PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آرشيو کرک و سریال محصولات Kaspersky

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6

vtn54
07-10-2007, 00:18
چرا عزیز بلیدیم تازه برای انتی ویروس بزار

خوب آنوقت دوست من مشکلتان این است که دقت نمی کنید چون اگر به متن پست hamilton عزیز دقت کنید می بینید

که این کلیدها مربوط به اینترنت سکوریتی است نه آنتی ویروس :13:

دوستان اين چند تا كليد هم براي KIS 7 است.اميدوارم در داخل اين مجموعه بسيار كم حجم كليد يا كليدهاي فعال موجود باشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای استفاده ازآنتی ویروس خالی همانطور که Nine عزیز گفت موقع نسب می توانید اجزای دیگر را از حالت انتخاب خارج

کنید.

shahedi
07-10-2007, 07:13
سلام
من هر بار كه سيستم را روشن و يا رستارت مي كنم ارورر زير را مي ده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين چيه و چي كار كنم
این ارور هم برای من پیش اومده بود دلیلش ه م این بود که خواستم آپدیت های قبلی رو روی نسخه ی جدید بریزم

mrfarazi
07-10-2007, 07:26
سریال های کاسپر بعد از دانلود شدن از rapid share باز نمیشوند .لطفا یکی راهنمائی کند .آیااشکال از سیستم من است یا این فایلها Expire شده اند .
متشکرم

hamilton
07-10-2007, 18:16
سریال های کاسپر بعد از دانلود شدن از rapid share باز نمیشوند .لطفا یکی راهنمائی کند .آیااشکال از سیستم من است یا این فایلها Expire شده اند .
متشکرم

منظور شما از اينكه"سريالهاي كاسپر پس از دانلود باز نميشوند"چيه؟كليدهاي رجيستر كردن كاسپر معمولا در داخل فايلهاي Rar قرار دارند كه بعد از Extract كردن اين فايل rar شما ميتونيد از كليدهاي موجود در ان استفاده كنيد و در واقع بايد اين كليدها را به آنتي ويروس كاسپر بديد و نبايد آنها را اجرا كنيد(روي اين كليدها نبايد دابل كليك كنيد).
اگر هم فايلي در سايت Rapidshare به قول شما Expire شده باشه اصلا امكان دانلود آن فايل وجود نخواهد داشت و با پيغامي كه هنگام آغاز دانلود فايل به شما ميده شما را از Expire يا حذف شدن فايل از روي سرورهاي سايت آگاه ميكنه و از آنجا كه نوشته ايد كه فايل را دانلود كرده ايد پس مورد دوم كنسل ميشه.

e_mohsen83
08-10-2007, 09:50
دوستان کسی کی برای انتی ویروس ندارد

aliali58
08-10-2007, 12:31
سؤال1: آيا براي نصب ريجستر كي بايد حتماً آف لاين باشيم يا ميتوانيم به صورت آن لاين هم كي ها را حذف كنيم و كي‌هاي جديد را دوباره نصب كنيم؟

مشكل: من اكثر كي‌هايي كه بالا بود رو امتحان كردم وقتي آف لاين بودم كي را ميپذيرفت ولي وقتي آن لاين مي‌شوم مي‌رود توي بلك ليست يا اينكه پيغام اينوليد ديتا را مي‌دهد.

تجربه: يكي از دوستان گفته بودند كه اگر يكي كي‌ها براي يك نسخه كار كند براي نسخه‌هاي ديگر هم كار خواهد كرد ولي من همين kis7.0.0.125 را يكبار از سايت سياه مشق دانلود كرده بودم و يكبار هم از سايت كسپراسكي و دو تا سيستم دارم كه هر كدام را روي يكي از سيستمها نصب كرده‌ام ولي كي را كه براي نسخه سايت كسپر استفاده كردم و فعال شد (البته حدود يكماه قبل) براي نسخه سايت سياه مشق كار نكرد و براي فعال كردن آن از كي ديگري استفاده كردم كه در نهايت هر دو فعال شدند.

hamilton
08-10-2007, 13:28
سؤال1: آيا براي نصب ريجستر كي بايد حتماً آف لاين باشيم يا ميتوانيم به صورت آن لاين هم كي ها را حذف كنيم و كي‌هاي جديد را دوباره نصب كنيم؟

مشكل: من اكثر كي‌هايي كه بالا بود رو امتحان كردم وقتي آف لاين بودم كي را ميپذيرفت ولي وقتي آن لاين مي‌شوم مي‌رود توي بلك ليست يا اينكه پيغام اينوليد ديتا را مي‌دهد.

تجربه: يكي از دوستان گفته بودند كه اگر يكي كي‌ها براي يك نسخه كار كند براي نسخه‌هاي ديگر هم كار خواهد كرد ولي من همين kis7.0.0.125 را يكبار از سايت سياه مشق دانلود كرده بودم و يكبار هم از سايت كسپراسكي و دو تا سيستم دارم كه هر كدام را روي يكي از سيستمها نصب كرده‌ام ولي كي را كه براي نسخه سايت كسپر استفاده كردم و فعال شد (البته حدود يكماه قبل) براي نسخه سايت سياه مشق كار نكرد و براي فعال كردن آن از كي ديگري استفاده كردم كه در نهايت هر دو فعال شدند.

براي نصب كليد فرقي نميكنه Offline باشيد يا Online.فقط كافيه كليد قبلي را حذف و كليد جديد را به برنامه بديد.اگر Online باشيد سريعا متوجه ميشويد كه كليد در ليست سياه هست يا خير.

e_mohsen83
08-10-2007, 13:34
بابا یکی برای ویروسکش هم بزاره

Nine
08-10-2007, 13:43

در مورد آن لاین بودن یا آف لاین بودن تفاوتی نمی کنه و شما در هر دو حالت می تونین کی رو وارد کنین
فقط در حالت آف لاین ممکنه کی شما به عنوان یه کی که مربوط به اون نسخه است پذیرفته بشه اما وقتی آن لاین شوید و بخواین آپدیت کنین سایت کسپر با بررسی کی شما به غیر قانونی بودن اون پی برده و اونو از کار می اندازه

ویرایش: در زمانی که در حال جواب دادن به این پست بودم دوست عزیزم hamilton هم این کارو انجام می دادن و وقتی من پست رو ارسال کردم دیدم دوست عزیزم قبلا این کارو انجام دادن

sid
09-10-2007, 00:46
راه حل من:من ان اینستال کردم از دوباره انیستال کردم بعد توو ستینگ قسمت اپدیت نوع اپدیت رو دستی کردم تا بعد از اتصال به اینترنت بلک لیست نیاد و هنوزم دارم از ورزن 7.00.122 استفاده میکنم تا سایت کسپراسکای خونه تکونیشو انجام بده 1 ماه دیگه میام و کی جدیدو از اینجا برمیدارم

chevalier
09-10-2007, 08:29
کلید واسه Pkav7 میخوام
(لطفا)

hamilton
09-10-2007, 09:24
بالاخره راه حل چیه؟

کلید واسه Pkav7 میخوام
(لطفا)

راه حل اينه كه با توجه به اينكه كليدهاي معتبر براي KIS بيشتر از KAV هست شما KIS را نصب كنيد و در هنگام نصب گزينه Customize را انتخاب و فايروال آنرا نصب نكنيد تا دقيقا بشه KAV.فعلا بايد صبر كرد تا كليدهاي معتبر بيشتري براي هر دو منتشر بشه.

hamilton
09-10-2007, 09:35
دوستان اين سريالها را هم چك كنند.

New keys for Kaspersky Antivirus & Internet security

e_mohsen83
09-10-2007, 11:17
فعلا برای انتی ویروس کار کرد

hamilton
09-10-2007, 13:48
سلام به همه ي دوستان

من از kav 7...125 استفاده مي كنم و روش آپديت هم دستيه چند روز پيش كه آپ كردم گفت كه رجيستري كي تو ليسته سياه رفته ( قبل آپديت خوب بود )

زياد توي اين تاپيك گشتم ولي يه كي جديد پيدا نكردم

به نظر شما كسپر رو پاك كنم يه آنتي ويروس چديد نصب كنم ؟

دوست عزيز پست 935 را بخونيد.گفتم راه حل چيه.فعلا ميشه اينكار را انجام داد تا كليدهاي معتبر براي KAV هم بياد.

hormoz72
09-10-2007, 20:26
تنها کرک کارآمد برای کاسپر اسکای رو میتونید از آدرس زیر دریافت کنید : :5::5::8::8::5::5:

پسورد (بدون فاصله ها) :

hamilton
09-10-2007, 21:02
تنها کرک کارآمد برای کاسپر اسکای رو میتونید از آدرس زیر دریافت کنید : :5::5::8::8::5::5:

پسورد (بدون فاصله ها) :

اين فايل كرك راكه دوستمون فرمودند دانلود كردم.چند تا Key داخلش بود به همراه يه فايل كه ربطي به كاسپر نداشت.اين key ها را قبلا براي دوستان معرفي كرده بودم.براي استفاده دوستان keyهاي موجود در فايل فوق را در سايت ديگري آپلود كردم.اينها را هم تست كنيد:

حجم:7KB

technoboy
09-10-2007, 23:49
این را هم تست کنید برای kis ورژن 7.0.0.125

aliali58
11-10-2007, 09:56
اگه منظورتون 7.0.0.125 kis يكيش رو كه پيغام ميده مال اين نيست يكي ديگش هم توي ليست سياهه 19 مهر 86 امتحان كردم

aliali58
11-10-2007, 11:17

پسورد (بدون فاصله ها) :

كار نكرد اين هم پيغامش
Licence key creation or activation date is invalid

sia_sia
11-10-2007, 23:42
سلام دوستان ، یک خواهشی داشتم
اگه می شه یک سایت معتبر برای دانلود kaspersky internet security 7 معرفی کنید ، با تشکر
( اگر جای این سوأل در این تاپیک نیست مرا ببخشید)

mahyar49
12-10-2007, 01:12
سلام دوستان ، یک خواهشی داشتم
اگه می شه یک سایت معتبر برای دانلود kaspersky internet security 7 معرفی کنید ، با تشکر
( اگر جای این سوأل در این تاپیک نیست مرا ببخشید)
خب از سایت خودش بگیر
اینم لینکش:

رو هر کدوم که خواستی کلیک کن بعدش تو صفحه ی جدید که باز میشه یکی از سرورها رو انتخاب کن و دانلود کن:46:

chovalier
12-10-2007, 14:12
اين فايل كرك راكه دوستمون فرمودند دانلود كردم.چند تا Key داخلش بود به همراه يه فايل كه ربطي به كاسپر نداشت.اين key ها را قبلا براي دوستان معرفي كرده بودم.براي استفاده دوستان keyهاي موجود در فايل فوق را در سايت ديگري آپلود كردم.اينها را هم تست كنيد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحجم:7KB

سلام دوستان گرامی
Hamilton جان این کی کاملا سالم هست و از همین امروز دقیقا تا 700 روز دیگه اعتبار داره ...:11:
پس :
این کی معتبر هست : (برای اینترنت سکیوریتی 7.0.0.125):46:

موفق باشید ...:10:

adel28
13-10-2007, 12:04
درسته بعضی از Keyها زمان زیادی تا منقضی شدنشون مونده ولی بیشتر اوقات میرن تو لیست سیاه.
مشکل همون لیست سیاه است.

ناوال
14-10-2007, 15:11
اول باید کلیدی که قبلا بهش دادی رو از طریق خودش دیلیت کنی بعدا کلید جدید بدی وگرنه نمیشه

sAsAn.K
15-10-2007, 10:20
برای Kaspersky Anti-Virus 7.0.0.125 بهترین کی کدومه ؟
همینه که تا 4/1/2008 جواب میده یا بهتر از اینم هست ؟

drusattv
15-10-2007, 11:09

اینم کلید درست 7.0.0.125

kaspersky internet security

omid750
16-10-2007, 14:13

اینم کلید درست 7.0.0.125

kaspersky internet security

تو بلك ليسته :41:

esteghlal2
16-10-2007, 21:48
ترو خدا یکی یه کی سالم بزاره کامپیوترمون داغون شد
تمام صفحات اخیر رو چک کردم ولی هیچکدوم از کی ها کار نکردن:41:

ehsanmrdn
16-10-2007, 22:16
با تشکر از _MZOF_
فقط دومی کار میکنه اولی رفته تو بلک لیست

esteghlal2
16-10-2007, 23:03
عزیز من اون دومی هم کار نمیکنه گفتم که تمام کی ها رو امتحان کردم!

Shadow391
16-10-2007, 23:58
بنده هم خیلی گشتم ولی هنوز چیزی پیدا نکردم که کار کنه. این کاسپر لعنتی انگار همه کارمنداشو بسیج کرده که همه کلید های تقلبی رو پیدا کنند و تو لیست سیاه بگذاره

mobiledead
17-10-2007, 00:14
این کار میکنه
خودم دارم استفاده می‌کنم

JUDYABBOT
17-10-2007, 03:15
این کار میکنه
خودم دارم استفاده می‌کنم

دوست عزیز این که لینکش خرابه که!
من کاسپر 6 داشتم اونهم با یک کلید که ظاهراً تا 2010 باید کار میکرد اما نمیدونم چه مرضی بود که من اونو پاکش کردم و یه نسخه 7 رو نصب کردم به امید اینکه بتونم کلیدشو اینجا پیدا کنم ( که نکردم)
لطفاً اگه کسی کلید سالمی داره زحمتشو برامون بکشه
ممنون از لطف شما و تمام دوستان

ADELANTE
17-10-2007, 03:36
کسپر به تمام کی های ورژن Kspersky Internet Security 7.0.0125 گند زد
دیگه مثل قبل نیست که راحت بشه از کی های هک شده تقلبی استفاده کرد
موضوع جدی تر از این حرفاست...کسپر بازان عزیز سر کیسه ها را به خاطر معشوقشان شل کنند.
اگه این کارو کردن یه حالی هم به ما فقیر بیچاره ها بدن..
اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم.
سایونارا

mobiledead
17-10-2007, 07:31
دوست عزیز این که لینکش خرابه که!
من کاسپر 6 داشتم اونهم با یک کلید که ظاهراً تا 2010 باید کار میکرد اما نمیدونم چه مرضی بود که من اونو پاکش کردم و یه نسخه 7 رو نصب کردم به امید اینکه بتونم کلیدشو اینجا پیدا کنم ( که نکردم)
لطفاً اگه کسی کلید سالمی داره زحمتشو برامون بکشه
ممنون از لطف شما و تمام دوستان
شرمنده
نمی‌دونستم پارسا اسپیس اون فرمت فایل رو ساپورت نمی‌کنه

khajehian
17-10-2007, 09:08
لايسنت ارائه شده براي ا نتي ويروس كاسپر 6.0.0.621
بولكه ميباشد لطفا هركه مي تونه كمك كنه

hamilton
17-10-2007, 11:27
اينهم يك كليد جديد براي Kaspersky Internet Security 7:

hamilton
18-10-2007, 11:30
میشه یه جای دیگه غیر از رپیدشیر اپلود کنین. من نمیتونم از این لعنتی دانلود کنم

اين كليد را در سايت زير آپلود كردم.براحتي دانلود كنيد:

esteghlal2
18-10-2007, 23:08
من هر کدوم از کی ها رو که میخوام وارد کنم این پیغام رو میده

چرا؟:41:

mobiledead
18-10-2007, 23:16
به احتمال زیاد تاریخ سیستم شما تنظیم نیست
تاریخ امروز به میلادی: 18/10/2007

adel28
19-10-2007, 11:05
بابا شما چرا اینقده دارین خودتون رو اذیت می کنید؟
من از همین 7-8 صفحه پیش چند تا Key دانلود کردم و دارم باهاشون کار می کنم.
همیشه هم به اینترنت وصلم ولی مشکلی تا حالا واسم پیش نیامده.
حالا نمیدونم شما چرا اینقده به یه همچین چیز کم اهمیتی گیر دادید.
اگه خواستید بگید تا بذارم.
واسه ورژن 7.0.0.125

mobiledead
19-10-2007, 11:29
بابا شما چرا اینقده دارین خودتون رو اذیت می کنید؟
من از همین 7-8 صفحه پیش چند تا Key دانلود کردم و دارم باهاشون کار می کنم.
همیشه هم به اینترنت وصلم ولی مشکلی تا حالا واسم پیش نیامده.
حالا نمیدونم شما چرا اینقده به یه همچین چیز کم اهمیتی گیر دادید.
اگه خواستید بگید تا بذارم.
واسه ورژن 7.0.0.125

مطمئنن آپدیتش نکردی
وَ اِلا همچینم چیز کم اهمیتی نیست:41:

adel28
19-10-2007, 11:34
عزیز اگه دقت کنی گفتم که من همیشه آنلاین هستم و کاسپراسکی منم فکر کنم روزی 2-3 بار اتوماتیک آپدیت میشه.

Shadow391
19-10-2007, 15:52
خب عزیزم میبینی که خیلی از دوستان دنبال کلید سالم هستند ! اگه کلیدی که داری سالمه و کار میکنه دیگه پرسش نداره که. زحمت بکش و آپش کن تا همه ازش استفاده کنند

adel28
19-10-2007, 16:43
چند صفحه عقب تر را یه نیگاه بنداز.

JUDYABBOT
20-10-2007, 18:48
چند صفحه عقب تر را یه نیگاه بنداز.

با اجازه‌تون رفته توی لیست سیاه!!!!!!!!!!!

nami 1
21-10-2007, 17:00
دوستان عزیز لطفا پست صفحه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید رو بخونید امروز 29 مهر و تاریخ سیستم من (oct. 21 .2007 ) و kis 7.0.0.125 هستش .اینا رو گفتم که مطمئن بشید روش این پست 100 % صحیحه . البته فعلا سریال 6 ماهه از pcadviser نمیشه گرفت و کافیه که همون activation code مثال اون صفحه رو استفاده کنین و بقیه شو هم که توضیح داده شده .
منظورم روشیه که Nine عزیز گذاشته .

مرتضی nvcd
22-10-2007, 03:03
اقا کرک جدید تون رو نصب کردم کار می کنه. می شه باهاش اپدید کرد؟؟؟

hamilton
22-10-2007, 09:45
اقا کرک جدید تون رو نصب کردم کار می کنه. می شه باهاش اپدید کرد؟؟؟

اگر كمپاني كاسپر اون كليد را در ليست سياه قرار نده حتما كار ميكنه و آپديت هم ميكنه.

peyman60
22-10-2007, 15:55
همه دوستان key برای kis 7.0.0.125 معرفی می کنند . کسی key جدید بجز 4 تای قبلی برای kav7.0.0.125 نداره؟ من 5 تا کامپیوتر تو شبکه داخلی دارم که هر کلید فقط روی یکی از اونها نصب میشه. از 4 تا هم یکیش تو blacklist رفته. ممنون میشم کمکم کنید

sia0368
22-10-2007, 18:38
کرک یا سریال
kaspersky internet security 7.0.1.250 beta

hamilton
22-10-2007, 20:56
کرک یا سریال
kaspersky internet security 7.0.1.250 beta

اينهم 2 تا Activation Code كه تازه امروز منتشر شده.اميدوارم بلوك نشه:

براي نسخه 7 محصولات كاسپر:

KAV: FHJ4S-R1XEX-5BW3T-JYEKB
KIS: T1JVS-NNMBD-K1QTN-SUBP8

Kaspersky For Windows Workstation : W6MYU-MEHAZ-B61T9-2VVAM
Kaspersky File Server : DDQY2-NAFMK-1Q8JY-1H8JH

اميدوارم مورد استفاده دوستان قرار بگيره.

_MZOF_
23-10-2007, 03:55
اينهم 2 تا Activation Code كه تازه امروز منتشر شده.اميدوارم بلوك نشه:

براي نسخه 7 محصولات كاسپر:

KAV: FHJ4S-R1XEX-5BW3T-JYEKB
KIS: T1JVS-NNMBD-K1QTN-SUBP8

Kaspersky For Windows Workstation : W6MYU-MEHAZ-B61T9-2VVAM
Kaspersky File Server : DDQY2-NAFMK-1Q8JY-1H8JH

اميدوارم مورد استفاده دوستان قرار بگيره.

آقا اگر امکان داره من رو راهنمایی کنید
من تا به حال اینجوری که شما کد رو گذاشتید استفاده نکردم.
نمیدونم به چه صورت این مدل کد رو به برنامه بدم:41:

hamilton
23-10-2007, 09:12
آقا اگر امکان داره من رو راهنمایی کنید
من تا به حال اینجوری که شما کد رو گذاشتید استفاده نکردم.
نمیدونم به چه صورت این مدل کد رو به برنامه بدم:41:

دوست عزيز در تاپيك زير دوست عزيزمون Nine توضيحات لازم را با تصوير قرار داده اند.شما قسمت مربوط به آنتي ويروس را مشاهده بفرماييد.

sid
23-10-2007, 18:33
سلام
گفته بودین صبر کنم تا سایت کسپر خونه تکونی بکنه بعدش بیام و رجیستر کی درست رو بگیرم
الان کی جدید موجوده واسه
kis7.0.0.119
ممنون میشم یکی به دادم برسه
من تنظیمات سیستمم رو طوری تغییر دادم که به صورت دستی اپدیت بشه و الان نیاز به اپدیت کردنش دارم
ولی مسلما کی میره توی لیست سیاه

hamilton
23-10-2007, 20:31
سلام
گفته بودین صبر کنم تا سایت کسپر خونه تکونی بکنه بعدش بیام و رجیستر کی درست رو بگیرم
الان کی جدید موجوده واسه
kis7.0.0.119
ممنون میشم یکی به دادم برسه
من تنظیمات سیستمم رو طوری تغییر دادم که به صورت دستی اپدیت بشه و الان نیاز به اپدیت کردنش دارم
ولی مسلما کی میره توی لیست سیاه

چند تا كليد گذاشتم كه بايد تست كنيد.يكي از اين كليدها كه در 2-3 صفحه قبل گذاشتم فعلا بدون مشكل داره كار ميكنه.منتظر هم نباشيد.از همين كليدهاي موجود استفاده كنيد.فعلا چندتايي از اين كليدها كار ميكنند.

hamilton
24-10-2007, 08:31
ایا kaspersky سرعت اینترنت را کم می کند......؟؟؟؟؟؟؟؟

آنتي ويروسش كه تاثيري در سرعت اينترنت نداره.در مورد Internet Security هم بعيد ميدونم آنقدري سرعت اينترنت را پايين بياره كه البته تا حدودي به تنظيمات هم بستگي داره.

javadi1368
25-10-2007, 08:44
سلام.من از key كه جنابhamilton عزيز داده بودند استفاده ميكنم و كار هم ميكنه (البته تا 8 / 2008 ) .
وقتي آپديت تموم ميشه همه چيز خوبه ولي وقتي پس از چند بار reboot شدن (خاموش و روشن شدن ) نگاه ميكنم ميبينم باز قسمت آپديتش قرمز شده!!!!!ولي به محض اينكه وصل ميشم مينويسه كه آپديت كامل شد و اين چرخه ادامه دارد...
من نمي دونم مشكل از key اون هست يا مدلش همينطوريه!!!
لطفا راهنمايي كنيد.

hamilton
25-10-2007, 08:57
سلام.من از key كه جنابhamilton عزيز داده بودند استفاده ميكنم و كار هم ميكنه (البته تا 8 / 2008 ) .
وقتي آپديت تموم ميشه همه چيز خوبه ولي وقتي پس از چند بار reboot شدن (خاموش و روشن شدن ) نگاه ميكنم ميبينم باز قسمت آپديتش قرمز شده!!!!!ولي به محض اينكه وصل ميشم مينويسه كه آپديت كامل شد و اين چرخه ادامه دارد...
من نمي دونم مشكل از key اون هست يا مدلش همينطوريه!!!
لطفا راهنمايي كنيد.

سلام.ببينيد دوست عزيز اگر Key مشكل داشته باشه و در ليست سياه باشه فارغ از تاريخ اعتباري كه داره يك پيغام قرمز رنگ هميشه وجود داره كه نوشته شده كه كليد شما در BlackList قرار داره و بايد يك كليد جديد خريداري نماييد و از طرف ديگه اصلا كاسپر در اين حالت آپديت نميشه.
هشدار آپديت نبودن در يك روز نبايد ظاهر بشه مثلا اگر شما 2-3 روز اين آنتي ويروس را آپديت نكنيد پيغام آپديت نبودن ميده.
باز اگر مشكلي داشتيد يك عكس هم از قسمت Activation و هم از قسمت Update بذاريد تا بيشتر بررسي كنيم.
موفق باشيد

javadi1368
25-10-2007, 20:34
به نام او.
سلام. لازم به ذکره که بگم دقیقا همون حالتی که شما میگید (هشدار آپديت نبودن در يك روز نبايد ظاهر بشه ) اتفاق میافته!!
یعنی تا کامپیوتر رو ریست میکنم یا دوباره روشن میکنم مشکل مذکور پیش میاد.
عکسهایی که گفته بودید آپلود کردم:
ببخشید به زحمت افتادید:11:

عکس قسمت Update :

عكس قسمت Activation :

shahedi
26-10-2007, 08:07
به نام او.
سلام. لازم به ذکره که بگم دقیقا همون حالتی که شما میگید (هشدار آپديت نبودن در يك روز نبايد ظاهر بشه ) اتفاق میافته!!
یعنی تا کامپیوتر رو ریست میکنم یا دوباره روشن میکنم مشکل مذکور پیش میاد.
عکسهایی که گفته بودید آپلود کردم:
ببخشید به زحمت افتادید:11:

عکس قسمت Update :

عكس قسمت Activation :

سلام دوست من
وقتی رایانه را خاموش و مجددا روشن می کنی در هنگام ورود اگر دقت کنی می بینی کسپر داره تلاش می کنه خودشو آپدیت کنه!(چه تلاشی) و چون که می بینه شما به اینترنت وصل نیستی قسمت مربوطه قرمز می شه توی تنظیماتش قسمتی که بشه کنترل آپدیت در هنگام شروع مجدد را ندیدم اما می تونی گزینه آتو آپدیت را برداری . گزینه ی دیگه ای را انتخاب کنی‍

javadi1368
26-10-2007, 12:26
سلام دوست من
وقتی رایانه را خاموش و مجددا روشن می کنی در هنگام ورود اگر دقت کنی می بینی کسپر داره تلاش می کنه خودشو آپدیت کنه!(چه تلاشی) و چون که می بینه شما به اینترنت وصل نیستی قسمت مربوطه قرمز می شه توی تنظیماتش قسمتی که بشه کنترل آپدیت در هنگام شروع مجدد را ندیدم اما می تونی گزینه آتو آپدیت را برداری . گزینه ی دیگه ای را انتخاب کنی‍

اینجوریه؟عجب!! ازت ممنونم که کمک کردی واگرنه معلوم نبود چیکار میکردم (نصب مجدد. key دیگه و.........)

Luxe
26-10-2007, 13:07
Kaspersky Anti-Virus 7.0.1.252 Beta (24,5 MB)
(Full tested installation)

Luxe
26-10-2007, 13:11
KIS KAV 7 Beta Keys (95,4 KB)
========================

adel28
26-10-2007, 16:05
از این سریال هم می تونیبد برای ورژن 7.0.0125 استفاده کنید.
تست شده.
اگه یه بار خطا گرفت دوباره و دوباره تکرار کنید تا قبول کنه.

سریال:
Xcj9p-28vzq-cuzsa-6f6cz

usfelme
26-10-2007, 18:45
این KEY تا آپدیت 21 اکتبر هیچ مشکلی نداشته:

kssa
26-10-2007, 21:01
دوستان من نتونستم برای 700125kis کلیدی پیدا کنم :41:
لطفا کمک کنید . تمام کلید های پست شده قبلی در لیست سیاه هستند :41:

mobiledead
26-10-2007, 21:39
دوستان من نتونستم برای 700125kis کلیدی پیدا کنم :41:
لطفا کمک کنید . تمام کلید های پست شده قبلی در لیست سیاه هستند :41:

roohesargardan
27-10-2007, 17:28
این key ها که هم اش Blacklist شده!!! بابا پس کجان این کلیدهای جدید؟

kssa
27-10-2007, 18:42
kis 125 امتحان کنید:31:

siavash alavi
29-10-2007, 16:30
با سلام من key ورژن 7.0.0.125en رو ميخوام
البته كليد جديدش رو
كليد قبلي بلك ليست شده
ممنون كه كمك ميكنيد.

hamilton
29-10-2007, 20:30
امروز یک کاسپر اسکای گرفتم که برای june 2008 بود .
وقتی آپ دیت کردم آخرش این پیغام آمد.

این چیه؟

يعني كليدي كه استفاده كرديد در ليست سياه قرار گرفته و بايد از يك كليد ديگه استفاده كنيد.

pedram_2006
30-10-2007, 09:09
با سلام من key ورژن 7.0.0.125en رو ميخوام
البته كليد جديدش رو
كليد قبلي بلك ليست شده
ممنون كه كمك ميكنيد.

--------------------------------------------------------------------------

مال منم همین ورژنه . هر Key یی رو میدم بهش زودی بلک لیستش میکنه و نمیپذیره

چکار کنم؟

میشه یه سری سریال و key جدید بذارین اینجا؟

ممنون میشم

pedram_2006
30-10-2007, 09:17
رجیستر کی برای اینترنت سکیوریتی کسپر 7

--------------------------------------------------------------

متاسفانه میگه این key فقط برای یک کامپیوتر است

میشه برام تو پیام خصوصی یکی بذارین؟

برا اینترنت سکوریتی 7 میخوام .آخرین ورژنشه.

Venus
30-10-2007, 22:36
با سلام

ممنون اگه کرک یا سریال Kaspersky Anti-Virus 6.0 رو بگذاره چون نمیشه این همه صفحرو چک کرد که.....
با سپاس

aliali58
31-10-2007, 11:29
اين كي رو يكي از دوستان توي همين تاپيك گذاشته بودند من حدود 10 روز پيش امتحان كردم جواب داد و هنوز هم كار ميكنه و آپديت ميشه من مجدداً اين كي رو آپلود كردم توي آدرس زير البته اگه با پيغام
DNS Nnetwork Error مواجه شديد يكي دو ساعت بعد مجدداً امتحان كنيد.
در ضمن به تاريخ سيستم خودتان حتماً توجه كنيد درست باشد امروز 31 اكتبر 2007 است برابر با 9 آبان 86
اين هم آدرس
andishehnab.ir/main.html

alikhodayar
03-11-2007, 10:57
كمك
آقا من kaspersky internet security 7.0.0.125رو دارم و آپديت هم ميشه ولي بعد از آپديت بازم ازمن يه دونه keyميخاد چيكار كنم؟

Venus
04-11-2007, 18:39
كمك
آقا من kaspersky internet security 7.0.0.125رو دارم و آپديت هم ميشه ولي بعد از آپديت بازم ازمن يه دونه keyميخاد چيكار كنم؟

ببین کمکی می کنه ....... گرفته شده از این وبلاگ ..با تشکر .

mir@
05-11-2007, 16:10
این پیغام که میاد یعنی چه؟

ممنون

sAsAn.K
05-11-2007, 17:02
این پیغام یعنی اینکه این Key که شما داری میدی به برنامه مال KAV هست نه مال KIS .

mir@
06-11-2007, 10:04
این پیغام یعنی اینکه این Key که شما داری میدی به برنامه مال KAV هست نه مال KIS .

ممنون از توضيح شما

ولي اين كليدي كه من بهش ميدم به عنوان KIS 7 داده شده.

حالا راه حلش چيه؟

technoboy
06-11-2007, 16:11
kis

:kav

amin20
07-11-2007, 01:10
فرهمند عزیز سلام بر شما.
همه این کارها رو قبلا امتحان کردم! (کاسپر رو disable کردم .حتی از توی sturt up ویندوز حذفش کردم که بالا نیاد)ولی باز خطای dont send رو داشتم.
مطمئنم مشکل از کاسپره چون چند بار تا حالا روی سیستم های مختلف همین مشکل رو داشتم و نهایتا با کمک از یه سیستم بدون کاسپر مشکلم حل شده.
این کاسپر یه کم زبون نفهمه!
راستی مطمئن نیستم ولی فکرم میکنم .قبلا از کاسپر و dap همزمان استفاده میکردم و مشکلی نداشتم.
شاید مشکل از ورژن جدیدشون باشه(کاسپر 6 و dap 8 ).
7 dap نصب میکنم ببینم چی میشه.ولی keygen چی؟

Roze_tanha
07-11-2007, 23:41
این کرکها پس از اپدیت از کار می افتد لطفا کرکی را قرار دهید که بتوان با آن کاسپرسکی را اپدیت کرد. نیاز فوری فوری

aliali58
08-11-2007, 00:33
دوستان مشكل اين لينكي كه گذاشتم براي kis 7.0.0.125 چي هست كه ميگوييد كار نميكنه. سيستم خودم هر روز داره به صورت اتوماتيك آپديت ميشه هيچ مشكلي هم نداره. دوباره تأكيد ميكنم تاريخ سيستمتون بايد درست باشه امروز 8/11/2007 برابر با پنجشنبه 17 آبان 1386 مي‌باشد.

vtn54
09-11-2007, 01:42
سلام

فايل existing license key براي كاسپر 6 را مي خوام (به روز)

در ضمن وسط كار با رايانه در هنگام تايپ اين نوشته اتومات روي صفحه مياد :ّC:\WINDOWS\hinhem.scr
و بعضي وقت ها در اينترنت يهباره favorite باز ميشه يا در اكسل يه نوشته ديگه مياد و دسسگاه قفل مي شه

چه كوار كونم:41::41::41:

در ضمن كاسپر 6 رو هم روي دستگاه دارم ولي اين ويروسو تشخيص نميده

كمك ... كمك ...

دوست عزیز

این تاپیک مربوط به کرک و سریال آنتی ویروس کاسپرسکی است لطفا سوالات مربوط به آلودگی به ویروسها را در تاپیک مربوط به خودش مطرح کنید.

با تشکر

ammeh
09-11-2007, 10:25
با سلام خدمت تمامی دوستان.می دانم خیلی دوستان گلمون دنبال کرک های جدید برای کسپر اسکای هستند و اگر لحظه ای پیدا کنند هیچ گاه از کاربران عضو هم دریغ نمی کنند.پس لطف کنید بیش از این اعلام درخواست کرک نکنید .در اسرع وقت اگر خودم هم گیر بیارم به اطلاع دوستان می رسانم.با تشکر

mska
09-11-2007, 12:20
licencse key برای
Kaspersky Internet security 7 کسی نداره؟

babak7610
09-11-2007, 18:53
الان چند روزه دنبال key فعال برای کسپرسکی اینترنت سکوریتی 7.261 بتا میگردم.... تا حالا بیشتر از 50 تا key رو امتحان کردم اما هیچ کدومشون کار نمی کنه... دیگه اعصاب واسم نمونده...:grrr::grrr::34:

mobiledead
09-11-2007, 19:46
بیشتر از دو هفتس که دارم از این Key استفاده می‌کنم
تا حالا هم هیچ مشکلی نداشتم
هم فعال میشه هم آپدیت
این هم بار سومه دارم معرفیش می‌کنم
فکر می‌کنم بیشتر دوستان هم به این دلیل چیزی معرفی نمی‌کنن چون قبلا معرفی شده و شما جستجو نمی‌کنین

برای kis 7

hamilton
09-11-2007, 22:57
الان چند روزه دنبال key فعال برای کسپرسکی اینترنت سکوریتی 7.261 بتا میگردم.... تا حالا بیشتر از 50 تا key رو امتحان کردم اما هیچ کدومشون کار نمی کنه... دیگه اعصاب واسم نمونده...:grrr::grrr::34:

هرچي كليد بوده در پستهاي مختلف بنده و ساير دوستان قرار داديم.اينطور نيست كه هر روز كليدهاي جديد و فعال توليد و منتشر بشه.تعدادي از كليدهاي معرفي شده هنوز هم كار ميكنند و دوستان زيادي از انها دارند استفاده ميكنند فقط بايد قدري در اين تاپيك جستجو كنيد و كليدها را تست كنيد تا به نتيجه برسيد.

xxa
10-11-2007, 01:51

این هم کار نمیکنه میگه con not add key

چ کار با میکنیم

mobiledead
10-11-2007, 14:05
من با ريجستري كي kis_2009.rar يكي از سيستم‌هام رو آپديت كردم.
حالا مشكل اينجاست كه يه سيستم ديگه رو ميخوام آپديت كنم ولي پيغامش عكس زير هست

اگه تو شبکه باشی نمی‌تونی از یه کلید برای دو سیستم استفاده کنی

سلام دوستان
من Key کاسپراسکای رو بهش دادم. و لی از وقتی که آخرین آپدیت این ویروس یاب رو بهش اضافه کردم مرتب یه پنجره باز میشه که میگه Key شما جزو لیست سیاه قرار گرفته.: یعنی چه؟
:
منو راهنمایی کنید

یعنی باید یه کلید دیگه گیر بیاری:27:

iran2008
10-11-2007, 14:22
سلامی دوباره
چرا این ویروس یاب من هر از گاهی این پیغام رو میده:
Databases are Out of Data
حال آنکه من با آخرین آپدیت بروزش کردم.
درشکل هم نوشته:

cheetoz_motori
10-11-2007, 16:01
سلامی دوباره
درشکل هم نوشته:

من هم همين مشكل را دارم با Internet Security 7.لطفاً دوستان صاحب فن مشكل ما را حل كنند.:41:

mobiledead
10-11-2007, 16:15
سلامی دوباره
درشکل هم نوشته:

همونطور که خودتم داری می‌بینی آخرین تاریخ آپدیت رو نوشته 11/04 یعنی 6 روز پیش
خب این مدت زیاده
احتمالا شما از یه کلید(Key) قدیمی استفاده می‌کنی و آنتی‌ویروستون Active نیست
برای مطمئن شدن می‌تونین روی آیکن آنتی‌ویروس کلیک راست کنید و ببینید گزینه‌ای با عنوان Active داره یا نه
اگه داره ، شما نیاز به یه کلید جدید دارین
در غیر اینصورت تنظمات ------ شما مشکل داره چون فقط به این دو دلیل ممکنه که آنتی‌ویروس آپدیت نشه

Carl
10-11-2007, 17:44
جدیدترین کلیدهای تمام محصولات کاسپر با حجم 749 کیلوبایت (Password: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):

Ship Storm
11-11-2007, 07:28
من هم همين مشكل را دارم با Internet Security 7.لطفاً دوستان صاحب فن مشكل ما را حل كنند.:41:

سلامی دوباره
درشکل هم نوشته:

تاریخ سیستمتون رو چک کنید ببینید درسته اگه تاریخ عقب یا جلو باشه هم با این مشکل روبرو میشید. :20:

aliali58
11-11-2007, 14:01
من با ريجستري كي kis_2009.rar يكي از سيستم‌هام رو آپديت كردم.
حالا مشكل اينجاست كه يه سيستم ديگه رو ميخوام آپديت كنم ولي پيغامش عكس زير هست

يكي از دوستان گفتند: اگه تو شبکه باشی نمی‌تونی از یه کلید برای دو سیستم استفاده کنی
ولي من به شبكه متصل نيستم. كسي نميدونه براي رفع اين مشكل چكار بايد بكنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Carl
11-11-2007, 17:21
اگه ميشه لطف كن يه جاي ديگه آپ كن كه من نميتونم از اينجا بگيرمش
برای شما:

USB
11-11-2007, 19:48
کاملترین روش کرک کردن نسخه جدید آنتی ویروس کاسپرسکی
Kaspersky 7.0.0.125
یه نفر هم اسم خودش کرکش کرده خیلی با حاله ایرانی هست

sAsAn.K
13-11-2007, 01:03
یه نفر یدونه Key که کار میده بزاره .

Help118
13-11-2007, 02:48
سلام دوستان
كاپسراسكاي اينترنت سكيوريتي 7 و خورده اي رو دانلود كردم معطل ايكتيويشن كي هستم. دست منو تو پوست گردو نزارين كارم لنگه

Parastoo06
13-11-2007, 23:11
آقا ما زبون اين سايتو نفهميديم!!!!!
به هرحال لينك بصورت مستقيمه و دانلود منيجر براحتي دان ميكنه

ممنون دوست عزيز

Kaspersky® Anti - virüs 7 0 0 125 - 03-11-2007

e_mohsen83
14-11-2007, 13:25
من یک کی برای انتی ویروس 7.125می خوام

elyas54
14-11-2007, 23:16
با سلام به دوستان وقتی میخوام این برنامه رو آپ دیت کنم پیغام not active میده چکار کنم؟

راهنمایی کنید .و کد active میخواد.این کد رو از کجا بیارم .

:13:

با تشکر.

mobiledead
18-11-2007, 00:28
آقا اگه نميدونيد اين مشكل چيه؟ (توي پست 1058#) بگيد نميدونيم من برم توي يه سايت ديگه بپرسيم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کسپر منم همین امروز با اون کلید غیر فعال شد
و من مجبور شدم از یه کلید دیگه استفاده کنم
پس شما هم اینقد برای استفاده از اون کلید تلاش نکن ، چون باطل شد

hoseinsoft
20-11-2007, 19:12
سلام دوستان
من 3 تا لايسنس براي اين نرم افزار داشتم ولي خوب الان همشون رفتن تو بلك ليست ممكنه يك لايسنس معتبر معرفي كنيد ممنون ميشم باي

e_mohsen83
20-11-2007, 19:16
دوستان یک کی جدید معرفی کنید

hoseinsoft
20-11-2007, 19:22
والا من ندارم وگرنه واستون ميزاشتم

peyman_nn
20-11-2007, 20:05
Kaspersky Internet Security 8.0

شما را به خدا یک کی جدید نسخه بتا بذارید

hamilton
20-11-2007, 20:29
Kaspersky Internet Security 8.0

شما را به خدا یک کی جدید نسخه بتا بذارید

اين كدها را تست كنيد:

Activation Code: M38RS-DZJS7-X4ZT7-UACTR
Activation Code: 2P67K-E9TG7-EF7QQ-YM2XZ

vtn54
21-11-2007, 10:01
دوستان عزیزی که از نسخه 8 این نرم افزار استفاده می کنند حتما دقت دارند که این نسخه ها

بسیار ناقص و پر از اشکالات ریز و درشت است که می تواند منجر به از کار افتادن سیستم و ایجاد مشکلات فراوان برای

کاربر شود .بنا به تاکید شرکت سازنده این محصول تنها مختص کسانی است که به طور حرفه ای کارشان تست نرم افزارها

است و مشکلی از بابت از دست دادن اطلاعاتشان ندارند ( چون اکثرا از سیستمهای مجازی استفاده می کنند یا از

سیستم Backup و Hard Image استفاده می کنند.از این هم مهمتر این نکته است که بسیاری از قابلیتهای این آنتی ویروس

یا به این نسخه های اولیه اضافه نشده است و یا هنوز در مراحل اولیه تکامل قرار دارد بنابراین نصب این

نسخه ها از نظر امنیتی نیز خطرناک است .

Contractor
21-11-2007, 19:44
USB [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Kaspersky 7.0.0.125
کد:

اين روش براي ما جواب نداد عزيزان
تا 10 صفحه قبل هم هر چي كليد بود برايKIS 7.0.0.125 امتحان كرديم و بلك ليست و مشكلدار بود
لطفا كليد جديد اگه هست معرفي كنين اساتيد

tabligh63
22-11-2007, 08:04
دوستان کسی اگر key جدید kaspersky 7.0.0.125 را داره لطف کند برای ما هم بگذاره

mghj51
22-11-2007, 08:34
Kaspersky 7.0.0.125

سلام خسته نباشيد
انجام شد تا حالا هم كه پيغام خطا نداده البته فقط تا تاريخ 2008/28/6 كار مي كنه يعني حدودا" هفت ماه ديگه اكسپاير خواهد شد ! تا اونموقع كي مرده كي زنده !! شايد هم كاسپر فهميد و اين رو هم بلك كرد .
بهر حال ممنون

mobiledead
22-11-2007, 12:35
دوستان کسی اگر key جدید kaspersky 7.0.0.125 را داره لطف کند برای ما هم بگذاره

zhina_gian
22-11-2007, 19:05
سلام خسته نباشيد
انجام شد تا حالا هم كه پيغام خطا نداده البته فقط تا تاريخ 2008/28/6 كار مي كنه يعني حدودا" هفت ماه ديگه اكسپاير خواهد شد ! تا اونموقع كي مرده كي زنده !! شايد هم كاسپر فهميد و اين رو هم بلك كرد .
بهر حال ممنون

اشتباه میکنید. اگر طبق اون تاریخی که نوشتید حساب کنیم این رگ کی شما حدودا 8 ماه دیگه وقت داره تا اکسپایر
بشه. الان ماه 11 سال 2007 میلادی است و اون کی در اواخر ماه 6 تمام میشه یعنی ماه 7 سال 2008.

hormoz72
23-11-2007, 20:56
بعد از 22 نوامبر از این کد میشه استفاده کرد :

royaye_talkh55
24-11-2007, 20:20
دوستان بیشتر کی ها بلک لیست شده نه اکسپایر!

mghj51
25-11-2007, 10:19
سلام خسته نباشيد
بهر حال ممنون

سلام مجدد!
كار نمي كند !!! احتمالا"
1- من اشتباه كردم
2- اكسپاير شد
3- رفت تو بلك ليست
4- اين كاسپري ها هم عجب آدمهاي بي جنبه اي هستند نميشه! باهاشون شوخي كرد! حالا چيكا ر به اين كار هاي ما جهان سومي هاي محروم از همه چي دارند !

nami 1
25-11-2007, 18:47
دوستان عزیز ، این key را برای بار دومه که می ذارم ، لطفا استفاده نکنید ترو خدا !
من که دارم استفاده می کنم ، تاریخ سیستم 2007 , November 25 ، و تا تاریخ 4/2/2008 هم معتبره ، یعنی 129 روز دیگه . (Kaspersky Internet Security 7.0.0.125)
برای active کردن ، (البته بعد از پاک کردن key قبلی ) ،
Purchase key --> Install new Key --> Activate using activation code رو انتخاب کرده و در Activation Code کلید زیر را وارد کنید :
DJDQZ-75HMJ-1V1HE-GBE1X
به customer ID و password کاری نداشته باشین و ... (در این قسمت حتما connect باشین ) .
می بخشین اگه توضیحات تکراریه ، شاید یه دوست تازه کار این تاپیک رو می خونه .

royaye_talkh55
26-11-2007, 19:02
دوستان از من 7.0.0.119 هست و هر چی بهش میدم میگه که مال این اپلیکاشن نیست

hamilton
26-11-2007, 20:19
این ورژن جدیدی که دوستان گذاشتن کرک میخواد؟

اگه آره توضیح بدین واسم.

دوست عزيز با توجه به اينكه لينك مربوط به كمپاني كاسپر ميباشه پس نبايد انتظار داشته باشيد كرك هم داشته باشه.لينك فوق مربوط به نسخه آلفا و Pre Beta ميباشه كه اصلا توصيه به استفاده از اين نسخه به علت وجود اشكالات عديده آن نميشه.چرا كه اين نسخه در حال تست ميباشه و پايداري لازم را نداره.توصيه ميكنم اگر قصد استفاده از آنتي ويروس اين محصول را داريد از خود سايت كاسپرسكي اقدام به دانلود نسخه Final آن به نسخه 7.0.125 كنيد.

دوستان از من 7.0.0.119 هست و هر چی بهش میدم میگه که مال این اپلیکاشن نیست

اين كليدها براي هر محصول بصورت جداگانه ميباشند و كليد يك محصول قابل استفاده در محصول ديگري نميباشد.شما بايد كليد مناسب محصول مورد استفاده خود را استفاده كنيد.

بهنام کوچولو
27-11-2007, 16:08
دوستان عزیز ، این key را برای بار دومه که می ذارم ، لطفا استفاده نکنید ترو خدا !
من که دارم استفاده می کنم ، تاریخ سیستم 2007 , November 25 ، و تا تاریخ 4/2/2008 هم معتبره ، یعنی 129 روز دیگه . (Kaspersky Internet Security 7.0.0.125)
برای active کردن ، (البته بعد از پاک کردن key قبلی ) ،
Purchase key --> Install new Key --> Activate using activation code رو انتخاب کرده و در Activation Code کلید زیر را وارد کنید :
DJDQZ-75HMJ-1V1HE-GBE1X
به customer ID و password کاری نداشته باشین و ... (در این قسمت حتما connect باشین ) .
می بخشین اگه توضیحات تکراریه ، شاید یه دوست تازه کار این تاپیک رو می خونه .

سلام نامی جان .
من این کد و وارد کردم ولی جواب نداد .
پیغام سیستم :
Key type is invalid for this application
نسخه کاسپرم هم 7.0.0.125 هست .

ocz
28-11-2007, 20:38
ظاهرا تقريبا همه ي كليدهاي 7.0.0.125 Kis از دور خارج شده .

zhina_gian
29-11-2007, 06:57
همه شون نه... من یدونه دارم که حدود 120 روز دیگه کار میکنه. یعنی 3 ماه.

jak_1300
29-11-2007, 15:17
كرك كاسپر 7 اينرنت سكوريتي ورژنه 7.0.0.125 رو ميخوام اگه بدين ممنونتون ميشم يكي داشتم تا ساله 2009 رفت تو بلك ليست

mrmostafa
29-11-2007, 22:56
كرك ورژن 7.0.0.120 فكر كنم تموم شده كرك جديد براي اين ورژن نيستش؟؟؟ موقع آپديت آپديت ميشه ولي وسطاي آپديت expired ميزنه

Mohsen6558
30-11-2007, 00:30
NEW Kaspersky Keys (after blacklisting) (work 100%) - Direct Link

webworld
30-11-2007, 01:00

این برای کدوم نسخه است؟ antivirus یا internet security ؟

Mohsen6558
30-11-2007, 02:16
واسه هر دو هست

Installation Instructions (IMPORTANT):
# Download & extract the RAR file with the keys
# Open up your Kaspersky (I.S. or A.V.)
# Go to the activation menu
# Click 'DELETE KEY' to erase your old & blacklisted key. This should avoid all problems
# Click 'ADD NEW KEY' or 'INSTALL KEY' and follow the wizard/steps and find a key from the RAR file that works for you.
# If the key is not working, follow the same steps with another key.

ocz
30-11-2007, 07:07

واسه هر دو هست

# Click 'DELETE KEY' to erase your old & blacklisted key. This should avoid all problems
# Click 'ADD NEW KEY' or 'INSTALL KEY' and follow the wizard/steps and find a key from the RAR file that works for you.

سپاس از شما دوست گرامي...
دوستان مي توانند اين كليد را از لينكهاي زير دريافت كنند براي اينكه لينك دوستمان بخاطر همراه داشتن فايلهاي نامربوط و حجيم براي دوستان كم سرعت مناسب نيست اما اين لينكها فقط كليد اصلي مورد نظر شما را با حجم ناچيز بارگزاري مي كند:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 01BB8334 16.08.2008.key
يا
موفق باشيد:10:

webworld
30-11-2007, 17:41
اینم 9 تا سریال برای Kaspersky Internet Security 7.0.0.125
دانلود از رپیدشر :

دانلود از مدیافایر :

Password For .RAR file :

Jalal
01-12-2007, 12:44
NEW Kaspersky Keys (after blacklisting) (work 100%)

Made after November 20th Blacklisting

I've grouped together several keys, 100% new & working, created after the November 20th Blacklisting. There are several keys, so try them all, and hopefully 1 will work for you (1 is working for me)!

It is EXTREMELY important to delete old or blacklisted key to avoid complications and/or errors!

DOWNLOADS:

Kaspersky Anti-Virus 7.0.0.125 Keys:
Rapidshare:
CODE

Megaupload:
CODE

Kaspersky Internet Security 7.0.0.125 Keys:
Rapidshare:
CODE

Megaupload:
CODE

shahbab
01-12-2007, 22:31
یکیش برای ایران دانلود نمی کنه...

یکیش هم فایل پاک شده!

hamilton
01-12-2007, 23:50
یکیش برای ایران دانلود نمی کنه...

یکیش هم فایل پاک شده!

دوست عزيز براي استفاده شما و ساير دوستان در جاي ديگري آپلود كردم تا براحتي دانلود كنيد:

Kaspersky Internet Security 7.0.125 Key(NEW:

Bob_
02-12-2007, 05:47
با كليدها و شماره سريالي كه دوستان در پست هاي قبلي معرفي كردند KIS اكتيو ميشه اما حدوداً بعد از 22% آپديت قطع ميشه و پيغام ري استارت كردن ظاهر ميشه . حتي كاسپر رو uninstall كردم و دوباره نصب كردم اما مشكل حل نشد . سئوالم اينه كه آيا از دوستان كسي با اين مشكل مواجه شده يا نه و آيا راه حلي به نظر شما ميرسه .:41: تشكر
عكس پنجره آپديت رو هم قرار ميدم شايد كمكي كنه .

mehdi_vsgh
02-12-2007, 11:59
برای نسخه 7.0.0.125 یه ریجستر کی میخوام

castel_xd
03-12-2007, 01:40
من کراک انتی ویروس کاسپر اسکای نسخه D 7.0.0.125 رو میخام فایل های Key من رفته جز لیست سیاه

rezaete
03-12-2007, 07:42
كرك ورژن 7.0.0.120 فكر كنم تموم شده كرك جديد براي اين ورژن نيستش؟؟؟ موقع آپديت آپديت ميشه ولي وسطاي آپديت expired ميزنه
من هم کرک این ورژن رو میخوام . اگه میشه لطف کنید بزارید . یا اینکه لینک دانلود نسخه جدید رو بزارید که resume داشته باشه .(راپید شر= :41:)

hamilton
03-12-2007, 18:47
سلام
اقا جون هركي دوست داريد يك key جديد براي اين برنامه برام بزاريد
با تشكر
Kaspersky Internet Security v8.0.0.56 Beta

دوست عزيز قسم دادن نداره.اگر كليد جديدي باشه حتما معرفي ميشه.اين كدها را تست كنيد:

Activation Key: HTWUA-543AX-SZ9DB-YQZSQ
Activation Code: M38RS-DZJS7-X4ZT7-UACTR
Activation Code: 2P67K-E9TG7-EF7QQ-YM2XZ

adel28
04-12-2007, 15:48
بابا این ورژن 8 که هنوز Beta هستش.
بزارید اصلیش بیادبعد برید نصبش کنید.

nimafire
06-12-2007, 21:17
سلام.من کلید هایی که دارم و از همین جا گرفتم اصلا کار نمیدن.
برای kaspersky Antivirus 7.0.0.125en میخوام

hamilton
06-12-2007, 22:14
سلام.من کلید هایی که دارم و از همین جا گرفتم اصلا کار نمیدن.
برای kaspersky Antivirus 7.0.0.125en میخوام

Kaspersky Antivirus 7.0.125 Keys(NEW:

Tinydl.com
06-12-2007, 23:32
20 news key for kaspersky internet security 7

mahdi_z100
08-12-2007, 00:59
20 news key for kaspersky internet security 7

با سلام
موقع نصب کرک ارور میده که نمیتونه بجای فایل اصلی بشینه
خواهشن یه کدی یه key یه چیزی باشه که ما بتونیم این بی صاحب رو آپدیت کنیم
با تشکر فراوان

به خدا خیلی گیرم

Enter
08-12-2007, 06:47
اه ه ه ه ه ه ه ه

بالاخره کی منم رفت توبلک لیست شانس منو

دوستان محبت کنن یه کی جدید برای اینترنت سکیوریتی 125 بذارند مرسی

s_a_m4000
08-12-2007, 09:34
این یه key برای نسخه

Kaspersky Internet Security v7.0.0.125

قبلش key قبلی رو پاک کنید:46:

aa_160
08-12-2007, 10:25
برای انتی ویروسش key جدید ندارید.

hamilton
08-12-2007, 20:01
برای انتی ویروسش key جدید ندارید.

همين صفحه قبل يكسري Key جديد براي دوستان آپلود كردم.

mahdi_z100
08-12-2007, 21:33
این یه key برای نسخه

Kaspersky Internet Security v7.0.0.125

قبلش key قبلی رو پاک کنید:46:

دوست عزیز میشه من رو راهنمایی کنید
چرا من وقتی key رو که شما دادید استفاده میکنم سریع ارور قرمز میده و key رو قبول نمی کنه
اگر لطف کنید و من رو راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم
آخه من به هر دری زدم آخر نتونستم آپدیتش کنم
با تشکر

shahedi
09-12-2007, 10:35
اقا من هر چی گشتم نتونستم بفهمم چطوری کی قبلی پاک میشه لطفا بگیئ کجا بود (نمیدونم چرا نتونستم پیداش کنم!)
سلام دوست عزیز
شما از قسمت activeationبر روی گزینه ی delet key کلیک کن تا کی حذف شود.

s_a_m4000
09-12-2007, 10:54
دوست عزیز میشه من رو راهنمایی کنید
چرا من وقتی key رو که شما دادید استفاده میکنم سریع ارور قرمز میده و key رو قبول نمی کنه
اگر لطف کنید و من رو راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم
آخه من به هر دری زدم آخر نتونستم آپدیتش کنم
با تشکر
سلام.اینم رفت تو لیست سیاه:41:

اقا من هر چی گشتم نتونستم بفهمم چطوری کی قبلی پاک میشه لطفا بگیئ کجا بود (نمیدونم چرا نتونستم پیداش کنم!)
جواب:

سلام دوست عزیز

mohammad_goodman
09-12-2007, 10:59
اگه کسی برای نسخه 8.0.0.74 کلید داره بزار.(kasper internet

mrmmnb
09-12-2007, 14:32
سلام دوست عزیز

همچین چیزی نبود هر چی گشتم نکنه چون اخرین دفعه با کد فعال کردم این گزینه نیست؟(اخرین بار با کد فعال کردم نه رج کی)

hamilton
09-12-2007, 15:13
همچین چیزی نبود هر چی گشتم نکنه چون اخرین دفعه با کد فعال کردم این گزینه نیست؟(اخرین بار با کد فعال کردم نه رج کی)

شما مطابق شكل زير عمل كنيد:

Jalal
09-12-2007, 19:31
Kaspersky Blacklisted Keys Checking Tool

Just Put some keys in the Extracted Directory & run KeyMon.exe in the directory.
The Non-Blacklisted keys will be left over in the directory & the blacklisted one have been moved to BANNED directory in it!!
Use the Non Blacklisted keys & Enjoy!!
Or simple: Just drag all keys you have to .exe file and then run it.

Download:
CODE

پرسپوليس
10-12-2007, 00:35
دوستان يه كي واسه نسخه 8 بذاريد اگه هست
مرسي

boy iran
10-12-2007, 14:42
ببخشید دوباره پست میدم

میشه key جدی بزارید

این key که آقا جلال گذاشته خرابه آخرش هم یک بازی فلش هست :41:

ممنون

rezabush
10-12-2007, 18:19
بابا يكي نيست يه KEY جديد كه بلك ليست نباشه براي Kaspersky Internet Security 7.0.0.125 بذاره

shahedi
10-12-2007, 19:14
بابا يكي نيست يه KEY جديد كه بلك ليست نباشه براي Kaspersky Internet Security 7.0.0.125 بذاره

اینو امتحان کن دوست عزیز:20:

hamilton
10-12-2007, 20:35

دوست عزيز 2-3 صفحه قبل 3 كليد آپلود كردم كه يكي از انها بدون مشكل داره كار ميكنه و چند نفر از دوستان هم تست كردن.لينك پست:

Jalal
10-12-2007, 21:00
Kaspersky ® Internet Security 7.00.125 Key[Final]
Quote:
Provides you with the same proven anti-virus protection as Kaspersky Anti-Virus together with additional features including Parental Control, a personal firewall, an anti-spam filter, Privacy Control and more.

Product Highlights:
* Integrated protection from all Internet threats
* Integrated antivirus protection:
1) Hourly automated database updates,
2) Preliminary behavior analysis,
3) On-going behavior analysis. New!
* Real-time scanning for email, Internet traffic and files
* Personal firewall with an IDS / IPS system. Improved!
* Protection from leaks of confidential data. New!
* Parental Control. New!
* Protection from spam and phishing
* Automatic database updates

Additional Features:
* Protection from viruses, Trojans and worms
* Protection from spyware and adware
* Protection from all types of keyloggers. Improved!
* Detection of all types of rootkits. Improved!
* Protection from viruses when using ICQ and other IM clients
* Rollback of malicious changes on your PC
* Self-defense of the antivirus program from being disabled or stopped
* Tools for creating a Rescue Disk
* Free technical support

Activates, Works & Updates Perfectly!

Download:

CODE

hamilton
10-12-2007, 21:48
Quote:
Provides you with the same proven anti-virus protection as Kaspersky Anti-Virus together with additional features including Parental Control, a personal firewall, an anti-spam filter, Privacy Control and more.

Product Highlights:
* Integrated protection from all Internet threats
* Integrated antivirus protection:
1) Hourly automated database updates,
2) Preliminary behavior analysis,
3) On-going behavior analysis. New!
* Real-time scanning for email, Internet traffic and files
* Personal firewall with an IDS / IPS system. Improved!
* Protection from leaks of confidential data. New!
* Parental Control. New!
* Protection from spam and phishing
* Automatic database updates

Additional Features:
* Protection from viruses, Trojans and worms
* Protection from spyware and adware
* Protection from all types of keyloggers. Improved!
* Detection of all types of rootkits. Improved!
* Protection from viruses when using ICQ and other IM clients
* Rollback of malicious changes on your PC
* Self-defense of the antivirus program from being disabled or stopped
* Tools for creating a Rescue Disk
* Free technical support

Activates, Works & Updates Perfectly!

Download:

CODE

آپلود كليدي كه جلال جان زحمت معرفي آنرا كشيده اند.از 1.5MB حجم لينك بالايي فقط كليد موجود در آنرا براي استفاده دوستان آپلود كردم:

babak1363
11-12-2007, 10:57
دوستان عزیز من انتی ویروس Kaspersky Anti-Virus v7.0.0.119 رو خیلی وقته ازش استفاده میکردم ولی امروز وقتی خواستم اپدیت کنم با این ارور پایینی مواجه شدم میشه کسی به من کمک کنه ممنونم

zendegi
11-12-2007, 11:16
:Kaspersky Internet Security 7.00.125 Key

technoboy
11-12-2007, 15:00
دوباره کلید های جدید بلک لیست شدند دوستان کسی کلید فعال نداره؟

omidkorat
11-12-2007, 16:18
مثل اینکه کارمند های شرکت معظم کسپر، 24 ساعت تو اینترنت دارن دنبال key های تقلبی میگردن تا بفرستن به لیست قشنگشون...
یه شرکت انقدر عقده ای میشه؟!

FARID88
11-12-2007, 16:46
مثل اینکه کارمند های شرکت معظم کسپر، 24 ساعت تو اینترنت دارن دنبال key های تقلبی میگردن تا بفرستن به لیست قشنگشون...
یه شرکت انقدر عقده ای میشه؟!
عجب بابا !!!!!
داریم غیر قانونی و مفت استفاده میکنیم انتظار داریم شرکت از ما قدردانی هم بکنه !!!!!

shahedi
11-12-2007, 16:55
دوباره کلید های جدید بلک لیست شدند دوستان کسی کلید فعال نداره؟
اگر دقت می کردی یه کی فعال برای KISگذاشتم در ضمن شما نه نوع نسخه و نه ورژن را گفتی

m1367m2006
11-12-2007, 17:42
دوستان اگر از اکتیو کد هم استفاده کنن بد نیست
اینم دوتا اکتیو کد
03d4-000491-0099b28b
100011-301000-5000
اینم برای سکوریتی
1111rrb18458

m1367m2006
11-12-2007, 17:46
موقع وارد کردن کد باید به اینترنت وصل باشید تا کد آزمایش بشه.

hamilton
11-12-2007, 17:54
دوستان عزیز من انتی ویروس Kaspersky Anti-Virus v7.0.0.119 رو خیلی وقته ازش استفاده میکردم ولی امروز وقتی خواستم اپدیت کنم با این ارور پایینی مواجه شدم میشه کسی به من کمک کنه ممنونم

اين پيغام به شما ميگه كه كليد شما در ليست سياه قرار گرفته و ديگه نميتونيد آپديت كنيد.ابتدا بايد اين كليد را delete كرده و سپس كليد جديدي را به برنامه بدهيد.

sm_315
11-12-2007, 22:36
سلام لطفا یک key جدید برای ورژن 7.0.0.555 بزارید

shahedi
12-12-2007, 16:58
سلام لطفا یک key جدید برای ورژن 7.0.0.555 بزارید
سلام دوست من.
از این سریال استفاده کنید
0514-00048D-01A3FF53

Mohammad_ch
12-12-2007, 17:15
سلام بچه ها لطف کنید برای ورژن زیر هم کی بزارید

Anti virus 7.0.0.125

ممنون

رعد
12-12-2007, 17:41
اين پيغام به شما ميگه كه كليد شما در ليست سياه قرار گرفته و ديگه نميتونيد آپديت كنيد.ابتدا بايد اين كليد را delete كرده و سپس كليد جديدي را به برنامه بدهيد.

منم يك كي ميخوام 7.0.0119

shahedi
12-12-2007, 18:56
این سریال با همه ی ورژن های 7kisکار می کنه.

sm_315
12-12-2007, 21:26
سلام دوست من.
از این سریال استفاده کنید
0514-00048D-01A3FF53

اقا این کار نمی کنه لطفا یدونه دیگه بزارید

internet
12-12-2007, 21:47
هيچ کي اي از کاسپارسکي وجود نداره
من هر چي گشتم پيدا نکردم
فکر کنم ديگه بايد بي خيال کاسپارسکي بشيم

shahedi
12-12-2007, 22:28
دوستان اینو امتحان کنید کی فعال و قابل استفاده است

HAMID-3138
13-12-2007, 01:44
آقایون تورو به خدا کمک کنید
نزدیک به یک هفته است که کلید کیس 125 من بلک لیست شده
به داد من برسید
خدا وکیلی یه کلید درست و حسابی بذارید هر چه کلید اینجا بود امتحان کردم
کممممممممممممممممممک :18::18:

moj63
13-12-2007, 02:54
سلام

من چطوری می تونم License key Kaspersky Anti-Virus 6.0.2.614 رو بدست بیارم ؟

vtn54
13-12-2007, 03:28
دوستان ما يه درخواست داشتيم كسي جواب نداد بي زحمت
kis 8.0.068 beta
البته اگه key براش هست

سلام

می توانید از این کلید استفاده کنید ولی من به شدت توصیه می کنم دور نسخه 8 را فعلا قلم بکشید :

Kaspersky 8 Beta Key ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mehdiiii
13-12-2007, 07:02
سلام جناب همیلتون اون کیژن که چند صفحه قبل برای آنتی ویروس گذاشتید کار نمیکنه(آدرس مشکل داره) لطف کنید یه جای دیگه آپلود کنید ممنون

hamilton
13-12-2007, 08:04
سلام جناب همیلتون اون کیژن که چند صفحه قبل برای آنتی ویروس گذاشتید کار نمیکنه(آدرس مشکل داره) لطف کنید یه جای دیگه آپلود کنید ممنون

لطفا آدرس پست را بفرماييد.اينهم يك كليد فعال براي Kaspersky Internet Security 7.0.125 كه همين الان هم تست كردم و در ليست سياه هم نبود:

Kaspersky Internet Security 7.0.125 New Working Key:

hamilton
13-12-2007, 08:19
سلام بر همگی
آقایون لطفا ً یه کی معتبر برای kis7.o.o.125 بذارید
دیگه ذله شدم هر چی تواین تاپیک و بقیه بود رو امتحان کردم
یواش یواش میخوام کاسپر رو پاک کنم و همون نود 32 رو نصب کنم
منتظریم :13::13::13:

دوست عزيز براي درخواست كليد كاسپر نيازي به ايجاد تاپيك جديد نبود.كليه كليدهاي كاسپر در تاپيك مختص آن قرار داده ميشود.هنوز هم كليدهاي فعال براي اين محصول وجود دارد ولي مشكل اينجاست كه كمپاني كاسپر خيلي سريع نسبت به BlackList كردن كليدهاي پخش شده در اينترنت اقدام ميكنه.
لطفا قوانين را رعايت كنيد.
با تشكر.

__siavash__
13-12-2007, 10:35
سلام
کی برای نسخه 7.0.0.119 هست ؟؟؟
اگر نیست کی لطفا لینک دانلود ورژن بعدی با کی رو بذارید !
ممنون

ADELANTE
13-12-2007, 10:50
سلام
چنتا کی جدید کسپر 7.0.0125 داشتم که دیشب بلک لیست شدن همه با هم
کسی جدید نداره؟

shahedi
14-12-2007, 13:18
سلام
چنتا کی جدید کسپر 7.0.0125 داشتم که دیشب بلک لیست شدن همه با هم
کسی جدید نداره؟
کی های معرفی شده اکثرا تا ماه دو فعال هستند به چند صفحه قبل سر بزنید.

HAMID-3138
14-12-2007, 19:59
دوست عزيز براي استفاده شما و ساير دوستان در جاي ديگري آپلود كردم تا براحتي دانلود كنيد:

Kaspersky Internet Security 7.0.125 Key(NEW:

همه اینها بلک لیست شدن
آقا تورو به خدا به دادم برسید .

hamilton
14-12-2007, 21:58
خیلی ممنون از اینکه با این تذکر مشکل بنده رو حل کردید :33:
من چی میگم شما چی میگید
از کلیدی که لطف کردید ممنون شما کاری غیر از این ندارید ؟ فقط بلدید مشکلات رو حل کنید یک کیلو اسفند برانون گذاشتم ادرستون رو بدید در خدمتیم :29:
من کل سیستمم داغون شده شما دارید به من تذکر رعایت قانون رو میدید
خوب وقتی هر چه کلید در پست ها بوده رو امتحان کردم و همه بلک لیست شده بودند باید سوال کنم که این پستها به چه دردی میخوره یا نه ؟
:44::44::42:

اين چه طرز حرف زدنه؟آيا در تذكر من بي احترامي بود؟گفتم براي رعايت نظم انجمن و رسيدن سريعتر به هدفتون سوالتون رو در جاي مناسب مطرح كنيد.اين حرف اينقدر سنگين و بي ادبانه بود كه متلك پراني ميكنيد؟آيا مسول داغون شدن سيستم شما بنده هستم؟يا بنده تعهد دادم كه هركسي مشكلي داشت بنده در اولين فرصت ممكن و به هر قيمتي آن مشكل را حل كنم؟آيا شما ادعاي خاصي از من در هيچ كدوم از پستها مشاهده كرديد كه دال بر خودستايي باشه؟تمام تلاش من بدون هيچ چشم داشتي كمك براي رفع مشكل دوستان ميباشه.
تصور كنيد 20 نفر مشكل شما را داشته باشند و همگي براي رفع مشكلشون بخوان يك تاپيك بزنند اونوقت به اين انجمن ميشه گفت انجمن؟هركسي هركاري دلش خواست انجام بده و اگر مديري يا مسولي محترمانه خواهش كرد كه سوالات در جاي خودش مطرح بشه اين حرفها زده بشه؟

همه اینها بلک لیست شدن
آقا تورو به خدا به دادم برسید .

همين ديروز در صفحه قبل يك كليد فعال براي Kaspersky Internet Security 7.0.125 گذاشتم آيا آنرا تست كرديد؟
اينهم لينك دانلود:

اگر بلك ليست بود بفرماييد تا دنبال كليد جديدي بگرديم..

vtn54
15-12-2007, 01:23
خیلی ممنون از اینکه با این تذکر مشکل بنده رو حل کردید :33:
من چی میگم شما چی میگید
از کلیدی که لطف کردید ممنون شما کاری غیر از این ندارید ؟ فقط بلدید مشکلات رو حل کنید یک کیلو اسفند برانون گذاشتم ادرستون رو بدید در خدمتیم :29:
من کل سیستمم داغون شده شما دارید به من تذکر رعایت قانون رو میدید
خوب وقتی هر چه کلید در پست ها بوده رو امتحان کردم و همه بلک لیست شده بودند باید سوال کنم که این پستها به چه دردی میخوره یا نه ؟
:44::44::42:

سلام

دوست عزیز پس از این لطفا بیشتر مواظب حرف زدن خود باشید و از متلک پرانی و توهین به دیگران بویژه کسانی که وقت ارزشمند

خودشان را برای کمک به دیگران صرف می کنند جدا خودداری کنید . این تاپیک به صورت اختصاصی برای درخواست کرک و سریال

کاسپرسکی ایجاد و استیکی شده است و ایجاد یک تاپیک تازه در این مورد هیچ توجیهی ندارد و همانطور که در پست اول این تاپیک

هم اعلام شده تاپیکها و پستهایی که در سایر جاها در این مورد ایجاد می شود بلافاصله پاک می شوند.شاید تقصیر از من باشد که

به جای پاک کردن کامل پست شما آن را به تاپیک مربوطه اش آورده ام تا مشکلتان بی پاسخ نماند. افراد بسیار زیادی در این انجمن با

همین کلیدهایی که شما با آنها مشکل دارید بدون مشکل آنتی ویروس خودشان را آپدیت می کنند بنابراین اگر شما در این زمینه

مشکلی دارید نباید تقصیر را متوجه دیگران کنید .

هیچکس اینجا تعهدی از نظر گذاشتن کرک و سریال ندارد ( تا در غیر این صورت هدف توهین و متلک پرانی شما قرار گیرد ) لذا من

سخنانی از جنس حرفهای شما را به هیچ وجه تحمل نخواهم کرد و در صورت تکرار چه از جانب شما و یا هر کس دیگری شدیدا با این

مساله برخورد خواهد شد.

موفق باشید

mrmmnb
15-12-2007, 07:17
میگم اون سایته کهتوش ثبت نام میکردی و کد اکتیو 6 ماهه میداد هنوز هست؟(فکر کنم چند تا سایت بودند که این کار رو میکردند)
خلاصه اگه هست ادرس بدید بریم ثبت نام کنیم یه 6 ماهه بگیریم(اگر اموزش داره ثبت نامش اینجا بنویسید تا یاد بگیریم)

shahedi
15-12-2007, 12:52
میگم اون سایته کهتوش ثبت نام میکردی و کد اکتیو 6 ماهه میداد هنوز هست؟(فکر کنم چند تا سایت بودند که این کار رو میکردند)
خلاصه اگه هست ادرس بدید بریم ثبت نام کنیم یه 6 ماهه بگیریم(اگر اموزش داره ثبت نامش اینجا بنویسید تا یاد بگیریم)
معمولا اینجور سایت ها برای مدت محدود این کارو می کنند.

hamilton
15-12-2007, 15:07

دوست عزيز اون سايت همانطور كه shahedi عزيز هم توضيح دادن بصورت موقت (كه بيشتر جنبه تبليغاتي دارند)اقدام به اينكار كرد.الان يك سايت ديگه هست كه قبلا Activation Code را بصورت 3 ماهه براي Kaspersky Internet Security 7 ميداد كه الان به 2 ماه تقليل داده ولي براي اينكه اين كد براي شما ارسال بشه حتما حتما بايد IP شما مربوط به كشور انگلستان و ايرلند باشه.در غير اينصورت هيچ كدي براي شما ارسال نميشه.
اگر تمايل داشتيد ميتونيد به آدرس زير مراجعه كنيد:

HAMID-3138
16-12-2007, 00:59
اين چه طرز حرف زدنه؟آيا در تذكر من بي احترامي بود؟گفتم براي رعايت نظم انجمن و رسيدن سريعتر به هدفتون سوالتون رو در جاي مناسب مطرح كنيد.اين حرف اينقدر سنگين و بي ادبانه بود كه متلك پراني ميكنيد؟آيا مسول داغون شدن سيستم شما بنده هستم؟يا بنده تعهد دادم كه هركسي مشكلي داشت بنده در اولين فرصت ممكن و به هر قيمتي آن مشكل را حل كنم؟آيا شما ادعاي خاصي از من در هيچ كدوم از پستها مشاهده كرديد كه دال بر خودستايي باشه؟تمام تلاش من بدون هيچ چشم داشتي كمك براي رفع مشكل دوستان ميباشه.
تصور كنيد 20 نفر مشكل شما را داشته باشند و همگي براي رفع مشكلشون بخوان يك تاپيك بزنند اونوقت به اين انجمن ميشه گفت انجمن؟هركسي هركاري دلش خواست انجام بده و اگر مديري يا مسولي محترمانه خواهش كرد كه سوالات در جاي خودش مطرح بشه اين حرفها زده بشه؟

همين ديروز در صفحه قبل يك كليد فعال براي Kaspersky Internet Security 7.0.125 گذاشتم آيا آنرا تست كرديد؟
اينهم لينك دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگر بلك ليست بود بفرماييد تا دنبال كليد جديدي بگرديم..
سلام
من فکر میکردم که در این جا میشه اگه کلیدی مورد نیاز بود رو اعلام کرد و دوستان زحمتش رو میکشنند نمدونستم که فقط بایستی از کلیدهای موجود استفاده کرد و تاپیک جدیدی نزد
وگرنه قصد جسارت به دوستان رو نداشتم در ضمن خود من هم از این جا تا حالا کلیدهای زیادی رو استفاده کرده ام و مشکلم حل شده ، در کل اگه بی احترامی شد از ناواردی بنده بدونید نه غرض ورزی و طلبکاری که یه عده باید اینجا باشند و مشکل بنده رو بلافاصله حل کنند
در آخر با عرض معذرت کلیدی که گذاشته بودید عمل نکرد و این پیغام رو داد :

hamilton
16-12-2007, 15:58
سلام
من فکر میکردم که در این جا میشه اگه کلیدی مورد نیاز بود رو اعلام کرد و دوستان زحمتش رو میکشنند نمدونستم که فقط بایستی از کلیدهای موجود استفاده کرد و تاپیک جدیدی نزد
وگرنه قصد جسارت به دوستان رو نداشتم در ضمن خود من هم از این جا تا حالا کلیدهای زیادی رو استفاده کرده ام و مشکلم حل شده ، در کل اگه بی احترامی شد از ناواردی بنده بدونید نه غرض ورزی و طلبکاری که یه عده باید اینجا باشند و مشکل بنده رو بلافاصله حل کنند
در آخر با عرض معذرت کلیدی که گذاشته بودید عمل نکرد و این پیغام رو داد :

همين كليدي را كه شما با آن مشكل داشتيد را روي يك سيستم ديگه تست كردم و از ابتدا Kaspersky Internet Security 7.0.125 را نصب و با همين كليدي كه شما فرموديد كار نميكنه و پيغام Expire ميده و تصوير آنرا هم گذاشتيد آپديت كردم.شماره سريالي را كه در تصوير گذاشتيد با سريال كليدي كه من استفاده كردم مقايسه كنيد مشاهده خواهيد كرد كه همان كليد ميباشه.عكس زير را ببينيد:

بعد كاسپر را آپديت كردم.به ساعت و تاريخ آپديت توجه كنيد.براي امروز و دقايقي قبل ميباشه:

اينهم عكس پايان كار از زمان رجيستر بودن و سريال كليد:

پس ميبينيد كه كليد مشكلي نداره.دوستان زيادي از همين كليدها دارند استفاده ميكنند و هيچ مشكلي هم در زمينه آپديت و رجيستر بودن(حداقل تا زمانيكه كليد در ليست سياه قرار نگرفته) ندارند.

اما در خصوص مشكل شما بايد توجه داشت كه پيغام Blacklist بودن كليد نداده بلكه داره ميگه تاريخ كليد Expire شده.بنظر ميرسه تاريخ كامپيوتر شما درست نباشه كه اصلا كليد را قبول نمكينه.نگاهي به تاريخ كامپيوتر خود بيندازيد ببينيد آيا به شكل زير است يا خير؟

majid20
16-12-2007, 23:07
hamilton عزیز بابت زحماتت خیلى متشکرم:11:
نصف key هایى که قبلا گذاشته بودید در بلک لیست نبود ولى در پایان آپدیت ارور میداد
جالب اینجا بود همینکه با VPN دویاره سعى میکردم براحتى آپدیت میشد
مگه کاسپر به IP ایران حساسیت داره:27:

mokhe_donia
17-12-2007, 09:46
سلام دوستان ...1 کمک می خوام اونم اینه که اگه میشه لطف کنین و بگید که فایلهای آپدیت کسپر رو کجا پیدا کنم و آیا این فایل رو برای آپدیت یک سیستم دیگه می توانم کپی کنم و به سیستم دیگه منتقل کنم یا نه؟...اگه می شه لطف کنین سریعتر جواب منو بدید مرسی.....راستی بابت کی های که گزاشتید ممنون و خیلی هم متشکرم...مرسی

HAMID-3138
17-12-2007, 18:05
آقا همیلتون خیلی ممنونم از زحمتی که کشیدید
اگه هنوز هم از دست من ناراحت هستید مجددا ً از شما معذرت میخوام این رو بذارید به حساب ناشی گری بنده
خوش باشی
درست بود تاریخ کامپیوتر رو چک نکرده بودم و این همه بدبختی برام پیش اومد
خیلی از اطلاعات مهمم رو از دست دادم و حالا باید پی مراحلی برای جبران این همه ناشی بازی باشم
خلاصه میبخشید که وققتتان را گرفتم :11::11:

پرسپوليس
17-12-2007, 23:48
vntممنون اما چرا استفاده نكنم فقط به اين خاطر كه ورژن آلفاست

vtn54
18-12-2007, 00:23
vntممنون اما چرا استفاده نكنم فقط به اين خاطر كه ورژن آلفاست

سلام

استفاده از نسخه های بتای نرم افزارهای امنیتی ( آلفا که دیگر جای خود دارد ) برای کسانی مناسب است که دارای

بیش از یک سیستم هستند و اطلاعات مهمشان را در یک سیستم به صورت مجزا نگهداری می کنند یا به صورت منظم (

تقریبا روزانه ) از کل سیستم Backup می گیرند . چون هیچ کدام از این نرم افزارها ( به ویژه نسخه های آلفا ) محصول

کاملی نیستند و بسیاری از وظایف یک آنتی ویروس را به صورت کامل انجام نمی دهند حالا بماند اشکالاتی که ممکن

است استفاده از آنها مستقیما برای خود ویندوز ایجاد کند.

پرسپوليس
18-12-2007, 00:29
مرسي Vnt عزيز ولي اون فايل Key رو تازه مي خوام بگيرم پيدا نمي كنه اگه داري يكي ديگه مريس

Benygh
18-12-2007, 15:13
کرک ورژن 7.0.1.297 رو میخوام Internet Security ممنون ...

javadi1368
18-12-2007, 16:37
به نام او

سلام. من همه کی هایی رو که در صفحات قبل بود امتحان کردم ولی جواب نداد!!!کاسپر من یک بار تو لیست سیاه قرار گرفت و دیگه هم اکتیو نشد!!!! مشکل از کجاست؟؟

vtn54
18-12-2007, 20:43
مرسي Vnt عزيز ولي اون فايل Key رو تازه مي خوام بگيرم پيدا نمي كنه اگه داري يكي ديگه مريس

Markus
20-12-2007, 03:22
کدهای فعال برای :Kaspersky AntiVirus & Internet Security 7.0.0.125
(پوشه KAV برای Anti-Virus و پوشه KIS برای Internet Security )

scanme
20-12-2007, 22:12

__________________________________________________ __________________

خودت تست کرده بودی؟ جواب نمیده

KILLER_PANT
21-12-2007, 00:54
سلام من kasper 7 دارم
key رو هز چی میزنم قبول نمیکنه!
کمک!!!

hamilton
21-12-2007, 08:54
سلام من kasper 7 دارم
key رو هز چی میزنم قبول نمیکنه!
کمک!!!

دقيق بفرماييد چيكار ميكنيد كه key را قبول نميكنه تا بشه راهنمايي كرد.

scanme
21-12-2007, 22:40
دقيق بفرماييد چيكار ميكنيد كه key را قبول نميكنه تا بشه راهنمايي كرد.
کار خاصی نمیکنم شما هم کافیه تا 15 دسامبر آپدیت کنید همین دیگه این کدها رو قبول نمیکنه

KILLER_PANT
22-12-2007, 00:48
هر کاری میکنم این internet security 7.0 ما به هیچ راهی مستقیم نمشه
باز میاد که purche....
چیکار کنم؟

emp-ehsan
22-12-2007, 08:22
لطفا يك رجيستر كي هم براي kis 2006 بزاريد.

hamilton
22-12-2007, 08:42
هر کاری میکنم این internet security 7.0 ما به هیچ راهی مستقیم نمشه
باز میاد که purche....
چیکار کنم؟

دوست عزيز خدمت شما عرض كردم بفرماييد دقيقا با key چكار ميكنيد كه برنامه قبول نميكنه؟مثلا روي Key دوبار كليك ميكنيد يا چكار ميكنيد؟چه پيغامي موقع دادن key به شما ميده؟لطفا دقيق بفرماييد تا راحت تر بتوان راهنمايي كرد.

لطفا يك رجيستر كي هم براي kis 2006 بزاريد.

اينهم كليد فعال براي Kaspersky Internet Security 6 كه هنوز در ليست سياه قرار نگرفته:

KILLER_PANT
22-12-2007, 11:50
سلام
من میرم توی active
اولا چند تا active code داشتم میرفتم توی اولین گزینه active using the activitaion code که هیچ کدوم رو قبول نکرد
یه سری هم key گرفتم که رفتم توی apply axsisting licence code اونجا مسیر رو روی key زدم اول قبول میکنه ولی بعد باز میاد که

your key has been blacklisted
شاید key هام درست حسابی نیست!نمیدونم!کمک!

hamilton
22-12-2007, 12:10
سلام
من میرم توی active
اولا چند تا active code داشتم میرفتم توی اولین گزینه active using the activitaion code که هیچ کدوم رو قبول نکرد
یه سری هم key گرفتم که رفتم توی apply axsisting licence code اونجا مسیر رو روی key زدم اول قبول میکنه ولی بعد باز میاد که

your key has been blacklisted
شاید key هام درست حسابی نیست!نمیدونم!کمک!

دوست عزيز از اين كليد استفاده كنيد كه فعلا در ليست سياه نيست و بيشتر از 2 ماه ديگر هم كار ميكنه:

KILLER_PANT
22-12-2007, 13:22
اقاب همیلتون ممنون از شما ولی برای من همون ارروری که در پست 1206 برای حمید میداد میده
من تاریخ کامپیوتر رو هم چک کردم درسته!چیکار کنم؟

zartosht 2008
22-12-2007, 14:14
از دوستان محترم كسي سريال كسپر 7 رو نداره

hamilton
22-12-2007, 14:48
اقاب همیلتون ممنون از شما ولی برای من همون ارروری که در پست 1206 برای حمید میداد میده
من تاریخ کامپیوتر رو هم چک کردم درسته!چیکار کنم؟

مشكل حميد حل شد.كليد هم درست بود و در ليست سياه هم نبود.اينكه چرا مشكل شما حل نشده من نظري ندارم.چون چيزي غير از اين مواردي كه قبلا هم به آن اشاره كردم وجود نداره.
اگر قبلا كليدي داده ايد كه در ليست سياه بوده ابتدا آنرا delete كنيد و مجدد اين كليدي را قرار دادم را به KIS بديد.تست كنيد و نتيجه را بفرماييد.

KILLER_PANT
22-12-2007, 15:26
مشکل همون delete نکردن قبلی بود
دستت درد نکنه
خیلی اقایی

emp-ehsan
22-12-2007, 16:35
دوست عزيز خدمت شما عرض كردم بفرماييد دقيقا با key چكار ميكنيد كه برنامه قبول نميكنه؟مثلا روي Key دوبار كليك ميكنيد يا چكار ميكنيد؟چه پيغامي موقع دادن key به شما ميده؟لطفا دقيق بفرماييد تا راحت تر بتوان راهنمايي كرد.

اينهم كليد فعال براي Kaspersky Internet Security 6 كه هنوز در ليست سياه قرار نگرفته:

دوست عزيز اين key كه گذاشتيد تا 16/7/2007 كارمي كرده و الان ديگه فعال نيست بي زحمت يك دونه جديدش رو بزاريد.

Markus
23-12-2007, 02:58
خودت تست کرده بودی؟ جواب نمیده

دوست عزيز من رو سيستمم 2 تا ويندوز دارم (XP و Vista) که روی XP از Kaspersky Internet Security 7.0.0.125 به همراه Avira Premium Security Suite 7.06.00.308 و روی Vista از Kaspersky AntiVirus 7.0.0.125 به همراه ESET Smart Security 3.0.566 استفاده ميکنم...
، و کد هايی که برای کسپر معرفی کردم رو تست ميکنم، و تا الان که دارم اين پست رو ميزانم، با آپديت تمام کد ها فعال هستن،
حال من نميدونم شما چطور با کدها کار ميکنيد که هيچ کدوم رو ميگين عمل نميکنه!!!!
اين کدها آخرين کد های فعال ورژن 7.0.0.125 هستن،
مشکل شما ميتونه موارد زیر باشه:
1- ورژن کسپری که استفاده ميکنيد فرق داره (يا بالا تره که بتا هست يا پايين تره)
2- تاريخ سيستمتون دقيق نيست
3- زمانی که کد فعال رو به کسپر ميدين کد قبلی رو پاک نکردين
4- کسپر شما مشکل رجيستری پيدا کرده که با يک بار آنيستال کردن درست ميشه...

shahedi
23-12-2007, 10:22
برو به
ولي انتظار نداشته باش كه نفهمه keyغير قانونيه.
البته سایت هایی هم هستند که به صورت هفتگی یا ماهیانه آپدیت ها را عرضه می کنند.

در ضمن دوستان کاسپراطلاعات کی هایی که در لیست سیاه قرار گرفتند را در همان پوشه ی آپدیت برای شناسایی قرار می ده نه با تغییر در رجیستری.

Markus جان
به جای آنیستال می تونید از Modify, Repair or Remove هم استفاده کنید.

hamilton
23-12-2007, 12:43
دوست عزيز اين key كه گذاشتيد تا 16/7/2007 كارمي كرده و الان ديگه فعال نيست بي زحمت يك دونه جديدش رو بزاريد.

اينهم يك كليد فعال براي KIS 6 كه هنوز در ليست سياه نيست و تا ماه 9 سال 2008 هم كار ميكنه:

Markus
23-12-2007, 16:11
در ضمن دوستان کاسپراطلاعات کی هایی که در لیست سیاه قرار گرفتند را در همان پوشه ی آپدیت برای شناسایی قرار می ده نه با تغییر در رجیستری.

Markus جان
به جای آنیستال می تونید از Modify, Repair or Remove هم استفاده کنید.

دوست عزيز منظور من از اين که رجيستری اشکال پيدا کرده و آنيستال کردن زمانی هست که مثل تصوير پايين باModify, Repair or Remove درست نميشه، و ربطی به ليست سياه يا موارد ديگه نداره، فقط بايد، دوباره نصب بشه تا راه بيفته:

Actros
24-12-2007, 02:00
میشه یه key جدید برا anti virus kasper 7.0.0125 بزارید
ممنون

mohammad1196
25-12-2007, 00:58
یعنی تو تموم دنیا کسی نتونسته یه کرک درست و حسابی واسه kis 7 بسازه ؟؟؟

zhina_gian
25-12-2007, 01:48
اينهم يك كليد فعال براي KIS 6 كه هنوز در ليست سياه نيست و تا ماه 9 سال 2008 هم كار ميكنه:

سایت اجازه دانلود رو به من نمیده. میشه یک جای دیگه آپلود کنید؟
مرسی.

Markus
25-12-2007, 03:23
دوستان عزيز Actros و mohammad1196 ، برای ورژن 7.0.0.125 کسپر هم آنتی ويروس هم سکوريتی از کد های لينک زير استفاده کنيد، تست شده...

hamilton
25-12-2007, 08:31
سایت اجازه دانلود رو به من نمیده. میشه یک جای دیگه آپلود کنید؟
مرسی.

اينهم آپلود در يك سايت ديگه.اميدوارم كه مشكلي نباشه:

Kaspersky Internet Security 6 Key:

hamilton
26-12-2007, 08:51
سلام وقت بخیر
لیسانس کد برای اینترنت سکوریتی 700125 می خواستم
نیاز فوری
اگر چند صفحه قبل را مطالعه بفرماييد مشاهده خواهيد كرد كه كليد فعال براي KIS 7.0.125 هم قرار داده شده است.

emp-ehsan
26-12-2007, 13:23

دوست عزيز موقعي كه مي خوام از اين ليسانس استفاده كنم پيغام مي ده كه اين ليسانس مربوط به اين محصول نيست.بايد چيكار كنم؟

zhina_gian
26-12-2007, 13:52
دوست عزيز موقعي كه مي خوام از اين ليسانس استفاده كنم پيغام مي ده كه اين ليسانس مربوط به اين محصول نيست.بايد چيكار كنم؟

شما از کدام نسخه کسپرسکی میخواهید استفاده کنید؟
اصلا این کلید رو شما بر روی کدام نسخه آزمایش کردید؟

ehsan12069
26-12-2007, 19:08
کرک برای کسپراسکای ورژن 7.0.0.125 می خوام

Amin_0913
26-12-2007, 23:24
ُسلام
من از نسخه 7 این انتی ویروس استفاده میکنم
12 روزه دیگه رجسترش تمام میشه
حالا اگه کدی ،کرکی، سریال نامبری که به درد ما بخوره معرفی کنید
ممنون

Talabkar
27-12-2007, 00:14
سلام
دوستان يه ليسانس براي نسخه كاسپر انتي ويروس 6 به من بديد ممنونتون ميشم هرچي دانلود كردم كار نكرد

emp-ehsan
27-12-2007, 00:17
شما از کدام نسخه کسپرسکی میخواهید استفاده کنید؟
اصلا این کلید رو شما بر روی کدام نسخه آزمایش کردید؟

من از kis 6.0.0.299 استفاده مي كنم.

Markus
27-12-2007, 04:50
دو دوست عزيز emp-ehsan و Talabkar ، اين لينک حاوی آخرين کد های کسپر 6 هست که يک جا جمع کردم،هم Anti هم Security (تست کنيد) فقط کدی رو به کسپر دادین ، اگه کار نکرد، برای تست کد بعد کد قبلی رو پاک کنيد اول!

__________________________________________________ ___________________

Markus
27-12-2007, 05:01
دو دوست عزيز،ehsan12069 و Amin_0913 اين لينک حاوی آخرين کد های کسپر .7.0.0.125 (تا اين لحظه) ميباشد، و درضمن برای آنتی و سکوريتی 2 کد هست که تاريخ اعتبارشون بيش از 200 روز هست،

درضمن اگه امکان داره، لااقل دوستان 1 پست به عقب برن جواب ميگيرن!! (درکل باز اگه وقت ندارين يکپست برين عقب براتون قرار دادم!)

__________________________________________________ ________________

shahedi
27-12-2007, 10:45
ضمن تشکر از شما این کی ها روی سایر ورژن ها هم جواب می ده.تست شد.

در سرور p30worldآپلود شد جهت دسترسی راحت تر.

mehdi_vsgh
27-12-2007, 10:50
یه کی برای
kis 7.0.1.321

نیازمندیم.
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم

ستاد امور بیماری های خاص

shahedi
27-12-2007, 13:33
یه کی برای
kis 7.0.1.321

نیازمندیم.

ستاد امور بیماری های خاص
دوست عزیز همین صفحه ی قبل کی های فعال گذاشته شده.لطفا دقت کنید.

Talabkar
27-12-2007, 18:02
سلام دوستان ممنون از اون دوست عزيز كه كد هارو گذاشت
ولي يه مشكل من هر كدي رو كه ميزنم اين ارور رو ميده ميشه بگيد اين خطا براي چيه؟

hamilton
27-12-2007, 21:05
سلام دوستان ممنون از اون دوست عزيز كه كد هارو گذاشت
ولي يه مشكل من هر كدي رو كه ميزنم اين ارور رو ميده ميشه بگيد اين خطا براي چيه؟

شما كليدهاي قبلي را از قسمت Activation بايد حذف كنيد.وقتي كاسپر را باز ميكنيد در سمت راست قسمت Activation گزينه delete Key را از پايين آن قسمت بزنيد تا كليدهايي كه قبلا به برنامه داده ايد را حذف و امكان اضافه كردن كليد جديد را پيدا كنيد.

Markus
28-12-2007, 10:10
man Kaspersky 7 ro daram hichkodoom az in key haee ke goftin rosh nakhord
faghat ta ie mah dige javab mide
ta akharaie 2008/1

دوست عزيز شما اول بگين از کدوم ورژن کسپر استفاده ميکنيد؟ اين کد ها برای کسپر ورژن 7.0.0.125 به پايين هست، (نه بتا!) بعد من هر دو محصول کسپر (آنتی و سکوريتی) رو دارم با Update های روزنه، و با همين کد ها کار ميکنم، و 2 کد برای سکوريتی و يک کد برای انتی هست که بيشتر از 200 روز اعتبار داره
، و کد ها رو تست شده قرار دادم...

Markus
28-12-2007, 11:53
یه کی برای
kis 7.0.1.321

نیازمندیم.

ستاد امور بیماری های خاص

دوست عزيز ورژن اي که شما ازش استفاده ميکنيد، در حال حاضر بتا هست، و به شخصه پيشنهاد ميکنم،از محصولات بتا بخاطر اشکالتی که دارن استفاده نکنيد! (درحال حاضر نسخه اصلی و آخر محصولات کسپر 7.0.0.125 هست)
درکل اين چند تا کد اکتيو برای بتا هست ميتونيد تست کنيد:

mahdi0127
28-12-2007, 17:14
سلام به همه
من امروز می خواستم کسپرما آپ کنم ولی مثل اینکه دوباره رفتیم نو بلک لیست در ضمن قابل ذکره که من از همین کدهایی که markus جان گذاشتن استفاده میکردم خواهشن اگه کسی داره بذاره تا همه ی بچه ها بتونن استفاده کنن.