PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا Media Player بعد از مدتی، دیگه قادر نیست بعضی از فرمت ها رو اجرا کنه.

Shadow of Destiny
12-01-2008, 19:32
مشکل کجاست ؟ (البته سلام...)

مثلا فیلم های Divx زو قبلا اجرا میکرد ولی الان ارور میده و فقط صداش میاد.. چرا قر و قاطه ؟
یادمه یه بار یه چیزی رو uninstall کردم درست شد.. ولی حالا هر چی بود رو uninstall کردم درست نشد..:41:
در ضمن.. من فقط می خوام از همین Player استفاده کنم.

یه چیز دیگه.. من از مرورگر SeaMonkey استفاده می کنم و قبلا وقتی می خواستم یه جمله ای رو زیرشو خط بکشم یا ضخیمش کنم و یا رنگیش کنم از کد استفاده نمی کرد.. مستقیما رنگشو تغییر میداد یا همونجا ضخیم می کرد ولی الان کد میندازه.. زمانی که می خوام صفحه اول رو به روز کنم این کدها خیلی صفحه رو شلوغ می کنن.. :41:

می خواستم بدونم که چطوری یه همچین حالتی پیش اومده بود ؟
ممنونم از همه تون..

Shadow of Destiny
12-01-2008, 21:12
میشه یکی لطف کنه ؟ خیلی اضطراریه.. ممنون

lindows
12-01-2008, 22:10
سلام
احتمالا يه نرم افزار CODEC از روي سيستم پاك شده مثل XP-Codec يا Divx-codec
با نصب يكيشون مشكل حل ميشه
گاهي وقتا هم با نصب مجدد مديا پلير حل ميشه

Shadow of Destiny
12-01-2008, 22:59
دستت طلا..
آخه یه موردیه.. من که ویندوزو عوض می کنم هیچ codec ی نصب نیست و media player اجراش می کنه..
نمی دونم حالا این codec رو از کجا میشه پیداش کرد ؟

میشه سوال دوم رو هم جواب بدی ؟
ممنون

Shadow of Destiny
13-01-2008, 21:58
Pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees

Isn't there sb who could answer my question ?

usfelme
14-01-2008, 02:03
K-Lite Mega Codec Pack 3.6.5 (16.9 MB) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Shadow of Destiny
14-01-2008, 21:13
دستت درست اما لینکتون کار به جایی نبرد متاسفانه..

Shadow of Destiny
17-01-2008, 01:13
میشه یکی لااقل به این سوالم جواب بده ؟ ممنون میشم.. خیلی لازمش دارم..

من از مرورگر SeaMonkey استفاده می کنم و قبلا وقتی می خواستم یه جمله ای رو زیرشو خط بکشم یا ضخیمش کنم و یا رنگیش کنم از کد استفاده نمی کرد.. مستقیما رنگشو تغییر میداد یا همونجا ضخیم می کرد ولی الان کد میندازه.. زمانی که می خوام صفحه اول رو به روز کنم این کدها خیلی صفحه رو شلوغ می کنن..