PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سوال در مورد فایلهای تصادفی(random file)

EHS@N
17-01-2008, 13:01
سلام دوستان می خواستم بدونم چطور میشه از اطلاعاتی که توی فایل راندوم ذخیره شده استفاده کرد
مثلا چطور میشه محتویاتش رو توی لیست باکس ریخت و توی لیست باکس دیدش؟

EHS@N
17-01-2008, 15:24
دوستان کم لطفی نکنید لطف کنید جواب بدید خیلی لازمه

ermia2008
17-01-2008, 15:48
سلام دوستان می خواستم بدونم چطور میشه از اطلاعاتی که توی فایل راندوم ذخیره شده استفاده کرد
مثلا چطور میشه محتویاتش رو توی لیست باکس ریخت و توی لیست باکس دیدش؟

سلام دوست عزیز.
یه کم بیشتر توضیح بدید. داخل فایلتون چیه؟ عدد رندومه؟

EHS@N
18-01-2008, 11:01
منظورم از فایلهای تصادفی فایلهایی هست مه دسترسی صادفی دارند همونهایی که با دستور
open "file.txt" for random as 1 درست میشند حالا من برای این فایل چندتا فیلد گذاشتم مثلا اسم و تاریخ و امتیاز
حالا چطوری میشه محتویات این فایل رو توی لیست باکس بریزم؟

BabyBoy
18-01-2008, 14:35
توش كاملا توضيح دادم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
:8:

EHS@N
19-01-2008, 02:10
ممنون دوست عزیز که جواب دادی خیلی بدردم خورد فقط یه سوال دیگه دارم در این مورد که اگه جواب بدی ممنون تر! میشم
اگه رکورد ما چندتا فیلد داشته باشه یعنی هر کدوم از ورودی های فایل راندوم ما چند تا بخش دیگه داشته باشه مثلا اسم و شماره چطوری اینها رو همش با هم توی لیست باکس قرار میدیم میشه لیست باکس مثلا دوتا ستون شه؟
البته توی پروپرتی لیست باکس کمی دستکاری کردم ولی وقتی اجراش می کنم erorr میده اگه شما کامل تر بگی ممنون میشم!

ermia2008
19-01-2008, 15:12
ممنون دوست عزیز که جواب دادی خیلی بدردم خورد فقط یه سوال دیگه دارم در این مورد که اگه جواب بدی ممنون تر! میشم
اگه رکورد ما چندتا فیلد داشته باشه یعنی هر کدوم از ورودی های فایل راندوم ما چند تا بخش دیگه داشته باشه مثلا اسم و شماره چطوری اینها رو همش با هم توی لیست باکس قرار میدیم میشه لیست باکس مثلا دوتا ستون شه؟
البته توی پروپرتی لیست باکس کمی دستکاری کردم ولی وقتی اجراش می کنم erorr میده اگه شما کامل تر بگی ممنون میشم!

List Box ویژوال بیسیک چنین قابلیتی رو نداره. به نظر من شما اگه از MsFlexGrid استفاده کنی خیلی بهتره.