PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برسی مشکل از دست دادن اطلاعان پارتیشن مربوط به برنامه PartitionMagic 8.0

hamidreza_p30love
14-01-2008, 00:27
با سلام خدمت دوستان
من به یک مشکل خیلی بزرگ روبرو شدم
امروز داشتم با برنامه PartitionMagic 8.0 کار میکردم و میخواست سایز پارتیشن D هارد دیسک خودم را کم کنم و به یکی دیگر از پارتیشنهای هارد دیسک اضافه کنم بعد از دادن دستورها کامپیوتر برای اجرای فرامین نیاز به ریستارت شدن داشت من هم همین کار را کردم و در حین بالا امدن ویندوز برنامه PartitionMagic 8.0 شروع به اجرای برنامه وتغییر اندازه پارتیشن کرد اما من وسط کار منصرف شدم و چون برنامه گزینه ای برای cancel شدن نداشت من کامپیوتر را وسط اجرای برنامه ریستارت کردم و بعد از بالا امدن کامل ویندوز متوجه شدم که پارتیشن مورد نظر غیر قابل دسترسی شده یعنی بهتر بگم از حدود 20 تا فولدر که روی اون پارتیشن بود همه به صورت فایل غیر قابل تشخیص در اومدن و وقتی روی اونها کلیک میکنم میپرسه با چه برنامه ای بازش کنم با خلی از برنامه های هارد دیسک خواستم که اطلاعات اون پارتیشن را ببینم یا برگردونم ولی موفق نشدم در ضمن حجم اون پارتیشن فرقی نکرده یعنی اطلاعات داخلش هست ولی تمام فولدرها به صورت فایل به من نشون داده میشن و حجم تمام اون فایلها 16 کیلو بایت است لطفا کمکم کنید اطلاعات بسیار حیاتی روی اون پارتیشن داشتم اگر دوستی میتونه در مورد این مشکل به من کمکی بکنه ممنونش میشم

البته از این که این قدر متن طولانی شد ببخشید میخواستم در جریان کل کار قرار گرفته باشید
منتظر لطف شما دوستان هستم

EHSANRF
14-01-2008, 02:31
دوست عزیز نباید اون کار رو میکردی!

به هرحال توصیه من اینه که دست به اون درایوت نزنی و از نرم افزارهای بازیابی اطلاعات بخصوص GetDataBack for Fat & NTFS استفاده کنی!

با تشکر...!

hamidreza_p30love
14-01-2008, 11:05
سلام
از پاسخی که دادی ممنونم
من اگر یک ویندوز جدید نصب کنم ایا در بازیابی اطلاعات مشکل پیدا میکنم
در ضمن اگر دوستی لینک دانلود نرم افزار GetDataBack for Fat & NTFSرا داره ممنون میشم برام بگذاره

EHSANRF
14-01-2008, 13:34
بفرمائید دوست عزیز :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sin2x=2sinxcosx
14-01-2008, 14:25
سعي كن تا وقتي كه مي خواهي اطلاعات درايوي از كامپيوترت را بازيابي كني تو اون فايلي وارد نكني . در اين صورت امكان بازيابي اطلاعات به حداكثر مي رسد .

hamidreza_p30love
17-01-2008, 18:35
دوست عزیزم
واقعا متشکرم doctorehsan
برنامه ای که معرفی کردی واقعا عالی بود
تمام اطلاعاتم برگشت حتی اونهایی که در سالها پیش از بین رفته بود یا پاک شده بود برگشت
امیدوارم بتونم جبران کنم

EHSANRF
17-01-2008, 22:21
خواهش می کنم وظیفه بود