PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه فتو انهنسر خوب كي سراغ داره؟

SILWESTER
17-01-2008, 00:51
سلام!
از برو بچزه گرافيك كار كسي برنامه اي مثل فتوشاپ سراغ داره كه كار photo enhancement در حد پيشرفته انجام بده
من يه سري حدود 40-50 تا عكس قديمي دارم كه تو يه كتاب چاپ شده
بايد همرو اسكن كنم و مي دونم اسكن كه كردم بازم يه درجه حداقل بدتر از عكس تو كتاب ميشه
كه برنامه مي خوام كه رنگ هاي تيره شده و كهنه رو به حالت شفاف اوليه نزديك كنه و يه سري ----- هلي تخصصي براي sharpnes و blure و .... امثالهم.
در ضمن اگر در بخش درخواست نرم افزار درخواست ندادم و اينجا زدم شرمنده مدير اين انمجن!!! گفتم شايد كارم زودتر راه بيفته

mahsoft
18-01-2008, 13:46
سلام!
از برو بچزه گرافيك كار كسي برنامه اي مثل فتوشاپ سراغ داره كه كار photo enhancement در حد پيشرفته انجام بده
من يه سري حدود 40-50 تا عكس قديمي دارم كه تو يه كتاب چاپ شده
بايد همرو اسكن كنم و مي دونم اسكن كه كردم بازم يه درجه حداقل بدتر از عكس تو كتاب ميشه
كه برنامه مي خوام كه رنگ هاي تيره شده و كهنه رو به حالت شفاف اوليه نزديك كنه و يه سري ----- هلي تخصصي براي sharpnes و blure و .... امثالهم.
در ضمن اگر در بخش درخواست نرم افزار درخواست ندادم و اينجا زدم شرمنده مدير اين انمجن!!! گفتم شايد كارم زودتر راه بيفته

بعد اسکن تمام مراحل تغییر رنگ و شارپ کردن تصاویر رو با نوشتن یه اکشن میتونید انجام بدید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

SILWESTER
18-01-2008, 19:51
ممنون
ولي من همونطور كه گفتم دنبال يه برنامه به جز فت.شاپ ميگردم كه طرفا براي نشر رو ميزي طراحي شده باشه
يكي از بچه گفته فتو ايمپكت. برم بنصبم ببينم ماي هست يا نه