PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کامپیوتر خودش روشن می شود

alishahvali
16-01-2008, 18:40
سلام دوستان
بعد از خاموش کردن کامپیوتر بعد از چند ساعت روشن می شود.
تا حالا چند بار هم ویندوز عوض کردم ولی فرقی نکرده
اگه می شه کمکم کنید

winxp
16-01-2008, 21:35
سلام عزیزم

موقعی که زنگ میزنن روشن میشه یا وقتی موس رو تکون میدی یا وقتی کیبورد رو میزنی ؟

یا اصلا همین طوری روشن میشه

کابل اتصال به اینترنتت رو در بیار ببین مشکلت حل نمیشه ؟

موفق باشی عزیزم

mahdi7610
16-01-2008, 22:21
سلام دوستان
اگه می شه کمکم کنید
سلام دوست عزیز

من يه چند تا را حل ميزارم كه تا حالا 90% سيستم ها مشكلشون حل شده.

1- رو My Computer راست كليك كرده و Porperties را بزنيد و در بالا گزينه Remote را انتخاب و در صحفه جديد از بخش Remote Assistance تيك Allow Remote Assistance................... را برداريد و Ok را بزنيد.
اين يك مرحله امكان داره بعضي از سيستم ها فقط با اين كار مشكلش حل بشه و امكان داره هم نشه. اگه نشد اين بخش دوم رو هم اجرا كنيد.

2- روي استارت كليك كنيد و وارد كنترل پنل سيستم خودتون بشيد.
گزينه Administrative Tools رو انتخاب و كليك كنيد تا وارد اين بخش بشه. در اين قسمت روي Services دوبار كليك كنيد و ليستي از سرويس ها نشون داده ميشه.
در اين قسمت سرويس هاي رو كه ميگم Disable يا Stop كنيد.
Remote Procedure Call (RPC
Remote Procedure Call (RPC) Locator
اين 2 تا سرويس رو ببنديدو

3- یکی از ابتدایی ترین مراحل برای حل این مشکل این است که در بایوس BIOS سیستم وارد شده (که حتما همه می دانند با زدن کلید DEL در هنگام روشن کردن کامپیوتر این صفحه باز می شود، سپس می بایست به قسمت power management setup رفته گزینه wake up on pme را غیر فعال کنند و اگر غیر فعال است ابتدا آن را فعال کرده و باsave تغییرات از بایوس خارج شده و دوباره همانند مراحل بالا آن را دومرتبه غیرفعال کنید که قاعدتا این مشکل باید حل شود،

سربلند باشید .

sinasignal
17-01-2008, 00:24
سلام دوستان
اگه می شه کمکم کنید

باتری مادربردو بکش بیرون بعد چند دیقه بزار سر جاش
100% حل میشه

samanvilli
17-01-2008, 00:31
3- یکی از ابتدایی ترین مراحل برای حل این مشکل این است که در بایوس BIOS سیستم وارد شده (که حتما همه می دانند با زدن کلید DEL در هنگام روشن کردن کامپیوتر این صفحه باز می شود، سپس می بایست به قسمت power management setup رفته گزینه wake up on pme را غیر فعال کنند و اگر غیر فعال است ابتدا آن را فعال کرده و باsave تغییرات از بایوس خارج شده و دوباره همانند مراحل بالا آن را دومرتبه غیرفعال کنید که قاعدتا این مشکل باید حل شود،

احتمالا" با اين كار مشكل رفع ميشه .