PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : YAHOO ! Messenger Portable

mobiledead
02-11-2007, 22:34
Portable Yahoo Messenger V.9.0.0.797 Beta

معرف حضور همه هست
نسخه پرتابل از برنامه یاهو مسنجر ورژن 9.0.0.797 بتا
خلاصه عرض می‌کنم
برنامه‌ای زیبا برای ارتباط صوتی تصویری و تبادل اطلاعات با دوستانتان

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Make FREE PC-to-PC Calls

All you need is a headset, or a microphone and speakers. It's that easy - just click the Call button. Find out more

IM with friends on Windows Live Messenger

Have all your IM friends in one place. Ping-away with people who use Windows Live Messenger. They'll also be on your contact list so you can see when they're online. Find out more

Plug-in the fun

Add your personal touch. Handy plug-ins deliver the stuff you want to your Messenger. Choose Yahoo! plug-ins or ones from eBay, Amazon.com, and more. See more plug-ins

لینک دانلود برنامه با حجم 11.2 مگابایت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

SANR
11-11-2007, 14:47
سلام:

من دانلود کردم ولی اجرا نمیشه!

mobiledead
11-11-2007, 16:58
سلام:

من دانلود کردم ولی اجرا نمیشه!
نمی‌دونم والا
فایروالت رو چک کن ، شاید اشکال از اون باشه
خودم دارم ازش استفاده می‌کنم ، عالی کار میکنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SANR
11-11-2007, 21:55
توی سه تا سیستم ریختم و همش پیغام خطا میده.

mobiledead
11-11-2007, 22:00
شاید فایل شما نصفه نیمه دانلود شده باشه
پست اول رو که دادید من شک کردم و از لینکی که دادم دوباره برنامه رو دانلود کردم
کار می‌کنه
ولی برای اینکه مشکل شما حل شه
اینم لینک رپیدشر:

پسورد:

SANR
11-11-2007, 23:47
سرعت اینترنتم پایینه نمی تونم از راپید دانلود کنم.

اینم اروری کی میده.در ضمن گوشه سمت راست و پایین هم یه نگاه بنداز.

mobiledead
12-11-2007, 12:16
سرعت اینترنتم پایینه نمی تونم از راپید دانلود کنم.

اینم اروری کی میده.در ضمن گوشه سمت راست و پایین هم یه نگاه بنداز.

یه نکته رو عرض کنم خدمتتون
این ورژن از یاهو مسنجر نسخه‌ی بتاس
نسخه‌ی اصلی خیلی از برنامه‌ها رو وقتی پورتابل می‌کنن درست عمل نمی‌کنه
پس چه انتظاری میشه از پورتابل یه بتا داشت؟
در حال حاظر من رو سیستمم ویستا ندارم
و احتمال میدم که مشکل مربوط به ناسازگاری این برنامه با ویستا باشه
شما از امکان Compatibility استفاده کنید و اونو به Windows Xp تغییر بدید ، امیدوارم مشکلتون حل شه

SANR
12-11-2007, 13:24
ویندوزم ویستا نیست. ایکس پی می باشد.

به هر حال روی سه تا سیستم امتحان کردم و جواب نگرفتم و همگی این پیغام رو داد.روی چندین سیستم دیگه هم امتحان می کنم.

از لطفتون ممنون.

manirahnama
16-11-2007, 12:17
جواب نميده. !!!!

mobiledead
16-11-2007, 17:24
از دوستان کسی هم جواب گرفته؟
یکی هم بگه جواب گرفته دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من همین امروز ویندوزم رو عوض کردم
یه ویندوز جدید گرفتمو نصب کردم Win XP Sp2 قبلی هم Win XP Sp2 بود ولی از یه شرکت دیگه و کلی با این فرق داشت ، جالب اینجاس تا حالا با این مشکل نداشتم
من هر وقت ویندوز نصب می کنم این برنامه‌ها رو هم نصب می کنم ، شاید به این خاطر باشه که من مشکلی ندارم.
Microsoft.NET Framework 1.0
Microsoft.NET Framework 2.0
Microsoft.NET Framework 3.0
+ آخرین ورژن Java Runtime Environment و DirectX

SANR
17-11-2007, 13:30
Microsoft.NET Framework 1.0
Microsoft.NET Framework 2.0
Microsoft.NET Framework 3.0
+ آخرین ورژن Java Runtime Environment و DirectX

فکر نمی کنم با اینها مشکل داشته باشه.

Mohsen6558
24-12-2007, 01:07

PassWord : mansur

samanvilli
11-01-2008, 22:22
نسخه پرتابل نرم افزار مشهور ياهو مسنجر 9 - انتخاب امروز سایت مای کامپیوتر برای شماست .
برنامه هاي Portable نيازي به نصب ندارند و با انتقال آنها به مموری یا فلش ديسک می تونید در هر کامپیوتری که خواستید بدون اینکه نیاز به نصب داشته باشید با باز کردن فایل اجرایی از برنامه مورد نظر استفاده کنید .

این نرم افزار کاملا مشابه نرم افزار اصلی یاهو مسنجر 9 است و تفاوت چندانی نداره و دارای ویژگیهای زیر می باشد :

» برقراری ارتباط و چت با ID های مختلف یاهو و MSN
» قابلیت چت گفتاری قدرتمند و صدای مناسب ( Voice )
» اضافه شدن EmotIcons یا شکلک های جدید
» قابلیت ورود به تمامی روم های یاهو
» و در آخر اجرای راحت و بی دردسر تنها با یک کلیک ، بدون نصب

دانلود

پسورد :

ila
18-01-2008, 01:20
من این نرم افزارو دانلود کردم ولی اجرا که نشد هیچ..یه پیغام مشکوکی هم این گوشه ویندوز کنار ساعت بهم داد...
یعنی چی یعنی من هک شدم...من از مدیران این انجمن خواهش میکنم به دادم برسن...تو رو خدا این فایل رو امتحان کنید....

حتما جوابشو بهم بگید مدیرهای محترم انجمن.ممنون

x_2007
18-01-2008, 10:47
من این نرم افزارو دانلود کردم ولی اجرا که نشد هیچ..یه پیغام مشکوکی هم این گوشه ویندوز کنار ساعت بهم داد...
یعنی چی یعنی من هک شدم...من از مدیران این انجمن خواهش میکنم به دادم برسن...تو رو خدا این فایل رو امتحان کنید....

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحتما جوابشو بهم بگید مدیرهای محترم انجمن.ممنون

دوست عزیز اگر براتون امکان داره یک عکس از اون پیغامی که در گوشه مونیتورتون ظاهر میشه در همینجا بذارید.

ila
18-01-2008, 11:26
متاسفانه خیلی سریع رفت.....من اصلا یهو شوکه شدم...خیلی نامردیه اگه این اتفاق برام افتاده باه..ازتون خواهش دارم سریع این فایل رو بررسی کینید ممنون

ila
18-01-2008, 12:02
دوباره سلام....من دوباره مجبور شدم به خاطر شما این فایل رو اجرا کنم و عکس اون پیغام رو براتون بگیرم...
لطفا ببینید و من رو آگاه کنید..و بگید این چیه..
دوتا پیغام..یکی اون پیغام نارنجیه که پایین گوشه سمت راسته..ویکی هم این پیغام وسط..
این ها مربوط به چیه

x_2007
18-01-2008, 12:20
دوباره سلام....من دوباره مجبور شدم به خاطر شما این فایل رو اجرا کنم و عکس اون پیغام رو براتون بگیرم...
لطفا ببینید و من رو آگاه کنید..و بگید این چیه..
دوتا پیغام..یکی اون پیغام نارنجیه که پایین گوشه سمت راسته..ویکی هم این پیغام وسط..
این ها مربوط به چیه

دوست عزیز این عکس که چیزی رو مشخص نمیکنه.به نظر من که یه تبلیغ ساده هست .ایا بعد از اینکه این فایل رو باز کردید تغییری در ویندوز شما ایجاد شده .؟؟؟
ضمنا یکبار با انتی ویروستون اون رو اسکن کنید عکس پیغام انتی ویروس رو در اینجا بذارید.

ila
18-01-2008, 12:40
نه من کل سیستم رو همون لحظه با نود 32 اسکن کردم..هیچ چیزی رو نشون نداد...یعنی هیچ فایلی رو آلوده ندونست....ولی نمیدونم چرا دلم چرکین شد..اگه دیروز ویندوزم رو عوض نکرده بودم.حتما ویندوز رو عوض میکنم تا خیالم راحت بشه...من اصلا قبل از نصب هم این فایل رو اسکن کردم چیزی نشون نداد...به هر حال دوست داشتم شما این فایل رو دانلود کنید تا ببینید که اصلا چیزی هست یا نه..به هر حال ممنون

x_2007
19-01-2008, 10:10
نه من کل سیستم رو همون لحظه با نود 32 اسکن کردم..هیچ چیزی رو نشون نداد...یعنی هیچ فایلی رو آلوده ندونست....ولی نمیدونم چرا دلم چرکین شد..اگه دیروز ویندوزم رو عوض نکرده بودم.حتما ویندوز رو عوض میکنم تا خیالم راحت بشه...من اصلا قبل از نصب هم این فایل رو اسکن کردم چیزی نشون نداد...به هر حال دوست داشتم شما این فایل رو دانلود کنید تا ببینید که اصلا چیزی هست یا نه..به هر حال ممنون

دوست گرامی هک شدن به همین راحتیها نیست .وقتی انتی ویروس چیزی رو تشخیص نمیده .تغییر انچنانی هم در ویندوزتون ایجاد نشده پس نباید خیلی بد بین بود نسبت به قضیه .ضمنا شما بهتره یکبار با اسکنرهای انلاین اون فایل رو مورد بررسی قرار بدید تا مطمئن بشید.متاسفانه فضائی که من برای دانلود داشتم تموم شده واگر نه حتما دانلود میکردم وخبرشو بهتون میدادم.

arman610
19-01-2008, 14:41
به نظر من اين پيغام نشون دهنده ی هک شدن شما نيست چون خيلی از نرم افزارهای پرتابل به محض اجرا شدن برنامه همچين پيغامی ميدن که اطلاعاتی راجع به شرکت سازنده و از اين جور چيزاست .!don sweat man!

arman610
19-01-2008, 15:23
در ضمن من اين فايل رو توسط دوتا online انتی ويروس چک کردم، يکی Avast و يکی ديگه Dr. web که هر دو تاشون فايل رو clean نشون دادن! :)

alimirrezaei
07-03-2008, 10:52
این چرا اجرا نمیشه؟ پیغام خطا میده

hose
07-03-2008, 11:05
سلام

خرررررررررررررررررررررااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااابببب ببببببببببببببببببببببببب ببببببببببببههههههههههههه هههههههه

naqdian
11-03-2008, 15:56
سلام آقا... فایل رو یه جا دیگه آپ کن!!!

Luxe
11-03-2008, 16:46
Portable Yahoo Messenger 9.0.0.797 ||size: 11380 KB
Download==>>>

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدor
Download==>>>
Portable Yahoo! Messenger v.8.1.0.244 || 10.3 Mb (Thinstalled)

مسئولیت قبول نمیکنم!

AK1
10-06-2008, 19:30
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Portable Yahoo Messenger 9.0.0.797 | 8.686 Mb

Use Yahoo! Messenger to call and talk over the Internet just like you’re on the phone. All you need is a headset, or a microphone and speakers. It’s that easy - just click the Call button. If no one’s there, leave a voicemail!You can also get much better sound quality than regular phone lines. Try it out - you and your friends will really hear a difference.Find, add, share friends… It’s easier than ever to add and invite friends to Messenger. You can even send your contact

dear_2007
14-07-2008, 18:32
سلام من نرم افزار ان اسپید که نصب میکنم دیگه یاهو مسنجر نسخه 9 اجرا نمیشه مجبورم نسخه 8 نصب کنم نسخه 8 ش هم کلی معایب داره
حالا میخوام یاهو مسنجر به صورت پرتابل باشه شاید درست شه
اگر لینک اخرین نسخه یاهو مسنجر 9 که فکر کنم Yahoo! Messenger 9.0.0.1389 Beta باشه رو بذارید ممنون میشم

dear_2007
19-07-2008, 13:36
سلام من نرم افزار ان اسپید که نصب میکنم دیگه یاهو مسنجر نسخه 9 اجرا نمیشه مجبورم نسخه 8 نصب کنم نسخه 8 ش هم کلی معایب داره
حالا میخوام یاهو مسنجر به صورت پرتابل باشه شاید درست شه
اگر لینک اخرین نسخه یاهو مسنجر 9 که فکر کنم Yahoo! Messenger 9.0.0.1389 Beta باشه رو بذارید ممنون میشم

این لینک ورژن جدیده
کسی میتونه برام پرتابلش درست کنه
ممنون میشم

AK1
08-09-2008, 13:28
Portable Yahoo Messenger v9.0.0.797

.

Unforgiven
21-09-2008, 20:59
Portable Yahoo Messenger 8.1

Unforgiven
22-10-2008, 18:31
Portable Yahoo! Messenger 9.0.0.2018 Final |13.7 MB

Unforgiven
26-10-2008, 18:08
Portable Yahoo! Messenger 9.0.0.2018

Unforgiven
09-11-2008, 19:36
Portable Yahoo! Messenger v9.0.0.2034

Unforgiven
13-12-2008, 22:06
Portable Yahoo Messenger v9.0.0.797

mobin
16-01-2009, 05:36
size : 9 m

hamed s
09-09-2009, 18:10
Portable Yahoo!Messenger 10.0.0.525 Beta | 14.8MB

Xx Hossein xX
18-02-2010, 00:11
Portable Yahoo! Messenger 10.0.1102 Size: 15,9 MB

Yahoo Messenger is a service that allows you to see when friends come online and to send them instant messages. It also can alert you to new e-mail in your Yahoo Mail or Yahoo Personals accounts, or when you have upcoming events recorded in your Yahoo Calendar. Yahoo Messenger offers firewall support, a standby mode that minimizes the program until an Internet connection is made, the ability to save and print your conversations, and a tabbed interface that provides quick access to your favorite stocks, news, and sports scores.

Other features include the ability to create a chat room automatically, stock price alerts, the ability to send messages to friends (even if they're not online when you are), a Quick Compact mode that hides the Messenger tools to maximize your viewing area, Messenger Themes, and voice chat, which allows you to talk for free to anybody else on the Internet. It also includes Launchcast Radio, Yahoo Games, and Yahoo Audibles. Using a Webcam, you can see who you're chatting with or view the Webcam of any Yahoo member who has granted you access.

Dreamland
30-11-2010, 11:41
Portable Yahoo! Messenger 10.0.0.1267 | 18.8 MB

jafarian
08-07-2012, 07:37
Yahoo Messenger v11.5.0.228 Portable