PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزاری برای هک پکیجهای msi

omid.sarmad
15-01-2008, 19:35
سلام.یه نرم افزار برای هک کردن و باز کردن سورس پکیجهای msi می خوام.
مثل resource Hacker یا restrator که فایلهای exe رو باز می کنه.
دوستان اگه کسی چیزی سراغ داره معرفی کنه،خئاییش یه ساله دارم دنبال همچین نرم افزاری می گردم.

Mohsen6558
15-01-2008, 19:40
همچین چیزی وجود نداره
برای این که بتونی این کارو بکنی باید تشخصی بدی که Setup چه کارایی می کنه رو سیستم و خودت اونا رو از اول درست کنی

omid.sarmad
15-01-2008, 22:58
همچین چیزی وجود نداره
برای این که بتونی این کارو بکنی باید تشخصی بدی که Setup چه کارایی می کنه رو سیستم و خودت اونا رو از اول درست کنی
سلام.درسته.
ولی مورد بالا رو من دیدم و بعضی از فایلهاش رو هم دارم.

@gh@m@hdi
15-01-2008, 23:22
بهتره از نرم افزار های مونیتور خود مایکروسافت استفاده کنی

Mohsen6558
15-01-2008, 23:34
سلام.درسته.
ولی مورد بالا رو من دیدم و بعضی از فایلهاش رو هم دارم.
خب شاید بتونی ببینی تغییرات رو اما تغییرات در رجستری در درایور ویندوز رو هم باید بد ونی پس یه کار باید بکنی
یه بار سیستم رو کپچر می کنی لیستی از فایل ها و رجستری ور می داری بعد از نصب دوباره این کارو می کنی و نتیجه رو مقایسه می کنی تا به تغییرات پی ببری
با این نرم افزار می تونی اینکارو بکنی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

omid.sarmad
16-01-2008, 00:21
خب شاید بتونی ببینی تغییرات رو اما تغییرات در رجستری در درایور ویندوز رو هم باید بد ونی پس یه کار باید بکنی
یه بار سیستم رو کپچر می کنی لیستی از فایل ها و رجستری ور می داری بعد از نصب دوباره این کارو می کنی و نتیجه رو مقایسه می کنی تا به تغییرات پی ببری
با این نرم افزار می تونی اینکارو بکنی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سلام.محسن عزیز من نمی خوام فایلها رو بدست بیارم و دوباره setup کنم.
فقط می خوام نرم افزاری پیدا کنم که پکیجهای msi رو هک کنه.مثلا عکس بالای ویزارد رو عوض کنه.
در مورد کپجر فایلها نرم افزارهای زیادی هستند که اینکار رو انجام میدن.
حرفه ای ترینشون هم Wise Installation هست،که حتما میشناسی.
راه ساده تری هم هست شما دستور نصب خودکار پکیجهای msi رو توسط برنامه خودت صادر می کنی.
اینجوری بدون نشون دادن اینترفیس به کاربر فایلها نصب میشه.

Mohsen6558
16-01-2008, 00:33
سلام.محسن عزیز من نمی خوام فایلها رو بدست بیارم و دوباره setup کنم.
فقط می خوام نرم افزاری پیدا کنم که پکیجهای msi رو هک کنه.مثلا عکس بالای ویزارد رو عوض کنه.
در مورد کپجر فایلها نرم افزارهای زیادی هستند که اینکار رو انجام میدن.
حرفه ای ترینشون هم Wise Installation هست،که حتما میشناسی.
راه ساده تری هم هست شما دستور نصب خودکار پکیجهای msi رو توسط برنامه خودت صادر می کنی.
اینجوری بدون نشون دادن اینترفیس به کاربر فایلها نصب میشه.
Wise تا جایی که من می دونم یه Setup ساز هست که پس از Install Sheild که اتفاقا همین الان دارم باهاش کار می نکم رتبه دوم رو داره و فکر نمی کنم یه نرم افزار Monitoring باشه البته تا جایی که من می دونم
این که به این سادگی بیای و عوض کنی یه متن یا عکسی رو داخل ستاپ به این سادگی نیست واسه این که تو ساخت ستاپ یکی از معیار ها امنیت هست که به خوبی تو نرم افزار های ساخت ستاپ در نظر گرفته می شه و اما این که دستورات رو می دی و بدون رابط کاربری نصب می شه فکر نمی کنم حرفه ای باشه چون حوصله کاربر سر می ره و نمی دونه که الان در چه وضعیتی هست و اصلا دلیل استفاده از Progress Bar خارج کردن کاربر از این سردرگمی هست

بهترین راه به نظر من همون هست که گفتم کپچر و ساخت دوباره

omid.sarmad
16-01-2008, 00:54
Wise تا جایی که من می دونم یه Setup ساز هست که پس از Install Sheild که اتفاقا همین الان دارم باهاش کار می نکم رتبه دوم رو داره و فکر نمی کنم یه نرم افزار Monitoring باشه البته تا جایی که من می دونم
این که به این سادگی بیای و عوض کنی یه متن یا عکسی رو داخل ستاپ به این سادگی نیست واسه این که تو ساخت ستاپ یکی از معیار ها امنیت هست که به خوبی تو نرم افزار های ساخت ستاپ در نظر گرفته می شه و اما این که دستورات رو می دی و بدون رابط کاربری نصب می شه فکر نمی کنم حرفه ای باشه چون حوصله کاربر سر می ره و نمی دونه که الان در چه وضعیتی هست و اصلا دلیل استفاده از Progress Bar خارج کردن کاربر از این سردرگمی هست

بهترین راه به نظر من همون هست که گفتم کپچر و ساخت دوباره

سلام.محسن عزیز ممنون از التفاتت.
بله Wise Installation یه برنامه Setup ساز هست که امکان مانیتورینگ رو هم به شکلی کاملا حرفه ای داره.
در رابطه با تعویض متن و عکس setup ،من setup های زیادی رو با نرم افزارهای ساده هک کردم و تعویض یه عکس یا متن ربطی به امنیت فایل setup نداره.
و اما دستور نصب بدون را بط کاربر : منظورم از بدون رابط کاربر، رابط کاربری فایل msi بود،وگرنه در فایل Setup خودمان Progress Bar تعیین می کنیم تا ضمن نصب فایلهای اصلی توسط پکیج msi ظاهر نصب فایل را در فایل Setup خود ایجاد کنیم.

Mohsen6558
16-01-2008, 00:56
فکر نکنم تونسته باشین یه Install که با InstallSheild ساخته شده رو دست کار کنین نه؟

omid.sarmad
16-01-2008, 01:14
فکر نکنم تونسته باشین یه Install که با InstallSheild ساخته شده رو دست کار کنین نه؟

سلام.
تا حالا فایلهای نصب InstallShield رو زیاد دستکاری نکردم و حرف شما هم درسته به راحتی این فایلها قابل هک نیست.ولی یه فایل ini داره که می تونی بعضی از عبارت و رفتارها از طریق اون کنترل کنی.
و البته من یه فایل نصب Install Shield رو اخیرا به همون روش msi نصب کردم.البته با چند ابزار و یه برنامه Setup ساز دیگه.البته این روش ایراداتی داره که سعی می کنم اونرو هم برطرف کنم.

omid.sarmad
20-01-2008, 15:49
سلام.
دوستان من هنوز جوابم رو نگرفتما.
در ضمن چند تا برنامه برای هک فایلهای exe میخوام که امکاناتش از resource Hacker ، exe Scope و restrator بالاتر باشه و اگه امکان داره از خط فرمان هم پشتیبانی کنه.
ممنون.