PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست پرتال مدرسه و نمرات

darvish1900
14-01-2008, 14:49
دوستان یک سفارش گرفتم جهت سایت مدرسه و می خواهند نمرات دانش آموزان رو داخل بذارن.
آیا پرتالی مخصوص این کار هست و اگر نیست شما کدام پرتال را پیشنهاد مکینید.

my friend
14-01-2008, 16:14
من هنوز سیستم مجانی برای این کار ندیدم...

اگه پای تبلیغات نزارید (معرفیه!):

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

alirezabe
15-01-2008, 11:17
میشه اون دوته دیگه هم که پیدا کردید یجوری برام لینکش را بگذاری با تشکر

darvish1900
15-01-2008, 11:28

آقا معرفی دوباره اخطار ندید

tabriz-info
17-01-2008, 13:45

ه درد افرادی می خوره که مدیر یک مدرسه یا آموزشگاه هستند.این سیستم امکان آن را به شما می دهد که یک مدرسه یا بیشتر از آن را تحت نظارت داشته باشید.شما می توانید اسامی افراد حاظر را وارد کنید و در صورت نبودن آنها با ارسال ایمیلی آن را به والدین آن دانش آموز اطلاع دهید.و دارای نصب بسیار آسان ولی در عین حال بسیار قدرت مند است .این سیستم قابلیت ایجاد انجمن و ارایه گزارشات به صورت PDF و HTML می باشد.

ali_golden
18-01-2008, 14:53

ه درد افرادی می خوره که مدیر یک مدرسه یا آموزشگاه هستند.این سیستم امکان آن را به شما می دهد که یک مدرسه یا بیشتر از آن را تحت نظارت داشته باشید.شما می توانید اسامی افراد حاظر را وارد کنید و در صورت نبودن آنها با ارسال ایمیلی آن را به والدین آن دانش آموز اطلاع دهید.و دارای نصب بسیار آسان ولی در عین حال بسیار قدرت مند است .این سیستم قابلیت ایجاد انجمن و ارایه گزارشات به صورت PDF و HTML می باشد.

سلام دوست عزیز
ممنون
حاجی آدرس رو چک کن !
میره تو باقالیا :41:

tabriz-info
18-01-2008, 15:53
سلام دوست عزیز
ممنون
حاجی آدرس رو چک کن !
میره تو باقالیا :41:

اقا چک کردم مشکلی نداره فقط باید با winrar یا یک برنامه ی دیگر unzip کنی

salehi56
18-01-2008, 16:38
اقا چک کردم مشکلی نداره فقط باید با winrar یا یک برنامه ی دیگر unzip کنی

اقا من دانلود کردم اما میشه اموزش نصب کردن و استفاده از اون رو هم بفرمایید هم روی لوکال هم روی سرور

salehi56
18-01-2008, 16:40
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیده درد افرادی می خوره که مدیر یک مدرسه یا آموزشگاه هستند.این سیستم امکان آن را به شما می دهد که یک مدرسه یا بیشتر از آن را تحت نظارت داشته باشید.شما می توانید اسامی افراد حاظر را وارد کنید و در صورت نبودن آنها با ارسال ایمیلی آن را به والدین آن دانش آموز اطلاع دهید.و دارای نصب بسیار آسان ولی در عین حال بسیار قدرت مند است .این سیستم قابلیت ایجاد انجمن و ارایه گزارشات به صورت PDF و HTML می باشد.

قا من دانلود کردم اما میشه اموزش نصب کردن و استفاده از اون رو هم بفرمایید هم روی لوکال هم روی سرور

dizgah
19-01-2008, 23:01
من اینا رو دارم هر کدوم را میخواین بگین اپلود نمایم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tabriz-info
20-01-2008, 00:45
قا من دانلود کردم اما میشه اموزش نصب کردن و استفاده از اون رو هم بفرمایید هم روی لوکال هم روی سرور

وب سرور رو ویندوزتون چیه؟

salehi56
21-01-2008, 08:44
وب سرور رو ویندوزتون چیه؟

لطف کنید اموزش کامل نصب را بزارید ضمنا بفرمایید برای نصب روی لوکال باید کدام سرور مجازی را نصب کنم

tabriz-info
21-01-2008, 19:21
لطف کنید اموزش کامل نصب را بزارید ضمنا بفرمایید برای نصب روی لوکال باید کدام سرور مجازی را نصب کنم

ای بابا دو تا تاپیک مثل هم

از ومپ استفاده کن تو اونیکی بیشتر توضیح دادم

tabriz-info
21-01-2008, 20:27
محسن خان زحمت کشیدن تاپیک تکراری این موضوع رو حذف کردن

اما یه خواهش داشتم از محسن خان
اگه ممکنه اینو قفل کنی و به جاش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید رو که قفل کردید باز کنید