PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبدیل p990 به iPhone !!! (بدووووو بیا توووو!!!!)

reza_jeegar091
17-01-2008, 05:42
آيا مي خواهيد يک P990 متفاوت را تجربه کنيد!؟ اصلا کاري نداره! فقط کافيه يه نگاه به مطالب زير بندازي تا بفهمي چقدر راحته!!!

>>>>>>برای دانلود مطالب، هریک از لینکها را در یک صفحه جدید کپی کنید :::: من نمیدونم چرا این سایت دکمه پیوند لینک نداره ؟!؟!؟!؟ <<<<<<<<<

1. تم i Phone :
اين تم محيط گوشي شما را شبيه به محيط گوشي iPhone ميکنه.
« دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) »
اينم عکسش :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. آيکون هاي iPhone :
اينم آيکن هاي گوشيه iPhone که ميتوني دانلود کني و حالشو ببري!
اول فايل زيرو دانلود کن
« دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) »
بعدش از حالت فشرده (زيپ) خارجش کن ( براي اين منظور ميتوني به برنامه winrar نياز داري )
بعد فولدرها را در پوشه Resource بر روي رم گوشيت کپي کن.
اينم عکسش:
نکته1: اگر فولدر Resource روي رمت نبود، خودت بسازش.
نکته2: اگه خواستي آيکونات مثل قبل بشه همون فولدرايي رو که کپي کردي پاک کن ولي دقت کن که فولدر apps رو کامل پاک نکني!! فقط فايلاي مربوط به آيکن رو از توش پاک کن.در ضمن به فولدر Fonts هم کاري نداشته باش(توضيح در مورد پوشه Fonts در موارد بعدي ذکر شده است)، ولي بقيه فولدرارو ميتوني پاک کني.

3. قفل گوشي iPhone :
اين قفل بسيار زيبا هم مال iPhone گوشي که وقتي رو P990 نصب بشه چي ميشه!! خيلي کارش درسته !!!
« دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].jar.zip) »
اينم عکسش :

4. شماره گير iPhone :
اينم شماره گيره گوشيه iPhone که قابل نصب و استفاده روي P990 هست. برو حالشو ببر

5. فونت فارسي براي گوشي P990 :
حتما شماهم مثل بقيه اونايي که P990 دارن ، وقتي اس ام اس فارسي براتون مياد اعصابتون خووووورد ميشه!!!!! آخه P990 که فونت فارسي نداره !!! ولي راحت ميتوني اين مشکلو برطرف کني. ميگي چطوري ؟! خيلي سادست :
اول فايل زيرو که توش 4 تا فونت هست رو دانلود کن
بعدش از حالت فشرده (زيپ) خارجش کن ( براي اين منظور ميتوني از برنامه winzip استفاده کني )
سپس اين 4 تا فونت رو در پوشه Fonts که در پوشه Resource بر روي رم گوشيت هست کپي کن . البته اگه اي فولدرايي که گفتم روي رمت نبود ، خودت بسازشون.
حالا ميتوني بري اس ام اس فارسي بخوني و حالشو ببري !! البته اين فونتا براي ديکشنري هاي فارسي و همچنين براي صفحات وب فارسي و تکست هاي فارسي نيز کار ميکنه. ديگه چي ميخواي ؟!؟!؟

6. زنگ گوشي iPhone :
اينم 2 تا از زنگهاي اصلي گوشي iPhone .
« دانلود 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) »
« دانلود 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) »

7. اکثر بازي ها و برنامه هاي گوشي P990 هم که توي همين سايت موجود هست و ميتونيد دانلود کنيد.
با تشکر از سايت تک سيستم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Actros
17-01-2008, 06:06
این تایپیک جاش تو کلوپ گوشی هاست دوست تازه وارد

H M R 0 0 7
17-01-2008, 08:37
سلام با تشكر از دوستمون.
اين موضع كه گوشي P990 رو شبيه(نه تبديل) به iPhone كني قبلا توي بخش برنامه هاي UIQ3 قرار داده شده بود.ولي هر قسمت جدا گانه. يعني تم(كه همراه خودش رينگ تون هم داشت) ، آيكنهاش و قفل آيفون(كه متاسفانه جاوا هستش و جنبه تزئيني داره) به صورت جدا قرار داشتن.در ضمن يه سري فونت فارسي ديگه هست كه كاملا شبيه iPhone هستش.بهتر بود اونها رو قرار ميدادي.
بازم تشكر از زحمتت.

hick-kas
17-01-2008, 19:50
من كه تا حالا شبيه چنين چيزي رو هم نديده بودم ! واقعاً‌ممنون . دوستم p990 داره . حتماً امتحانش ميكنم .
فقط 2 تا سوال كوچولو :
1_ با اين كارا گوشي هنگش زياد نميشه ؟
از پرسيدن سوال دوم پشيمون شدم !!!

reza_jeegar091
18-01-2008, 03:26
من كه تا حالا شبيه چنين چيزي رو هم نديده بودم ! واقعاً‌ممنون . دوستم p990 داره . حتماً امتحانش ميكنم .
فقط 2 تا سوال كوچولو :
1_ با اين كارا گوشي هنگش زياد نميشه ؟
از پرسيدن سوال دوم پشيمون شدم !!!

ممنون از کامنتت . در پاسخ سؤالت باید بگم که من خودم P990 دارم و همه این برنامه ها و تم رو روی گوشی خودم نصب کردم و استفاده می کنم و مشکل هنگم نداره. تمی هم که اینجاست همه کارش و خودم کردم و سبک و راحت بر روی گوشی اجرا میشه. نگران هیچی نباش!:46: