PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نتيجه گيري در مورد Nlite و ساخت ويندوز

Izone
13-01-2008, 14:33
سلام
من تمام بحث هاي مربوط به Nlite در سايت را خوانده ام اما هيچ نتيجه اي از اين بحث ها نميشه گرفت ظاهرا خيلي ها در اين سايت هستند كه استاد اين برنامه اند ولي جواب درست و حسابي به اين سوالات ندادند:41: من اين تاپيك را ايجاد كردم تا با كمك شما دوستان عزيز سولات پيش آمده در اين مبحث را حل كنيم :40:
خوب من براي شروع يك كار هايي انجام دادم از شما خواهش مي كنم كمك كنيد تا اين بخش به نتيجه برسد و
كسي كه اين مطالب را مي خواند بهره ي كافي را ببرد .
من خودم هم تازه با اين برنامه اشنا شدم و سوالاتي در ذهنم است كه البته چون يكي از دوستام كه با هم كار مي كنيم انگليسيش خوب است آموزش انگليسي كار با nlite را كه در يكي از تاپيك ها بود به فارسي ترجمه كرديم كه به زودي قرار مي دم ولي مشكلات ديگري كه هست اين است كه مثلا با nlite ‌نمي شود مراحل نصب را دست كاري كرد يا ما بلد نيستيم منظورم كار بر روي گرافيك است يا يا سرويس پك جديد را از كجا بگيرم كه به برنامه اضافه كنم ، عكس هاي ويندوز را چطور تغيير بدم از هر كسي كه اموزش و يا نكته اي در مورد اين برنامه مي داند خواهش ميكنم راهنمايي كند
من با نسخه nLite-1.3.5-Final كار مي كنم اين هم لينك دانلودش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشكر :20:

Izone
14-01-2008, 00:00
سلام
راستي اگه كسي دلش خواست جواب بده لطفا بگه كه چطور مراحل نصب را دست كاري كرد مثلا لوگو يا اسم خاصي را قرار داد
با تشكر

Izone
14-01-2008, 22:35
بابا كسي نيست خواهش مي كنم جواب بدين !!!!!!!!!

Izone
15-01-2008, 12:14
حد اقل به همين يك سوال جواب بديد
تو سايت يك مطلب از دوست عزيزي ديدم majeed76 كه در مورد تغيير عكس هاي ويندوز گفته بود
ولي من اتحان كردم نشد اگه ميشه يكم توضيح بديد اينم اصي مقاله :

اما بايد بگم كه عكسهاي Default وين Xp در سيدي ويندوز و در پوشه I386 و با پسوند _JP. قرار دارند براي مثال ASCENT.JP كه يه عكس پيشفرضه
حالا براي اكستركت كردن اين عكس بايد ابتدا از CMD به پوشه i386 بري و سپس بنويسي
expand -r ascent.jp_ c:\M
كه اين دستور عكس رو اكستركت ميكنه از i386 و ميريزه تو پوشه M واقع در درايو c
اما حالا چجوري يه عكسو كاريش كني كه بشه Wallaper پيشفرض
پيشنهادم اينه كه عكست اندازش اشه 600*800
بعد اسمشم بزار Ascent حالا بايد زيپ بشه تا موقع نصب ويندوز قابل كپي باشه
پس در خط فرمان بنويس
makecab ascent.jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا ميتوني اين فايل رو جايگزين گزينه در پوشه I386
و سپس كل پوشه رو رايت كني
كه البته Bootable نيست كه آموزش براي اينكار زياده
در ضمن خيلي كاراي ديگه ميشه انجام داد يعني يه ويندوز سفارشي ساخت
وقت نداشتم و خيلي از چيزارو نگفتم

مي خواستم خواهش كنم اگر حالا كسي وقت داره يك جوابي هم به ما بده فقط همين را بگويد بقيه را ولش كن !
با هزار اميد و ارزو و جون جون كندن تو اين سايت عضو شدم كه خودم برا خودم داستان بنويسم :(
حداقل يك نفر بياد تو يك فوش بده و بعد بره :)
بازم اگه كسي اين چرتو پرت هاي منو خوند ازش ممنونم و تشكر مي كنم .