PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فایل exe خروجی Multimedia Builde رو چطوری میشه هک کرد

mdastkhah
15-01-2008, 11:35
سلام دوستان من یه فایل exe خروجی Multimedia Builde دارم برام خیلی مهمه بدونم چه کاری داخل این فایل انجام شده و دستوراتی که برای اجرا بهش داده شده را پیدا کنم
تاکید می کنم برام مهم هست
از کمک همه ممنون هستم

mahdi7610
15-01-2008, 12:20
سلام دوستان من یه فایل exe خروجی Multimedia Builde دارم برام خیلی مهمه بدونم چه کاری داخل این فایل انجام شده و دستوراتی که برای اجرا بهش داده شده را پیدا کنم
تاکید می کنم برام مهم هست
از کمک همه ممنون هستم
سلام
شرمنده نمی شه فایل exe را باز کنید . حتما باید به سورس اون دسترسی داشته باشید . بعید می دونم برنامه ای در این زمینه وجود داشته باشه .
حالا چی هستش مگه ؟ مطمئن باش اگه بیلدر بلد باشی می تونی همونا طراحی کنی

mdastkhah
15-01-2008, 12:25
سلام
شرمنده نمی شه فایل exe را باز کنید . حتما باید به سورس اون دسترسی داشته باشید . بعید می دونم برنامه ای در این زمینه وجود داشته باشه .
حالا چی هستش مگه ؟ مطمئن باش اگه بیلدر بلد باشی می تونی همونا طراحی کنی

بحث یلد بودن نیست توش یه سری دستور داره که چنتا کار انجام می ده برام مهمه بفهمم چه دستور های هست
بظر شما راهی نداره که به دستوراش دسترسی پیدا کنم

mahdi7610
15-01-2008, 12:50
بحث یلد بودن نیست توش یه سری دستور داره که چنتا کار انجام می ده برام مهمه بفهمم چه دستور های هست
بظر شما راهی نداره که به دستوراش دسترسی پیدا کنم
سلام
باور کن راهی نداره . اگه راهی داشت خودم کلی برنامه دیدم که در حسرت فهمیدن رمز و رازهای اونا موندم .
اما کسایی که بیلدر را حرفه ای کار می کنند ازشون سوال کنی مطمئن باش راهنماییت می کنند .
من خودم بیلدر کار می کردم الان چند وقتیه دیگه کار نمی کنم . زیاد حرفه ای نیستم ولی اگه بخوی می تونم جایی را بهت معرفی کنم که مطمئن باش بدون جواب بر نمی گردی .
ایمیلی چیزی طرف نزاشته که باهاش تماس بگیری .

mdastkhah
15-01-2008, 13:11
سلام
باور کن راهی نداره . اگه راهی داشت خودم کلی برنامه دیدم که در حسرت فهمیدن رمز و رازهای اونا موندم .
اما کسایی که بیلدر را حرفه ای کار می کنند ازشون سوال کنی مطمئن باش راهنماییت می کنند .
من خودم بیلدر کار می کردم الان چند وقتیه دیگه کار نمی کنم . زیاد حرفه ای نیستم ولی اگه بخوی می تونم جایی را بهت معرفی کنم که مطمئن باش بدون جواب بر نمی گردی .
ایمیلی چیزی طرف نزاشته که باهاش تماس بگیری .

نه آدرسی نداره اما اگه جایی رو می شناسی معرفی کن
ممنون میشم

mdastkhah
15-01-2008, 13:25
آقا یه سوال دیگه برنامه ای هست که وقتی اجرا می شه کلیه دسنورهای ران شده را ضبط کنه
یه همچین چیزی هم به درد من می خوره

mdastkhah
16-01-2008, 21:38
بابا یعنی کسی نیست که یه کمک کنه
یه راهی می خوام که بتونم تو یه مقطع خاص بدونم سیستم دقیقا چه کاری می کنه
یعنی چه برنامه های اجرا می شه

winxp
16-01-2008, 21:44
سلام عزیزم

شما بگو میخوای با multimedia چی کار کنی تا من خودم بهت بگم

ای بابا d:

موفق باشی

mahdi7610
16-01-2008, 22:16
بابا یعنی کسی نیست که یه کمک کنه
یه راهی می خوام که بتونم تو یه مقطع خاص بدونم سیستم دقیقا چه کاری می کنه
یعنی چه برنامه های اجرا می شه
سلام
برای سوال اولت که گفتم فکر نکنم برنامه ای وجود داشته باشه . چون با این کار امنیت همه برنامه ها به خطر می افته .
برای سوال دومت احتمال وجود همچین برنامه ای وجود داره . که اون ار هم باید توی قسمت درخواست نرم افزار مطرح کنی .

سربلند باشید .