PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرابي Folder Option در ويندوز xp

mr6768
10-01-2008, 13:30
سلام به همه ي بچه هاي فوروم باز.من تازگيها عضو اين فوروم شدم.
برام يه مشكلي پيش اومده ، اگه كسي از شما مي تونه حل كنه سريعتر خواهشا جواب منو بده.

مدتي هست كه Folder Option ويندوز من قاتي كرده!!!
براي مثال وقتي تو Folder Option اين گزينه رو انتخاب مي كنم Show Hidden Files And Folders ميزنم و Apply مي كنم ، هيچ تاثيري نداره و فايل هاي Hidden رو نشون نميده و دوباره به حالت اولش بر ميگرده!!!

يا اين مشكلم هست :
توي My Computer وقتي روي يك درايو دابل كليك مي كنم تو همون My Computer نشون نميده بلكه يه My Computer جديد باز مي كنه بعد نشون مي ده !!!

فكر نكنم مشكل از يك ويروس باشه چون با چند آنتي ويروس قوي ويروس يابي كردم ولي هيچ ويروسي ژيدا نشد.:41:
لطفا سريعتر كمكم كنيد...

DrXoX
10-01-2008, 14:08
سلام

دوست عزیز خوش اومدی به فروم

راستش قبلا چندین تاپیک در این مورد زده شده ، یه سرچ کوچیک شما رو به جواب می رسوند

یه سری به اونا بزن برای مثال:

البته باز هم بود ولی فکر کنم با همینا مشکلت حل بشه:46:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید

sin2x=2sinxcosx
10-01-2008, 15:13
این ویروسی هست که با هیچ یک از ویروس کش ها پاک نمی شه . ولی یه آنتی ویروس هست به نام AntiSoundmix که اگه یه سرچ کنی تو فوروم خودمون هست . با اون راحت مشکلت حل می شه .

mahdi7610
10-01-2008, 21:03
سلام به همه ي بچه هاي فوروم باز.من تازگيها عضو اين فوروم شدم.
برام يه مشكلي پيش اومده ، اگه كسي از شما مي تونه حل كنه سريعتر خواهشا جواب منو بده.

مدتي هست كه Folder Option ويندوز من قاتي كرده!!!
براي مثال وقتي تو Folder Option اين گزينه رو انتخاب مي كنم Show Hidden Files And Folders ميزنم و Apply مي كنم ، هيچ تاثيري نداره و فايل هاي Hidden رو نشون نميده و دوباره به حالت اولش بر ميگرده!!!

يا اين مشكلم هست :
توي My Computer وقتي روي يك درايو دابل كليك مي كنم تو همون My Computer نشون نميده بلكه يه My Computer جديد باز مي كنه بعد نشون مي ده !!!

فكر نكنم مشكل از يك ويروس باشه چون با چند آنتي ويروس قوي ويروس يابي كردم ولي هيچ ويروسي ژيدا نشد.:41:
لطفا سريعتر كمكم كنيد...
سلام
همون طور که دوست خوبم DrXoX گفتند کلی درباره این مشکل و مشکلات مشابه صحبت کرده ایم . یه سرچ بزنید کلی تایپک مشابه پیدا می کنید .
چند تا از اونا را هم که دوست خوبم براتون پیدا کردن . اگه مشکلتون با اینا حل نشد که بعید می دونم حل نشه در خدمتیم .

mr6768
11-01-2008, 09:20
سلام

دوست عزیز خوش اومدی به فروم

راستش قبلا چندین تاپیک در این مورد زده شده ، یه سرچ کوچیک شما رو به جواب می رسوند

یه سری به اونا بزن برای مثال:

البته باز هم بود ولی فکر کنم با همینا مشکلت حل بشه:46:

موفق باشید

آقاي Dr.XoX از اينكه اين آدرس ها رو تو فوروم دادين ممنون ولي من به نتيجه نرسيدم.
آخه مشكل من فقط روي باز كردن فايل هاي Hidden نيست بلكه توي باز كردن درايو ها تو ويندوز هم مشكل دارم ، مشكل خاصي نيست اينه كه وقتي روي درايو دابل كليك مي كنم تا open بشه ، يك mY Computer جديد باز مي كنه و بعد open مي كنه!!!!!!!!!!!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i

اگه ميشه جواب منو توي همين تاپيك بديد :40:
زودتر به من كمك كنيد،اين ويروس خيلي آزارم ميده:42:

farshidshd
11-01-2008, 11:33
دوست عزیز برو تو فولدر آپشن برگه general قسمت browse folders گزینه ی open each folder in its owen window انتخاب شده هست
شما گزینه ی اول یعنی open each folder in the same window رو انتخاب کنید و ok بزنین
هیچ ویروسی هم نداره سیستم شما
راجع به اون show hidden file هم اگه درست نشد بگو تا بگم چی کار کنی

mr6768
11-01-2008, 12:03
سلام به Dr.XoX و همه ي كسايي كه كمكم كردن و همه ي اعضاي p30world
مشكل من تقريبا حل شد . چه جوري؟
اونم يا آنتي ويروس NOD32 !!
من با اين آنتي ويروس ، سيستممو اسكن كردم و چند تا ويروس با اين اسم پيدا كرد :‌Win32/VB Worm
بعد سيستمو ري استارت كردم اما حالا يك مشكل جدبد پيش اومد !!!!!!!!!!!!!!!!!:41:
اونم اينه كه روي درايو دابل كليك مي كنم ، Open With رو باز مي كنه.:18:
خواهشا دوباره كمكم كنيد.
ممنون

mr6768
11-01-2008, 12:08
همه ي كسايي كه مثل من فولدر آپشن اونا قاتي كرد از آنتي ويروس Nod32 آپيديت شده استفاده كنند تا ويروس پاك بشه اما شايد دوباره يه مشكله ديگه پيش بياد كه جوابش رو تو همين تاپيك پيدا خواهيد كرد!!!

mr6768
12-01-2008, 13:02
دوست عزیز برو تو فولدر آپشن برگه general قسمت browse folders گزینه ی open each folder in its owen window انتخاب شده هست
شما گزینه ی اول یعنی open each folder in the same window رو انتخاب کنید و ok بزنین
هیچ ویروسی هم نداره سیستم شما
راجع به اون show hidden file هم اگه درست نشد بگو تا بگم چی کار کنی

سلام ، خسته نباشي.
آقا توي فولدر آپشن من روي اين گزينه هست :‌ open each folder in the same window
اما باز درايو توي يه My Computer ديگه باز ميشه.
اين احتمالا به خاطر يه كرمه.
من از ويندوز MRT استفاده ميكنم. داداشم هم از اين ويندوز استفاده مي كنه كه اون هم چنين مشكلي رو داره .
ممكن به خاطر ويندوز باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من نميخوام عوضش كنم فقط بايد چيكار كنم؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!

mr6768
12-01-2008, 15:54
سلام به همه....
مشكل جديد من حل شد يعني ديگه با كليك روي درايو Open With رو باز نميكنه!!
اونم يا اين كد كه توي Safe Mode زدم.
اول به Run و بعد Cmd رو بزنيد و اينو تايپ كنيد :
del d:/autorun.inf \a:h
del d:/autorun.inf \a:r
del d:/autorun.inf \a:s
و اينو واصس همه ي درايو ها زدم اما هنوز مشكل فولدر آپشن من حل نشد.

mr6768
12-01-2008, 20:17
درود به همه...
مشكل من حل شد.
بالاخره خودم حلش كردم!
و حالا نتيجه ي آخر براي دوستان ديگه كه به اين مشكل دچار شدن :
اگه با كليك روي درايو Open With باز ميشه بايد از اين دستور تو cmd در حالت Safe Mode استفاده كنيد :
و بعد اينو براي همه ي درايوها تكرار كنند.
اما براي مشكل اينكه تو فولدر آپشن با كليك روي Show All Hidden File And Folders فايل هاي Hidden باز نميشه،توصيه مي كنم از آنتي ويروس AVG7.5 استفاده كنيد كه با يه سرچ كوچولو تو فوروم پيدا ميشه.
دوستاني به من كمك كرديد خيلي ممنون.

اين تاپيك بسته شد

811
16-01-2008, 01:05
سلام
یه ویروس کامپیوتر منو گرفتار کرده folder option را مخفی کرده در مسیرweb / windowsهم فایل Office Updateبه وجود آورده لطفا کمکم کنید این رو از ویندوز پاک کنم
مشکل دیگهای هم که جدیدا به وجود اومده وقتی ویندوز بالا میاد بعد از یک ساعت کادر باریک زرد رنگی روی صفحه ظاهر میشود که توی اون متن هایی به رنگ قرمز نوشته و با تناوب زمانی پیام می دهد که اکثر پیام ها سیاسی است.
با تشکر

saeed410
16-01-2008, 02:16
درود به همه...
مشكل من حل شد.
بالاخره خودم حلش كردم!
و حالا نتيجه ي آخر براي دوستان ديگه كه به اين مشكل دچار شدن :
اگه با كليك روي درايو Open With باز ميشه بايد از اين دستور تو cmd در حالت Safe Mode استفاده كنيد :
و بعد اينو براي همه ي درايوها تكرار كنند.
اما براي مشكل اينكه تو فولدر آپشن با كليك روي Show All Hidden File And Folders فايل هاي Hidden باز نميشه،توصيه مي كنم از آنتي ويروس AVG7.5 استفاده كنيد كه با يه سرچ كوچولو تو فوروم پيدا ميشه.
دوستاني به من كمك كرديد خيلي ممنون.

اين تاپيك بسته شد
البته بجز این فایلها باید فایل autoply.exe رو از همه درایوات پاک کنی و folder option رو از reg edit و مسیر زیر فعال کنی.به مسیر زیر برویn:
start>run>regedit>hkey_current_user>software>microsft>windows>curentversion>policies>explorer سپس روی گزینه Nofolderoptions دوبار کلیک کنید و مقدار صفر را به آن بدهید:40: