PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل قفل شدن کامپیوتر

vahooli
13-01-2008, 13:02
سلام.

آقا یه مدته که مرتب کامپیوتر من قفل میکنه ! دلیلشم اینه که شماها همتون می دونین این dial up چقدر گنده و مرتب دی سی میشه . حتما هم دیدین که وقتی از اینترنت دی سی میشین بلافاصله یه صفحه ظاهر میشه که شمارش می کنه برای redial کردن . کامپیوتر من دقیقا موقعی قفل می کنه که می خواد این کادر ظاهر شه ! یعنی تا می خواد کادر شمارش redial ظاهر شه قفل میشه !
با برنامه های مختلف هم رجیسترما پاک سازی کردم هم فایل های اضافی هارد رو پاک کردم با برنامه های مخصوص اما فایده نداره !

کلا نمی دونم چرا CPU تازگی ها جون می کنه ! طوریه که اگه ماوس رو مدام حرکت بدم هر 2 ثانیه یه لحظه وای میسته یعنی پیداست داره به CPU فشار میاد اما نمی دونم چه شه ! درسته CPU 800 هست و قدیمیه اما چرا جدیدا این طور شده ؟! در حالیکه ویندوز هم تو تابستون عوض کردم .یا مثلا وقتی می خوام یه برنامه ای را اجرا کنم برای چند ثانیه کامپیوتر قفل میشه بعد درست میشه !

من فکر کنم مشکل قفل شدنشم مال CPU هست .اگه راهی برنامه ای چیزی سراغ دارین که این مشکلا حل کنه ممنون میشم.

djsystem
13-01-2008, 13:21
فن cpu رو چک کردی ؟ دمای cpu رو یه نگاهی بنداز (برنامشو دانلود کن یا از توی setup هم فکر کنم بشه)

EHSANRF
13-01-2008, 13:37
احتمالا یه نرم افزار جاسوس یا یه ویروس داره سی پی یوت رو میخوره!

vahooli
13-01-2008, 14:11
فن cpu رو چک کردی ؟ دمای cpu رو یه نگاهی بنداز (برنامشو دانلود کن یا از توی setup هم فکر کنم بشه)

نه آخه میگم فقط تو اون لحظه دی سی شدن قفل میشه ! حالا می خواد همون اول باشه که تازه کامپیتر رو روشن کردم یا می خواد یه صبح تا شب گذشته باشه !

احتمالا یه نرم افزار جاسوس یا یه ویروس داره سی پی یوت رو میخوره!

نمی دونم والا ! آنتی ویروسم که چیزی نشناخته حالا spyware doctor نصب می کنم ببینم چی میشه .توی task manager هم چیزی نیست !

winxp
13-01-2008, 17:38
سلام عزیزم

ابتدا درایور مودمت رو updata کن بعد اگه خوب نشد ویندوز عوض کن و بعدش اگه باز خوب نشد بدون سخت افزاریه و بلافاصله مودم رو تست کن و بعد باقیه مسائل

راستی همین الان با یه کنکشن جدید امتحان کن
اون پیچی رو که باهاش مودم رو به کیس بستی بردار و سعس کن مودمت به کیس برخورد نداشته باشه و سپس تست کن

موفق باشی عزیزم

vahooli
13-01-2008, 18:17
ممنون اینارم یه امتحان می کنم اما خودم بد جوری شک به Cpu دارم چون کاملا تابلو هس که Cpu نمیکشه.میگم کلا کند شده فقط مشکلم که کانکشن نیست.

winxp
14-01-2008, 01:28
نه آخه میگم فقط تو اون لحظه دی سی شدن قفل میشه ! حالا می خواد همون اول باشه که تازه کامپیتر رو روشن کردم یا می خواد یه صبح تا شب گذشته باشه !

نمی دونم والا ! آنتی ویروسم که چیزی نشناخته حالا spyware doctor نصب می کنم ببینم چی میشه .توی task manager هم چیزی نیست !

سلام عزیزم

والا من دیدم اینجا گفتی موقع کانکشن این جوری میشه

برا همون گفتم مودم

شما بهتره از فن cpu و دمای cpu مطمئن شده و بعدش ادامه بدین

برین ببینین دمای cpu تا چه حد بالا میره

موفق باشی

zahrajowkar
15-05-2010, 17:07
salam systeme manam modam ghofl mikone.ama bad az 5 ya 6 bar ke restart sakhtafzarish kardam doros mishe alanam negaranam chon har bar ke system ra roshan miknam intori mishe lotfan rahnamaim konid.