شده و حتي ازشون خواهش كردم روي Build هاي مختلف نسخه 7 تست كنند و نتيجه را اعلام كنند كه بر اساس گفته هاي آنها و پس از صحت عملكرد اون اين كرك را قرار دادم.تست اين كرك هم هيچ ضرري و آسيبي به سيستم شما نميرسونه.اگر طبق دستورالعملي كه گفتم عمل كنيد مطمئنا نتيجه خواهيد گرفت بخصوص اگر كساني باشند كه كليد آنها در ليست سياه قرار گرفته باشه راحت تر ميتونند نتيجه عملكرد اين كرك را اعلام كنند.تا الان بيش از 40 نفر از اين سايت اقدام به دانلود اين كرك كرده اند و هيچ كسي هم نظري در خصوص عملكرد اين كرك نداده.

در مورد كرك دوم كه بنظر من هيچ دردسري نداره كافيه يكبار اين كرك را اجرا كنيد و به اينتر نت وصل بشيد و مجدد آنرا فعال كنيد و يك محصول 100% معتبر داشته باشيد.ديگه از اين راحت تر فكر نميكنم بشه كه ما هم نخواهيم بابت خريد يك محصول عالي پول بديم و هم نخواهيم زحمت اجراي يك فايل كرك را بكشيم و از تمام امكانات يك محصول موثر استفاده كنيم.

كليه كليدهايي كه براي نسخه هاي بالاتر عرضه شده اند در نسخه هاي پايين تر قابل استفاده هستند ولي بالعكس آنرا بعيد ميدونم.

amir2011
28-02-2008, 17:39
من قبلا یک License Key زدم که تا 9.8.2008 رو ساپورت میکرد حالا آنتی ویرووس رو آپدیت کردم دیگه اونو قبول نمیکنه اگه یک Key جدید بزارید ممنون میشم.

parsbin
28-02-2008, 17:49
بله
فکر میکنم اکر مثل سابق کلید های جدید بزارید بهتر باشه
البته اگر در دسترستون باشه
ممنون

hamilton
29-02-2008, 19:18
من کی جدید انتی ویروس کاسپراسکای2007.125را مخواهم

یه کی جدید غیر از (03D4-00048D-001C8F09) برای(119. 7.0.0)kaspersky internet security لطف کنید !!!!ممنون!!

دوستان عزيز اگر نگاهي به چند صفحه آخر اين تاپيك بندازيد 100% لينك دانلود جديدترين كليدها را پيدا ميكنيد.كليدهاي موجود بر روي تمام Buildهاي مختلف نسخه هاي 7 و 6 كار ميكنند.يعني اين كليدها روي نسخه 7.0.325 و 7.0.321 و 7.0.125 و 7.0.119 و.... كار ميكنند.پس دنبال كليد اختصاصي براي مثلا نسخه 7.0.119 نباشيد.اين كليد ها روي نسخه هاي مختلف يك محصول كار ميكنند.

sltavakoli
01-03-2008, 00:11
سلام به همه.

اقا من چند صفحه ی قبل رو گشتم هیچ کلید جدیدی نبود.به جزاون که جناب هامیلتون برای فعال سازی کلید

های سیاه !!!!!!!! (black list ) معرفی کرده بودن.

حالا اگه میشه یه سریال یا کلید جدید یا ... بدید که هم انتی ویروس اپدیت بشه و هم به کارکرد اون اسیب نزنه.

من از اینترنت سکوریتی 7.0.325 (ببخشید که بیلد رو هم نوشتم.گفتم شاید احتیاج بشه).

راستی نمیشه یه کلید یا سریالی رو که حتما کار میکنه روی پست اول بزارین تا این دردسر ها رو نداشته باشه؟

EMAN.T
01-03-2008, 01:04
کسی کرک anti-viruse kaspersky 7.0.1.321نداره . کمکم کنی

hsj110
01-03-2008, 01:17
کسی کرک anti-viruse kaspersky 7.0.1.321نداره . کمکم کنی

سلام شبت بخیر

یک کرک صفحه 153 هستش که کار میکنه . توضیحاتشم همونجا میتونی ببینی

موفق باشی:10:

ADELANTE
01-03-2008, 03:11
همیلتون خسته نباشید
اون کرکی که گذاشتی خیلی حال داد
مثل همیشه با اطمینان کامل دانلود و اجراش کردم
درود بر شما

hamilton
01-03-2008, 13:44
دوست عزیز غیب نگو!!!!
حالا 5-6 تا ستاره داری که دلیل نمیشه فکر کنی بقیه ی اعضا از پشت کوه اومدن!!!!:13:
به تاریخ عضویتم نگاه کنJun 2006!!!!!:27:یعنی این چیزا که گفتی حالیمه!!!
من تمامش رو امتحان کردم نشد !!!! گفتم اگه کسی داره بده .حالا چیزی ازت کم شده!!!!:41:
اگه واقعا" همکار این بخشی برو 3-4 تا کی جدید پیدا کن .الکی گیر نده!!!
در ضمن دنبال کی اختصاصی نبودم می خواستم درخواستم واضح با شه!!!!!
و یه دوروغم گفتی!!!!

سلام خدمت شما.
بنده غيب گو نيستم.5-6 ستاره كه هيچ اگر 100 تا هم ستاره داشته باشم ذره اي احساس غرور نميكنم و هيچ وقت هم فكر نميكنم كه كاربراي اين سايت از پشت كوه اومدن.اين ستاره ها هيچ ارزشي براي من نداره.من بدون هيچ چشمداشتي براي حل مشكل دوستان تمام تلاشم را كرده و ميكنم و همينكه مشكل دوستان را بتوانم حل كنم براي من بزرگترين پاداشه و هيچ وقت هم تا اين لحظه به هيچ كاربري بي احترامي نكرده ام و از موضع برتر برخورد نكرده ام.خود من از دوستان اين سايت مطالب زيادي ياد گرفته ام.اين ستاره ها و پست و مقامها هم براي كسي باقي نموده و كسي را به جايي نرسونده.اين درجه ها فقط مسوليت انسان را در خصوص دوستان بيشتر ميكنه.
اگر در صحبتهاب من بي احترامي و برخورد ناشايستي در ارتباط به خودتان احساس كرديد از شما عذرخواهي ميكنم گرچه من خودم همچين نيتي نداشته و ندارم.

Markus
01-03-2008, 19:50
اين هم چندين کد فعال برای دوستانی که وقت ندارن برن صفحه های قبلی رو بگردن،
تمام کدها تست شده و تا اين لحظه کار ميکنند,
درضمن دوستان لينک زير رو داشته باشين چون هميشه من کدهای جديد تر رو در همين آدرس قرار ميدهم
اين کد ها بر روی تمام نسخه های ورژن 7 محصولات کسپرسکی جواب ميدهند

(پوشه KAV برای Anti-Virus و پوشه KIS برای Internet Security)

Xbox360
01-03-2008, 20:00
سلام
من نتونستم دانلودش کنم , میشه یه جا دیگه آپ کنی
ممنون

redblood
01-03-2008, 21:58
لطف میکنید لایسنس ها و کرک های کسپرسکی ورژن 6 رو بذارید.هرچی میگردم پیدا نمیکنم.
ممنون

shahedi
01-03-2008, 23:38
سلام
من نتونستم دانلودش کنم , میشه یه جا دیگه آپ کنی
ممنون
بفرمایید دوست عزیز

amir2011
02-03-2008, 02:50
اين هم چندين کد فعال برای دوستانی که وقت ندارن برن صفحه های قبلی رو بگردن،
تمام کدها تست شده و تا اين لحظه کار ميکنند,
درضمن دوستان لينک زير رو داشته باشين چون هميشه من کدهای جديد تر رو در همين آدرس قرار ميدهم
اين کد ها بر روی تمام نسخه های ورژن 7 محصولات کسپرسکی جواب ميدهند

(پوشه KAV برای Anti-Virus و پوشه KIS برای Internet Security)

خیلی ممنون...
ولی نمیشه آپدیت کرد میگه رمز شما جزء بلک لیسته...!
راستش من آخر نفهمیدم رمز رو قبول کرده یا نه...!

shahedi
02-03-2008, 11:16
خیلی ممنون...
ولی نمیشه آپدیت کرد میگه رمز شما جزء بلک لیسته...!
راستش من آخر نفهمیدم رمز رو قبول کرده یا نه...!

شما ابتدا تمام کلید ها را حذف کنید بعد اقدام کنید.تصویر وجود دو کلید را نشان می دهد.

hamilton
02-03-2008, 13:38
لطف میکنید لایسنس ها و کرک های کسپرسکی ورژن 6 رو بذارید.هرچی میگردم پیدا نمیکنم.
ممنون

دوست عزيز License Key هايي كه براي نسخه 7 قرار داده اند بايد بدون مشكلي روي نسخه 6 هم كار كنند.تست كنيد.لينك دانلود جديدترين كليدها را هم دوست عزيزمون Markus در صفحه قبل قرار دادند.

TATAR1400
02-03-2008, 17:12
بابا واسه نسخه 8.0.0.113 kaspersky internet security یه کرک خیلی خیلی ..... .خوب بزارین دیگه حالا 2ماهه که اومده ولی هر چی میگردم پیدا نمیشه یا اگه چیزی هم باشه جواب نمی ده.اینها همش الکی کرک میدن بیرون.منظورم شما نیستید ها.اونهایی که خیلی .... .

zhina_gian
02-03-2008, 17:18
بابا واسه نسخه 8.0.0.113 kaspersky internet security یه کرک خیلی خیلی ..... .خوب بزارین دیگه حالا 2ماهه که اومده ولی هر چی میگردم پیدا نمیشه یا اگه چیزی هم باشه جواب نمی ده.اینها همش الکی کرک میدن بیرون.منظورم شما نیستید ها.اونهایی که خیلی .... .

بابا ما هم 2 ماهه که داریم میگیم از نسخه 8 استفاده نکنید. این نسخه هنوز آزمایشی است و به صورت رسمی
معرفی نشده.

حالا تو این 2 ماه مگه شما گوش میدید؟

hamilton
02-03-2008, 17:45

براي ورژن 8 محصولات كاسپر كه فعلا در مرحله بتا هستند فقط چند Activation Code منتشر شده كه چندتايي از آنها را قرار داده ايم.از طرف ديگه ملاحظه ميكنيد كه بعد از گذشت 1 سال از انتشار نسخه 7 بتازگي 2-3 كرك خوب و فعال معرفي شده (بجز License Key).براي انتشار كرك براي ورژن 8 هم بايد صبر كرد تا نسخه نهايي اين نسخه منتشر بشه بعد Crackerها دست بكار بشن.بمحض اينكه كرك يا License Key معتبري براي نسخه 8 منتشر بشه اين سايت جزء اولين سايتهايي خواهد بود كه آنرا براي استفاده كاربران قرار خواهد داد.

fereshte222
03-03-2008, 22:04
سلام
من دو کرکی که دوستمون همیلتون در صفحات اخیر گذاشته بوددند(New_Patch_Feburary_2008_و Kas_Trial_Reset_v1.0)را دانلود کردم ولی وقتی میخواهم فایل رل extract کنم خطای no archive found را میدهد
بقیه دوستان این مشکل را نداشتند؟

MR.Punisher
04-03-2008, 01:00
دوستان سلام
من وقتی کسپر رو اپدیت می کنم بعد از اینکه اپدیت تموم میشه
ارور میده که Key Verification Failed و رنگش قرمز میشه.
با این حساب کسپر اپدیت میشه یا نه؟
دوستان راهنمایی کنن.ممنونم.

zhina_gian
04-03-2008, 01:58
دوستان سلام

جواب خودت رو خودت دادی دیگه ... وقتی میگه Failed یعنی آپدیت ناموفق بوده و رگ کی شما برای رجیستر ماندن
این آنتی ویروس مورد تایید کمپانی کسپرسکی نیست.

پس شما از رگ کی هایی که در صفحات قبل بارها گذاشته شده با توجه به توضیحات داده شده استفاده کنید تا
مشکلتون برطرف بشه.

موفق باشید. :11:

OOGame MakerOO
04-03-2008, 13:59
با سلام.
مي بخشيد چند تا سوال داشتم.
من لينك هاي صفحه اول رو دانلود كردم ولي نفهميدم كه براي Internet Security 7.0.1.321 بايد از كدوم يكي از اين كرك ها استفاده كنم؟
كسي مي تونه كمك كنه، خواهشاً

hamilton
04-03-2008, 14:45
دوستان سلام

شما كليد قبلي را از قسمت Activation حذف كنيد و از لينك زير كليدها را دانلود و يكي از آنها را متناسب با محصول خود استفاده كنيد:

با سلام.
مي بخشيد چند تا سوال داشتم.
من لينك هاي صفحه اول رو دانلود كردم ولي نفهميدم كه براي Internet Security 7.0.1.321 بايد از كدوم يكي از اين كرك ها استفاده كنم؟
كسي مي تونه كمك كنه، خواهشاً

دوست عزيز از لينك زير جديدترين كليدها را كه Markus عزيز تهيه كرده اند دانلود و متناسب با محصول خود از يكي از كليدها استفاده كنيد:

MR.Punisher
04-03-2008, 19:00
شما كليد قبلي را از قسمت Activation حذف كنيد و از لينك زير كليدها را دانلود و يكي از آنها را متناسب با محصول خود استفاده كنيد:

دوست عزيز از لينك زير جديدترين كليدها را كه Markus عزيز تهيه كرده اند دانلود و متناسب با محصول خود از يكي از كليدها استفاده كنيد:

همیلتون عزیز من هم Key ها رو از همین لینکی که گفتی دانلود کردم نه از جای دیگه.لینک مارکوس
بود اگه اشتباه نکنم.دست ایشون هم درد نکنه.
در ضمن اولین Key بود که نصب کردم.یعنی Key دیگه ای قبلا نصب نبوده که بخوام پاکش کنم.
البته امروز اپدیت کردم و فقط 800 کیلوبایت اپدیت کرد و گفت اپدیت کامل شد.ارور هم نداد.
با این احوال دلیل ارور اولیه چی بود؟

در ضمن من از نسخه 7.0.1.321 استفاده می کنم که قانونا تمام Key های ورژن 7 باید کار کنه.
پس مشکل اشتباه بودن Key هم منتفی هست.راهنمایی کنید.

پست های پشت سر هم ادغام شد
Jalal

OOGame MakerOO
04-03-2008, 20:35
آره ... نسخه من هم 7.0.1.321 هست ولي با چند تايي كه امتحان كردم كار نكرد. (Internet Security 7.0.1.321)

MR.Punisher
04-03-2008, 21:49
آره ... نسخه من هم 7.0.1.321 هست ولي با چند تايي كه امتحان كردم كار نكرد. (Internet Security 7.0.1.321)

Key هایی که من دانلود کردم کار می کنن.من سوالم راجع به اپدیت بود.
به شما هم پیشنهاد میدم از Key های که مارکوس عزیز اپلود کردن استفاده کنید.
برای من که کار کرد.از اونهایی استفاده کنید که تا 2009 اعتبار دارن.

majid20
04-03-2008, 23:05
من با تمام ورژنهاى کاسپرسکى اینترنت سکیوریتى کار کردم اما هیچکدوم به روانى Kaspersky Internet Security 7.0.0.125 نیست . ورژنهاى بالاتر گویا اصولا یه ایراداتى دارند. درضمن Key و کرک براى این ورژن به راحتى پیدا میشه :20:
حالا نمیدونم دوستان چه اصرارى دارند ار ورژنهاى دیگه استفاده کنند :13:

MR.Punisher
05-03-2008, 00:18
آقا یه key بدین برای Kaspersky Internet Security Version 7.0.1.325 ممنون

دوست عزیز از لینک زیر می تونید Key برای کسپراسکای(Kis & Kav) دانلود کنید.
زحمتش رو هم جناب مارکوس کشیده.

لینک پارسا اسپیس هست و دانلودش راحت هست.بعد از دانلود و Extract
از Key های موجود در پوشه KIS استفاده کنید.4 تا Key هست که تا سال 2009
اعتبار دارن.سعی کنید از اونا استفاده کنید تا بیشتر محصولتون رو فعال نگه دارید.
پیروز باشید.

Markus
05-03-2008, 11:55
لينک کدهای فعال محصولات کسپرسکی 7 دوباره بروز شد!
اين بار:
52 کد فعال برای محصول آنتی ويروس و
20 کد فعال برای محصول سکوريتی...

نکته: تمام کدها تست شده و تا اين لحظه همه فعال هستن و هيچ کدوم از کدها تکراری نيستن و همچنين کدها به ترتيب تاريخ انقضا مرتب و تاريخ گذاری شده اند! در ضمن اين کدها برای محصولات کسپرسکی 6 هم کاربرد دارند.

پوشه KAV برای Anti-Virus و پوشه KIS برای Internet Security

ehsan_jan3
06-03-2008, 00:42
دوستان عزیز کاسپرسکی سکوریتی از هم جدا نیست که شما دو کی جدا میدهید.

من با کی انتی ویروس سکوریتی را فعال کردم .دوتاش یکیه.

hamilton
06-03-2008, 08:53
يك سايت براي دريافت كليدهاي كاسپر

دوستاني كه نيازمند كليدهاي محصولات كاسپرسكي (آنتي ويروس و اينترنت سكيوريتي) هستند ميتوانند با مراجعه به سايت زير كليد مورد نياز خود را دريافت كنند.در كنار كليدها تاريخ انقضاء آنها نيز نوشته شده است.با اين سايت و كليدهاي موجود در آن فكر نكنم دوستان مشكل كليد براي محصولات كاسپر داشته باشند:

اين هم آدرس سايت:

Nine
08-03-2008, 15:35
شرمنده سوالم رو اينجا ميپرسم
ميخوام بدون تعصب جواب بدين كه كدوم يكي از اين انتي ويروس ها خوب آپديت ميشه؟!!!!!!!

يا حق (:

خوب به هر حال شما از هر آنتی ویروسی که پولی باشه و بخواین به صورتی بدون پرداخت پول و خرید اون آنتی ویروس ازش استفاده کنید گاها به مشکلاتی در آپدیت ممکنه بر بخورید
مثلا کی شما در لیست سیاه قرار بگیره یا اینکه کرک شما از کار بیفته
برا همین مطمئن ترین آنتی ویروس ها در آپدیت (اگه فقط آپدیت رو در نظر بگیریم نه سایر پارامترهای یک آنتی ویروس خوب رو ) آنتی ویروس های رایگانه
که در بین اونها چند گزینه وجود داره مثل AVG FREE EDITION-AVAST FREE-ANTIVIR , ...
که خوب بدون کوچکترین مشکلی استفاده و آپدیت می شن
در بین انتخاب های رایگان به نظر من بهترین گزینه
avira antivir personal classic
است که واقعا هم از نظر سبکی و هم از نظر دیتا بیس گاهی از آنتی ویروس های پولی هم بهتر ه
این لینک دانلود

در بین آنتی ویروس های پولی شاید آپدیت مکافی و نورتون از بقیه دردسر بیشتری داشته باشه
در عوض اگه یه لایسنس معتبر برای کسپرسکی داشته باشید - که معولا دوستان در انجمن سریال کسپرسکی این کی ها رو می ذارن - آپدیتش بدون مشکل انجام می شه تا وقتی که کی شما در لیست سیاه قرار نگیره که در اون صورت باید کی جدید بهش بدید
آنتی ویروس نود32 هم اگه نسخه رجیستر شده رو از سایت شکت دانلود و با سریال آپدیت کنید - سایت سریال در صفحه اول تاپیک سریال نود32- گذاشته شده است - استفاده از کرک رو نود 32 در بعضی مواقع دردسر ایجاد می کنه و خوب خیلی ها هم بدون مشکل از کرک رو نسخه 3 استفاده می کنن

Nine
08-03-2008, 15:57
واقعا ممنونم عزيزم
حالا با كدوم يكي از اينها اين ويروسي كه به جونم افتاده رو حذف كنم
تمام پوشه هاي كامپيوتر وقتي با موس ميرم روش 37 kb رو نشون ميدن!!!
تو موبايل هم فايلي ميريزم اصلا نشون نميده!
يا حق (:

شما باید این مطلب رو در تاپیک مشکلات آلوده شدن به ویروس مطرح کنید
قبل از دادن پست در اونجا ابتدا صفحه اول رو بخونین و به اونا عمل کنید شاید مشکلتون حل شد
اگه نشد یه جستجو بکنید ببینید قبلا کسی به این مشکل دچار نشده و ببینید می تونین راه حلی براش پیدا کنید
اگه نشد اونجا مطرح کنید اونجا خیلی زودتر به نتیجه می رسید تا اینجا
موفق باشید

hamilton
11-03-2008, 20:12
من کرک کاسپراسکای 6 را از کجا بیارم

كليدهاي نسخه 7 روي نسخه 6 هم كار ميكنند.شما ميتونيد از سايتي كه آدرس آنرا گذاشتم و در پست بالايي هم مشاهده ميكنيد متناسب با محصول خود يك كليد را دانلود و تست كنيد.

hlpmostafa
13-03-2008, 02:06
سلام
می شه توضیح بدید چه طور باید پسورد Kaspersky Internet security رو که خودم گذاشتم و الان یادم رفته رو بردارم؟
در ضمن مشخصات کامل نسخه ی من:
ورژن 7.0.0.119
سیستم عامل من هم ویستاست.
با تشکر

Markus
13-03-2008, 14:02
چند مدت پيش دوست عزيزم هميلتون برنامه اي (Patch) رو معرفی کردن که با استفاده از اون ميشد محصولات کسپرسکی 7.0 رو حتی با استفاده از کد های قرار گرفته در ليست سياه آپديت کرد!، من اين روش رو چندين بار تست کردم و چون ديدم جواب ميده فايل آموزش اين برنامه رو بصورت PDF برای شما دوستان آمده دريافت کردم،
اين برنامه بيشتر بدرد دوستانی ميخورد که دسترسی هميشه به کدهای جديد ندارن و ميخوان کد مورد استفاده اونها سری از بين نره، درکل برنامه مفيدی هست:

دانلود Patch مورد نظر

دريافت آموزش Patch بصورت فايل PDF

Nine
13-03-2008, 22:38
سلام
می شه توضیح بدید چه طور باید پسورد Kaspersky Internet security رو که خودم گذاشتم و الان یادم رفته رو بردارم؟
در ضمن مشخصات کامل نسخه ی من:
ورژن 7.0.0.119
سیستم عامل من هم ویستاست.
با تشکر

با سلام

ابتدا کامپیوتر را ری استارت کنید. هنگام بالا امدن کامپیوتر با زدن کلید F8 صفحه کلید وارد Safemode شوید.
در آنجا به آدرس محل نصب کسپرسکی بروید – پیش فرض در ویستا
C:\Program Files \Kaspersky Lab\Kaspersky Internet Security 7.0
د ر آنجا فایلی به نام avp.exe وجود دارد آن را به نام temp.exe تغییر نام دهید.
سپس کامپیوتر را ری استارت کنید و بذارید به حالت عادی بالا بیاد
حالا مجددا به محل نصب آنتی ویروس بروید و روی همون فایلی که اسمش رو عوض کردید (temp.exe) دوبار کلیک کنید.
حالا در کسپر باز شده مطابق شکل زیر عمل کنید

خوب حالا روی آیکن کسپر در کنار ساعت سیستم کلیک راست کنید و گزینه exit رو بزنید تا کسپر بسته بشه
حالا به مسیر نصب کسپر برید و نام اون فایل رو که عوض کردید دوباره به حالت اولیه (avp.exe) تغییر نام دهید
حالا روی همین فایل دوبار کلیک کنید تا کسپر اجرا بشه
حالا مجددا به تنظیمات کسپر برید و حالت selfprotection رو فعال کنید

د اگه خواستید پسورد جدید هم می تونین
بذارید.
موفق باشید

fereshte222
14-03-2008, 00:21
سلام به همه دوستان و خسته نباشید به همه کسانی که در این انجمن مشکل بقیه را حل میکنند
من key هایی که دوستان اخیرا معرفی کردهاند را برای internet security استفاده کردم ولی مشکل اینه که با اینکه تاریخ انقضای اون را مثلا 18/3/2009 ولی زیرش زده که مثلا 4 dayes remain
دلیل این مشکل چی میتونه باشد مگه همون تاریخ زمان انقضای این key ها نیست؟
در ضمن در مورد اموزشی که دوستمون markus گذاشتند اولا که خیلی ممنون
دوما اینکه اگر یه key در لیست سیاه قرار گرفته باشد با اجرای این patch انتی ویروس پیغامی مبنی بر قرار گرفتن در لیست سیاه نمیدهد ومثل یه key معتبر باهاش رفتار میکند؟

zhina_gian
14-03-2008, 00:32
سلام به همه دوستان و خسته نباشید به همه کسانی که در این انجمن مشکل بقیه را حل میکنند
من key هایی که دوستان اخیرا معرفی کردهاند را برای internet security استفاده کردم ولی مشکل اینه که با اینکه تاریخ انقضای اون را مثلا 18/3/2009 ولی زیرش زده که مثلا 4 dayes remain
دلیل این مشکل چی میتونه باشد مگه همون تاریخ زمان انقضای این key ها نیست؟
دوما اینکه اگر یه key در لیست سیاه قرار گرفته باشد با اجرای این patch انتی ویروس پیغامی مبنی بر قرار گرفتن در لیست سیاه نمیدهد ومثل یه key معتبر باهاش رفتار میکند؟

تاریخ سیستمتون اشتباهه. امسال سال 2008 است و تاریخ سیستم شما روز جمعه 24 اسفند ماه باید برابر با
14 مارس 2008 باشه.

Markus
15-03-2008, 02:10

بله دوست عزيز، با اجرای دقيق اون به همون صورتی که گفتم، کدی که قبلاً در ليست سياه قرار گرفته است بصورت کد تأييد شده به محصول شناسانده ميشه، و آپديت هم بطور کامل انجام ميشه، درضمن من شخصاً اين روش رو تست کردم و آپديت هم کردم، و به خوبی جواب داد ...

Markus
15-03-2008, 21:26
لينک کدهای فعال محصولات کسپرسکی 7.0 بروز شد!
اين بار:
61 کد فعال برای محصول آنتی ويروس و
22 کد فعال برای محصول سکوريتی...

نکته: تمام کدها تست شده و تا اين لحظه همه فعال هستن و هيچ کدوم از کدها تکراری نيستن و همچنين کدها به ترتيب تاريخ انقضا مرتب و تاريخ گذاری شده اند، در ضمن اين کدها برای محصولات کسپرسکی 6.0 هم کاربرد دارند.
پوشه KAV برای Anti-Virus و پوشه KIS برای Internet Security

light
16-03-2008, 00:10
واسه كسپراسكاي آنتي ويروس 8 بتا كرك داري بديد
هر چي دارم مال 7 هست كه اونم نميخوره به 8 بتا

hamilton
16-03-2008, 10:09
واسه كسپراسكاي آنتي ويروس 8 بتا كرك داري بديد
هر چي دارم مال 7 هست كه اونم نميخوره به 8 بتا

هنوز براي محصولات كاسپرسكي نسخه 8 كركي منتشر نشده.هر چي هست چندتا كده كه براي شما ميذارم تست كنيد ببينيد جواب ميده.استفاده از نسخه هاي بتا به علت باگها و اشكالات موجود در آنها توصيه نميشه.
كدها:

rayanehkhabar
16-03-2008, 21:48
هنوز براي محصولات كاسپرسكي نسخه 8 كركي منتشر نشده.هر چي هست چندتا كده كه براي شما ميذارم تست كنيد ببينيد جواب ميده.استفاده از نسخه هاي بتا به علت باگها و اشكالات موجود در آنها توصيه نميشه.
كدها:

سلام.
مال من kis هست ولی کد kav که شما داده بودید روش جواب داد و اون یکی جواب نداد !

راستی فرق بین کاسپراسکای آنتی ویروس با اینترنت سکیوریتی در چیه؟ و کدومشون بهتر هستند؟

hamilton
16-03-2008, 22:35
سلام.
مال من kis هست ولی کد kav که شما داده بودید روش جواب داد و اون یکی جواب نداد !

راستی فرق بین کاسپراسکای آنتی ویروس با اینترنت سکیوریتی در چیه؟ و کدومشون بهتر هستند؟

اينترنت سكيوريتي كاسپر علاوه بر دارا بودن آنتي ويروس كاسپر داراي يك فايروال قدرتمند نيز ميباشه.در مورد كدها نيز بايد توجه ذاشته باشيد كه كدها و كليدهاي اين دو محصول به هيچ عنوان قابل استفاده در محصول ديگر نميباشند و كليدها و كدهاي آنتي ويروس فقط و فقط روي آنتي ويروس كاسپر جواب ميده كه در مورد اينترنت سكيوريتي كاسپر نيز شرايط مشابه ميباشه.

loghy
19-03-2008, 01:51
سلام هر کاری می کنم نمی تونم آنتی ویروس کاسپر سکای رو نصب کنم آخه کد اکتیویشنش رو نمی دونم تو رو خدا منو کامل راهنمایی کنید.

Nine
19-03-2008, 02:34
سلام هر کاری می کنم نمی تونم آنتی ویروس کاسپر سکای رو نصب کنم آخه کد اکتیویشنش رو نمی دونم تو رو خدا منو کامل راهنمایی کنید.

با سلام
ابتدا عضویتتون رو تبریک می گم

شما ابتدا ببینید که دارید از انتی ویروس avk یا اینترنت سکیورتی kis استفاده می کنید

سپس این فایل رو دانلود کنید

خوب حالا مطابق توضیحات این تاپیک عکس های آخر بخش فعال سازی عمل کنید

Maggy_P
19-03-2008, 12:57
ميبخشيد من كه هر چي دنبال سريال و كرك اين ورژن گشتم يا جواب نميداد يا فايلها و لينك هاي آپلود شده از بين رفته بودن : Kaspersky Anti-Virus 6.0

Markus
19-03-2008, 14:37
ميبخشيد من كه هر چي دنبال سريال و كرك اين ورژن گشتم يا جواب نميداد يا فايلها و لينك هاي آپلود شده از بين رفته بودن : Kaspersky Anti-Virus 6.0

شما ميتونيد از کدهايی که در لينک زير قرار دارن استفاده کنيد، اين کدها برای نسخه 7.0 محصولات کسپرسکی هست که بر روی نسخه 6.0 محصولات کسپر هم جواب ميدهد...
فقط 2 نکته:
حتماً برای استفاده از کدهای کسپرسکی تاريخ سيستم خودتون رو چک کنيد که دقيقاً درست باشه، (حتی یک روز هم عقب جلو نباشد)
نکته بعدی اين که اگه در داخل محصولی که استفاده ميکنید کدی هست، برای دادن کد جديد حتماً کد قبلی رو پاک کنيد بعد کد جديد رو به محصول بدهيد...