PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک

enimonte
10-01-2008, 12:36
سلام مدتیه که کامپیوتر من یکدفعه در حال استفاده قفل میکنه و هیچ کلیدی کار نمیکنه و موس هم حرکتی نداره و تا ریستارت نکنم درست نمیشه:41:

بردمش برای تعمیر مادربوردش رو هم عوض کردند ولی بازم همینطوره.

ویندوز رو که عوض میکنم تا یکی دویاعت درسته ولی بعد دوباره روز از نو......

کسی میدونه مشکل از کجاست؟؟؟:40:

mr6768
10-01-2008, 13:41
سلام دوست عزيز ،‌ من هم يه مدت برام اين مشكل پيش اومده بود.
ماله من اينطوري بود كه قفل مي كرد بعد هيچ دكمه اي با موس هم كار نمي كرد بعد وقتي ري استارت هم مي كردي روشن نميشد مگر اينكه چند دقيقه صبر ميكردي و دوباره روشن مي كردي !!!

اگه واس تو هم همينطوري شده بدون مشكل از فن cpu هست كه خرابه و وقتي Cpu داغ مي كنه اينطور ميشه.
ببر يه تعميرگاه ببين فن تو كار مي كنه يا نه؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

mahdi7610
10-01-2008, 21:07
سلام مدتیه که کامپیوتر من یکدفعه در حال استفاده قفل میکنه و هیچ کلیدی کار نمیکنه و موس هم حرکتی نداره و تا ریستارت نکنم درست نمیشه:41:

بردمش برای تعمیر مادربوردش رو هم عوض کردند ولی بازم همینطوره.

ویندوز رو که عوض میکنم تا یکی دویاعت درسته ولی بعد دوباره روز از نو......

کسی میدونه مشکل از کجاست؟؟؟:40:
سلام
من هم با دوست خوبم mr6768 موافقم .
شما نباید همون دفعه اول مادربورد را عوض می کردید . چون زمانی باید به ماردبورد شک کرد که همه قعطات سالم باشند .
به نظر من هم مشکل شما از خود CPU یا فن اون هستش . البته به نظر من نیم سوز شده باشه .

winxp
11-01-2008, 00:08
سلام عزیزم

بله منم موافقم

یا از فن هستش که میتونی بری توی Setup در قسمت cpu temprator صبر کنی ببینی دما تا چه حد بالا میره و در قسمت fan speed هم ببینی دور فنت روی چند هستش
اونجا اگه warning cpu , disable بود , اونو enable کن , برا این که اگه داغ بشه میسوزه ولی این گزینه که enable باشه بهت اخطار میده و سیستم بوق میزنه

در قسمت بعد میتونه از پاور باشه اون هم در صورتی که شما یا در حال استفاده از cd rom دچار این مشکل شوید یا وسایلی که از پاور برق مصرف کنن

موفق باشی عزیزم

enimonte
11-01-2008, 10:51
دوستان عزیز ازتون خیلی ممنونم که من رو راهنمایی کردید.متشکرم