PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار بلوتوث Widcomm

Reza_Sadeghi
11-01-2008, 00:21
نام نرم افزار درخواستی من : Widcomm

نسخه درخواستی از این نرم افزار : 4 یا 3 (در حال حاضر نسخه 5 اون به وفور یافت میشه و خودم الان این نسخه 5 رو دارم اما برای من کاراریی نداره و باید نسخه قدیمی باشه.)

کارایی : نرم افزاری برای برقراری ارتباط بلوتوث با گوشی موبایل یا بقیه Device هایی که مجهز به بلوتوث هستند.

توضیحات : یه دستگاه بلوتوث USB دارم با مارک Billionton که متاسفانه درایورهاش نیست. اما با نصب این نرم افزار هم درایور این بلوتوثم نصب خواهد شد و هم امکاناتی رو در اختیار کاربر قرار میده.

سیستم عاملم : XP SP2

با تشکر.

Mohsen6558
11-01-2008, 00:58
Widcomm Bluetooth Stack (Drivers) v5.0.1.2500 - 32 + 64 Bit

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
Or

Reza_Sadeghi
11-01-2008, 01:29
دوست عزیز مرسی بابت زحمتی که کشیدی.
که امیدوارم تا Rapidshare پاکش نکرده اون هایی که لازمش دارن بگیرنش.
با توجه به اینکه هم 32 بیتی و هم 64 بیتی رو داره توی اون فایل حجمش خیلی زیاده و حدود 60 تا 70 مگ هست.
اما در مورد درخواست خودم متاسفانه یه توجهی داشته باشید که :

نسخه درخواستی از این نرم افزار : 4 یا 3 (در حال حاضر نسخه 5 اون به وفور یافت میشه و خودم الان این نسخه 5 رو دارم اما برای من کاراریی نداره و باید نسخه قدیمی باشه.)

اگه امکان سرچ فایل های rapidshare رو داری لطفا ببینید این نسخه 4 از این برنامه اونجا گیر میاد و لینکشو بذارید لطفا.

با تشکر.

اضافه می کنم که همین الان آدرسی که برای نسخه 5 در rapidshare داده بودی رو چک کردم و گفت که File Not Found.
به همین زودی پاکش کرده.

Mohsen6558
11-01-2008, 01:38
WIDCOMM 3.0.1.950 download and patch:

WIDCOMM 4.0.1.700 download and patch:

(you have to register first to the forum to get the patch)

usfelme
12-01-2008, 01:58
Widcomm Bluetooth Stack (Drivers) v5.0.1.2500 - 32 + 64 Bit

لینک سالمه و تست شده

Reza_Sadeghi
12-01-2008, 02:08
WooooW......
ديگه گل كاشتين.
از همتون متشكرم.

شايد بد نباشه به اين موضوع اشاره كنم اين نرم افزار بعد از PC Suite ها براي نوكيا و سوني اريكسون و همين طور Bluesoleil يكي از بهترين و محبوب ترين Bluetooth Manager ها هست.

به درد خيلي ها ميخوره.
مشكل من هم حل شد.

Mohsen6558
12-01-2008, 21:35
خوش و موفق باشین
همون Nokia PC Suite

Reza_Sadeghi
13-01-2008, 01:32
Nokia PC Suite خيلي عاليه و هيچ شكي در برتريش نسبت به ساير نرم افزارهاي هم رده اش نيست.
اما گاهي اوقات ممكنه يكي در شرايطي مثه من قرار بگيره كه Bluetooth Adaptor اش فقط در صورتي روي سيستم شناخته خواهد شد كه اين نرم افزار Widcomm نصب شده باشه. در واقع درايورهاش فقط همراه با اين نرم افزار نصب ميشه.
در اون صورت بايد در به در دنبال اين نرم افزار گشت و چقدر خوبه كه همه مي تونيم در يك اجتماع مجازي به داد همديگه برسيم.

با نظرت در مورد فقط Nokia PC Suite موافقم.