PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرعت فایرفاکسم اومده پایین ، مشکل از چیه؟؟

SajjadKAZ2003
15-01-2008, 06:19
سلام

من از مرورگر فايرفاکس ورژن 2.0.0.9 استفاده مي کنم

چند وقتي هست سرعتش کم شده، البته منظورم از پايين اومدن سرعتش فقط در دو مورده :

1- وقتي که مي خام يه عکس رو سيو کنم
2- وقتي که مي خام يه صفحه رو Save Page As کنم

براي انجام هر کدوم از موارد بالا حدودا 30-40 ثانيه طول مي کشه، توي اين مدت هيچ کاري نميشه انجام داد و بايد منتظر بايستم !

به نظرتون مشکل از چي مي تونه باشه؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!

اين هم ليست پلاگين هاي که روش نصبه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

SajjadKAZ2003
15-01-2008, 21:22
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

meisam317
17-01-2008, 01:26
با این همه اکستنشن اگه سیستمت ضعیف و قدیمی باشه داشتن همچین مشکلی عجیب نیست .

راستی تو موقع ذخیره webpage ها میتونی صفحات رو با عکس و فلش ها ببینی ( من که نمی تونم )

SajjadKAZ2003
17-01-2008, 04:38
سیستم جدیده و مشکلی نداره
**
آره عکسها قابل دیدن هستن و مشکلی نداره

zhina_gian
17-01-2008, 06:46
خیلی از پلاگین هایی که نصب کردی اضافی هستند.
من خودم 4 تا پلاگین رو به زور نصب کردم اونم نه پلاگین هایی مانند تقویم و ضد آفتاب و اینا... بلکه پلاگین هایی که
فقط امنیت فایرفاکس و وب گردی رو بیشتر میکنه.

در ضمن آنتی ویروسی که سیستمم HTTP Scan و یا نسخه فایروال های جدیدی مانند Outpost pro 2008,Comodo3
, Zonealarm7 هم در پایین آوردن سرعت لود و یا ذخیره داده های اینترنتی میتونه نقش داشته باشه.

Oryad
17-01-2008, 06:59
2.0.0.11 نصب کن !

SajjadKAZ2003
23-01-2008, 01:08
چرا همه گير داديد به تعداد پلاگينها!؟؟
من همه ي پلاگين هام رو Unistal کردم ولي سرعتش تغيير نکرد ، هنوز سرعت سيو کردن عکسها و صفحات پايينه !

خود فاير فاکسم رو هم Unistal کردم و دوباره فاير فاکس رو نصب کردم باز هم سرعت کنده !

....ضمنا يه پروفايل جديد هم براي فايرفاکسم درست کردم و توي اون 30 تا پلاگين نصب کردم سرعتش هم اصلا کند نشد ، ولي تو اون پروفايل پيش فرض فايرفاکسم که هميشه باهاش کار مي کنم مشکل کند بودن سرعت پا برجاست!

چرا !؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SajjadKAZ2003
23-01-2008, 03:50
ورژن 2.0.0.11 رو هم نصب کردم باز همونجوره ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

zidane010
23-01-2008, 04:35
شرمنده پريدم وسط کلامتون. يه سوال
چرا من تازه گي ها وقتي ايملم رو از ياهو ميخام چک کنم اول يه پيغام مياد ميگه شما نمي تونيد از امکانات جديد ياهو استفاده کنيد (منظور همون صفحه ي نامه ي هست که به روش جديد باز ميشه نه کلاسيک)
بعد هم ايملم به روش قديمي يا کلاسيک باز ميشه .
اميدوارم منظورم فهميده باشيد.

با تشکر

meisam317
23-01-2008, 17:11
اگر فایر فاکس مو قع بسته شدن بطور عادی بسته نشه یعنی با دگمه End Now

در Task Manager بسته بشه تمام کش اون خالی میشه و بهمین علت سرعت ان موقع وبگردی کاهش پیدا می کند ؟

piremard
23-01-2008, 19:01
ورژن 2.0.0.11 رو هم نصب کردم باز همونجوره ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کلید های ctrl +j رو فشار بده بعد کلین آپ کن
درست می شه

SajjadKAZ2003
23-01-2008, 23:13
کلید های ctrl +j رو فشار بده بعد کلین آپ کن
درست می شه

اي ول پيرمرد جون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چه راه حل ساده اي ، اصلا فکرشو نمي کردم مشکل از اين باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Clean Up کردم سرعت خوب شد، ربطي هم به پلاگين ها نداشت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
درووووووود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اينم جايزه ات ( --== معرفي پلاگين هاي فايــر فاکــس ==-- )[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :

هر چند تو همين سايت هم تعدادي از اين پلاگين ها معرفي شدن ولي خب...
باز هم مرسي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

zidane010
24-01-2008, 02:28
SajjadKAZ2003,مبارکه:11:
تو رو خدا حالا یکی کمک من کنه:27:
اگه منظورم نفهمیدید دوباره توضیح بدم:20:

piremard
24-01-2008, 15:17
چرا من تازه گي ها وقتي ايملم رو از ياهو ميخام چک کنم اول يه پيغام مياد ميگه شما نمي تونيد از امکانات جديد ياهو استفاده کنيد (منظور همون صفحه ي نامه ي هست که به روش جديد باز ميشه نه کلاسيک)

با تشکر

دقیقا به انگلیسی چه پیغامی می ده در چه url ی این پیغام رو می بینید؟

SajjadKAZ2003
25-01-2008, 01:37

با تشکر

سلام
اگه پستتو تو يه تاپيک جداگونه بزني زودتر به جواب ميرسي

1- حالا از چه مرورگري استفاده مي کني؟
2- موقع ورود به صندوق پستيتون اين پيغام رو ميده يا موقع ديدن ايميلهايي که برات اومده!؟
3- پيغام انگليسيشو هم بنويس برامون!
4- چطوري وارد ايميلت ميشي؟ يوزر و پسوردتو تو اين صفحه بزن ببين چطور ميشه؟! :

zidane010
26-01-2008, 03:24
دقیقا به انگلیسی چه پیغامی می ده در چه url ی این پیغام رو می بینید؟ببخشید دیر امدم .
پیغام خاصی نمیده یه صفحه باز میشه مثل شکل زیر

سلام
اگه پستتو تو يه تاپيک جداگونه بزني زودتر به جواب ميرسي

1- حالا از چه مرورگري استفاده مي کني؟
2- موقع ورود به صندوق پستيتون اين پيغام رو ميده يا موقع ديدن ايميلهايي که برات اومده!؟
3- پيغام انگليسيشو هم بنويس برامون!
4- چطوري وارد ايميلت ميشي؟ يوزر و پسوردتو تو اين صفحه بزن ببين چطور ميشه؟! :سلام عزیز
گفتم چون استادا اینجا جمع شدن مشکلم رو تو همین تاپیک بگم:20:
1.فایرفکس
2.موقعی که ایمیل و پسورد از سایت خود یاهو میزنم بعدش این پیغام میاد
3.چشم:46:
4.فرقی نکرد باز هم همین پیغام میاد

دوستان البته من با اکسپلور این مشکل رو ندارم
راستی من اخرین ویرژن هم نصب کردم ولی نمی دونم چرا تو شکل پایین چیزی از ویرژن 2.0.0.11 ننوشته.ببینید

با تشکر:11:

SajjadKAZ2003
26-01-2008, 08:44
این گزینه ها تیک خوردن؟ :

یه بار فایر فاکستو Uninstal کن دوباره نصبش کن !

SajjadKAZ2003
26-01-2008, 08:47
یه چیز دیگه
تو یاهو کلاسیک که بری یه گزینه به نام " Switch to the new Yahoo! Mail " هست، وقتی می زنیش باز هم این پیغامو برات میاره ؟

piremard
26-01-2008, 15:32
یک باگی هم در یاهو هست شما به مای یاهو برین در بالا سمت راست صفحه رو mail کلیک کنید حالا درست می شه

zidane010
26-01-2008, 16:44
بازم سلام:10:

این گزینه ها تیک خوردن؟اره عزیز

یه بار فایر فاکستو Uninstal کن دوباره نصبش کن !این کار هم دو بار امتحان کردم ولی متاسفانه:13:

یه چیز دیگه
تو یاهو کلاسیک که بری یه گزینه به نام " Switch to the new Yahoo! Mail " هست، وقتی می زنیش باز هم این پیغامو برات میاره ؟اره سایت یاهو هم نوشته بود ولی اصلا این گزینه برا من نیست ببینید:41:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی با اکسپلور راحت میشه اینکار کرد

یک باگی هم در یاهو هست شما به مای یاهو برین در بالا سمت راست صفحه رو mail کلیک کنید حالا درست می شهامتحان کردم ولی بازم نشد
هم اکنون نیازمند یاری سبزان هستیم:27: