PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال درباره نصب ویندوز ایکس پی

ila
17-01-2008, 15:46
سلام....یه سوال داشتم در مورد نصب ویندوز ایکس پی..من یه ویندوز داشتم داشتم که میخواستم از بینش ببرم...سی دی ویندوز رو گذاشتم و شروع کردم به نصب ویندوز...موقعی که انتخاب درایو اومد برای ویندوز جدیدم..من رفتم روی درایو سی..(همون درایوی که قبلا روش ویندوز بود) رو زدم و کلید
D
رو زدم تا دیلیت بشه اطلاعات اون درایو و من تو همین درایو سی ویندوزم رو نصب کنم..ولی دیلیت نشد و گفت شما میتونید تو یه قفولدر مختلف تو همین درایو داشته باشید...بعد از نصب هم دیدم بله..این درایوم فرمت نشده و علاوه بر فایلهای ویندوز قبلی ویندوز جدید هم هست...2سوال داشتم حالا
اولا چه جوری میتونم این فایل ها رو از بین ببرم..منظورم فایلهای ویندوز قبلیه...
دوما اینکه موقع نصب سیستم باید چیکار کنم که درایو سی کاملا پاک بشه و فرمت بشه بعد سیستم جدید نصب بشه..ممنون میشم اگه کامل قدم به قدم برام توضیح بدید..متشکرم

farshidshd
17-01-2008, 16:58
دوست عزیز شما از طریق یه سی دی راه انداز سیستم رو بالا بیرین(DOS)و وقتی وارد محیط داس شدین جلوی خط فرمان تایپ کنین format c:/q
یا فقط format C:
بعد سیستم رو ریست کنین
سی دی ویندوز ایکس پی رو درون سی دی رام بزارین و مراحل رو دنبال کنین
موفق باشین

metax
17-01-2008, 17:47
ببخشین بخاطر اینکه تاپیک جدید نزنم سوالمو اینجا میگم." میشه ویندوز ایکس پی رو روی کول دیسک کپی کرد و از روی کول دیسک ، ویندوز رو نصب کرد؟اگه میشه چه جوریه؟"

sinasignal
17-01-2008, 19:19
ببخشین بخاطر اینکه تاپیک جدید نزنم سوالمو اینجا میگم." میشه ویندوز ایکس پی رو روی کول دیسک کپی کرد و از روی کول دیسک ، ویندوز رو نصب کرد؟اگه میشه چه جوریه؟"

دردسرش زیاده چون باید داس بتونه اونو بشناسه ( که اغلب نمشناسه) تازه سرعتش هم خیلی کندتره
پس بیخیال بزن رو سی دی . 250 تومان که بیشتر نیست.

ولی بعضی ویندوز ها هستن که پرتابل هستن و گذاشتن رو کول دیسک (رو کول دیسک نصب شدن) یعنی ویندوزتو میتونی با خودت هر جا ببری و به هر سیستمی که بخوای وصل کنی ولی بازم کند هستند حتی usb2 هاشون.

Arashdn
18-01-2008, 11:02
ویندوز رو از طریق Setup نصب کن از طریق ویندوز های دیگه
احتمالا ویندوز رو از داخل اون ویندوزی که می خواستی پاک کنی نصب کردی