PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عکس گرفتن از مدیا پلیر

vodka
15-01-2008, 14:50
ُسلام.من یه برنامه میخوان که بشه باهاش از مدیا پلیر عکس گرفت.در ضمن از کلید زفقم+ه مدیا پلیر هم نمیخوام استفاده کنم چون سایز عکس کوچیکه.کسی میتونه کمکم کنه؟

Mohsen6558
15-01-2008, 15:42
خب مگه چند تا باید کلید فوری داشته باشه یه برنامه واسه یه کار؟!
شما باید از نرم افزار دیگه ای واسه این کار استفاده کنی که من VCD Cutter رو پیشنهاد می کنم
با یولید هم می تونی

hadi_balaa
15-01-2008, 17:04
عزیز از power dvd استفاده کنی بد نیست . میتونی برنامه رو جوری تنظیم کنی که به اندازه صفحه درحال پخش عکس بندازه و شما میتونی یه فیلم رو به صورت تمام صفحه تماشا کنی !! این قابلیتیه که من تو هیچ برنامه دیگه ای ندیدم .

Mohsen6558
15-01-2008, 19:18
عزیز از power dvd استفاده کنی بد نیست . میتونی برنامه رو جوری تنظیم کنی که به اندازه صفحه درحال پخش عکس بندازه و شما میتونی یه فیلم رو به صورت تمام صفحه تماشا کنی !! این قابلیتیه که من تو هیچ برنامه دیگه ای ندیدم .
در صورت امکان یه کوچولو راهنمایی کن که از کدوم قسمت این کارو بکنیم
من این برنامه رو واسه خاطر کدک هاش نصب می کنم زیاد به تنظیماتش وارد نیستم

usfelme
15-01-2008, 20:42
Topaz Moment V3.1 - Capturing mega-pixel stills from video-standalone applications
Topaz Moment allows you to capture images from videos, and enhance them into clean and sharp pictures with up to four time of resolution increase. If you*re tired of small, unclean, and blurry image captures from video, try Topaz Moment. Advanced video image enhancement techniques allow you to capture video frames that are cleaner, sharper, and higher in resolution than any other solution and turn them into photo-quality mega-pixel images and prints! (Topaz Moments is a standalone applications for Windows Vista, XP, and 2000)
Download from Rapidshare ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
or
Download from Depositfiles ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mohsen6558
15-01-2008, 21:05
Topaz Moment V3.1
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
Pass :

vodka
16-01-2008, 11:22
خب مگه چند تا باید کلید فوری داشته باشه یه برنامه واسه یه کار؟!
شما باید از نرم افزار دیگه ای واسه این کار استفاده کنی که من VCD Cutter رو پیشنهاد می کنم
با یولید هم می تونی
منم منظورم یه برنامه دیگه بود دوست عزیز!

یعنی power dvd اینکارو میکنه؟

Topaz Moment V3.1 - Capturing mega-pixel stills from video-standalone applications
Topaz Moment allows you to capture images from videos, and enhance them into clean and sharp pictures with up to four time of resolution increase. If you*re tired of small, unclean, and blurry image captures from video, try Topaz Moment. Advanced video image enhancement techniques allow you to capture video frames that are cleaner, sharper, and higher in resolution than any other solution and turn them into photo-quality mega-pixel images and prints! (Topaz Moments is a standalone applications for Windows Vista, XP, and 2000)
Download from Rapidshare ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
or
Download from Depositfiles ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مرسی دوست عزیز.یعنی این برنامه اینکارو میکنه؟میرم تست کنم.واقعا ممنون.:10:

Topaz Moment V3.1
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Pass :
بابت لینک ممنون.:11:

Mohsen6558
16-01-2008, 11:25
خواهش می کنم موفق باشین

hadi_balaa
16-01-2008, 11:29
در صورت امکان یه کوچولو راهنمایی کن که از کدوم قسمت این کارو بکنیم
من این برنامه رو واسه خاطر کدک هاش نصب می کنم زیاد به تنظیماتش وارد نیستم

ok عزیز . اول وارد configuration می شی بعد در سربرگ اول و پیش فرض یعنی player دو گزینه در پایین این صفحه می بینید که یکی help و دیگری advanced هست . وارد گزینه advanced میشیم و سربرگ دوم یعنی snapshot رو انتخاب می کنیم . اینجا صفحه مربوط به عکسبرداری power DVD هست . قسمت بالا مربوط به محل ذخیره عکس و فرمت عکس هست و قسمت پایین مربوط به چگونگی عکسبرداری از تصویر در حال پخش هست که گزینه اول عکس رو به اندازه فرمت پایه فیلم در حال پخش ذخیره میکنه ( مثل پلیر های دیگه : مدیا پلیر خودمون ) و قسمت دوم که منظور من در جواب VODKAجان همین قسمت بود که میشه صفحه نمایش رو به هر اندازه که دوست دارید بزرگ یا کوچک کنید و سپس عکس بگیرید که عکس مربوطه به اندازه صفحه در حال پخش خواهد بود . آخر سر قسمت سوم که اندازه دلخواه رو میدین تا عکس شما به همون اندازه ذخیره بشه . دکمه مربوط به عکسبرداری هم روی پنل خود برنامه هست که عکس یه دوربین عکسبرداری هست . امیدوارم ساده توضیح داده باشم .

موفق باشید

Mohsen6558
16-01-2008, 11:56
دمت گرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vodka
16-01-2008, 11:59
دوستان امکانش هست تو یه جایی آپ کنید که rsume داشته باشه.چند بار تا نصفه دانلود کردم بعد هنگ میکرد دوباره از اول میومد با این سرعت نفتی نمیشه 5-6 مگ دانلود کرد.اگه امکانش هست یه زحمت بکشین جای دیگه آپ کنین!مرسی!

Mohsen6558
16-01-2008, 12:03
شب برات آپ می کنم استفاده کنی

vodka
16-01-2008, 12:45
شب برات آپ می کنم استفاده کنی

مرسی.منتظرم.:10:

vodka
16-01-2008, 12:50
ok عزیز . اول وارد configuration می شی بعد در سربرگ اول و پیش فرض یعنی player دو گزینه در پایین این صفحه می بینید که یکی help و دیگری advanced هست . وارد گزینه advanced میشیم و سربرگ دوم یعنی snapshot رو انتخاب می کنیم . اینجا صفحه مربوط به عکسبرداری power DVD هست . قسمت بالا مربوط به محل ذخیره عکس و فرمت عکس هست و قسمت پایین مربوط به چگونگی عکسبرداری از تصویر در حال پخش هست که گزینه اول عکس رو به اندازه فرمت پایه فیلم در حال پخش ذخیره میکنه ( مثل پلیر های دیگه : مدیا پلیر خودمون ) و قسمت دوم که منظور من در جواب VODKAجان همین قسمت بود که میشه صفحه نمایش رو به هر اندازه که دوست دارید بزرگ یا کوچک کنید و سپس عکس بگیرید که عکس مربوطه به اندازه صفحه در حال پخش خواهد بود . آخر سر قسمت سوم که اندازه دلخواه رو میدین تا عکس شما به همون اندازه ذخیره بشه . دکمه مربوط به عکسبرداری هم روی پنل خود برنامه هست که عکس یه دوربین عکسبرداری هست . امیدوارم ساده توضیح داده باشم .

موفق باشید

مرسی hadi_balaa جان.واقعا ممنون.کار میکنه!:40:

Mohsen6558
16-01-2008, 23:15
لینک مستقیم رو تو این تاپیک گذشتم

hadi_balaa
17-01-2008, 10:28
خواهش , عزیز .

vodka
18-01-2008, 10:27
لینک مستقیم رو تو این تاپیک گذشتم